Skocz do zawartości

Lebron The Decision II


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowi Jazz z LeBronem mogą o coś powalczyć. Lakers to żaden upgrade w stosunku do  obecnych Cavs, wręcz przeciwnie.

Ja uważam, że to upgrade. Młodzi z LA, co by o nich nie myśleć są na fali wznoszącej w przeciwieństwie do Love'a, Hilla i reszty. Poza tym, jakbyś Jamesa chciał finansowo zmieścić w Utah?

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) James w grudniu zeszłego roku kupił dom w Brentwood,LA - może to ma znaczenie, a może nie - przekonamy się.

 

Hayward ma jeden z domów chyba w San Diego i gra dla Celtów :)

Kto bogatemu zabroni mieć kilka domów. Poczeka LBJ ze dwa lata, wystawi dom na sprzedaż z adnotacją, że pomieszkiwał w nim wielki LeBron i zarobi na tym jakieś 30 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayward ma jeden z domów chyba w San Diego i gra dla Celtów :smile:

Kto bogatemu zabroni mieć kilka domów. Poczeka LBJ ze dwa lata, wystawi dom na sprzedaż z adnotacją, że pomieszkiwał w nim wielki LeBron i zarobi na tym jakieś 30 %.

Dlatego napisałem, że to może mieć znaczenie, ale nie musi - dla ligi najlepiej by było, aby James został na Wschodzie, tym niemniej jak już wyścig o Jamesa się zacznie na dobre, to Lakersi co by o nich nie mówić, będą jednymi z faworytów po podpis LeBrona na kontrakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to tak naprawdę największa sprawa to rynek chiński. Lakers są tam OGROMNĄ marką i LJ na tym zyska gigantyczny hajs.

 

 

-.-

na tej zasadzie to sobie moze sciagnac jakiegos hui we weiya gdziekolwiek bedzie i go zabrac do finalow i zrobic w chinach nowa marke bucks/76/cavs whatever. Zaraz chinczycy zapomna o lal.

To jest era marek superstarow a nie miast i nazw franczyzy

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że to upgrade. Młodzi z LA, co by o nich nie myśleć są na fali wznoszącej w przeciwieństwie do Love'a, Hilla i reszty. Poza tym, jakbyś Jamesa chciał finansowo zmieścić w Utah?

 

LeBron nie ma tyle czasu, aby poczekać aż Ingramowi wyrośnie pierwszy włos na jajku, a Lonzo nauczy się rzucać do kosza.

 

A zmieścić to się każdego da. Durant się zmieścił, Paul się zmieścił, to Lebron się nie zmieści po odpaleniu paru niepotrzebnych graczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ,że LBJ zaskoczy wszystkich.,Na przykład: Ogłosi zakończenie kariery i start w wyborach prezydenckich 2020.,Spełnia wszystkie wymagania Article Two, Section One Clause 5 of The United States Constitution: a natural born US Citizen,at least 35 years of age,a inhabitant of the US for at least 14 years.Wygra bez problemu nawet w Ohio.,Numerologicznie 36 Prezydent- LBJ/46 Prezydent LBJ .,Lyndon Baines 6'4" vs Chruszczow 5'3" ,LeBron 6'8" vs Putin 5'7"- obydwaj stopę i jeden cal wyżsi od najgorszego wroga Stanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz

W sumie bardzo mi sie podoba taka opcja.

 

LBJ z Mitchelem jako robinem, Gobertem jako rim protectorem i Inglesem (+ jakis 3&D guard - nie wiem czy Thabo bedzie jeszcze uzywalny po kontuzji w tym wieku, jesli tak to super) wydaje sie byc mega fitem.

 

I to nawet idzie jakos zmiescic (LBJ podejmuje opcje i wymiana za snt Favorsa + Rubio + jakies bonusy).

 

Ciekawe tylko jak wygladalaby wspolpraca LBJa z dominujacym trenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz

 

Jeśli bawimy się w na całego to najlepszym miejscem dla Jamesa są Blazers - 3cia drużyna zachodu posiadająca w swym składzie członka All-NBA first team.  Drużyna jest całkiem młoda ale już doświadczona w PO. A co najważniejsze, jest skrojona pod LBJ. Wystarczy pozbyć się Turnera i oddać piłkę w ręce Króla :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bawimy się w na całego to najlepszym miejscem dla Jamesa są Blazers - 3cia drużyna zachodu posiadająca w swym składzie członka All-NBA first team.  Drużyna jest całkiem młoda ale już doświadczona w PO. A co najważniejsze, jest skrojona pod LBJ. Wystarczy pozbyć się Turnera i oddać piłkę w ręce Króla :-)

Lepsze Warriors, wystarczy się pozbyć Duranta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to widze w tej kolejnosci na chwile obecna:

1.philly. bo embiid, bo ben, bo maja rzucajacych, moga ich dodac i co najwazniejsze w philly lebron bedzie mogl sie odegrac na kyrie i zrobic 9 trip do finalow z rzedu i bedzie mial realna szanse na ogranie w finalach gsw.

