Skocz do zawartości

Gasol w Lakers !!!


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

WOW pojechali po bandzie, az strach sie bac patrzac na ich pierwsza piatke.

I pomyslec ze jeszcze niedawno wieszano na Kupchaku psy, teraz jest zbawca calego narodu Jeziorowcow :)

Nic tylko pogratulowac, a play offy na Zachodzie beda po prostu... no brak slow, zaciete? rewelacyjne? zajebiste? Jeszcze tylko pare miechow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pogratulowac Lakersom ze maja Gasola za "darmo".

Widac ze Niedzwiadki totalnie czyszcza klubowy budzeti szykuja sie u nich chyba duze zmiany. Ale ich GM naprawde jest debilem bo za Gasola mogl o wiele wiecej twaru na przyszlosc dostac.

 

A mimo co to dla mnie Ainge jest nadal GM roku, za to co zrobil z Celtami, niezaleznie od wyniku playoff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie Lakers jeszcze bardziej zdarli z niedźwiadków w tej wymianie. Czyli All-star poszedł za rookiego, który praktycznie prawie nie grał i picki :) No i te 9 mln salary, ale to dla lakers nie ma znaczenia, jeżeli podpiszą Kwame. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanie- co robił w tym czasie Paxon? Kurde zeby wziąc Gasola kosztem jakis powiedzmy sobie szczerze- pionków!!!!!!!!!!!!

 

Ja pie**ole!!!

 

Ciekaw jestem jak "fan" nr1 Gasola czyli Michalik bedzie ogladał teraz Landrynki... :P

 

nie na ja nie moge KU**A

 

 

Szykuje sie przetasowanie w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie to wszystko podsumowano na cl

 

"nareszcie transfer shaqa zostal dopelniony"

 

gasol-odom-grant za shaqa '05 to juz jakos wyglada

 

ostatnich kilka lat lakers byli w dupie przez kilka spraw. dzis pora na splate dlugow. czy z nawiazka? co minny zyskali za garnetta? jeffersona. memphis moga podpisac w wakacje nawet branda wiec wcale tak zle nie jest.

 

jezeli faktycznie grizz juz zwolnili kwame to

czy warto teraz podpisac kwame ponownie? zalezy za jaka kase ale gosc zna trojkaty, bylby rezerwowym C. oczywiscie ze warto. mamy wtedy kompletny sklad i walczymy z miejsca o misia.

 

szkoda ze stracilismy prawa do marca gasola ktory juz za rok powinien grac w nba to samo co teraz bargianni(wiem to nie ten typ gracza ale marc te 8-5 bedzie wyciagal) niemniej mrzyl mi sie duet gasolow na boisku lakersow ale byloby zbyt rozowo.

 

dlaczego grizz nie brali turiafa i arizy? maja gaya wiec ariza odpadal. turiafowi konczy sie kontrakt i to niski wiec po co im to. ulatwili zycie lakersom. najpierw mchale ulatwl zycie celtom, teraz gm mem za sprawa pewnie westa ulatwil zycie lakersom. i rozumiem ludzi ktorzy znienawidza teraz lakersow bo sam jak kibicowalem celtics przez dluugi czas teraz ich szczerze... nie lubie.

 

ale finaly lakers-celtics to byloby cos pieknego. ale nie zapominajmy ze na zachodzie jest wciaz kilka ekip ktore chca tez bardzo wygrac......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tylko nie zapalajcie sie ze Finaly macie juz w kieszeni, do tego jeszcze bardzo daleka droga. Nie dosc ze zdrowia musicie miec duzo to po drodze trzeba wam pokonac trzech zapewne bardzo wymagajacych rywali, niemniej zycze wam jak najlepiej.

