Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Pchaja sie tegoroczne rookasy drzwiami i oknami do naszej zabawy 4-5 ciagle w grze a kolejnych 4-5 ze statusem zaraz mnie ktos kliknie. No wiec Tatum in i naprawde mnie dziwi ze tak dlugo sie na fa utrzymal. Swietna klasa graczy sie szykuje jak sie dolaczy simmonsa to w ogole magia

Pedofil jesteś i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dla mnie Russell może napierdalać quadruple double jak Hakeem, naprawdę.

 

Źle w tym gameweeku życzę tylko cwebbowi - i to nawet nie do końca. Chciałem żeby dziś w nocy grał mu Jimmy Butler, bo wówczas na pewno ten zajebany wieśniak Tobajas nie zagrałby takiego meczu.

 

W ogóle wstyd - cwebb wysmarował się wazeliną, nie gra mu Butler, Bledsoe, JV i Batum, a ja napierdalam jak najgrubiej jak się da i nic... Wygląda na to, że nie wjadę i pozostanie mi oglądanie gorących filmików z linków od crackersssa.

 

PS. Jendras, jeśli masz coś ciekawego zawsze mogę ojebać Ci Lonzo - jak się domyślasz, kimś ciekawym na pewno nie jest Russell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się czas kalkulacji i adjustmentsów do poziomu przeciwnika. Przez cały tydzień stashowałem każdy kto nadawał się do gry, a i tak nie jestem w stanie dogonić cwebba w STL (do tego konkretnego celu wziąłem LaVerta, który w tym zakresie rozczarował). Muszę się pogodzić z tym, iż w STL cwebba nie dogonię, a w TO's i FT byłem w dupie już na starcie rywalizacji.

 

Max co mogę wyciągnąć to 6-3. Walka będzie ciekawa, bo w trójkach i FG jesteśmy na styku. Jak zwykle wchodzę all in, walcząc o maxa. Z Jendrasem się udało, teraz po cichu też na to liczę. 6-3 - będzie bajka, 5-4 spoko, bo w bilansie wyjdę na zero, 4-5 będzie sporym rozczarowaniem, bo u cwebba nie grało pół składu. Niestety o 6-3 będzie ciężko, bo muszę zdobyć sporo "trójek", podbijając FG% - taktyka szalona, ale c.h.u.j. - Ryan Anderson ma to zrobić.

 

Dziś Lonzo sobie odpocznie - co miał zrobić, zrobił. Pięciu trójek na 50% FG oraz 4 STL raczej dziś nie sieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to jakaś opcja - dla mnie nawet ciekawsza i powodującą rozgrywkę bardziej interesującą.

 

Bołdas obawiał się stashowania bolkami, podając to jako przeciwwagę. Ja uważam, że granie Spencerem Diwindiem (czy jak mu tam) ma swój niezaprzeczalny urok. Poza tym nie da się stashować pięcioma graczami, gdyż core każdego składu jest właściwie nie do ruszenia. Zostaje zatem ok. dwóch graczy pobieranych na koniec weekendu żeby powalczyć o porządne statsy - niewątpliwie powoduje to wzrost emocji i to chyba chodzi w tej grze.

 

Ciekaw jestem Waszej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ustaliliśmy, że Ty masz dwa, a my po jednym :smile:

 

No wiadomo, ale jako urodzony altruista myślę tu o innych.

 

Na pewno jest to jakaś opcja - dla mnie nawet ciekawsza i powodującą rozgrywkę bardziej interesującą.
 
Bołdas obawiał się stashowania bolkami, podając to jako przeciwwagę. Ja uważam, że granie Spencerem Diwindiem (czy jak mu tam) ma swój niezaprzeczalny urok. Poza tym nie da się stashować pięcioma graczami, gdyż core każdego składu jest właściwie nie do ruszenia. Zostaje zatem ok. dwóch graczy pobieranych na koniec weekendu żeby powalczyć o porządne statsy - niewątpliwie powoduje to wzrost emocji i to chyba chodzi w tej grze.
 
Ciekaw jestem Waszej opinii.
 
Jak dla mnie własnie te 3 ruchy do tego wystarczą, przy tym minimalizując ryzyko, że wygrywa ten, który naspamuje więcej zmian w tygodniu. Rok temu co niedzielę wystawiałem rozmaitych kołków celem wyżebrania jakiegoś jednego statu (McConnell, Tarik Black, Richaun Holmes, Smart chyba z 8 razy, Ingram, Henson, Seth Curry czy Taj Gibson), także jak ktoś lubi sobie przypi*****ić jakimś leszczem, to na pewno ma do tego okazje.
 
No i oczywiście draftowaliśmy pod zeszłoroczny format. Jakbym przed draftem wiedział, że będzie nieograniczone FA, to bym sobie całą kasę rozłożył na 6 zawodników, a nie 10.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.