Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczysz jak Ci k**** wypadnie durant na miesiąc, jakie będziesz miał performance

 

 

jakbym miała Paula to bym łyknął ast i z dużym prawdopodobieństwem też 3pt i stl

 

 

A lorakowi w trakcie tygodnia wrócił Whiteside i Turner więc też nie miał takiej padaki jak tydzień się zaczynał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobrze. U PeWeego kosmos w wykonaniu AD, Kyrie i Horford również dali ostro do pieca. Adams mści się za wyjebkę i robi 5 stl do 3 kwarty. Jestem pewny, ze gdyby mial Lonzo, to zrobiłby mu TD na 70% fg.

 

Będzie ciężko zwłaszcza, że nikt nadal u mnie nie zachwyca. Jest 2-7 i blisko do 0-9...

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczysz jak Ci k**** wypadnie durant na miesiąc, jakie będziesz miał performance

 

 

jakbym miała Paula to bym łyknął ast i z dużym prawdopodobieństwem też 3pt i stl

 

 

A lorakowi w trakcie tygodnia wrócił Whiteside i Turner więc też nie miał takiej padaki jak tydzień się zaczynał.

Buła 03.10.2017:

 

śmiej się, Durant Ci się wyjebie na 2 miesiące i będziesz wysyłał selfie ze smutną minką do CATa żeby więcej zbierał i rzucał

czytałem raporty d-rose jest odrodzony, pytaliście o harego z tybetu? to jest właśnie ten gość.

poza tym isiah jest poza grą do stycznia

teodosica wziąłem bo zobaczyłem hajlajty z pre i się podjarałem. aż dziwne że nikt się na niego nie nastawił.

 

Panowie, brakuje trash talku.

cwebb jest obrażony na forum e-nba, Jendrasa prawie nie widać, marzec na 2-, a Bartek chyba jeszcze na głodówce u Radziwiłła.

 

Qłerwa, buła wykrakał z Durexem.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teo gdyby się nie połamał to by napierdalał. Widzieliście co się dzieje w clippersach? Griffin bierze piłke robi koziołki pod nogami, za plecami biega biega, aż obrońca powie - pojebało Cie rudy? - i wtedy dopiero atakuje.

 

Natomiast dla Rose`a już jednak nie ma żadnego ratunku, chyba że się przeniesie do Stelmetu.

 

Natomiast wracając do aktualnego matchupu - pts, rbs, bl jestem spokojny, biorę w ciemno. Chociaż Gasol gra tyko 2 mecze w tym tygodniu.

 

Reszta będzie do wywalczenia. Nie sprawdzałem ile Kevin Spacey gra meczów w tym tygodniu, ale na pewno więcej ode mnie jak każdy mój przeciwnik. Takie mam wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.