Skocz do zawartości

[04/05] FBL #1 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

nie dopisali tylko zamienili, potem już go nie mogłem dać na SG o ile dobrze pamiętam :)

Ja bym się jednak upierał, że dodali, a nie zmienili :) , bo z tego co wiem oni nie zamieniają pozycji w ogóle. Chyba, że jakiś wypadek przy pracy.

Mi w każdym razie wydaje się, że było SF, a potem F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mamy dzisiaj sobotę ( właściwie to już niedzielę :) ), czas na pierwszą klasyfikację tegorocznych rozgrywek FBL.

 

Tydzień 1(2 XI - 5 XI 2004r.):

  • Borys - średnia: 104.0 fantasy points (w 9 meczach)[/*:m:2s750yy3]
  • Stromile - 97.9 (15)[/*:m:2s750yy3]
  • Rigel - 88.5 (15)[/*:m:2s750yy3]
  • Vitaly - 76.8 (17)[/*:m:2s750yy3]
  • Żółw - 75.1 (15)[/*:m:2s750yy3]
  • Gimmie - 72.6 (17)[/*:m:2s750yy3]
  • MuM - 72.2 (16)[/*:m:2s750yy3]
  • Spabloo - 71.5 (16)[/*:m:2s750yy3]
  • Marcus - 61.9 (21)[/*:m:2s750yy3]
  • Szakil - 60.7 (18.)[/*:m:2s750yy3]

Kolejna klasyfikacja w przyszłą sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ znowu mamy sobotę, czas na kolejną klasyfikację minonego tygodnia w FBL #1.

 

Tydzień 2 (6 XI - 12 XI 2004r.):

  • Borys - 87,5 fp ( 25 meczy )[/*:m:3lsgb2i6]
  • Stromile - 77,7 fp ( 23 meczy )[/*:m:3lsgb2i6]
  • gimmie - 73,6 fp ( 26 meczy )[/*:m:3lsgb2i6]
  • Spabloo - 73,3 fp ( 26 meczy )[/*:m:3lsgb2i6]
  • Rigel - 73,0 fp ( 29 meczy )[/*:m:3lsgb2i6]
  • Żółw - 71,1 fp ( 25 meczy )[/*:m:3lsgb2i6]
  • MuM - 70,0 fp ( 26 meczy )[/*:m:3lsgb2i6]
  • Szakil - 69,9 fp ( 27 meczy )[/*:m:3lsgb2i6]
  • Marcus - 63,4 fp ( 30 meczy )[/*:m:3lsgb2i6]
  • Vitaly - 58,7 fp ( 29 meczy )[/*:m:3lsgb2i6]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Borys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ znowu mamy sobotę, czas na kolejną klasyfikację minonego tygodnia w FBL #1.

 

Tydzień 3 (13 - 19 XI 2004r.):

  • Borys - 95,6 fp ( 27 meczy )[/*:m:7rsbw98h]
  • Spabloo - 82,4 fp ( 25 meczy )[/*:m:7rsbw98h]
  • Vitaly - 79,1 fp ( 24 meczy )[/*:m:7rsbw98h]
  • MuM - 76,7 fp ( 26 meczy )[/*:m:7rsbw98h]
  • Żółw - 74,4 fp ( 23 meczy )[/*:m:7rsbw98h]
  • Szakil - 74,3 fp ( 29 meczy )[/*:m:7rsbw98h]
  • Stromile - 71,5 fp ( 24 meczy )[/*:m:7rsbw98h]
  • Rigel - 70,7 fp ( 29 meczy )[/*:m:7rsbw98h]
  • Marcus - 59,3 fp ( 38 meczy )[/*:m:7rsbw98h]
  • gimmie - 58,5 fp ( 26 meczy )[/*:m:7rsbw98h]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Borys

 

Wynik Borysa jest 8-mym wynikiem w All-Time Leaders

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ znowu mamy sobotę, czas na kolejną klasyfikację minonego tygodnia w FBL #1.