 

2.rockets  bo cp3, bo harden, bo zrobia superteam jednak mam wrazenie, ze bez duzego paycutu bedzie ciezko by obudowac trio fajnymi grajkami.

 

3. lakers bo przy 2 dealach mozna skrecic core w postaci DMC, PG13 i lebrona,  bo to sa lakers.

 

bede w ogromnym szoku, jesli bron wyladuje gdziekolwiek indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam że lebron zostanie w cavs. Może nabijać statsy, do finałów wejdzie (chociaż tutaj chłopaczki z phily i Bostonu mogą mu się postawić za rok), a może nawet jakiś all star na promocji pokusi się żeby dołączyć do James'a. W sumie lebron to stabilna firma z ugruntowaną pozycją na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie trzeba pomyśleć o tym co Bronowi się opłaca? Zostanie w Cavs i srobowanie cyferek o co będzie coraz ciężej zwłaszcza w play-offach w tym składzie czy próba walki o mistrzostwo?

Myślę z Bron jest na tyle ambitny że wybierze ta druga opcje a wtedy trzeba pomyśleć jacy zawodnicy mu najbardziej odpowiadają?

Phila to Simmons który potrzebuje piłki, a stać w rogu to ona nie za bardzo się nadaje więc fit taki średni ale bez tragedi, na upartego przecież dałoby się podzielić ta piłka a Bron też dzięki odpoczynkowi byłby bardziej aktywny po bronionej stronie.

Rockets? Tu już mamy dwóch dominujących piłkę zawodników to gorzej jednak żaden z zawodników jeśli zostanie pozbawiony tej piłki nie straci aż tyle co np Ben ponieważ są świętymi strzelcami za 3. Jednak tutaj gimnastyka jeśli chodzi o pieniędze musiałby być duża a też nie wiadomo czy w imię mistrzostwa które nie jest oczywiste i grubym z swoim ziomkiem Paulem, Bronowi wgl opłaca się tak ryzykować i tracić finansowo.

Lakers? No tutaj jeśli przyszedllby z Georgem to spoko nawet spoko, ale brakuje jeszcze jednego allstsra. Więc ktoś z 2 Ball/Ingram plus Deng musiałby polecieć za jakiegoś allstsra a nie wiem kto mógłby się na to skusić. Więc Bronowi tak średnio opłaca się do Lal.

Pomyślałem jeszcze o Bostonie. Tutaj jeśli Bron okazalby miłosierdzie dla Cavs można by było zrobić coś w stylu sign and trade, a Cavs otrzymują Ala, Morisa i przyslzorudnowy pick od Sacramento. Wiem że ta ostatnia opcja dość abstrakcyjna ale tutaj wszystko zależy też jakby przedstawiono to Irvingowi i czy chciałby pójść na coś tkaiego. Wiem że też to zamkneloby trochę minut dla Browna lub Tatuma ale myślę że to też da się jakoś pogodzić.

Podsumowując najbardziej optymalnym i realnym wyborem wydają się 76, a chyba takim który daje największą szansę na pierścień byłby Boston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron wprost powiedział, że przy podjęciu decyzji chodzić będzie o wygrywanie i decyzję rodziny. Wszystkie opcje oraz ich plusy i minusy mniej więcej są znane. Philadelphia to bardzo solidne miejsce do życia i grać będzie do końca kariery w topowym zespole, ale nie wiadomo, czy Embiid będzie zdrowy. Houston to solidne miejsce do życia i ma realne szanse na tytuł, ale raz, że nie jest na 100% pewne, ze Houston będzie mogło go pozyskać, a dwa - wygrywanie tytułów mając obok Hardena i Paula może nie być super opcją dla LeBrona. Los Angeles to najlepsze miejsce do życia i najlepsza opcja finansowo, ale nawet nie wiadomo, czy pozyskają Paula George'a - a nawet jak pozyskają, to LeBron nie ma czasu na budowanie nowego zespołu, przecież jemu zostało max 3-4 sezony. Cleveland to hometown, ale to jedyny atut po stronie Cavs.

 

Pisanie o innych opcjach w stylu Bostonu czy Jazz nie ma sensu. Do końcówki czerwca (gdy będzie wiadomo czy Houston zrobili ruchy pod LeBrona) nic nowego się raczej nie dowiemy.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.