Skocz do zawartości

[04/05] FBL #1 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki za styczeń:

 

Styczeń (1 - 31 I 2005r.):

  • Stromile - 84,5 fp ( 123 meczy )[/*:m:4rxa2fuu]
  • Borys - 83,6 fp ( 131 meczy )[/*:m:4rxa2fuu]
  • Szakil - 82,0 fp ( 120 meczy )[/*:m:4rxa2fuu]
  • MuM - 80,1 fp ( 117 meczy )[/*:m:4rxa2fuu]
  • Spabloo - 79,7 fp ( 121 meczy )[/*:m:4rxa2fuu]
  • Rigel - 77,8 fp ( 117 meczy )[/*:m:4rxa2fuu]
  • Vitaly - 75,7 fp ( 125 meczy )[/*:m:4rxa2fuu]
  • Żółw - 74,6 fp ( 123 meczy )[/*:m:4rxa2fuu]
  • gimmie - 74,0 fp ( 130 meczy )[/*:m:4rxa2fuu]
  • Marcus - 67,7 fp ( 117 meczy )[/*:m:4rxa2fuu]

Graczem Stycznia w FBL #1 został: Stromile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: no to ten miesiac poszedl mi calkiem niezle...szkoda tylko ze wczesniej dawalem dupy, bo teraz moze nawet bym walczyl o 3 miesjce :wink: szkoda,ze w FBL nie mozna zorganizowac jakis PLAY-OFF, choc wiem ze byloby to arcy trudne i na samom mysl nad wymysleniem sposobu ich przeprowadzenia w glowie widze tysiac problemow przeciw temu...tak patrze na to jak wypadl ten miesiac ogolnie w naszej lidze...a wiec uogolnilbym to w taki sposob...czolowka chyba dostala lekkiej zadyszki srodek sie zaciesnil i z tylu zostal juz tylko jeden zawodnik Marcus,ktory chyba wykazuje male zainteresowanie gra...Dobra wracajac do moich przechwalek(bo wydaje mi sie ze tak zostaly odebrane moje niektore wypowiedzi choc sa one po prostu tylko komentowaniem wydarzen w mojej druzyni) to wydaje mi sie ze jestem w stanie utrzymac takie tempo gry druzyny do konca sezonu o ile nie zdarza sie jakies naprawde mega wielkie kontuzje typu wypadniecie z gry T-Maca+Nasha...Bo po prostu srednio raz na 3 tygodnie udaje mi sie wylowic kogos ciekawego z listy graczy nizzrzeszonych 8) wczesniej byl to NENE,ktory ostatnio znowu zaczal punktowac,potem mial swoj tydzien Nick Van Exel a teraz sa to Dampier i Reaf LaFrentz. No coz albo mam szczescie albo nosa...Poza tym ogolnie caly sklad w miare zdrowy oprocz Mouringa,ktorego wlasciwie nie wiem po co trzymam,ale jakos mi ona nie przeszkadza na IL wiec zostaje w skladzie :wink: Swoje chwile wzlotow i upadkow mial takze Radman,jednak treraz usiadl na lawce bo sie chlopak przegrzal...Aha i mam pytanie...czy MuM aktywnie uczestniczy w naszej rozgrywce?Bo to jedyny gracz ktory nie poczynil rzadnych wzmocnien i zmian,poza tym ani razu chyba nie zmienil skladu,wiec na koniec sezonu moze miec nie wykorzystane spotkania,a nie chcialbym byc przed nim tylko z takiego powodu...wolalbym byc za nim,ale sprawiedliwie 8) Pozdrawiam wszystkich Managerow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 14 (29 I - 3 II 2005r.):

