Skocz do zawartości

[04/05] FBL #1 : Gadu - Gadu


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Ps. Zobaczymy czy klątwa będzie nadal działała :?

Z tego co się orientuję, to Van Horn - po tym jak opuścił szeregi Gimmiego - wciąż nie może się pozbierać 8)

 

Ba, nawet mu się pogorszyło, bo Bucks stwierdzili, że i tak nic z niego nie będzie przez co najmniej 2-3 tygodnie i wpisali go na IL kilka dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieg okolicznośći z tym Van Hornem:P

 

Dziś miałem rewelacyjnego nosa wstawiając do składu Mihma i Joe Smitha. Obaj w sumie zdoyli prawie 20 pkt. heh

 

Trejd z Złówiem da mi nowe mozliwości rotacji. Ciesze się ze pozbyłem się tej "żyły" - Ryśka który nie dawał zabrdzo pograc kolegom. Zresztą ostatnio w poufnej rozmowie zwierzył się ze troszke się ostatnio nadwyrężył od tego ciągłego rzucania. Stwierdziłem więc że to odpowiedni moment do pozyskania gracza o lepszych mozliwościach - Antawana Jamisona który jest bardziej wszechstronny F i z pewnścia niedługo znów zacznie grać lepiej. :) Duchowy przywódca drużyny Speedy ostatnio nie najlepszy przykład dawał młodszym kolegom. Jest podejrzany o rozprowadzanie niedozwolonych napojów energetycznych. Dlatego też drużyna Speedi-ego zmieni niedługo nazwe sponsora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na ostatnią już w tym roku klasyfikację .

 

Tydzień 9 (25 - 31 XII 2004r.):

  • Borys - 96,4 fp ( 25 meczy )[/*:m:3sq3yr3v]
  • Spabloo - 82,9 fp ( 27 meczy )[/*:m:3sq3yr3v]
  • Stromile - 81,4 fp ( 21 meczy )[/*:m:3sq3yr3v]
  • MuM - 78,4 fp ( 23 meczy )[/*:m:3sq3yr3v]
  • Rigel - 77,4 fp ( 20 meczy )[/*:m:3sq3yr3v]
  • Szakil - 73,4 fp ( 32 meczy )[/*:m:3sq3yr3v]
  • Żółw - 72,5 fp ( 25 meczy )[/*:m:3sq3yr3v]
  • Marcus - 67,0 fp ( 24 meczy )[/*:m:3sq3yr3v]
  • Vitaly - 65,9 fp ( 24 meczy )[/*:m:3sq3yr3v]
  • gimmie - 59,4 fp ( 30 meczy )[/*:m:3sq3yr3v]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Borys

 

Wynik Borysa jest 8-mym wynikiem w All-Time Leaders

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki za grudzień:

 

Grudzień (2 - 31 XII 2004r.):

  • Borys - 82,9 fp ( 113 meczy )[/*:m:laowrdjg]
  • Spabloo - 82,7 fp ( 116 meczy )[/*:m:laowrdjg]
  • MuM - 82,5 fp ( 106 meczy )[/*:m:laowrdjg]
  • Stromile - 81,5 fp ( 115 meczy )[/*:m:laowrdjg]
  • Rigel - 77,6 fp ( 102 meczy )[/*:m:laowrdjg]
  • Żółw - 77,1 fp ( 111 meczy )[/*:m:laowrdjg]
  • Szakil - 73,6 fp ( 108 meczy )[/*:m:laowrdjg]
  • Vitaly - 71,9 fp ( 106 meczy )[/*:m:laowrdjg]
  • gimmie - 65,9 fp ( 109 meczy )[/*:m:laowrdjg]
  • Marcus - 64,1 fp ( 128 meczy )[/*:m:laowrdjg]

Graczem Grudnia w FBL #1 został: Borys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeryf dopiero teraz wrócił do gry...

podobno i tak go Darius wygryzł ze składu więc nie masz się z czego cieszyć w nowym roku :P
To jest dalsza konsekwencja klątwy... Gdyby Szeryf grał cały czas, to by go nie wygryzł... :evil: :evil: :evil:

A tak BTW, Szeryf pokazał co potrafi, gdy tylko zabrakło Zacha... Od razu 117 FP... Czemuż go gdzieś nie opchną :?: :?:

 

P.S. Na głównej powinna pojawić się informacja o spodziewanej w najbliższym czasie kontuzji Rasharda Lewisa :twisted: ... że o Claxtonie już nie wspomnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Na głównej powinna pojawić się informacja o spodziewanej w najbliższym czasie kontuzji Rasharda Lewisa :twisted: ... że o Claxtonie już nie wspomnę...

