Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

gość który rzuca jak piłkarz, który wpadł pograć w kosza na bojo w dżinsach i butach pumy nie może być dobry, NIE MOŻE!

 

stary mu narobił hajpu bo wiedział, że będzie lipa

 

 

PeWee trzymam się krzesła i czekam kogo weźmiesz na dzisiaj. Trzymam się mocno ale jak dojebiesz to spadnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ey pany...a co to jest w ogóle sie pytam..
to jest ten kącik ludzi pijanych e-b official league  czy kee chooy ?

bo ja tez napruty dzis tak sie sklada...
 

i wam qrka powiem... nie przechodzic na zadne roto sroto...kocham k**** h2h panowie,a co roku zmuszony jestem do grania z lamusami amerykanami, niby szukam prywatnych lig ale i tak polowa olewa ta sprawe po dwoch miechach...  na siano  w takiej smieszkowej, bym powiedział, legendarnej i no offence pod wzgledem wieku zdziadzialej juz ekipie (Lukasz22W-wa byl jednym z ludzi ktorzy regularnie wrzucali moje posty z dzialu NBA do lapu capu jak zaczynalem czytac e-basket majac 12-13 lat, albo jaral sie (;]) moimi pierwszymi w życiu tekstami rapowymi  w temacie bitwa na rymy w "Szatni") oj, byloby czym sie jarac tu grajac... za rok jak bedziecie kogos szukali koniecznie wpiszcie mnie na rezerwowa liste, Lukaszu37W-Wa szykuj dupe w gameweeku kazdym za to wysmiewywanie sie z dzieci ;) ( mimo slusznych zarzutow utrzymywalem kiedyś na e-b ze mam 16 nie 12 lat zeby nie zostac zjedzonym;) ) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, 24 to nie przelewki juz ten wiek PeWee ze k**** tylko zalujesz ilu dupom odpusciles jak miales te 18, bo odwalona 18tka z Liceum juz sie nie czesto usmiechnie i nie trafi prawdopodobnie, a nadal je mijasz na ulicy i spotykasz w klubach, takie wesole i nieswiadome zycia, czajacych sie niebezpieczenstw, latwowierne i swieze jak buleczki a przedewszystkim chetne jeszcze do picia i eksperymentow naukowych  ;] jeezu jaki tam był wybór u mnie w szkole..ale glupi byłem ze myslalem w ogole o jakims potencjale na 'ta jedyna' w liecum ;)

 

a i pasowalbym, do skladu ligi jak ta sliwka w kompot no bo w odróżnieniu od buły, mam już k**** siwe włosy autentycznie, i to nie jeden tylko conajmniej po 24 właśnie na kazdym boku głowy.. ;]

zeby od tych fajów tez mam brzydkie, na pewno z kims mialbym ciekawy matchup z podtekstem..  ;)

 

 zywe legendy e-b, cwebb i marzec.. jako te nie bardzo zywe ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie, żebyś mógł z nami zagrać akurat Ty musisz spełniać wysublimowane warunki:

1. Potwierdzenie odrobienia pracy domowej wystawione przez opiekuna prawnego,

2. Spakowany tornister, z kapciami na zmianę,

3. Piórnik zawierający ekierkę, cyrkiel i gumkę-myszkę

4. Ułożenie wierszyka na cześć Pana Tomasza Marca, wychwalającego jego dotychczasowe dokonania w FB i ruchy na rynku FA (na poziomie co najmniej dissu z Jimmym).

 

PS. Jegomościa o nicku Buła możesz nie kojarzyć. Wcześniej pisał jako "I love this game" :]

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Ułożenie wierszyka na cześć Pana Tomasza Marca, wychwalającego jego dotychczasowe dokonania w FB i ruchy na rynku FA (na poziomie co najmniej dissu z Jimmym).

 

Marzec proving haters wrong.

 

FB GOAT, który dopiero objawił się światu, bo nigdy wcześniej nie draftował trzeźwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.