  • Rigel - 85,0 fp ( 21 meczy )[/*:m:wdxeyk2i]
  • Stromile - 82,5 fp ( 21 meczy )[/*:m:wdxeyk2i]
  • Żółw - 78,1 fp ( 20 meczy )[/*:m:wdxeyk2i]
  • gimmie - 76,5 fp ( 22 meczy )[/*:m:wdxeyk2i]
  • Vitaly - 75,3 fp ( 22 meczy )[/*:m:wdxeyk2i]
  • Marcus - 71,6 fp ( 21 meczy )[/*:m:wdxeyk2i]
  • Spabloo - 67,7 fp ( 22 meczy )[/*:m:wdxeyk2i]
  • Borys - 63,9 fp ( 20 meczy )[/*:m:wdxeyk2i]
Niesklasyfikowani:
  • Szakil - 93,4 fp ( 19 meczy )[/*:m:wdxeyk2i]
  • MuM - 84,6 fp ( 19 meczy )[/*:m:wdxeyk2i]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Rigel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz Szakil.

 

Powiedziałeś, że pogonisz walczących o czwarte miejsce: pogoniłeś.

 

Powiedziałeś, że czołówka ma zadyszkę: proszę bardzo, do Borysa, który drugi tydzień z rzędu nie może wyjść ponad 69fp (:!:) dołączył w tym tygodniu Spabloo.

 

Ile zapłaciłeś Gimmie'u za wypożyczenie "Nauki Voodoo w weekend"... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda,ze mamy takie zelazne zasady,bo ten tydzien byl jakis dziwnie ktorki i ciezko bylo rozegrac tak duzo meczy ile wymaga zalapanie sie do sredniej...ale co tam nie musze byc graczem tygodnia, wazne ze srednia byla spora albo nawet gigantyczna jak na mój zespól-to najwyzszy moj wynik w tym sezonie...

Powiedziałeś, że pogonisz walczących o czwarte miejsce: pogoniłeś.

 

z tym bym jeszcze poczekal,bo cala nasz czworka nadal ma zblizone wyniki, a ja mam troche wiecej rozegranych meczy...chociaz np taki MuM to nie wiem czy te mecze rozegra,bo ma ich naprawde duzo za malo...Chociaz np Zolwstracil chyba do mnie troche dystansu,ale Rygiel zaliczyl bardzo dobry tydzien, wiec caly czas zapowiada sie ciekawa walka :D Mam nadzieje ze utrzymam swoje tempo i do konca sezonu zblize sie jeszcze do 3 miejsca...

 

Powiedziałeś, że czołówka ma zadyszkę: proszę bardzo, do Borysa, który drugi tydzień z rzędu nie może wyjść ponad 69fp () dołączył w tym tygodniu Spabloo.

 

faktycznie wyniki Borysa i Spabloonie sa imponujace,ale reszta ligi ma tak gigantyczna strate,ze jedyna osoba jaka moze to wykorzystac jestes Ty - Stromail

 

Poza tym dokonalem transferu...nie bylo jeszcze zadnego komentarza, wiec nie wiem czy wszyscy sie ze mnie smieja czy tylko dziwnie patrza... 8) Oddalem dwoch graczy o ladnych nazwiskach za goscia,ktory mial chyba dobre dni,ale mu sie skonczyly :D no coz zobaczymy jak bedzie dalej...Mam nadzieje,ze Przybila jeszcze cos pokaze w tym sezonie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz np Zolwstracil chyba do mnie troche dystansu

 

 

Weź, ja już nie mogę, to co moi zawodnicy wyprawiają to woła o pomstę do nieba :evil:

 

 

Poza tym dokonalem transferu...nie bylo jeszcze zadnego komentarza, wiec nie wiem czy wszyscy sie ze mnie smieja czy tylko dziwnie patrza... 8) Oddalem dwoch graczy o ladnych nazwiskach za goscia,ktory mial chyba dobre dni,ale mu sie skonczyly :D no coz zobaczymy jak bedzie dalej...Mam nadzieje,ze Przybila jeszcze cos pokaze w tym sezonie :wink:

Jedni płaczą, drudzy się śmieją :wink: Ty Szakil zdaje się chciałeś sprawić tym transferem, żebym już nie zwiększął do Ciebie tego dystansu :) A swoją drogą to Joel i tak gra dużo dłużej w S5 i dużo lepiej niż przypuszczałem, ze będzie grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda,ze mamy takie zelazne zasady,bo ten tydzien byl jakis dziwnie ktorki i ciezko bylo rozegrac tak duzo meczy ile wymaga zalapanie sie do sredniej...ale co tam nie musze byc graczem tygodnia, wazne ze srednia byla spora albo nawet gigantyczna jak na mój zespól-to najwyzszy moj wynik w tym sezonie...