Chciałbyś, chciałbyś :twisted:

 

A tak wogóle to zdaje się, że "przechytrzyłem" (obym nie zpaeszył) Gimmiegobo bardzo chciałem wyciągnąć od niego Jarica jeszcze w momencie gdy ten był klasyfikowany z kontuzją jako day to day, ale Gimmie sie nie zgodził.

 

Notatnik z kontuzjami musiał się mu chyba gdzieś zawieruszyć :twisted:[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na pierwszą w tym roku klasyfikację .

 

Tydzień 10 (1 - 7 I 2005r.):

  • Spabloo - 86,7 fp ( 24 meczy )[/*:m:1ib3dx7f]
  • Stromile - 86,3 fp ( 30 meczy )[/*:m:1ib3dx7f]
  • Borys - 84,9 fp ( 32 meczy )[/*:m:1ib3dx7f]
  • Vitaly - 84,6 fp ( 24 meczy )[/*:m:1ib3dx7f]
  • Żółw - 81,2 fp ( 26 meczy )[/*:m:1ib3dx7f]
  • Szakil - 78,8 fp ( 22 meczy )[/*:m:1ib3dx7f]
  • gimmie - 72,2 fp ( 29 meczy )[/*:m:1ib3dx7f]
  • Rigel - 68,9 fp ( 29 meczy )[/*:m:1ib3dx7f]
  • MuM - 65,6 fp ( 34 meczy )[/*:m:1ib3dx7f]
  • Marcus - 62,3 fp ( 23 meczy )[/*:m:1ib3dx7f]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Spabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dalsza konsekwencja klątwy... Gdyby Szeryf grał cały czas, to by go nie wygryzł...

A tak BTW, Szeryf pokazał co potrafi, gdy tylko zabrakło Zacha... Od razu 117 FP... Czemuż go gdzieś nie opchną

a jednak dobrze zrobiłem.. wrócił na jeden mecz i znów go nie bedzie 5 tygodni:P ah ten pech.:)

 

A tak wogóle to zdaje się, że "przechytrzyłem" (obym nie zpaeszył) Gimmiegobo bardzo chciałem wyciągnąć od niego Jarica jeszcze w momencie gdy ten był klasyfikowany z kontuzją jako day to day, ale Gimmie sie nie zgodził.

Notatnik z kontuzjami musiał się mu chyba gdzieś zawieruszyć

Nio moze "podszedłes" mnie tym ze Rysia:P nie lubie i chciałem sie go pozbyc, a Speedy owszem gra dobrze ale bez przesady;) Jaric jak wróci bedzie grał lepiej:) A tego Poseya to fakycznie trzeba było na FA odrazu wpakować.

 

