Skocz do zawartości

Konkursy na ASW


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Raptors' rookie Jamario Moon has guaranteed a win in Saturday night's Slam Dunk Competition, according to SLAM! Sports.

 

"I got it," Moon told SLAM! Sports. "I've got it in my pocket right now. I believe in me, and I'm sure those guys believe in what they do. But I think I've got some nice dunks. I've got a couple (in reserve) in case they do something crazy and make me go a little deeper into the hat. I believe in myself."

Czyli można się spodziewać, że Jamario "Księżyc" Moon pokaże coś ciekawego skoro jest pewny siebie. Liczę na super dunki w jego wykonaniu i oczywiście zwycięstwo jego i Kapono w trójeczkach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja strasznie czekam na te dzisiejsze konkursy, na jutrzejszy Mecz Gwiazd i wogóle jestem jakoś dziwnie podjarany tym Weekendem Gwiazd.

 

Tak na marginesie, to ja zupełnie nie podzielam tego wszechobecnego sceptycyzmu dotyczącego tego święta koszykówki. Może i ostatnio poziom Meczu Gwiazd był niższy, może rywalizacja w sobotę nie była tak zacięta( z oboma stwierdzeniami sie za bardzo nie zgadzam), ale to wciąż jest świetna impreza i raz do roku z wielką przyjemnością oglądam gwiazdy ligi w takich niecodziennych konkursach. I jakoś jestem dziwnie pewny, ze mi to nigdy nie przejdzie. :)

 

Mam nadzieję, właściwie jestem pewien, że będzie co oglądać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#2 dotyczy chyba tylko zdobycia 100 punktu, bo nie widzę żadnych innych powodów :? Ani to nie był rzut kiedy pobił rekord trójek w meczu (była to wtedy 6 lub 7) ani ostatnia czyli 11, jako ukoronowanie jego meczu. Więc nie rozumiem - tylko to mi wpada do głowy..

 

Albo w końcu trójka z innego miejsca niż pozostałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA ASG Celebrities - straszna cienizna, w sumie jakieś tam fajne akcje były, ale do policzenia na palcach jednej ręki. Najlepsze były te śmieszne komentarze zabawy i wygłupy komentatorów ESPN i Stevena A. Smitha oraz Billa Waltona. Chociaż czasami też za bardzo sztuczne i wymuszone.

 

Rookies Challenege - mecz niezły do czasu, gdy był zacięty, a potem w sumie efektowna akcja za efektowną akcją z cyklu "kto pokaże więcej", jednak o to chyba chodzi i ogólnie nie mogę powiedzieć, żebym nie był zadowolony. Tylko mnie strasznie wkurzało to, co od samego początku robił Gibson z LBJ, jak dla mnie strasznie zaburaczyli i szkoda, że tam w ogóle byli, a najbardziej szkoda, że Gibson dostał MVP. Ale trudno, jak dla mnie burak i tyle.

 

PS. Co tak mało osób oglądało wczoraj mecz na żywo na necie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie strasznie wkurzało to, co od samego początku robił Gibson z LBJ, jak dla mnie strasznie zaburaczyli i szkoda, że tam w ogóle byli, a najbardziej szkoda, że Gibson dostał MVP. Ale trudno, jak dla mnie burak i tyle.

What :?: :arrow: To mówisz ty Monty? :o - a co Ciebie tak urazilo? Moze to, że Cyc pobil rekord Korvera, gracza ktorego lubisz? :wink: Slowo buraczyli jest malokonkretne... i chcialbym sie dowiedziec, o co dokladniej chodzi... :| Daniel... tak sympatyczny gracz jest :oops: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Co tak mało osób oglądało wczoraj mecz na żywo na necie?

Tylko mnie strasznie wkurzało to, co od samego początku robił Gibson z LBJ, jak dla mnie strasznie zaburaczyli i szkoda, że tam w ogóle byli, a najbardziej szkoda, że Gibson dostał MVP.

heh, sam sobie odpowiedziałeś. Pewnie trochę osób widziało ten mecz, ale nie chcę się komentować, bo nie ma za bardzo co, bo ni to śmieszne ni widowiskowe. Ja tylko tam w forum lakers wspomniałem, że Farmar był wg. mnie najlepszy i tylko tyle. Meczu nie ma co opisywać, bo co roku to samo, to samo badziewie. Była przez chwilę walka, ale potem powrócili do kanonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rookies Challenege - mecz niezły do czasu, gdy był zacięty, a potem w sumie efektowna akcja za efektowną akcją z cyklu "kto pokaże więcej", jednak o to chyba chodzi i ogólnie nie mogę powiedzieć, żebym nie był zadowolony. Tylko mnie strasznie wkurzało to, co od samego początku robił Gibson z LBJ, jak dla mnie strasznie zaburaczyli i szkoda, że tam w ogóle byli, a najbardziej szkoda, że Gibson dostał MVP. Ale trudno, jak dla mnie burak i tyle.