Ciekawe czy to juz koniec czy Mitch jeszcze cos wymysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: nie ma czlowieka w domu kilka godzin i takie cos... brak slow... i brak emotek bijacych poklony ;-) Szacun dla Kupy. Dobrze ktos powiedzial - transfer Shaqa dopelniony. Szkoda ze Grubas wczesniej strzelal fochy i dopiero teraz otrzymalismy przynajmniej zblizona rownowartosc, ale lepiej pozno niz wcale ;-) Mam nadzieje ze cos z tego bedzie, ale poki co ciiiii... bez hurra optymizmu ;-)

 

W ogole to w takim ukladzie Odom moze zostac :P Byle tylko AB szybko wrocil... Kobe+Bynum+Gasol+ Odom jako czwarta opcja? :shock: Cos fenomenalnego... dawno nie bylem tak szczesliwy :)

 

edit:

 

takiego mastera musi to wszystko nieziemsko dusic :twisted: ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę narazie o finałach nic nie móiwc, ale to chyba zrozumiałem że w momencie tego transferu aspiracje każdego fana Lakers podskoczyły o rundę albo dwie. :D

 

Czekamy teraz oczywiście na Bynuma, ale dzięki przybyciu Gasola, to oczekiwanie nie musi być wcale tak uciążliwe jak przez ostatnie dwa tygodnie. Mamy niewątpliwe gwiazdę, której spadły statsy w porównaniu do poprzedniego sezonu, ale to wiadomo, że było spowodowane niespecjalnie wesołą sytuacją w klubie itp, coś jak JO.

Teraz powinien już grac na maksa, bo na pewno nie ulega wątpliwości to, że gość jest równie szczęśliwy albo i szczęśliwszy z powodu tej wymiany niż Kobe czy wszyscy fani Lakers. Wreszcie chłopak może o coś powalczyć.

 

Zobaczymy jak to sie będzie teraz wszystko rozwijało, ale ja nie mam obaw. Czas na nauczenie się trójkątów będzie potrzebny, ale Pau i bez tego już od początku powinien dawać nam bardzo dużo dobrego.

 

GO LAKERS :!: :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Bynum wróci w pełni sił i nikt ważny więcej nie wypadnie z powodu kontuzji, to lakers są pewniakiem do finału z zachodu. ktoś tu napisał, że muszą pokonać trzy wielkie drużyny. co jest raczej niezgodne ze stanem rzeczy, jaki będzie w maju. bo dwa teamu z tej wielkiej trójki najprawdopodobniej wpadną najpierw na siebie zanim spotkają się z LAL w finale konferencji. a kto to będzie nie ma większego znaczenia, bo spurs nie grają tak dobrze i nie zanosi się na to, by było lepiej (ślub Parkera na pewno dobrze na niego nie wpłynął 8) ), pojechanie suns z takimi wysokimi nie będzie problemem. w sumie jedynym zagrożeniem mogą być mavs, ale skoro Wade dał im radę, to chyba tym bardziej Kobe tego dokona :>

 

w każdym razie ja już się szykuję na świetny czerwiec w zielono żółtych barwach, lub na LeBron vs Kobe. tak czy inaczej będzie pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mówić o finale? Zapeszymy i będzie ok :wink:

 

Szkoda ze Grubas wczesniej strzelal fochy i dopiero teraz otrzymalismy przynajmniej zblizona rownowartosc, ale lepiej pozno niz wcale

Sam żeś grubas! :wink:

A równowartość to mielibyście wcześniej, gdyby Mitch nie oddał Butlera za Kwame.

 

Jeśli Brown teraz zostanie spłacony i wróci do Lakers, to już nie kradzież w biały dzień, ale gwałt na pasażu w centrum handlowym. Kwame dostanie minimum, żeby dograć sezon, a po rozgrywkach jakieś "lukratywne" przedłużenie. To już nawet bez Mihma można żyć (czy on jeszcze kiedyś wróci?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mówić o finale? Zapeszymy i będzie ok

hehe, co racja to racja :wink:

 

Ale tak na poważnie, to nie ma powodów by nie mówić o finale. Chyba niektórzy zapomnieli kto był na pierwszym miejscu konferencji, gdy zdrowy był Bynum.. No a jak teraz jest jeszcze Gasol, który tak naprawdę zastępuje tylko Crittentona, bo Brown ma wrócić, który na dobrą sprawę nie grał, gdy Lakers byli na czele. No i z Gasolem i Brownem jak można nie mówić o finale. Taka jest teraz prawda, są głównymi faworytami do 1. miejsca na zachodzie, co nie oznacza oczywiście już awansu do tej fazy ;)