hmhm nio słaby sezon w moim wykonaniu spodziewałem sie podium ... a jak narazie to będe na podium w drugiej lidze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff...nareszcie znalazlem troche czasu, zeby napisac o swoich odzczuciach co do tej edycji FBL...chociaz moze najpier sie wytlumacze swoja nieobecnosci na forum, ktora wynika z faktu, iz w tym roku zdaje egzamin dojrzalosci - matura 8) a ze ambicji mam wiecej niz wiedzy na ten moment, wiec staram sie nadrobic braki :? Dobra a przechodzac do naszej ligi to widze, ze moja maszynka to zdobywania punktow :lol: nareszcie zaczyna powoli dzialac... po kosmetycznych zmianach jakimi byly zatrudnienie Nene czy mniej waznych Brunsona R Millera oraz Dampiera. Nene zaliczyl ostatnio 2 udane tygodnie,ale wynikalo to chyba z czyjejs :lol: nieobecnosci niz jego postepow, bo powoli wraca do swojego mizernego poziomu. Jednak podsumowujac jego postawe jestem zadowolony z jego wystepow, poniewaz mam straszne braki na pozycjach PF i C, a on je zalatal (chociaz na momemt :D ). Obudzil sie Tracy,ktory teraz regularnie lupie ponad 100fp...poza tym moj rodzynek Nash, ktory choc czasami sie potyka to takze regularnie daje mi 100fp...oczywiscie musze wspokniec tu takze o moim niewypale(choc nie bralem udzialu w drafcie,bo zdazylem tylko na koncowke) na ktorego wola sie PEJA...ten do niedawna pan co za 3 trafia czesciej niz za 2 przynosi mi ledwie 70fp...chociaz zdarzaja mu sie przeblyski, ale tak czesto jak upadki :lol: w tym sezonie bardzo ucieszyla mnie wymiana miedzy Toronto i NJ, gdyz posiadam w zespole Cartera oraz Bosha...pierwszy po przeprowadce zaczal grywac naprawde mecze na poziomie i przynosi sporo fp, drugi natomiast czuje sie teraz bardziej odpowiedzialny chyba za druzyne i sprawia mi ostatnio sporo niespodzianek w postaci wysokiego fp choc szczerze mowiac liczylem na niego od poczatku sezonu.dobrze prezentowal sie takze J-Rich,ktory niestety ostatnio skrecil sobie chyba lewa kostke i opuscil kilka meczow, ale licze na jego szybki powrot,bo ostatnio tez grywal na wysokim poziomie. Mam jeszcze w skladzie taki maly skarb w postaci Raya Allena,ktory albo zdobedzie na mecz 130fp albo 40...w sumie srednia ma w miare dobra.ale moglby sie usystematyzowac oczywiscie na tym wyzszym poziomie :lol: mam jeszcze w skladzie paru graczy,jednak oni miewaja bardzo sporadyczne dobre wystepy i raczej nie sa w stanie wyniesc mnie na wyzyny :lol: A wiec FBL #1 drzyjcie bo SZAKIL TEA nabiera smaku 8) tzn licze na 4 miejsce w lidze po trojka liderow wydaje sie byc poza zasiegiem reszty graczy, a ja w ostatnie 1,5 tygodnia regularnie sie wspinam w gore i mam nadzieje ze jeszcze 3 tydodnie i bede na pierwszym miejscu za podlem 8) pozdrawiam rywali i zycze antykontuzjogennych graczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrna, przez niezdarnego Chauncey'a Billups'a (gdyby nie fakt, że mam go w innej druzynie fb, to już by tu poleciały znaaaacznie gorsze słowa niż "niezdarny" :wink: ) Richard Jefferson ma sezon, a ja 3PEAT z głowy... :? ... :( ... :cry: .....

 

Cóż, jak to zwykł mówić ostatnio Adaś M., pozostaje więc walczyć o najlepsze możliwe miejsce, czyli drugie.

 

w tym sezonie bardzo ucieszyla mnie wymiana miedzy Toronto i NJ, gdyz posiadam w zespole Cartera oraz Bosha...pierwszy po przeprowadce zaczal grywac naprawde mecze na poziomie i przynosi sporo fp,

Ten pierwszy najpewniej będzie jeszcze lepiej grał, teraz, gdy nie ma już Rich'a...

 

Ale chyba najlepiej byś zrobił Szakil, gdybyś nie domagał się od gimmie'go przed rozpoczęciem sezonu anulowania trejdu (niechcący przez Ciebie zaakceptowanego) D. Wade & K. Van Horn <=> V. Carter & J. Williams.

Z Wadem teraz byś może nawet powalczył o podium.