 

Tydzień 4 (20 - 26 XI 2004r.):

  • Stromile - 83,9 fp ( 33 meczy )[/*:m:185xl8ng]
  • Vitaly - 82,1 fp ( 28 meczy )[/*:m:185xl8ng]
  • Spabloo - 81,2 fp ( 27 meczy )[/*:m:185xl8ng]
  • Żółw - 80,7 fp ( 29 meczy )[/*:m:185xl8ng]
  • Borys - 77,8 fp ( 27 meczy )[/*:m:185xl8ng]
  • Szakil - 72,5 fp ( 28 meczy )[/*:m:185xl8ng]
  • MuM - 71,9 fp ( 26 meczy )[/*:m:185xl8ng]
  • Rigel - 63,8 fp ( 29 meczy )[/*:m:185xl8ng]
  • gimmie - 60,1 fp ( 28 meczy )[/*:m:185xl8ng]
  • Marcus - 55,6 fp ( 35 meczy )[/*:m:185xl8ng]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Stromile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ znowu mamy sobotę, czas na kolejną klasyfikację minonego tygodnia w FBL #1.

 

Tydzień 5 (27 XI - 3 XII 2004r.):

  • Borys - 98,4 fp ( 24 meczy )[/*:m:3ntnfe3f]
  • Rigel - 90,4 fp ( 26 meczy )[/*:m:3ntnfe3f]
  • MuM - 82,9 fp ( 26 meczy )[/*:m:3ntnfe3f]
  • Spabloo - 80,1 fp ( 28 meczy )[/*:m:3ntnfe3f]
  • Stromile - 74,3 fp ( 26 meczy )[/*:m:3ntnfe3f]
  • Żółw - 73,8 fp ( 27 meczy )[/*:m:3ntnfe3f]
  • gimmie - 73,7 fp ( 19 meczy )[/*:m:3ntnfe3f]
  • Szakil - 72,2 fp ( 27 meczy )[/*:m:3ntnfe3f]
  • Vitaly - 66,8 fp ( 24 meczy )[/*:m:3ntnfe3f]
  • Marcus - 47,5 fp ( 38 meczy )[/*:m:3ntnfe3f]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Borys

 

Wynik Borysa jest 4-tym wynikiem w All-Time Leaders

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos u nas tu cicho... :) ale na "froum" na yahoo ligowym torche piszemy, moze tu sie przenisiemy... nasza liga jest najmniej rozmowna :)

 

Ja sie chcialem jeszcze pochwalic,ze osignalem taki wynik nie majac przez od dluzszego czasu w skladzie ani Artesta, ani J O'Neala, wiadomo czemu, wiec kto wie,gdyby byli w skladzie to jaka mialbym srednia ;)

 

Ostatnio zrobilem trade z Gimmie, Croshere za Van Horna, ale oczywiscie Van Horn musial zlapac kontuzje,podobno niegrozna oby :)

 

Dzisia zatrudnilem 2 wolnych agentow, Nailona i Williamsa z Nets. zobaczymy co pokaza, z ostatniego wolnego nabytku adriana Griffina jestem bardzo zadowolony...

 

Jestem bardzo chetno do wymian,wiec jakby co to piszcie na GG: 2291228 moze dojdziemy z kims ddo jakiegos kompromisu i niezlej wymiany :D

 

P.S. Stro nie powinienes obliczyc sredniej dla minionego miesiaca? dla min. 60 rozegranych gier? wtedy bede liderem wszechczasow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga najmniej rozmowna, bo gra w niej mało aktywnych uczestników tego forum. Poza tym w ogóle szkoda wam klawiatury. Człowiek wyśle propozycję tradu, to mu go odrzucą i ani słowa wyjaśnienia. Żeby chociaż "spadaj", albo "pocałuj mnie w d..." ;), a tu pusto.

Jestem bardzo chetno do wymian,wiec jakby co to piszcie na GG: 2291228 moze dojdziemy z kims ddo jakiegos kompromisu i niezlej wymiany

Nie dość że masz około 10 FP/game przewagi nad innymi to jeszcze próbujesz ich wycyckać jak dwa razy gimmiego ;) (Daniels - Gooden :twisted: ).

 

Może teraz trochę o moich odczuciach co do ligi po ponad miesiącu rozgrywek.

 

Liczyłem na to, że aby walczyć o zwycięstwo będę musiał zaliczać niewiele ponad 80 FP/game. Jednak tego, że skład Borysa wykręci mu taką średnią się nie spodziewałem (w ogóle nie przypuszczałem, że jakikolwiek team będzie w stanie osiągnąć taki wynik). Dodatkowo jeszcze wróci do niego w końcu J.O'Neal i praktycznie pozostaje nam już walka o drugie miejsce.

