Skocz do zawartości

[04/05] FBL #1 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Wizards' Hughes out four to six week

 

Nie chcę zostać jakoś źle odebrany czy coś, ale fakt faktem, że szanse się nieco wyrównały... :roll:

 

Ja bez Jeffersona, Ty bez Larry'ego...

 

btw: czy mi się wydaje Borys, czy Ty też jakoś trejdowałeś z Gimmim 8) (trzeba było mu nie zabierać Okafora i Jermaine'a :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe panowie co tu znowu na mnie zwalać. Kto jak kto ale to ja rok temu zostałem ciężko doświadczony przez życie ... prawie wszyscy byli kontuzjowani u mnie przez miesiąc i tylko mi Hughes grał .. wtedy byłem nawet na pierwszym miescu ale Larry też padł i spadłem szybko:)

Szkoda ze znów cos mu sie stało:P

 

Niestety kontuzje sie zdarzają i Baron znów coś ponaciągał. Tez jestem zły.

I dodam jeszcze tylko, że to był łobuzerski ruch ze strony Gimmiego, bo to łobuz i pijak, bo każdy łobuz to pijak

ot co łobuziak ze mnie heheh

Nie wiem z kąd te pretensje przecież wiedziałeś co cie czeka :wink: :lol:

 

whatever ::: czekam na nowe propozycje wymian:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no...ty gimmie to jestes czarny magik normalnie...na stos z nim :lol: chociaz w sumie to mi nic zlego nie zrobiles(bo z toba nie handlowalem) tylko innym wszystko zepsules wiec moze...dac mu berlo i tron 8) no dobrze ale przyszedl czas zeby skomentowac jak sobie radzi moja druzyna w pierweszej lidze...wiem wiem ze nikt nie zwraca na mnie uwagi,bo okupowalem strefe spadkowa znaczna czesc trwania ligi...ale powoli sie wygrzebuje na swoje...tak jak pisalem wczesniej mysle o pierwszym miejscu za pudlem...juz powoli sie zblizam do niego...jest to wynikiem moich znakomitych umiejetnsoci managerskich :D kazdy z moich zawodnikow otrzymal premie swiateczne i trzynastki za ubiegly rok :D poza tym kazdy otrzymuje panienke po meczu w ktorym zaliczy ponad 80fp :D a wiec niektorzy gracze wzieli sobie to wszystko przemysleli i zaczeli robic co do nich nalezy...inni zrobili sobie male lub troche dluzsze wakacje...jak np Steve Nash...ktory pauzowal kilka meczy, no i Richardson...ktory chyba juz 3 tydzien wagaruje...szkoda,bo teraz juz wrocil i w pierwszym meczu sypnal 168fp!!!ale go nie wystawilem,bo nie wiedzialem kiedy wroci :evil: ale co tam znalazlem innego rodzynka po NENE ktory teraz pauzuje chyba kilka meczy,poza tym sie troche wypalil...moja nowa perelka nazywa sie Nick Van Exel ktory dzisiaj mi rzucil 98fp!!!tzn to byl pierwszy jego mecz w moich barwach ale zasluguje na pochwale :D poza tym w gazie pozostaje nadal Bosh,ktory po McGradym i Nashu oraz Richardsonie ktory niestety ostatnio sporo pauzowal staje sie motorem napedowym mojej druzyny. zaskakuje mnie swoja postawa Radmanovic,ktory w ostatnich dwoch meczach rzuca po okolo 90fp!!!Jednak nie wszystko jest takie kolorowe nadzieja bialych PEJA gra fatalnie ledwo zdobywa 68fp poza tym zdarzaja mu sie mecze takie jak dzisiejszy...no i ten Ray Allen...ten gosciu mnie rozwala...3 mecze pod rzad 40 fp!!!potem nagle 90...no i co tu z takim zrobic?ach...jak dobrze ze nie musze ogladac jego mordy w swoim biurze :D no to chyba na tyle...nie bede zdradzal moich nastepnych ruchow,bo szukam kolejnych perelek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ten Ray Allen...ten gosciu mnie rozwala...3 mecze pod rzad 40 fp!!!potem nagle 90...no i co tu z takim zrobic?ach...jak dobrze ze nie musze ogladac jego mordy w swoim biurze :D