No aż tak krótki nie był :) : 29, 30, 31 I, 1, 2, 3 II - razem 6dni. 7mego dnia nie było, gdyż goście z Yahoo nawalili i nie wprowadzili na czas wyników z 4 II. Ten dzień zostanie uwzględniony w kolejnym tygodniu, który dla odmiany będzie liczył 8 dni.

Co do nagrody - jak będziesz się starał to jeszcze będziesz miał okazję ją zgarnąć :P

 

faktycznie wyniki Borysa i Spabloonie sa imponujace,ale reszta ligi ma tak gigantyczna strate,ze jedyna osoba jaka moze to wykorzystac jestes Ty - Stromail

Nom, nie ukrywam, że jakoś szczególnie nie martwi mnie niedyspozycja moich bezpośrednich rywali :roll:

Na dzień dzisiejszy moja średnia wynosi 82.72fp i powiększyłem do przewagę nad Spabloo 2.72fp (80.0) i zmniejszyłem stratę do Borysa do 2fp (84.72). Szkoda, że Borysowi za niedługo wróci wymiatacz Hughes... :twisted:

 

Poza tym dokonalem transferu...nie bylo jeszcze zadnego komentarza, wiec nie wiem czy wszyscy sie ze mnie smieja czy tylko dziwnie patrza... 8) Oddalem dwoch graczy o ladnych nazwiskach za goscia,ktory mial chyba dobre dni,ale mu sie skonczyly :D no coz zobaczymy jak bedzie dalej...Mam nadzieje,ze Przybila jeszcze cos pokaze w tym sezonie :wink:

Peja ostatnimi czasy nie grywał za często, a nawet jak grywał to nie za dobrze. Też uważam, że nie straciłeś dużo (o ile w ogóle) na tym transferze. Co do Przybilli - przy tak grającym Ratliffie, będzie jeszcze długo w S5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 15 (4 - 11 II 2005r.):

  • MuM - 88,7 fp ( 23 meczy )[/*:m:2414dek8]
  • Stromile - 86,8 fp ( 34 meczy )[/*:m:2414dek8]
  • Szakil - 85,1 fp ( 36 meczy )[/*:m:2414dek8]
  • Borys - 82,4 fp ( 31 meczy )[/*:m:2414dek8]
  • Spabloo - 79,8 fp ( 29 meczy )[/*:m:2414dek8]
  • Rigel - 79,3 fp ( 35 meczy )[/*:m:2414dek8]
  • Vitaly - 73,5 fp ( 32 meczy )[/*:m:2414dek8]
  • Marcus - 72,5 fp ( 30 meczy )[/*:m:2414dek8]
  • gimmie - 68,4 fp ( 31 meczy )[/*:m:2414dek8]
  • Żółw - 64,6 fp ( 29 meczy )[/*:m:2414dek8]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: MuM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 15 (...)

MuM, dzięki szalejącemu Brad'owi, radzi sobie znakomicie, a przecież stracił KB jakieś 3 tyogodnie temu... :shock:

 

Borys zdaje się już pozbierał po dwóch ostatnich katastrofalnych tygodniach.

 

Szakil nie zwalnia tempa. Jego średnia z ostatnich 4 tygodni to 84.8fp ( :!: ) w 116 meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacja generalna, stan na 12 II 2005r.