 

Jeśli chodzi o mój skład to miałem fatalny początek. Mój główny koń pociągowy czyli Shaq zaczął bardzo nędznie punktować. Fatalnie grali Gooden, Finley i Dre Miller (i ja mając Nasha na wyciągnięcie ręki wybrałem właśnie jego :( ). Gasol również się nie spisywał najlepiej. Początkowo mogłem być zadowolony tylko z Big Bena i Walkera. Moje FP/game spadło poniżej beznadziejnego poziomu 70. Przełom nastąpił gdzieś w czasie listopadowego długiego weekendu. Wtedy Gooden zaczął grać rewelacyjnie, Hill zaskoczył wszystkich (nawet mnie :) ), Shaq się obudził i zaczął regularnie zaliczać powyżej 110 FP. Zacząłem piąć się w górę i nie przeszkodziła mi w tym niedspozycja Gasola i nieobecność Big Bena (już chyba 9 meczów opuścił :|).

 

Co dalej?

A kto to może wiedzieć ;). Cieszę się, że odszedł Hubie Brown, bo wreszcie Gasol gra po 40 minut. Wrócił do składu B.Wallace, Tinsley nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Mam problemy na SG i jestem w stanie "przepłacić" za jakiegoś dobrego gracza na tą pozycję (tylko bez przesady ;) ). W każdym bądź razie mistrzostwa nie zdobędę, spadek do II ligi mi nie grozi, ale 2 miejsce jest w moim zasięgu (jestem coraz bliżej Stro ;) ). I tak nieźle skoro nikt nie wymieniał mnie jako faworyta :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Gooden za Danielsa,to zeby inni nie mysleli,ze to byla bezsensowna propozycja,to powinienes dodac ze zlozylem ci juz ja jakis czas temu, wtedy Gooden jeszcze nie gral za bardzo (gral jak rok temu w Orlando,czyli faalnie), a Daniels wlasnie byl przeblyskiem w Seattle.

 

Z punktu widzenia teraz to npewno bylaby smieszna oferta. A co do skladu,to dla mnie nie bylo to az tak wielkie zaskoczenie, opieralem sie na srednich FP z zeszlego sezonu graczy i wlasnie taka mi wychodzila,na szczescie nikt nie gra gorzej niz rok temu, chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczescie nikt nie gra gorzej niz rok temu, chyba :)

Gimmie gra gorzej niż rok temu, ale on chyba po prostu nie wytrzymuje psychicznie brzemienia jakie niesie ze sobą uczestnictwo w 1 lidze :lol:

 

Ostatnio zrobilem trade z Gimmie, Croshere za Van Horna, ale oczywiscie Van Horn musial zlapac kontuzje

Czemu mnie to nie dziwi... I dlatego z uporem Romka Giertycha będę powtarzał iż naszemu naczelnemu jazzmenowi należy kategorycznie odebrać prawo wysuwania jakichkolwiek propyzcji trejdów, a zastanowić należałoby się nad odebraniem mu takze uprawnień do uczestnicta we wszelkich trejdach (wtedy nikt nie miał by już kontuzji w NBA) :twisted:

 

 

No właśnie, jakoś u nas cicho... Ja w każdym bądź razie jestem zainteresowany pozyskaniem jakiegoś dobrego C (ze świecą takiego szukać) i też jestem skłonny za niego przepłacić, bo Lenny Wilkins daje ciągle mało pograć Mohhamedowi, mimo że ten ostatnio rozgrywa mecze życia. Też czekam na oferty, pod nr. gg 3045523.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że masz około 10 FP/game przewagi nad innymi to jeszcze próbujesz ich wycyckać jak dwa razy gimmiego

kto mógł przewidziec ze mój pierwszy ruch transferowy okaże się aż takim niewypałem. Choć narazie Borys zbiera umiarkowane żniwo:P

 

Borys napisał:

Ostatnio zrobilem trade z Gimmie, Croshere za Van Horna, ale oczywiscie Van Horn musial zlapac kontuzje

 

 

Czemu mnie to nie dziwi...

nie wiem skąd te insynułacje że to moja wina. Przecież dotąd nie zdradzałem nikomu mojego sekretu dotyczącego :: kolekcji laleczek Vodoo moich byłych zawodników w FBL:P

 

Edit: ale ze mnie mormon jak mogłem sie wgadać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto mógł przewidziec ze mój pierwszy ruch transferowy okaże się aż takim niewypałem. Choć narazie Borys zbiera umiarkowane żniwo:P

Każdy mógł to przewidzieć. Możesz mi wytłumaczyć czym się kierowałeś przy tym transferze skoro oddałeś graczy wybranych przez siebie w II i IV rundzie draftu za zawodników wybranych przez Borysa w VI i VII rundzie (pomijając nawet fakt jacy to zawodnicy)? Jestem tego cholernie ciekawy.

