Skocz do zawartości

Melo w OKC


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Słabego za dwóch tragicznych na dodatek Kanter koliduje pozycją z Kristapsem i Hermangomezem.

 

Kanter to jest najgorzej broniący picki podkoszowy . Mc Dermott nie potrafi zatrzymać nikogoo

 

Odchodzi Melo ok nie ma izolacji a za to otrzymujesz sterczącego pod koszem Kantera.. Rozumiem że Kristaps od dziś ma biegać po obwodzie tylko?

Kanter jako PF ??? W Thunder opcja z Adamsem była używana by dominować na zbiórce ale tylko w poszczególnych seriach

Nie wiem jak ty definiujesz skrzydłowego ale dla mnie gość który 50% pkt zdobywa z postup i dobitek po zbiórce kimś takim nie jest - zwłaszcza z tym beznadziejnym rzutem. On 3 metry od kosza przestaje być groźny a mistrzem rolowania do kosza też nie jest

 

Kanter to center. A Kristaps powinien nim być. Wpychanie go na czwórce to jest właśnie ta krzywda sportowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks oddali rok melo za dwa lata kantera. Obaj niepotrzebni. Kanter bedzie o rok dluzej. W zamian za ten dodatkowy rok dostali douga (ktory tez moze grac na 4) i pick w 2 rundzie draftu. Rownie dobrzemogli zostawic melo w skladzie ale rozumiem ze atmosfera zrobila sie gesta, kristaps wracal do ny, trzeba bylo cos zrobic i dobrze ze zrobili.

Tylko, że Doug latem będzie RFA więc albo mu sypną kasę albo go puszczą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabego za dwóch tragicznych na dodatek Kanter koliduje pozycją z Kristapsem i Hermangomezem.

 

Kanter to jest najgorzej broniący picki podkoszowy . Mc Dermott nie potrafi zatrzymać nikogoo

 

Odchodzi Melo ok nie ma izolacji a za to otrzymujesz sterczącego pod koszem Kantera.. Rozumiem że Kristaps od dziś ma biegać po obwodzie tylko?

Kanter jako PF ??? W Thunder opcja z Adamsem była używana by dominować na zbiórce ale tylko w poszczególnych seriach

Nie wiem jak ty definiujesz skrzydłowego ale dla mnie gość który 50% pkt zdobywa z postup i dobitek po zbiórce kimś takim nie jest - zwłaszcza z tym beznadziejnym rzutem. On 3 metry od kosza przestaje być groźny a mistrzem rolowania do kosza też nie jest

 

Kanter to center. A Kristaps powinien nim być. Wpychanie go na czwórce to jest właśnie ta krzywda sportowa.

Czytając Twoją wypowiedź, można odnieść wrażenie, że Kanter to jakiś Plumlee. Dostali Turka a z nim kilkanaście punktów co mecz, więc tragedii nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe. Aczkolwiek za rok ktos moglby mu rzucic 60/4 albo 50/3. Za dwa lata to pewnie juz tylko minimum dla weterana.

 

??? Melo będzie miał 34 lata za rok i ma dostać wg Ciebie 60/4?

 

Nawet jeśli założymy, że tyle dostanie, to biorąc 27 mln, za dwa lata wystarczyłoby znaleźć 33/3, żeby tyle samo zarobić, a to już jest zdecydowanie bardziej prawdopodobna opcja.

Kanter to center. A Kristaps powinien nim być. Wpychanie go na czwórce to jest właśnie ta krzywda sportowa.

 

Nie, Porzingis to perfekcyjny skillset i warunki na PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? Melo będzie miał 34 lata za rok i ma dostać wg Ciebie 60/4?

 

Nawet jeśli założymy, że tyle dostanie, to biorąc 27 mln, za dwa lata wystarczyłoby znaleźć 33/3, żeby tyle samo zarobić, a to już jest zdecydowanie bardziej prawdopodobna opcja.

 

 

Nie, Porzingis to perfekcyjny skillset i warunki na PF.

34letni wade w duzo gorszym stanie dostal 40/2. Melo moze pójść tym tropem chociaż takiej kasy na rynku jak w 2016 rzeczywiście nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34letni wade w duzo gorszym stanie dostal 40/2. Melo moze pójść tym tropem chociaż takiej kasy na rynku jak w 2016 rzeczywiście nie będzie.

 

O tym cały czas mówię :) Większe szanse na 40/2 właśnie będzie miał za dwa lata.

