Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Teo gdyby się nie połamał to by napierdalał. Widzieliście co się dzieje w clippersach? Griffin bierze piłke robi koziołki pod nogami, za plecami biega biega, aż obrońca powie - pojebało Cie rudy? - i wtedy dopiero atakuje.

 

 

 

ta widzialem, straszna zenada, a najsmieszniejsze jest to ze griffin i tak jest tam jedynym myslacy w s5. galinari jordan i te dwa niskie osly plus lou to banda bezmozgich yeti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajarałem się tym Monroe jak cygan zasiłkiem, a wygląda na to, że gość nie powącha nawet parkietu w PHO. Głupio zmarnowałem jeden pick z FA w tym tygodniu zwłaszcza, że Jureczek ma jakieś 5-7 więcej meczów do rozegrania.

 

PS. Lonzo 4 bloki - pokażcie mi takiego drugiego PG. Zajebisty jest*

 

Bołdas, Payton wrócił, więc musisz kogoś puścić na FA. Czekam z niecierpliwością. Obstawiam Fina !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*PS. Żartowałem, jest strasznie c***owy - niech ktoś go ode mnie kupi (np. ten kto i tak kaleczy w FG; Lorak, cwebb, Chytry ?), bo żal mi go wyrzucać na FA. Skrzynka chyba działa.

 

 

EDIT: Kyle O'Quinn? Kocham takie ruchy na rynku. Bartek, powinieneś mieć jakieś ograniczenia w dostępie do leków ;]

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak, w ninja Lonzo jest fatalny, ale Dwighta chyba nie ma nawet w pierwszej 300 (a to dziwne, bo tylko FT spoiluje). Poza tym musisz popracować nad tym ninja w kwestii kontuzji, bo tu - jak widać - jest sporo do zrobienia.

 

Z Jureczkiem nie miałem szans w FG i FT na wejściu, więc Lonzo mi pomaga w innych statsach (co ciekawe najbardziej w blokach), ale Jendras - szykuj się. Już niedługo będziesz mógł wydać swoje 100$. Lonzo ma jeszcze dwa mecze w tym gameweeku - jeśli spierdoli oba, leci na zbity pysk i nawet tata nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego Lorak serdeczne dzięki za to, że nie możesz przywrócić konta na fucku.

 

cwebb tu nie pisze, w ogóle jakiś lekki marazm, a jakby tego mało przyłazi jakiś szczur, który bez jakiegokolwiek dzień dobry wpierdala się w butach ujebanych gnojowicą, no i pisze mi, że napisanie k-u-r-w-a to coś grożące ekskomuniką, ale najpewniej jakąś próbą ognia lub wody.

 

Wracaj proszę szczurku do swojego "motylonogowego" wątku - ja ci się do waszego topicu ministrantów pakować nie będę i byłbym wdzięczny za respektowanie zasady wzajemności. Papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cwebb tu nie pisze, w ogóle jakiś lekki marazm, a jakby tego mało przyłazi jakiś szczur, który bez jakiegokolwiek dzień dobry wpierdala się w butach ujebanych gnojowicą, no i pisze mi, że napisanie k-u-r-w-a to coś grożące ekskomuniką, ale najpewniej jakąś próbą ognia lub wody.

Chłopczyno - nie podniecaj się bez potrzeby. Juz wiemy że jesteś mega-twardzielem jakich mało.

 

Wracaj proszę szczurku do swojego "motylonogowego" wątku - ja ci się do waszego topicu ministrantów pakować nie będę i byłbym wdzięczny za respektowanie zasady wzajemności.

A mi tam na twojej wdzięczności nie zależy, więc i respektować niczego nie muszę. A że łatwo się emocjonujesz, to dawaj - wysil te swoje dwie szare komórki i mi dowal jeszcze mocniej. Bo tym szczurem prawie mnie znokautowałeś. Chwieję się dosłownie na nogach. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.