Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień  zaczął się lekko i przyjemnie, ale wrócił Whiteside i Turner. Nie wiadomo jak się skończy

 

Będzie walka o fg%, 3pt, stl, może asysty ale tutaj nie mam kim walczyć specjalnie. W blokach niby mam sporą przewagę ale Whiteside może wyjebać 10bl w meczu i tyle będzie z mojej przewagi.

 

Meczów jeszcze obaj mamy sporo.

 

Drummond chyba w końcu się nauczył rzucać wolne co cieszy.

 

Paul wraca za 2 tygodnie, wyśle wszystkim po jednym opakowaniu wazeliny żebyście byli przygotowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go chciałem wczoraj rano, ale szkoda mi było Ryana Andersona. Kuzma jest lepszy niz Lonzo. W zasadzie to i Rondo jest lepszy... Kazdy jest... ale jeszcze go trzymam. Dzis ława, a w next gameweeku na wejsciu jestem w dupe z fg vs PeWee, wiec nie ma potrzeby wyrzucać tego cwela.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie byl moj tydzien.

To prawda, choć patrząc pod katem statline'ów u mnie nikt nie zanotował jebitnego wystepu, a kilku zawodników wręcz spierdoliło. Towns na razie poniżej oczekiwań, a teraz będą tylko dwa występy w nadchodzącym gameweeku. Po przeciwnej stronie AD, więc będzie ciężko. 4-5 biorę z miejsca.

PS. Widzę Chytry, że w trojkach postraszyles ostatniego dnia. Malo brakowało. Dzięki za pojedynek. Wygrałem glownie dzięki większej liczbie gier.

PS2. Zaczynam żałować tego Kuzmy. ROTY nie tylko w LAL, ale i na zachodzie.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.