Ani Kanter, ani Melo nie zrezygnują ze swoich opcji i tutaj nie ma tematu imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym cały czas mówię :) Większe szanse na 40/2 właśnie będzie miał za dwa lata.

 

Ani Kanter, ani Melo nie zrezygnują ze swoich opcji i tutaj nie ma tematu imo.

Kanter na pewno nie zrezygnuje. Melo jeżeli za rok westbrook i george odejda to moze rozwazyc odstapienie od umowy. Poza tym ja nie wierze ze gdyby knicks go nie wytrejdowali to zostalby na sezon 18/19 a to mam na mysli piszac o wynianie roku melona dwa lata z kanterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z tej wymiany, bo Melo ewidentnie chce coś udowodnić, a taki Melo to może być bardzo solidna 3 opcja. Dodać do tego fakt, że na 4 wcale nie musi być minusowym obrońcą - zwłaszcza w playoffach i naprawdę ciekawie się może to wszystko skończyć. Billy będzie miał spore pole do popisu, teraz nie tylko jeden z pary RW-PG mogą być non-stop na parkiecie, można jeszcze dorzucić Melo do rotacji i budować przeróżne lineupy czy to z Pattersonem, czy to z Robersonem, Abrinesem, Feltonem.

 

Presti w rok po stracie KD na FA za darmo zrobił drużynę na 2-4 seed najmocniejszego zachodu od lat. To jest naprawdę coś i trzeba to docenić.


Kanter na pewno nie zrezygnuje. Melo jeżeli za rok westbrook i george odejda to moze rozwazyc odstapienie od umowy. Poza tym ja nie wierze ze gdyby knicks go nie wytrejdowali to zostalby na sezon 18/19 a to mam na mysli piszac o wynianie roku melona dwa lata z kanterem.

 

No zostałby, bo nikt by mu nie dał za rok 60/4, ani 50/3, ani 40/2... nie wiem po co brniesz, ale ja kończę.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Westbrook i PG odejdą, to Melo się dogada z Prestim i zrobi opt-in, a potem Thunder coś za niego będą przynajmniej mieli w wymianie, a Melo będzie miał $ i CY na udowodnienie czegoś w drużynie, którą sobie tak czy siak wybierze (no-trade clause).


W ataku tak, ale w obronie nie nadąża za szybszymi 4 na obwodzie i powinien stać pod koszem. 

 

Szybsze 4 grają w small-ballu, a w small-ballu to KP jest 5 po obu stronach parkietu. Mówimy o nominalnej pozycji i grze przeciwko Aldridge'om, Draymondom, Love'om i Davisom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi szkoda Hernangomeza, który wyglądał bardzo obiecująco jako rookie, a który dostanie teraz grube 18 minut na mecz?

34letni wade w duzo gorszym stanie dostal 40/2. Melo moze pójść tym tropem chociaż takiej kasy na rynku jak w 2016 rzeczywiście nie będzie.

Wade wtedy miał świetne playoffy za sobą.


W ataku tak, ale w obronie nie nadąża za szybszymi 4 na obwodzie i powinien stać pod koszem. 

To jest oczywiste, kolejny minus tego trade'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi szkoda Hernangomeza, który wyglądał bardzo obiecująco jako rookie, a który dostanie teraz grube 18 minut na mecz?

 

Wszystkim graczom fantasy jeszcze, więc spora grupa pewnie :)

 

Tak naprawdę to Melo i PG to po obejrzeniu poprzedniego sezonu idealne opcje dla Westbrooka. 

PG chyba chwilowo przestał rozmyślać o Lakersach:

DKby5dSV4AAXwl7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szybsze 4 grają w small-ballu, a w small-ballu to KP jest 5 po obu stronach parkietu. Mówimy o nominalnej pozycji i grze przeciwko Aldridge'om, Draymondom, Love'om i Davisom.

 

A co to za problem wystawić przeciwko niemu mniejszego i bardziej zwinnego w ataku? Chodzi o wykorzystywanie słabości przeciwnika, a to jest niestety słabość Łotysza. 

 

Swoją drogą miło będzie czytać obronę Melo w Twoim wykonaniu :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą miło będzie czytać obronę Melo w Twoim wykonaniu :] 

 

Na siłę nie będę go bronił, ale nie ukrywam, że jestem ciekawy jego gry w drużynie, którą sam wybrał na udowodnienie czegoś całej NBA. Wiesz, trochę inaczej gra się z Rosem, Noah i Courneyem Lee, niż z Westbrookiem, Georgem, najlepszym obrońcą 1-1 ligi i Adamsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.