Buahahhaa dobre z tym biurem :lol:

 

Ale tak sczerze Szakil to Ty nie masz szans na 4 miejsce. Są inn znacznie bliżej tej lokaty (patrz na autora tego tekstu 8) ) i jestem przekonany, że pomimo iż Twoi chłopcy grają teraz niezłe numery to nie przeskoczysz tak wysoko... Okaże się już za pare miesięcy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak sczerze Szakil to Ty nie masz szans na 4 miejsce. Są inn znacznie bliżej tej lokaty (patrz na autora tego tekstu )

szczerze mowiac to mam szanse :wink: mam wtyki u wladz ligi :lol: a tak na powaznie to po prostu to proba postawienia sobie ralnego celu...na pudlo nie mam szans wiec sie nie rzucam...ale 4 miejsce jak najbardziej jest w moim zasiegu...dla popracia moge Ci przypomniec slodki Żółwiku ,ze jeszcze pare tygodni temu okupowalem ostatnia pozycje i mialem do Ciebie straty okolo 1000-1500fp!!!tzn nie zycze Tobie zle,ani nie groze...ale pilnuj sie, bo Szakil is coming 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Szakil i Żółw, wy tu sobie gadacie, jakby to była rozgrywka tylko między wami. A nie chcę was martwić, ale ja też mam ochotę na 4 miejsce, he, he :twisted: A mam do niego bliżej niż ty, Szakil. Zauważ też, że masz rozegrane 5 meczy więcej niż my :twisted: Chociaż i tak najbliżej (na razie :twisted: ) jest MuM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu sobie gadacie : Zółw , Szakil i Rigel .... ale ja też mam chrapke na 4 miejsce, w tym ze blizej jest MuM :lol:

 

 

ps

:idea: Ogólnie to powinniśmy zawiazać jakąś koalicje przeciew zmonopolizowaniu pierwszego miejsca. Zjednoczmy wszystkie siły pod banderą Utah Jazz 4ever. :!: <wink>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem,ze mam troche wiecej meczy rozegranych,ale jakos specjalnie nie narzekam z tego powodu,bo wiem ze kazda pozycje mam w miare na 0 ustwiona...czyli liczba meczy ktore pozostaly do rozegrania zawodnikowi zajmujacemu ta pozycje,odpowiada liczbie meczy do wykorzystania na tej pozycji, wiec czym mam sie martwic skoro moi zawodnicy naprawde dobrze ostatnio punktuja(jak na moje mozliwosci oczywiscie,bo do czolowki to mi jeszcze daleko :oops: )problem macie wy poniewaz wy macie niedobor meczow na tych pozycjach i bedziecie tam musieli wkladac zeby wykorzystac te mecze jakis pajacow,ktorzy wam niewiele pomoga :D licze ze kazdy pajac moze zdobyc kolo 40fp wiec nawet jezeli mam 5 meczy do tylu to wy zdobedziecie w tym czasie 200fp...ale ja bede mial i tak jeszcze z 400 zapasu :D a tak serio to bardzo sie ciesze,ze mozemy prowadzic jakas zacieta walke w srodku tabeli,bo to przeciez bardzo interesujaca 8) tak ogolnie to uwazam ze pierwsza trojka,powinna zostac zdyskwalifikowana,poniewaz obniza nam ogladalnosc ligi...rzadnych rotacji na szczycie...miedzy nimi jest spora roznica punktowa,wiec nie zanosi sie na spore zmiany...natomiast w naszej czesci tabeli jest 4 graczy ktorych rozni 200fp a piatego mamy na ogonie,bo Vitaly ma ledwie 500fp straty do mnie! Ciesze sie bardzo z zaistnialej sytuacji,bo to po prostu fajna zabawa...ale dajcie sobie juz spokoj z tym 4 miejscem...zacznijcie myslec o 5...bo 4 jest moje :lol: powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 12 (15 - 21 I 2005r.):