Niektórzy mówią coś o aklimatyzacji, że trochę to potrwa. No ale tu warto przytoczyć słowa Grabosia "Czas na nauczenie się trójkątów będzie potrzebny, ale Pau i bez tego już od początku powinien dawać nam bardzo dużo dobrego." No bo chyba się nikt nie będzie sprzeczał, że Gasol będzie na boisku tylko przeszkadzał... No i jak wróci jeszcze Bynum.. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak dobrze mówi, Lakers byli już cholernie silni z Bynumem i zatrzymać ich teraz będzie niesamowicie trudno. Wszystko zależy tu od zdrowia, Suns mieli z nimi ogromne problemy wcześniej a teraz doszedł kolejny wysoki mogący karać ich brak centymetrów i SF Lakers będzie wyższy niż C Suns 8)

 

Spurs Duncana niestety sobie nie sklonują będzie mu niesamowicie trudno radzić sobie pod koszem i z Bynumem i z Gasolem pomagając defensywie na obwodzie w obronie przeciwko Bryantowi.

 

Zawsze coś może się nie udać, ale jeśli zdrowie im dopisze (a z tym wiadomo jak bywa w LA) to nie wiem czy ktoś na zachodzie ma środki by poradzić sobie z tym zespołem sam frontcourt to trzech gości zbierających po 9-10 piłek i dostarczających po kilkanaście punktów każdy w inny sposób więc przeszkadzać sobie nie powinni, za to powinni bez problemów dominować na atakowanej i bronionej tablicy niezależnie od tego kto byłby na obwodzie to byłaby licząca się drużyna a tu na obwodzie są Kobe i Fish.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van gratulacje że wzmocnienia i to za darmo!

 

Gasol dla mnie jest wlasnie tym elementem ktorego brakowalo nie tylko lal ale i sas!

 

Z mysli o trejdzie ;

 

Bądź tu fanem memphis!!! Dla mnie trejd taki jednostronny że obok oddania rodmana za perdue to najglubsza sprawa dekady lub nawet ever!!!!

 

Rozumiem że mem staneli w miejscu ale postawienie na gaya i c7yszczenie salary jest tu ryzykowne!

 

Pytam wszystkich! Ile szczescia trzeba miec gdy wyczyszcza ok. 20 milionow na gwiazdy aby dostac gracza pokroju gasola??????

 

 

A nawet jak dostana to beda w tym samym miejscu a gay moze wtedy nie przdluzyc

 

Jak maja się czuc kibice mem gdy ich gwiazde oddaja za paczke gwozdzi!!!!

Ja bym olal kupowanie biletow!

To rozboj w bialy dzien!!!!!

Także inne kluby powinny pietnowac takie zachowanie i mowie powaznie max unudniaac mecze w memphis aby gnoje poczuli niesmak

 

Tak się nie robi aby wzmacniac te sama konferencje za darmo!!!!

O wracajacyn brownie nawet nie pisze!!!!!!

 

Na miejscu gaya i navarro też byn zadymial!!!!!

To olewanie w bialy dzien

 

Fani lakers nie zrozumcie mnie źle bo wam gratuluje ale chlodno spojzcie na to od strony mem!!!!

 

Nie wkurwilo by gdy do suns poszedl duncan za pare dupkow?

 

Ja za gasola plus navarro oddalbym ginobila i np elsona lub oberto i sas zapchali by dziure na sg barrym i finleyem czase grajac para pg rownoczesnie a mem dostali by za all stara all stara a nie taka kicha!!

Czy za uwolniona kase mem za rok dwa podpisze gracza w stylu manu? Nie nie nie

 

Bajwyzej gracza typu jj ktory po roku w cy pujdzie na kase

 

A ryzyko że do poziomu gasola lub gino bedzie daleko sporo!!!!!

