Skocz do zawartości

Konkursy na ASW


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to faktycznie świadczy o tym, że jest rasowym 3-pointerem ... Nie wiem co to miało na celu w sumie ... To że rzucić za 3 potrafi to każdy wie. Ale chodzi o to, że poza nim i Ripem, to wszyscy się w stawce legityumją tym, że to gracze którzy swoją grę w ataku i zdobywania punktów w bardzo dużej roli opierają na rzutach za 3 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde zapowiada się bardzo fajny ASW. Moze nie sam ASG ale uczestnicy konkursów bardzo mi odpowiadają. Nareszcie Kobe ( trochę kazali czekac na jego udział ,bo skills chalenge mnie nie zadowoliło :D ) a ten Moon... przyznam ,że te nagranie z treningu mnie zszokowało jesli ten ostatni dunk jest na serio prawdziwy to ja ... nic juz nie piszę ;] Oby w koncu sie odwalili od Howarda bo rok temu to było smieszne ,że dali mu tak niskie noty. Rozumiem ,że wzrost ma troche do rzeczy ,ale ludzie bez przesady co on ma zrobic wsadzic z palcem w dupie i pocałowac jeszcze obręcz ? :lol: Swoją drogą fajny , kreatywny by to dunk był ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznanie za odwage dla Kobego :wink: Albo zlapie rytm i trafi "wszystko" albo skonczy ostatni. Mam nadzieje, ze maly palec mu nie przeszkodzi. Fajnie bedzie zobaczc nasha sypiacego z miejsca i mlodziutkiego gibsona. Gdyby tak jeszcze inne gwiazdy mialy odwage brac udzial w "konkursach" ASG (glownie SDC) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę, że Kobe wystąpi, zobaczymy jak sobie poradzi, a według mnie nie ma powodów, aby pokazał się gorszej strony niż pozostali. Można sie sugerować skutecznością itd, ale wiadomo też, ze inne są trójki np takiego Kapono, który rzuca zwykle z przygotowanych pozycji, po przygotowanych akcjach. Kobe zwykle łatwych pozycji nie ma, często są rzuty z ponad ośmiu metrów, sprzed nosa obrońcy itp. Teraz będzie tylko presja czasu, a to na nim specjalnego wrażenia nie powinno zrobić. Trochę nie pasuje mi to Hamilton, ale nie ma co narzekać.

 

Mam jeszcze pytanie, co się dzieje teraz z Voshonem Lenardem, zwycięzcą sprzed dwóch albo trzech lat :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już 4 lata, Graboś. Obecnie zdaje się jest bez klubu. Ma 35 lat na karku - ponad 2 lata od ostatniego meczu w NBA, więc raczej nie spodziewałbym się jeszcze jego gry w najlepszej lidze świata.

 

Kobe? :|

Znowu Rip?

Jakie znowu? Przecież to jego pierwszy konkurs, choć ja wolałbym tu kogoś innego, jak Korver, Nowitzki czy przede wszystkim Redd. A Kobe to IMO pozytywny wybór jako wielka gwiazda. Na pewno o wiele lepszy niż Iverson z 2000 roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie znowu? Przecież to jego pierwszy konkurs, choć ja wolałbym tu kogoś innego, jak Korver, Nowitzki czy przede wszystkim Redd.

W sensie że juz został wybrany do ASG. Sory rzeczywiście mozna było źle zrozumieć.

 

Myślałem też na Richardsonem który ostatnio czesto rzuca za trzy. No ale żadnych większych niespodzianek (poza KB) nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekord to 24, zresztą wyrównany przed rokiem. No 30 to chyba prędko nie będzie, chyba że w NBA Live. :D A z Richardsonem faktycznie ciekawa sprawa. Nigdy nie był shooterem, a w tym roku najwięcej trafionych trójek w lidze i to na skuteczności 43%. Byłby IMO również ciekawszą opcją niż Rip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja licze na Boob'a, bo:

 

a) najbardziej podoba mi sie jego rzut

B) Kobe dostal Gasola i nie przejdzie

c) Rip, dalej nosi te glupia maske

d) Kapono mi jakos tu nie pasuje*

e) Nash z nim przegra w finale

f) Pejsona nie lubie

 

* i to jeszcze back to back...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://nba-boss.streamos.com/wmedia/nba ... actice.asx

 

A ja wczoraj mialem 30/50 w jednym momencie 16/20, tyle ze z tej collegowej linii podczas konczenia mojego treningu rzutowego (1000 rzutow za trzy w jeden dzien) I skonczyc nie moglem bo zawsze ktos przyjdzie i trzeba grac. Ale mialem 800. I skutecznosc jest 48 % Sorry za offtop ale tak jakos musialem o tym wspomniec...

 

PS. Najlepiej to kiedys w Denver jak trenowalem codziennie to raz mialem 63/100 i zazwyczaj kolo 56/100. Teraz spadlem i starm sie powrocic. Chetnie porozmawiam z kims kto tez jakies treningi indywidualne prowadzi. Pisac, to zalozymy teamat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miewałem więcej Jmy kiedy jeszcze grałem ;) Więc nie ma co się chwalić :D (ale na 100 rzutów, nie na 1000 :P I w sumie wyszło mi 72% ;) ) Temat można założyć, choć ja w tym sezonie wróciłem już do grania w siatkówkę, więc autorytetem żadnym nie będę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA lekko olało Hornets nie dając ich do Shooting Stars. Z tego co pamiętam zawsze w tym konkursie występowała drużyna gospodarzy. Tymbardziej teraz jak są na topie i jedna z największych niespodzianek w lidze...

 

Zaskoczeniem jest tez obecność w Phx: Amariusza a w Spurs: Duncan. Ich centymetry mi troche tu nie pasują. Lepiej by sie tu nadali jacys shooterzy jak Manu/Bowen/Finley czy Nash/Bell/Barbosa - no ale niespodzianek nie brakuję w tym roku i w tym konkursie.

 

Ciekawe jak sobie poradzą w rzucie z połowy boiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA lekko olało Hornets nie dając ich do Shooting Stars. Z tego co pamiętam zawsze w tym konkursie występowała drużyna gospodarzy. Tymbardziej teraz jak są na topie i jedna z największych niespodzianek w lidze...

 

Odpowiedz jest prosta. W Nowym Orleanie nie ma druzyny WNBA, więc trudno byłoby dobrać przedstawicielkę kobiet do tego miasta. Stąd zapewne taka, a nie inna decyzja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.