 

Wszystko okej? :shock:

 

Nie wiem, moze jak cie Monty tak wszystko wkurza ostatnio to lepiej by bylo jakbys przemilczal niektore rzeczy albo przynajmniej je zaargumentowal. Podsumowanie jednego z najbardziej sympatycznych graczy nba jako "burak" jest troche nie fair mysle. Moze rozwiniesz? Jak nie to sie nie obraze, w koncu kazdy ma prawo do wlasnej opinii, w koncu to forum. Ja tylko z ciekawosci pytam i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy dzisiaj na konkursach Slam Dunk będzie ostatni , a Skill Challange i Shooting Stars pierwsze ?

 

Odnośnie meczu rookies i drugoroczniaków , ładnie zaprezentował się Scola , Navarro , Gay , Farmar i Gibson . Zawiódł mnie trochę Roy , ale zapewne potraktował ten mecz jak trening :lol: . Trochę szkoda ,że nie ma takiego dużego zaangażowania w tych meczach , no ale cóż... Dunk Seana Williamsa zrobił na mnie wrażenie :shock: .

 

Obstawiam na Dwighta Howarda z Jamario Moonem w finale slam dunków , a 3pt wygra albo Kapono albo Stojakovic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Jest możliwość obejrzenia dzisiejszej transmisji c+ przez neta. Pamiętam że kiedys ogladalem mecze Legii na c+ przez inernet. Nocuje dziś poza domem gdzie nie ma cyfry plus i nie chce oglądać ASW z jakims chińskim komentarzem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy dzisiaj na konkursach Slam Dunk będzie ostatni , a Skill Challange i Shooting Stars pierwsze ?

Pewnie tak, o zmianach nic nie słyszałem. ;) Tak jest co roku więc pewnie i w tym będzie tak samo.

 

Mam pytanie:

Jest możliwość obejrzenia dzisiejszej transmisji c+ przez neta. Pamiętam że kiedys ogladalem mecze Legii na c+ przez inernet. Nocuje dziś poza domem gdzie nie ma cyfry plus i nie chce oglądać ASW z jakims chińskim komentarzem :|

http://rojadirecta.com/

pozostaje Ci mieć nadzieje ze blizej 2 linki się pojawią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maredbor/heronim

 

Nie uzasadniałem, bo to było widoczne jak na dłoni. Gibson jeszcze przed meczem postanowił, że będzie MVP i od pierwszej minuty łaził z kijem w dupie jaki to on nie jest i od pierwszej minuty robił wszystko, żeby te MVP dostać. Siedzenie tylko na linii za trzy i czekanie, aż ktoś mu poda, albo po dostaniu piłki cofanie sie na tą linie i rzucanie. Nic innego więcej na boisku nie robił. A no przepraszam, zapomniałem o podbieganiu na każdej możliwej przerwie do LBJ i sie z nim zmawianie odnośnie takiej gry, reakcja LBJ na ławce też wygłupy jak dzieciak w przedszkolu, wrzeszczenie do wszystkich obok i robienie widowiska, zresztą mina Bosha, który siedział obok niego, mówiła o tym wszystko. Sorry, ale dla mnie takie zachowanie, granie na chama, egoizm i nic nie robienie na boisku poza tymi rzutami, to buractwo. Jak ktoś chce zobaczyć jak można zachowywać sie podobnie, ale z klasą, to niech zobaczy mecz Korvera i kibicowanie mu przez Iversona właśnie, bo o tym maredbor wspomniałeś.