  • Borys - 101,6 fp ( 30 meczy )[/*:m:1oswmapy]
  • Stromile - 89,0 fp ( 25 meczy )[/*:m:1oswmapy]
  • Szakil - 85,0 fp ( 31 meczy )[/*:m:1oswmapy]
  • Vitaly - 83,5 fp ( 32 meczy )[/*:m:1oswmapy]
  • Rigel - 80,5 fp ( 27 meczy )[/*:m:1oswmapy]
  • Żółw - 76,8 fp ( 28 meczy )[/*:m:1oswmapy]
  • Spabloo - 74,6 fp ( 30 meczy )[/*:m:1oswmapy]
  • MuM - 72,0 fp ( 26 meczy )[/*:m:1oswmapy]
  • gimmie - 67,0 fp ( 28 meczy )[/*:m:1oswmapy]
  • Marcus - 63,6 fp ( 31 meczy )[/*:m:1oswmapy]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Borys

 

Wynik Borysa jest 2-gim wynikiem w All-Time Leaders

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Borys - 101,6 fp ( 30 meczy )[/*:m:nqh19qz4]

Ufff...było blisko...

 

A przecież właśnie padł mu ważny motor, Larry Hughes, halo? :shock:

{wydawał mi się ten wynik na tyle nieprawdopodobny, że musiałem kilka razy sprawdzić}

 

Jak to się tak dzieje? Hał, no powiedzcie mi hał?

 

 

3. Szakil - 85,0 fp ( 31 meczy )

Panowie Gimmie, Rigel, Żółw...Zdaje się, że chłopak wie o czym mówi :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Gimmie, Rigel, Żółw...Zdaje się, że chłopak wie o czym mówi :wink:

No właśnie w tym tygodniu wyjątkowo niecierpliwie czekałem na wyniki by przyjrzeć się bliżej Szakilowi... no i się przyjrzałem :? Aż miło popatrzec jak ludzie których wyniki codziennie sprawdzam i z którymi bezpośrednio rywalizuję (Mum i Spabloo) notuję gorsze wyniki niż ja, ale kiedy spojrzałem na Rigla i Szakila to mina mi zrzedła. No, ale cóż każdy ma swoje 5 minut i pewnie już niedługo Szakil nie będzie miał 85 tylko 75fp :wink:

 

Ale robi się ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps

:idea: Ogólnie to powinniśmy zawiazać jakąś koalicje przeciew zmonopolizowaniu pierwszego miejsca. Zjednoczmy wszystkie siły pod banderą Utah Jazz 4ever. :!: <wink>

Lepiej uważaj Gimmie na takie postulaty, bo zanim się obejrzysz ktoś spożądzi z tego co napisałeś tajną notatkę, którą ktoś inny odtajni w kwietniu i na wakacje mamy jak znalazł komisję śledczą fbl z przewodniczącym Stromilem. A później już tylko wzajemne oskarżenia, wyciąganie brudów i to wszystko na oczach zszokowanego społeczeństwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pomiedzy skresleniem "Speediego" i dopisaniem " 4ever" chciałem sprowadzić lwie szczęście do swojej drużyny. przyznaje. Przyznaje się bez bicia. Całe szczęscie że nie dodałem "i fora też".

Choć komisja była by miłym towarzyskim przezyciem :D

 

ps

aa do komisji mozna by zaprosić posłanke (pana anana kofana) Beger bo bez jej uroku (zawartego w oczach) , młodzińczej rubensowskiej figury , i Pokahontasowskiego warkocza -- żadna komisja sensu nie ma.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem macie wy poniewaz wy macie niedobor meczow na tych pozycjach i bedziecie tam musieli wkladac zeby wykorzystac te mecze jakis pajacow,ktorzy wam niewiele pomoga :D