{widzisz - palec Boży pokierował Cię na guziczek "Allow Trade" zamiast "Disallow Trade", a Ty musiałeś być niepokorny 8) .}

 

A ja mogłem się zgodzić na Wade <=> Lewis, ale nie - upierałem się, że taki slasher jak Wade nie pogra przy Shaqu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się... rashard Lewis zagrał 2 mecz z rzędu na beznadziejnym poziomie. Zgadnijcie czemu.................... no właśnie, tym razem to już zawiele Gimmie :x.... Nigdy więcej trejdów z tym panem :cry:

 

I dodam jeszcze tylko, że to był łobuzerski ruch ze strony Gimmiego, bo to łobuz i pijak, bo każdy łobuz to pijak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{widzisz - palec Boży pokierował Cię na guziczek "Allow Trade" zamiast "Disallow Trade", a Ty musiałeś być niepokorny 8) .}

Cos sie chyba za duzo trejdow nie robilo, bo z tego co pamietam, to jest "Accept Trade" i "Reject Trade" :wink:

 

Ale faktycznie. Jak sie tak z perspektywy patrzy na te rozne ruchy transferowe, wolnych agentow ktorych sie mialo, a pozniej spuscilo itp. itd. Kurcze, ile by czlowiek pozmienial (tzn. nie kazdy, Borys pewnie nie, jak widzialem :) ). Kurcze, kto by pomyslal, ze takie tytany jak Kirilenko i Jefferson zalicza tak dlugie kontuzje. Albo, ze Hughes jest o jeden dobry mecz od stania sie 100-fantasy-punktowcem. Do tego jak sie czasami negocjowalo trejdy i ludzie zyczyli sobie slono za zawodnikow, ktorych wczesniej sam wzialem z FA i ktorych spuscilem, uwazajac za bezuzytycznych, Grant Hill ciagle sprawny. Ehh, niezbadane sa koleje losu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, widzę, że lubimy stre polskie filmy 8) trochę to inaczej powinno zabrzmieć: "...bo to łobuz! i pijak! bo każdy pijak to łobuz!" :) W orginale było złodziej :)

On i tak wie najlepiej kim dokładnie jest :D... Pocieszającym jest jedynie fakt, że Antawn tez gra słabiutko i jakby nie liczyć teraz słabszego występu Rasharda to jak do tej pory wychodziłem na swoim na tym transferze. Teraz tylko zobaczymy ile Lewis będzie pauzował :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 11 (8 - 14 I 2005r.):

  • Stromile - 95,0 fp ( 25 meczy )[/*:m:1kzj5twd]
  • Spabloo - 86,1 fp ( 26 meczy )[/*:m:1kzj5twd]
  • Borys - 83,3 fp ( 29 meczy )[/*:m:1kzj5twd]
  • Szakil - 80,4 fp ( 28 meczy )[/*:m:1kzj5twd]
  • Rigel - 78,1 fp ( 26 meczy )[/*:m:1kzj5twd]
  • gimmie - 77,8 fp ( 32 meczy )[/*:m:1kzj5twd]
  • MuM - 76,8 fp ( 27 meczy )[/*:m:1kzj5twd]
  • Żółw - 72,4 fp ( 28 meczy )[/*:m:1kzj5twd]
  • Vitaly - 67,3 fp ( 31 meczy )[/*:m:1kzj5twd]
  • Marcus - 61,2 fp ( 30 meczy )[/*:m:1kzj5twd]

Graczem Kolejki w FBL #1 został: Stromile

 

Wynik Stromile'a jest 13-tym wynikiem w All-Time Leaders

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dawno nie podawałem, a 43% sezonu już za nami.

 

Generalka, stan na 15 stycznia 2005r.

  • Borys - 86,2 (279 spotkań)[/*:m:11mkqzas]
  • Stromile - 82,6 (286)[/*:m:11mkqzas]
  • Spabloo 81,4 (279)[/*:m:11mkqzas]
  • MuM - 78,2 (274)[/*:m:11mkqzas]
  • Żółw - 76,3 (279)[/*:m:11mkqzas]
  • Rigel - 75,5 (280)[/*:m:11mkqzas]
  • Szakil - 73,3 (281)[/*:m:11mkqzas]
  • Vitaly - 72,6 (276)[/*:m:11mkqzas]
  • gimmie - 68,4 (284)[/*:m:11mkqzas]
  • Marcus - 60,6 (332)[/*:m:11mkqzas]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.