  • Borys - 84,7 fp ( 388 )[/*:m:312csd6i]
  • Stromile - 82,9 fp ( 397 )[/*:m:312csd6i]
  • Spabloo - 80,0 fp ( 391 )[/*:m:312csd6i]
  • MuM - 79,4 fp ( 370 )[/*:m:312csd6i]
  • Rigel - 77,2 fp ( 389 )[/*:m:312csd6i]
  • Szakil - 76,7 fp ( 397 )[/*:m:312csd6i]
  • Żółw - 74,9 fp ( 387 )[/*:m:312csd6i]
  • Vitaly - 73,6 fp ( 392 )[/*:m:312csd6i]
  • gimmie - 69,1 fp ( 393 )[/*:m:312csd6i]
  • Marcus - 63,3 fp ( 438 )[/*:m:312csd6i]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narobiłem ostatnio sporo wymian i jak dotąd wychodzę na tym całkiem dobrze. Czuję, że ten tydzień będzie przełomowy i nie zajmę ostatniego miejsca jak przez dwa ostatnie tygodnie, ale kto wie może nawet wyceluję w 1 lokatę 8) Czemu? Bo wreszcie mam na każdej pozycji solidnego zawodnika i mam kogoś takiego jak Iverson. Dziś wycisnął 197 pkt. co jest "moim" rekordem. I tutaj mam pytanie: kto najwięcej zgromadził w jednym meczu punków fbl :?: Wiem, że rok temu Garnett miał niesamowity jeden mecz, może ktoś pamięta ile wtedy zgromadził tych punkcików i czy to był właśnie najlepszy mecz zawodnika w historii naszej ligii :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: kto najwięcej zgromadził w jednym meczu punków fbl :?: Wiem, że rok temu Garnett miał niesamowity jeden mecz, może ktoś pamięta ile wtedy zgromadził tych punkcików i czy to był właśnie najlepszy mecz zawodnika w historii naszej ligii :?:

KG miał sporo tych meczy powyżej 200fp (szkoda, że to odległa przeszłość teraz :cry: ). Nie mam dokładnych danych, ale rekord to było coś koło 230fp.

 

Rekordem tego sezonu jest chyba cały czas mecz Dirka przeciwko Houston (>210 zdaje się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: kto najwięcej zgromadził w jednym meczu punków fbl :?: Wiem, że rok temu Garnett miał niesamowity jeden mecz, może ktoś pamięta ile wtedy zgromadził tych punkcików i czy to był właśnie najlepszy mecz zawodnika w historii naszej ligii :?:

KG miał sporo tych meczy powyżej 200fp (szkoda, że to odległa przeszłość teraz :cry: ). Nie mam dokładnych danych, ale rekord to było coś koło 230fp.

 

Rekordem tego sezonu jest chyba cały czas mecz Dirka przeciwko Houston (>210 zdaje się).

Dokładnie Dirk zdobył wtedy 224 z ułamkiem FP. Pisałem o tym zresztą na Yahoo. W tym samym meczu T-Mac zdobył 205 FP. A o ile dobrze pamiętam to w zeszłym sezonie KG zdobył w jednym meczu 212 FP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 16 (12 - 17 II 2005r.):

 

  • Szakil - 94,9 fp ( 22 meczy )[/*:m:w5xxrc65]
  • MuM - 91,9 fp ( 19 meczy )[/*:m:w5xxrc65]
  • Rigel - 84,9 fp ( 20 meczy )[/*:m:w5xxrc65]
  • Żółw - 81,3 fp ( 24 meczy )[/*:m:w5xxrc65]
  • Stromile - 81,1 fp ( 22 meczy )[/*:m:w5xxrc65]
  • Marcus - 80,0 fp ( 16 meczy )[/*:m:w5xxrc65]
  • Spabloo - 78,8 fp ( 22 meczy )[/*:m:w5xxrc65]
  • Borys - 77,5 fp ( 18 meczy )[/*:m:w5xxrc65]
  • Vitaly - 75,4 fp ( 21 meczy )[/*:m:w5xxrc65]
  • gimmie - 74,0 fp ( 20 meczy )[/*:m:w5xxrc65]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Szakil

 

Wynik Szakila jest 17-tym wynikiem w All-Time Leaders

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacja generalna, stan na 18 II 2005r.