No, ja tam problemu nie widzę :D Po pierwsze niedobór mam tylko na PG, a tam mogę wstawić Stoudamire'a, Cassella, Knighta (jak ci dwaj ostatni wydobrzeją...), a i Wade może być rozgrywajkiem. Nie nazwałbym ich pajacami :P Po drugie, jeśli Ty masz mniej więcej na zero, a pomimo to masz mniej punktów, to te parę meczy "pajaców" to będą dla mnie punkty ekstra, na które Ty nie będziesz miał odpowiedzi, he, he... Ale co będziemy gdybać, do końca sezonu jeszcze kawał czasu i wszystko się jeszcze może zdarzyć. Jednego możesz być pewien: ja nie zrezygnuję z walki do końca :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drżyjcie wszem i wobec :!: :twisted: Po wielu dniach zmagań (głównie z własnymi wybujałymi fantazjami o talencie tego chłopaka) Orlando Magic podpisało 10 dniowy kontrakt z najlepszych obecnie FA na rynku... Joelem Przybillą :!: :D Ten godny następca Grega Ostertaga czy może nawet Big Country Revesa, ma szansę stac się moim podstawowym C. Wszak w ostatnich 4 meczach zdobywa średnio ponad 13 zbiórek i 13 pkt, więc juz powoli możecie pluć sobie w brody, że nie byliście szybsi i daliście go sobie sprzątnąć sprzed nosa 8)

 

Go Magic :!: Go Joel :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez uwazam ze w tym roku liga ma o wiele wyzszy poziom, i jest bardziej wyrownana (oczywiscie nie liczac pierwszej trójki). Widac przydaje sie doswiadczenie z poprzednich sezonow. O koncowej lokacie bedzie tak naprawde wazylo zdrowie podstawowych graczy.

 

Tak a propo to ja tez jeszcze nie powiedzialem ostatniego słowa. AK47 sie pozbieral, Camby coraz czesciej ma niezle wystepy, oraz Curry ustabilizowal forme. Tak wiec powinienem teraz jeszcze troche podniesc srednie i mam nadzieje rowniez na wlaczenie sie do walki o wyzsza lokate, gdyz mam dosyc ciaglego dolu tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Joel Przybilla zagrał swój pierwszy mecz u siebie i to jeszce jak :!: :) Ale i tak jestem w stanie go szybko oddać (w myśl zasady kupić tanio, sprzedać drogo :wink: ), więc walcie do mnie smiało z ofertami jego kupna.

 

Ps. Wspólnie z Gimmiem uważamy Szakil, że Radman rozegrał dziś fantastyczne zawody :twisted: Oby tak dalej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Radmana rzeczywiscie dzisiaj sie nie popisal :oops: 0,54fp :oops: ale z reszty jestem calkiem zadowolony...Radman po prostu mialem lekka zadyszke 8) w sumie to i tak jestem z niego zadowolony,bo sporo mi chlopak punktow nawrzucal ogolnie rzecz biorac...ja mam ogromne brak na pozycjach wysokich a Radman chociaz czasami grywa rowno,bo reszta moich wysokich oprocz Bosha to normalnie az mam migrene jaj na nich patrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 13 (22 - 28 I 2005r.):

  • MuM - 86,7 fp ( 28 meczy )[/*:m:11ad10rn]
  • Rigel - 82,5 fp ( 26 meczy )[/*:m:11ad10rn]
  • Spabloo - 81,3 fp ( 31 meczy )[/*:m:11ad10rn]
  • Marcus - 81,2 fp ( 24 meczy )[/*:m:11ad10rn]
  • Szakil - 79,0 fp ( 30 meczy )[/*:m:11ad10rn]
  • Stromile - 76,8 fp ( 31 meczy )[/*:m:11ad10rn]
  • gimmie - 73,7 fp ( 28 meczy )[/*:m:11ad10rn]
  • Vitaly - 71,2 fp ( 30 meczy )[/*:m:11ad10rn]
  • Borys - 69,0 fp ( 28 meczy )[/*:m:11ad10rn]
  • Żółw - 68,3 fp ( 31 meczy )[/*:m:11ad10rn]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: MuM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.