Skocz do zawartości

Gasol w Lakers !!!


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wymagam :D

 

Jednak porażka z hawks w planach raczej nie była. Z Gasolem, bez Bynuma LAL uznawani są za jednych z faworytów do finału więc wygrana z druzyna która na wschodzie sie nie łapie na PO do cudów nie należy. Z trójkątami wiadomo, potrzeba czasu żeby hiszpan się orientował... ale to nie zmienia że jednak troche mnie ten wynik zadziwił.

 

Poza tym Hawks są nieobliczalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Links poczekajmy chwile na grę LAl, bo oni troche musza powgrywac gasola w syysterm, przez co reszta graczy też trochę inaczej się na parkiecie zachowuje. Trójkaty to nawety dla tak inteligentnego gracza kłopotliwa taktyka i w dzien jej raczej nie opanuje, ale przeciez juz niedługo ASW, gdzie kilku gości pewnie mu pomoże sie tym zająć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak porażka z hawks w planach raczej nie była. Z

Nie była dopóki Kobas palca wczoraj nie poprzestawiał, a że mu to przeszkadza w rzucaniu to widać było wczoraj i dziś po ilości cegieł i piłek in-and-out gdzie brakowało minimalnie precyzji. No ale jak wróci do normalnego rzucania to chyba poprawi skuteczność z 20% i powinno być lepiej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwszą porazke z Hawks. Kobe w końcówce spieprzył az miło. Potem niezrozumienie się z Vujacicem i LAL z pierwsza porazka w tak mocnym skłądzie. Do tego najlepszym zawodnikiem był... Lamar Odom. Póki co nie jest najlepiej, najpierw męczenie sie z NJN (nie oglądałem) teraz porażka z Atlantą. Potrzeba czasu żeby to poukładać...

 

Swoja drogą ATL byli dzis świetnie dysponowani. Josh bardzo blisko TD, Horford 15/20 :shock: , swoje dołozyli JJ i Lue no i zarazem dołożyli Lakersom. Nice

 

Żeby nie odbiegać od tematu to Gasol zagrał gorzej niż wczoraj ale całkiem przyzwoicie

Juz, tak, jasne psy powywieszajmy na nich, wytrejdujmy Kobego, zwolnijmy Phila i sprzedajmy klub do San Diego bo zaliczyli porazke w Atlancie :lol:

 

Prawdopodobnie nie widziales meczu z Nets ze mowisz ze nie najlepiej to wygladalo. Mecz ze strony LAL byl bardzo fajny, szczegolnie w 2 poł. Choc ponad 20 min bylo na styku raczej bylo widac od poczatku kto ma inicjatywe i kwestia czasu bylo odskoczenie na wiekszy dystans. Nets mieli tylko VC ciahgnacego punktowo zespol (no i troche Nachbara), Lakers mogli liczyc na Fisha, Gasola, Radmana no i wciaz straszyli majacym sie przebudzic KB ;-) Krotko reasumujac nie wiem skad masz info ze sie meczyli, bo bylo inaczej.

 

A ze z Hawks polegli, coz, nie zawsze sie wygrywa, a gdyby wszyscy wygrywali planowo mecze byloby nudno. Kobe kontuzjowany, Gasol jeszcze nie wprowadzony do gry odpowiednio, poza tym Atlanta u siebie jest niezla, wygrala chocby z Sux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Links jak sie nie lapie jak sie lapie? Chyba ze od teraz tylko pierwsza szostka wchodzi do PO :)

Kurde byłem pewien że byli na 9 miejscu, może dawno nie spoglądałem na tabele ale wydawało mi sie że przed nimi jest Indy. Do tego ostatnio ktoś tu (albo i nie tu :roll: ) pisał że Bulls są na 8 pozycji. Mój błąd

 

Juz, tak, jasne psy powywieszajmy na nich, wytrejdujmy Kobego, zwolnijmy Phila i sprzedajmy klub do San Diego bo zaliczyli porazke w Atlancie :lol:

Jestem ZA. Ciekawie by było...

 

A tak na powaznie to ja nic nie wieszam tylko napisałem że nie spodziewałem się tej porażki. Wszyscy wspominają o kontuzjowanym KB i Gasolu który jeszcze nie jest wtajemniczony w system ale fakt faktem że Hawks wygrali trzema punktami i gdyby LAL w końcówce lepiej to rozgerali mogli spokojnie wygrać. KB rzeczywiście nie był sobą, strata w końcówce dała prowadzenie ATL. Potem pretensje do Vujacic'a (w sumie słuszne) że nie podawał na dystans bo jak widać 2 pkt niewiele im dały. Zgadzam sie że narazie o dominacji nie ma mowy. Może po ASW będzie juz to jakos wyglądało...

 

Bynum w końcu wróci jeszcze w RS?

 

PS. Teraz gracie z Orlando więc... sorry ale na kolejne zwyciestwo trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Lakers za zdobycie tak wszechstronnego PF'a jak Gasol za tak małą cenę. Jednak się nie cieszę bo jestem kibicem clippers więc rozumiecie. Czasem właśnie chciałem wymiany Branda za Gasola choć nie wiem czy do końca by się to opłaciło LAC. Wróci młody Bynum i Lakers będą dzielić i rządzić nie i muszą się przejmować wczorajszą porażką z Hawks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

links:

bynum wraca w wyznaczonym terminie czyli za 4-5 tygodni. rehabilitacja idzie bardzo dobrze. nie ma juz krwi tam gdzie byla. bynum spedza codziennie 4h cwiczac/ rehabilitujac sie, podczas tego oglada 3 godzine tasmy z zagraniami wysokich takich jak olajuown, shaq, duncan na ich podstawie sie uczy i.. motywuj do jeszcze ciezszego wysilku:)

 

co do meczu z orl to pogadamy po meczu.

 

PS. Teraz gracie z Orlando więc... sorry ale na kolejne zwyciestwo trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. :D

musialem zrobic edit:) zwracales sie oczywiscie do fanow orlando?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musialem zrobic edit:) zwracales sie oczywiscie do fanow orlando?:)

:D

 

Nie wiedziałem co z Bynumem po głosach o tym że ma wrócić dopiero na PO. Trochę się zmartwiłem bo mam go w składzie FBL :wink: Z drugiej strony jak wróci nawet na końcówke regulara i szybko się wkomponuje w lekko odmieniony zespoł (nowy partner we frontcourcie) to LAL moga zaliczyć niezłą serie ale Zachód jest teraz tak mocny więc każdy kandydat do finału będzie zmobilizowany na walke o pierwsze miejsce które garantuje w w miare łatwego rywala czyli pewnie kogos z trójki: PTB, GSW, HR. Chodz kalendarz kwietnia dość lekko wymagający: 2x Blazers, Hornets, Mavs & Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.