Skocz do zawartości

Melo w OKC


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

No dał. Pieprzony geniusz, już wtedy wiedział, że wyrwie byłego all-stara i jeszcze wciśnie rywalom beznadziejne kontrakty.

pisalem już o tym - poziom "geniuszu" GMa to najczęściej słabość drugiego - gdyby nie idiotyzm Pacers, Presti z tymi swoimi kontraktami jak Oladipo byłby jednym z winnych odejścia Westbrooka za rok. 90/4 dla Oladipo jest lepszą miarą jakości Prestiego.

 

za sam trade Melo brawo, ale on nie będzie miał duzego znaczenia in plus sportowo.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Presti zrobił coś niesamowitego

 

 

oddał dwa słabe by nie powiedzieć tragiczne umowy i wymienił je na 1 jednego TOP15 i drugiego TOP35-40 gracza

 

Knicks oficjalnie chcą spieprzyć kariere Porzingisowi. Po co im ten Kanter?

 

Najlepszy Melo to ten grający jako PF bo wtedy jego obrona nie jest aż tak tragiczna w takiej opcji

 

Melo mający na obwodzie George'a koło siebie? Rewelacja. Jedyne co tam nie pasuje to styl gry Melo koliduje z Russellem ale moim zdaniem każdy z nich trochę zejdzie ze swojego egoizmu

 

Thunder są w tym momencie nr 2 w lidze - wymienili Ibakę i Payne;a na George i Melo

 

Super ruch. Mega silna piątka.

Ocena Thunder 5+ ( bo o ile Melo to już nie jest topowy gracz to jednak Kanter i McDermott to nawet nie są gracze z czołowej setki

 

 

Knicks

Kompletnie nie wiem co nimi kieruje. PRzepłacają przeciętnego Hardawaya. Biorą fatalnego obrońcę Enesa który dostaje 17 baniek

Może oni nie zrozumieli że z balastem się lepiej tonie a nie lepiej tankuje

 

Ocena- dwója,,,,Mam nadzieje że Doncic nie trafi do tej koszmarnej organizacji i oby Kristaps wział ofertę kwalifikowaną i spieprzył za 3 lata z tego klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem już o tym - poziom "geniuszu" GMa to najczęściej słabość drugiego - gdyby nie idiotyzm Pacers, Presti z tymi swoimi kontraktami jak Oladipo byłby jednym z winnych odejścia Westbrooka za rok. 90/4 dla Oladipo jest lepszą miarą jakości Prestiego.

 

za sam trade Melo brawo, ale on nie będzie miał duzego znaczenia in plus sportowo.

Gdyby nie idiotyzm Pacers, Melo również nie trafiłby do Thunder :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jestem trochę podłamany bo liczyłem na ten tandem RW-George, który miał spory potencjał bo wyglądało na to, że dobrze się bedą uzupełniać. Przychodzi Melo i od pierwszego meczu będzie zabijał atak, robił swoje debilne izolacje i wymagał dużo touches. Not cool.

 

Z drugiej strony oddali w sumie dziadostwo, a Melo mimo wszystko wobec RW będzie wzmocnieniem w crunch. Obydwaj z Georgiem będą siepać pięknie zza łuku więc mocno zapewne otworzą grę RW. Jestem sobie w stanie wyobrazić Mela grającego dla dobra drużyny, w takim scenariuszu miało by to szansę dobrze funkcjonować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największymi przegranymi tej wymiany są Lakers,trudno będzie im wyciągnąć w przyszłym roku PG13 z OKC .,

 

Hola, hola, o to akurat bym się nie martwił, jakbym był kibicem Lakers. Problem jeszcze polega na tym, że salary OKC wciąż jest pełne, a przecież zaraz trzeba będzie zdecydować, kogo podpisujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak, trochę poleciałeś z tym lineupem.

 

Siła smallballu Warriors wynika z kilku elementów.

Pierwszym podstawowym jest to, że ten smallball jest tak naprawdę wciąż big ballem. Na boisku znajduje się długi jak sudańskie przyrodzenie Durant mierzący 211 cm. Według mnie, oglądając poprzedni rok, bardzo rozwinął swoje zdolności gry na tablicach. Był najlepszym zbierającym w drużynie jednocześnie niszcząc system w obronie i ataku - kiedy było trzeba.

Właśnie, obrona. W piątce Curry-Klay-Igy-Durant-Draymond masz nieustanne switche, masz szybkość i masz 3 świetnych obrońców, jednego który Ci zagra świetną obronę jak mu każesz, oraz jednego który w ten system bardzo dobrze się wpasowuje i go nie psuje przez głupie polowanie na steale (hello, Russ). 

Trzy, zgranie i duży ruch piłki i bez piłki. Wszyscy biegają i szukają pozycji, wszyscy potrafią rzucać, ale i podać. Myślisz, że w OKC będzie to aż tak naturalne? Dla mnie dużym ryzykiem będzie to, że gra zamieni się w klepanie na zmianę przez RW/Carmelo a gdzieś tam będzie wkurzony George.

 

W sumie to w skrócie można też powiedzieć, że fajnie jest się pojarać dużymi wymianami, puścić wodze fantazji, ale nawet skala samego talentu to wciąż Warriors >>> OKC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.