 

Co do WCF to tym wysokim sklade to. Wlasnie sas dalej a nie dallas czy suns sa problemem bo dallas sa duzo slabsi pod koszem

 

Duncan niestety bedzie się musial silowac z bynumem a na gasola oberto z elsonem

Bb na kb i tu missmatch odom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Van zyskujecie bo odom znow schodzi na sf i to jest zysk najwiiekszy

 

Choc ciekawe znow suns bo mali na duzych

 

Ciekawie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ver widze ze to jest pewnie twoj 1 dzien na forum ale uwierz mi ze wchodzenie tutaj i pisanie o kobem jako buraku nie przysporzy ci zbyt wielu sympatykow:) i nie jest najlepszym pomyslem:) poczytaj moze troche zasady forum znim sie zaczniesz wypowiadac.

 

 

powracajac do tematu. cieszy mnie az tak pozytywna reakcja wielu kibicow, takze na tym forum. oczywiscie beda i tacy ktorzy odwroca sie teraz od la tak ja kja to zrobilem z celtics w tym sezonie bo uznalem ze maja za duzo... ale widac ze wielu ludzi stesknilo sie za lakersami mogacymi walczyc o misia:)

 

teraz sam jestem w tej sytuacji i musze powiedziec ze sprawiedliwosci stalo sie za dosc. po1. dostalismy nareszcie tyle za shaqa ile powinnismy dostac wtedy gdy byl oddawany. do tego przez ostatnie 3 lata nazbieralo sie tyle nieszczesc w jezioranach (od kontuzji po brak transferow) ze tdojscie gasola to naprawde tylko wyrownanie rachunkow.

 

powracajac do memphis to co mieli robic?

kwame to najwiekszy dostepny spadajacy kontrakt w tej chwili w lidze. w kilka godzin wyczyscili sobie ladnie salary. gdyby chcieli sie licytowac to pewnie musieliby cos jeszcze dolozyc do gasola przy wymianie z bulls dostaliby pewnie 2-3 grajkow ktorzy pewnie nie byliby chetni przedluzac kontrakt i byliby w tym samym miejscu. a klub dodatkowo jest na sprzedaz.

 

duet gay-gasol nie wypalil i nie wypali bo za male wsparcie. trzeba wiec spasc jeszcze nizej. w te wakacje podpisac jakiegos fajnego fa, do tego wybrac kogos w drafcie. poprostu trzeba zaczac przebudowe. i im szybciej to zrobia tym lepiej bedzie dla nich. zobaczycie ze jeszcze pewnie wyjda na swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy GM Memhis sie z koniem na głowy pozamieniał ?

 

puścic takiego grajka jak Gasoi za beztalencie Browna, Crittetona i jakies tam picki ? Przecie mógł za niego wyciągnąc, Okura, Nociniego, Delamberta a może nawet Kamana z LAC ??

 

A puścił go za czapke gruszek. Ja rozumiem że Griezlies nic z Gasolem nie osiągneli, ze to nie jest lider, że sam pewnie chciał wymiany i że widzieli potrzebę przebudowy składu. Ok , ja to rozumiem, ale za Kwame Browna zae spadającym kontraktem ? Jedynym pocieszeniem może byc Marc Gasol, brat Paula, który wyrasta na kawał grajka w lidze hiszpańskiej !! Ale mimo wszystko, to jest porażka na całej linii, można było za Paula dostac kilku solidnych grajków a nie jakieś bezwartościowe mięso i picki !!

 

ech, a tak mi sie marzył Gasol w Utah Jazz, np w pakiecie ze Stromile i Andre Brownem za Okura, Jarona Coliinsa i C.J. milesa. A mogło być tak pieknie :

 

C/ Gasol, Swift, Kyryl

PF/ Booz, Millsap, Brown

SF/ AK-47, Harpring

SG/ Korver, Price, Almond

PG/ Williams, Hart,

 

fuck, teraz LAL to dla mnie główny kandydat do tytułu, a jak wróci Bynyum to po prostu miazga pod koszem !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.