 

@karl malone

 

Też gra Farmara bardzo mi się podobała, nie tylko bardzo wszechstronna, ale widać, że sie starał i wiele mu wychodziło niekoniecznie dzięki szczęściu, ale umiejętnościom. Jednak większość w drugiej połowie, gdy wynik już był na duży plus dla jego zespołu, a jednak trzeba przyznać że w sporej mierze przez trójki Gibsona zyskali oni taką przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buractwem to IMHO jest czepianie się zabawy przy okazji meczu do tego przeznaczonego jak i tego, że gość świetnie robił to, co umie najlepiej mając na uwadze dzień później konkurs trójek. Jeśli tak bardzo, Monty, cię irytowało, że Gibson tylko rzucał trójki, to co więcej te 3 lata temu robił Korver? No i na pewno lepiej nabić wszystkie punkty najnudniejszymi dunkami i layupami jak ubiegłoroczny MVP tego meczu? Ech zawsze mnie zniesmaczało to wrzucanie zawodnikom za typowy fun game, w który oni się angażują, czego zdecydowanie o wszystkich powiedzieć nie można. :?

 

A dzisiejszy dzień dla mnie również zapowiada się świetnie, lepiej niż sam ASG. Liczę na lepsze wsady niż przed rokiem i nie gorsze trójki. Go Boobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to był jeden z dwóch najgorszych rookie game moim zdaniem. Kilka ciekawych akcji, ale ogólnie przysypiałem. Gibson walnął te 11 trójek i chwała mu za to, ale MVP bym mu nie dał. Ok skut powalająca, ale wkład w grę sredni. Widziałem z tytułem Jordana, który zaimponował mi wielką wszechstronnoscią.

Ja chyba za stary na taki basket jestem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare pieknych dunkow widzialem tej nocy. Dunk nr1 i nr3 Howarda po prostu rewelacja. Dunk Greena z ciastkiem tez swietny (skrzywdzili go z ocenami, to na pewno nie byl rowny wsad z wsadem Moona, tylko sporo lepszy). Za to dwojka Howarda z przebraniem supermana niewypal nie wiem czemu dostal 50 pkt, przeciez to nie byl wsad, tylko pchniecie pilki do "dziury", jakies nieporozumienie chyba. Niemniej jednak wygral najlepszy, wiec i pewnie placzu nie bedzie zbytniego.

Kapono zdemolowal rywali w konkursie rzutow z trzy i dzieki niemu stalem sie sporo bogatszy :)

 

Edit:

I jeszcze przypomnialem sobie jak Kenny Smith pial ze ta paka Howarda w motywie z supermananem to top3 dunk w historii konkursu. No prosze nie zartowac, nawet jezeli to ktos uzna za dunk (bo ja nie uznaje tego za wsad z chocby prostej przyczyny ze Howard nie dotknal dlonia obreczy) to na pewno nie byl to lepszy dunk od dunkow Wilkinsa, Jordana z FT line, Cartera w pamietnym konkursie w 2003 roku, czy wreszcie Spudda Webba z jego dwoch genialnych wsadow. Oczywiscie uwazam ze Howard mial swietny konkurs, ale bez przesady z tym zachwytem nad "wsadem" nr2. I powtarzam, Green zostal skrzywdzony, co na szczescie nie wyeliminowalo go z Finalu, gdzie przegral bo byl po prostu slabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej ciekawy był konkurs za 3, wygrany oczywiście przez Raptora Kapono w pięknym stylu :) Wyrównany rekord 25pkt. i świetna egzekucja w obu rundach. Jamario Moon jednak trochę przesadził z opiniami i nie pokazał czegoś super, choć uważam, że był lepszy w pierwszej rundzie od Greena. Howard jaknajbardziej zasłużenie wygrał, choćby za pierwsze dunk zza tablicy.

 

Zawiodłem się na konkursie rozgrywających, Wade olał sprawę, nie przykładając się zupełnie, nie lubię takiego zachowania :? Świetnie Williams, bardzo żywo, energicznie i skutecznie.

 

Ogólnie jestem zadowolony z konkursów, szczególnie z postawy Kapono, bardzo mi się podobał. Konkursy Slum Dunków nie są już nastawione na DUNKI tylko na kreatywność i show: ciasteczko (kiedy dunk był zupełnie przeciętny) czy superman, który wrzuca piłkę zamiast wsadzić. Takie moje spostrzeżenie.

 

Ciekawe czy dzisiaj gwiazdy podejdą lightowo do meczu czy postarają się o adrenalinę dla kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.