Skocz do zawartości

Gasol w Lakers !!!


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

The Commercial Appeal has learned that the Grizzlies have traded Pau Gasol to the Los Angeles Lakers for center Kwame Brown, rookie guard Javaris Crittenton and first-round draft picks in 2008 and 2010

I co? hahah

MITCH KUPCHAK GM ROKU 8)

Jak zobaczę na ESPN i nba.com to co podają to respect wielki dla Kupy. Kobe i Pau byłoby nieźle 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: No w tej chwili zdziczałem :shock: To się wam przyfarciło, że Grizzlies tak nagle stwierdzili, że się budować będą od nowa ... No jestem bardzo ciekawy, jak to będzie wszystko wyglądało jak Bynum wróci ;) No tylko najpierw musi wrócić ... Mimo wszystko - gratulacje wielkie, bo ruch dla was świetny, wręcz rewelacyjny i jakoś wszystko pewnie ruszy teraz do przodu ;) Bardzo poważnym kandydatem do tytułu się staliście dzięki temu ruchowi ;)

 

EDIT

 

Sprzedany? A myślałem, że odpuszczają sezon i się przebudowywać będą ... Skąd informacje takie? Ponoć też Swift ma odejść od nich ... wcześniej odpadl Damon ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę! :shock: Fisher/Farmar - Bryant - Odom - Gasol - Bynum + Jackson. Oj będą ciekawe Playoffy i nikogo nie może zdziwić, jak Lakers wrócą na szczyt. Jeden z najlepszych wysokich w lidze za nic - to chyba na dobre zamknie usta wszystkim krzykaczom zwalającym brak sukcesów na GM-a. Może jak zaczną spadać kontrakty wszystkich Snowów i Marshalli to i Cavs zrobią tego typu manewr. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, szczęka na podłodze :shock:

Jakim cudem to możliwe? Przecież Kupchak jest niezdolny do takich rzeczy! A jednak. Niemożliwe stało się faktem. Mitch w końcu odkupił swoje winy. Cudotwórcy minionych sezonów (Riley i Ainge) mogą się schować, a przynajmniej stanąć z tyłu z boku. Jeden z czołowych PF-ów w lidze, młody, z najlepszymi latami przed sobą, trafił do Lakers bez tykania Bynuma czy kogokolwiek wartościowego. :shock: Menedżer Memphis chyba upadł na głowę, ale to jego problem, że nic więcej w tej sytuacji nie ugrał. Gdzie byli Bulls? Jeśli Bynum w miarę sprawnie się wykuruje i po powrocie będzie grał to, co przed kontuzją, to już w tym sezonie Lakers mogą być naprawdę groźni (i kto wie komu kuku zrobić), a za rok bez bata murowany contender.

 

Gratulacje dla fanów Lakers. Doczekaliście się momentu, że ktoś oddał wam diament za worek kartofli. Czyli jednak podpisanie Browna miało jakiś sens i na coś się w końcu chłopak przydał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie brawa? Przeciez to jest kpina Ciekawe dlaczego West akurat chcial z Lakersami handlowac bo taki komplecik, a nawet lepszy to i Milwaukee by im dalo Toz nawet 119mln Lewisa sie przy tym chooooova.... WTF!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Aż musiałem przełamać swoje forumowe milczenie ( spowodowane studiami i brakiem czasu :x ) żeby to napisać...WOW! Zdobyć Gasola nie tracąc przy tym ani Bynuma ani Odoma...rewelacja :) Troche szkoda mi Javarisa bo to może być naprawdę klasowy zawodnik, ale dodaje to i tak tylko po to żeby się do czegokolwiek w tym tradzie przyczepić ( ciężkie zadanie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

That's not even a steal for the lakers, it's the fricking crime of the decade! :shock: No i wez tu z nimi teraz graj Przy nich wielka trojka z Bostonu wyglada jak popierdulki jakies... :wink: Przyj, przyj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie brawa? Przeciez to jest kpina Ciekawe dlaczego West akurat chcial z Lakersami handlowac bo taki komplecik, a nawet lepszy to i Milwaukee by im dalo Toz nawet 119mln Lewisa sie przy tym chooooova.... WTF!!!

West nie jest już GM Grizzlies zrezygnował jakoś latem

 

aha ta wymiana to absolutny steal dla Lakers, wszyscy się tu skupią na tym, że centralną częścią był Kwame, ale Lakers oddali Crittentona a ten gość będzie kiedyś naprawdę dobry ma niesamowity talent i w młodej drużynie, która nie niego postawi może nieźle rozbłysnąć nawet Tex Winter go niesamowicie chwalił

 

aha i jeszcze coś takiego znalazłem:

Bulls fans must be on suicide watch

 

They don't get Kobe or Pau and have to keep Big Ben

 

:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze duzo do powiedzenia mial po 1 sam gasol ktory bankowo bardzo chcial do lakers. perspektywa grania z bratem, czyli wiadomo bylo juz po co brali marca w drafcie:)

 

2 sprawa nie wiem jaka funkcje teraz pelni w grizzlies west ale musial maczac w tym palce. o ile transfer kg do bostonu byl zbrodnia o tyle pozyckanie w ten sposob gasola jest z brodnia w bialy dzien przy 100 swiadkow. grizzlies wcale tak zle na tym nie wychodza. do konca roku przegrywaja co sie da. w wakacje spadaja kontrkaty i moga cos podpisac fajnego. potrzeba tam zmian i tyle.

 

dobrze wrocic do gry.

 

edit. podonbno przekazalismy tez grizzlies prawa do aarona mckie a raczej jego kontraktu i prawa do marca gasola... czyli upada moja teza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ichniejsze CBA powinno to zbadać :lol:

Kradzież w biały dzień. Fani połowy teamów muszą teraz nieźle zgrzytać zębami.

Crittenton może kiedyś będzie super, ale obecnie niczego Lakers nie dawał. Był zbędny. Gasol już teraz jest gwiazdą i przez kilka lat nią pozostanie. Taka różnica, ze Lakers łyknęli większy kontrakt. Ale to doskonały ruch, bo to już jest ten moment, że trzeba postawić na jedną kartę, żeby mieć szanse ugrać coś w optymalnym momencie. Kobas jak nie w tym, to najdalej w przyszłym roku będzie MVP. W końcu jego drużyna nastuka 50+ zwycięstw i ostatnia przeszkoda zniknie z jego drogi do tego wyróżnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.