Co do Gooden za Danielsa,to zeby inni nie mysleli,ze to byla bezsensowna propozycja,to powinienes dodac ze zlozylem ci juz ja jakis czas temu, wtedy Gooden jeszcze nie gral za bardzo (gral jak rok temu w Orlando,czyli faalnie), a Daniels wlasnie byl przeblyskiem w Seattle.

Prawdę mówiąc to nie widziałem tego tradu wcześniej na stronie (dziwne). Mam problem z pocztą, bo skaner antyspamowy na WP bierze mi maile od yahoo za spam, mimo iż ustawiłem na "białej liście" jego return-path (tak jak instruowali na WP). Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie (tylko bez "zmień se koleś adres" proszę ;) ).

A co do skladu,to dla mnie nie bylo to az tak wielkie zaskoczenie, opieralem sie na srednich FP z zeszlego sezonu graczy i wlasnie taka mi wychodzila

Hughes ci szaleje i nie mów, że się tego spodziewałeś ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy mógł to przewidzieć. Możesz mi wytłumaczyć czym się kierowałeś przy tym transferze skoro oddałeś graczy wybranych przez siebie w II i IV rundzie draftu za zawodników wybranych przez Borysa w VI i VII rundzie (pomijając nawet fakt jacy to zawodnicy)? Jestem tego cholernie ciekawy.

Nie zauważyłeś Spabloo, że Gimmie dostał niedawno moda? Musiał przecież jakoś się Borysowi odwdzięczyć :)

 

Mam problem z pocztą, bo skaner antyspamowy na WP bierze mi maile od yahoo za spam

Dziwne :? mi też przychodzi na wp i skaner przepuszcza maile z yahoo. Może wyłącz skaner :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

transferze skoro oddałeś graczy wybranych przez siebie w II i IV rundzie draftu

No Dampiera wzialem jako wolnego agenta :P jesli mnie pamiec nie myli, ale mimo wszystko nikt ne powie,ze ten transfer odwrocil sily w lidze czy cos, czy tez dzieki niemu zajmuje tak wysokie miejsce, Bo mi to jak narazie wcale nie wyszlo na jakis znaczacy plus, .

 

Co do Hughesa, to rzeczywiscie zaskoczyl mnie bardziej niz myslalem,bo spodziewalem sie,ze bedzie lepiej grac. ,ale z kolei Kenyon Martin gra slabiej (sugeruje sie FP/game a nie statystykami ktore widac na gole oko, to moze byc mylace).

 

Oglnie wiadomo,ze kierowalem sie tez wlasnymi odczuciami i znajomoscia, nie sugerowalem sie tylko srednimi z poprzedniego sezonu, dlatego tez srdnia pierwszej8-ki jest troche wyzsza niz obliczalem bylamby bazujac na statystykach rok temu.

 

P.S. W innej z lig wywiazala sie dyskusja,zeby zmneijszyc roostersy na nastepny sezon,wtedy gra bylaby ciekawsza i wiecej byloby mozliwosci z Free agentami,wiecej ruchu itd. Rowniez sie zgadzam,bardzo dobry pomysl.

 

Stro tam pisal o 12-13 miejscach + 3 na kontuzjowanych,ja jestem bardziej blizszy 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi to jak narazie wcale nie wyszlo na jakis znaczacy plus, .

Abdur-Rahim 64,42 FP/game

Dampier 44,0 FP/game (!!!)

 

O'Neal 87,0 FP/game (na razie tylko 8 meczów, ale w końcu wróci)

Okafor 77,87 FP/game

 

Nie będę dokładnie wyliczał, bo mi się nie chce :P , ale na moje oko zarobiłeś na tym transferze około 500 FP do tej pory. A zarobisz jeszcze więcej. Nie mów więc, że nie miało to "znaczącego" wpływu na twoją drużynę :roll:

Nie zauważyłeś Spabloo, że Gimmie dostał niedawno moda? Musiał przecież jakoś się Borysowi odwdzięczyć

Widzę, że tobie też to cuchnie korupcją ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dokładnie wyliczał, bo mi się nie chce :P , ale na moje oko zarobiłeś na tym transferze około 500 FP do tej pory.