  • Borys - 84,4 fp ( 406 )[/*:m:3ul50bmy]
  • Stromile - 82,8 fp ( 419 )[/*:m:3ul50bmy]
  • MuM - 80,0 fp ( 389 )[/*:m:3ul50bmy]
  • Spabloo - 79,9 fp ( 413 )[/*:m:3ul50bmy]
  • Szakil - 77,6 fp ( 419 )[/*:m:3ul50bmy]
  • Rigel - 77,5 fp ( 409 )[/*:m:3ul50bmy]
  • Żółw - 75,3 fp ( 411 )[/*:m:3ul50bmy]
  • Vitaly - 73,7 fp ( 413 )[/*:m:3ul50bmy]
  • gimmie - 69,4 fp ( 413 )[/*:m:3ul50bmy]
  • Marcus - 63,9 fp ( 454 )[/*:m:3ul50bmy]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jupi :D nareszcie sie udalo 8) chociaz bardziej niz nagroda tygodnia cieszy mnie fakt,ze poprawilem swoja srednia calosezonowa w jeden tydzien o prawie 1 fp!!Wyprzedilem Rigla[\b]...cieszy mnie ten fakt,bardzo,chociaz Rigiel znacznie podrekcil obroty...chociaz tym razem tydzien znowu byl krotki,ze wzgledu na All-Star Game.Poza tym zblizam sie powolo do Spablooco wydawalo mi sie jeszcze do niedawna rzecza niemozliwa...ale coz zycie plaa figle i w tej chwili czuje powoli kontakt z nim :D Mam nadzieje,ze moja rozpedzona maszynka,bo chyba moge ja tak nazwac utrzyma swoje tempo jeszcze jakis czas,bo naprawde udalo mi sie zbudowac fajny zespol...Jestem zadowolony z transferu,ktory wykonalem...Przybila naprawde robi to co do niego nalezy-zdobywa fp dla mnie:)chyba pomysle i zaprosze go na kolacje...albo do biura na partyjke pokera...CZyzby maly kryzys Wielkiej Trojcy?Jednak od okolo misiaca wyraznie obnizyli loty,na czym wyraznie skorzystal Stromailktory choc obnizyl takze laty,ale sa one nadal wysokie, a niestety Brosyowi i Spabloosowizdarzaly sie wieksze wpadki i spadki...obudzil sieZolwktory chwalil swoje zmiany kadrowe,ktore chyba rzeczywiscie przyniosly pozadany skutek...MuMtakze jak ostatnio zdazyl nas przyzwyczaic ma swietne wynik,ale niestety grywa srednio tylko 6-7 graczami,wiec nie przeklada sie to na wynik ogolny...a szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...obudzil sieZolwktory chwalil swoje zmiany kadrowe,ktore chyba rzeczywiscie przyniosly pozadany skutek...

Dokładnie, jestem z wymian jak dotej pory bardzo, bardzo zadowolony :) I chociaż na początku tygodnia myślałem, że wywalę teraz jakiś rewelacyjny wynik, to i tak jestem bardzo usatysfakcjowany tymi 81 fp (wszak 2 tygodnie z rzędu wcześniej miałem po 60 pare). Tylko ta jedna wymiana troszkę mnie denerwuje.... Przybilla :!: Któż by przypuszczał, że chłopak tak będzie ciągle grał :!: , ale z 2 strony oddając go stało sie możliwe pozyskanie później Igauskasa i B.Wallace któży u mnie szaleją, więc też specjalnie nie mogę narzekać.

 

Ps. Powinieneś Szakil pisać o naszej lidze jakieś felietony, bo dobrze Ci to wychodzi :)

 

Ps2. Szkoda, że Mumowi chyba zapał wygasł bo bardzo prawdopodobne, że mimo świetnych wyników z braku rozegranych meczy spadnie na 8 pozycję z końcem sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.