Skocz do zawartości

Gasol w Lakers !!!


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdroszczę wam fani LAL. Szkoda, że w Nets nie wylądował Gasol i wtedy Kidd skakałby z radości. Brawo jeszcze raz dla Kupy, że za paczkę gruszek takiego grajka dostać. Szkoda mi tylko Navarro.

Niech Kidd w takim razie skacze do Cleveland :mrgreen: (dream)

 

P.S Okienko się rozkręca, a kończy się dopiero za 20 dni, mam nadzieje, ze transfer Gasola nie będzie jedynym hitem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powiedzieć. Przy tym, co w tym sezonie pokazuje Bynum, Gasol jest fantastycznym wyborem, najlepszym- dobry rzut, dobre podanie, niezła obrona w zespole. Myśle, że nieźle się będą uzupełniać.

 

Odom będzie mógł robić to, co lubi. Kobe zapewne zupełnie przestanie mieć mecze +40 rzutów, co mu wyjdzie na dobre

 

Posumowując, brawo Mitch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tylko Navarro.

Nawet gdybym był jego fanem to nie powiedziałbym że mi go szkoda. Sam się pakował do Memphis, miał ofert z innych, lepszych klubów m.in Wizards gdzie pewnie pełniłby podobną rolę grając w lepszej i wyżej aspirującej ekipie. Wolał pchać się do Grizzlies gdzie wiadomo było że jest kiepski zespół z wcale niezbyt dużymi perspektywami do tego zagrożony chęcią odejścia Gasola. Jego wybór, w każdym razie po tej wymianie ma szansę powiększyć swoją rolę indywidualną,, z sukcesami zespołowymi będzie gorzej, no ale na te ma jeszcze czas.

 

NO i fakt lipa ze to nie Nets ale oni akurat nie mieli do zaoferowania od zaraz jakiegoś wysokiego i schodzacego kontraktu więc kombinują jakby tu inaczej to rozegrać i co prawda Swift za Collinsa to fajna wymiana ale na pewno nie taka która pozwoli zatrzymać Kidda. Sytuacja się zaognia i w sumie za podobny bezcen za chwile ma szanse polecieć Jason bo chętny niech widać a sam zawodnik raczej już bez zdecydowanych ruchów nie uda się udobruchać. Cóż może znowu spróbujemy z JO, ale potrzeba jaj i zdecydowania.. Z drugiej strony wszyscy wiedzą w jakeij sytuacji NJN teraz są więc nikt tam sie do trade'u choć trochę dla nich korzystnego palił nie będzie,a z każdym dniem najprawdopodobneij będize tylko gorzej. Różowo nie jest krótko mówiąc

 

A wracając do głownego wątku czyli Lakers, cóż ich wielkei lata powrócą. idealnie wykorzysali chęć zaoszczędzenia idacych na sprzedaż Niedźwiadków. Strach się bać teraz tej ekipy. Czuję że w najbliższych latach liga zatoczy koło i będzie powrót lat 80 i finałow Lakers-Celtics.. ALe nie podniecałbym się bym tak mocno, są dalej drużyny które mają szanse wygrać nawet z takimi Lakers, choć wyrastają oni teraz na pewno na jednego z głownych kadnydatów(na razie jeszcze nie na tego największego, w końcu Gasol i KB nie z miejsca będą się rozumieć jak braca, nowy zespól, przystosowanie do nowej taktyki, innych ról zarówno Paua jak i KB czy Bynuma itd). Cóż poczekamy ale czuję że wraca mój najczarniejszy sen kibica, szybciej niż się spodziewałem. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dopiero co wróćiłem z uczelni, tak dla formalności looknąłem na nba.com i takie coś.... To w ogóle nie ma sensu, żeby jeszcze oddali Farmara to jakoś bym to przełknął ale w takim wypadku... Poważny contender z miejsca - będzie co oglądać podczas PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani połowy teamów muszą teraz nieźle zgrzytać zębami

jasna chol...ra człowieka bierze jak takie coś widzi. Marzymy w Utah o dużym białym centerze co blokować umie choć lepiej od Collinsa już nie marząc o Eatanie czy OStrym a tu taki klops. Od zawsze mówiłęm ze mój drugi ulubiony klub to LAL ale to juz przegiecie pały. Chyba stane sie ich haterem co to ma być za szopka wogóle.

Nie wiem czy gość z Memphis miał spłacać jakieś długi osobiste, przegrał zakład czy cokolwiek innego. To zupełnie inna sytuacja niż np z Vinsiem więc poprostu złodziejstwo w biały dzień.

 

A tak szczerze poprostu wielkie brawa za wykorzystanie okazji przez Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm Shocked :shock: . Nawet nie porównujcie tradu z Garnettem lub z Carterem. Toż to przestępstwo . Prospect + drewno za all stara , hmmmm nice... . Wydaje mi się że Gasol powinien dobrze się wpasować w Lakersów i uzupełniać się z Bynumem. Obaj są innymi typami graczy.

A propos Navarro : Gasol już wcześniej (bodajże przed sezonem ) rządał tradu od władz Memphis i mówił że chce odejść . Postawił warunek , sprowadzić mi Navarro . Sprowadzili ... i co ? Gasola ni ma:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku mialem wizje :D, final PO LeBron vs Kobe, no ale sie roczarowalem i to mocno bo LAL odpadli juz w 1 rundzie. Byc moze ten epizod bedzie mial miejsce wlasnie w tym roku? ;>

 

I prosze nie mowic, ze Cavs nie maja szans na powtorzenie sukcesu z poprzedniego sezonu. Kilka gamewinnerow Jamesa, pare razy zdobedzie 30 ostatnich punktow druzyny i wszystko moze sie zdarzyc ;]]].

 

A tak powaznie to gratuluje Lakers najwiekszego rabunku w bialy dzien tej dekady. Wzmocnili sie cholernie za paczke czipsow. Naprawde, skladzik Fisher-Kobe-Odom-Gasol-Bynum wyglada kosmicznie, jak nie bedzie finalu to bedzie wielkie rozczarowanie, oczywiscie pod warunkiem ze beda wszyscy zdrowi ;).

 

Z tym finalem Cavs-Lakers nie zartowalem, pojedynek dwoch najwiekszych indywidualnosci w finale? To mogloby byc bardzo interesujace, chociaz Celtics takze by tu pasowali. Sezon w kazdym razie robi sie jeszcze ciekawszy niz sie spodziewalem ;>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJP :shock: :shock:

 

Za taką paczkę Lakers dostali Gasola. Nie mogę uwierzyć, brawo Mitch za wykorzystanie sytuacji. Nie wiem czym do końca się kierowali Grizzlies. Czemu nie wyciągneli Turiafa lub Arizy. Teraz Memphis ma szansę na 1 nr. draftu 2008, trochę kasy na lato i mogą spokojnie budować drużynę wokół Gaya. Do tego dali ciał nieźle z tą wymianą z Nets oddając Stro za Collinsa.

Może teraz Mike Miller poleci do Heat za Davisa, ktoremu też kończy się kontrakt.

BRAWO LAL!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym finalem Cavs-Lakers nie zartowalem, pojedynek dwoch najwiekszych indywidualnosci w finale? To mogloby byc bardzo interesujace, chociaz Celtics takze by tu pasowali. Sezon w kazdym razie robi sie jeszcze ciekawszy niz sie spodziewalem ;>.

Bez przesady, czy znowu 4-0 miałoby być interesujące? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.