Zazdrosc straszna rzecz. :wink:

 

Jakbys ty wiedzial, ilu ludzi mi odmowilo, jak chcialem oddac Hughesa (czesto razemz Hillem, na poczatku) za roznych bolkow (bo nie wierzylem, ze Larry utrzyma forme), to bys dopiero mial. Innym razem nie chciano mi dac Artesta (jak byla plota, ze ma 30 meczow isc siedziec), a chcialem dac Desmonda Masona. Kirilenke oddalem na 2 mecze przed kontuzja. Ja w ogole jade na szczesciu jak na razie.

 

A ja jeszcze raz zapytam, czy nie byloby lepiej powiekszyc lig, zeby wymusic gre rozniez troche slabszymi zawodnikami? Choc tu musze przyznac nie mam doswiadczenia, moze jak ktos gral wiecej, widzial, to wie, czy i ew. dlaczego takie cos nie wychodzi itp. Skrocenie skladow jest ok, bo nie bedzie mozna z miejsca zaklepywac wszystkich obiecujacych wolnych agentow i na tym rynku tez bedzie trzeba wachlowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wracajacie do tej smutnej chwili. Wg moich obliczeń Dampier miał mieć powyzej 70 fp na mecz. Nie miałem centra Jermeine był kontuzjowany. Do tego Emeka wydawał się niewypałem... po pre i chodziły słuchy że Szeryf lada momęt wyjedzie gdzieś zdobywać po 20pkt i 10 zb na mecz.

Ale to i tak jeszcze nic .... bo naszczęście bajer Borysa juz mnie nie rusza.:P to do ostatnio pertraktowanej sprawy Wade'a hehe.

..... oczywiście jakies bardzo rozsądne oferty chętnie przyjme.

 

Spabloo i reszta kompanów...... prosze juz nie roztrzasac mojego pierwszego trejdu bo to mnie tylko wkurza. :x

 

ps

aa właśnie ja tam lubie szeroki roster. Jakoś mam niemiłe przejścia z wąskim. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rusza ? ;) Po rozmowachych o Wadzie, wymienilismy sie wlasnie Croshere za Van Horna :)

 

A co do rozszerzenia ligi no ja tez caly czas jestem/bylem za rozszerzeniem,wlasnie dlatego,zeby grac rowniez slabiakami, ale Stro mowi,ze najlepiej sie gra w mniejszym gronie,nie wiem,nie gralem w wiecej osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Może ktoś zauwazył, że właśnie miała miejsce spektakularna wymiana w FBL#1 :) Zespół Rigel's Suns (znaczy sie mój :wink: ) zasilili Dwyane Wade, Shareef Abdur-Rahim i Mehmet Okur, do Utah Jazz powędrowali zaś Elton Brand, Rashard Lewis i Chris Mihm. Sam się sobie dziwię: najpierw żądam spalenia Gimmiego na stosie za kontakty z siłami nieczystymi, a potem sam z nim handluję :shock: :shock: :shock: Ale liczę na to, że tym razem "Klątwa Gimmiego" nie zadziała, i bedę miał pociechę z moich nowych nabytków :twisted: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ znowu mamy sobotę, czas na kolejną klasyfikację minionego tygodnia w FBL #1.

 

Tydzień 6 (4 - 10 XII 2004r.):

  • MuM - 84,5 fp ( 26 meczy )[/*:m:ufzs83f7]
  • Żółw - 83,6 fp ( 28 meczy )[/*:m:ufzs83f7]
  • Borys - 83,0 fp ( 29 meczy )[/*:m:ufzs83f7]
  • Spabloo - 82,2 fp ( 26 meczy )[/*:m:ufzs83f7]
  • Stromile - 81,9 fp ( 32 meczy )[/*:m:ufzs83f7]
  • Rigel - 75,4 fp ( 28 meczy )[/*:m:ufzs83f7]
  • Szakil - 74,0 fp ( 26 meczy )[/*:m:ufzs83f7]
  • gimmie - 70,8 fp ( 26 meczy )[/*:m:ufzs83f7]
  • Vitaly - 69,5 fp ( 29 meczy )[/*:m:ufzs83f7]
  • Marcus - 65,6 fp ( 30 meczy )[/*:m:ufzs83f7]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: MuM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.