Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 17/18 czyli na porożach Antka


mikrofalowka

Rekomendowane odpowiedzi

no nie, dostaną pewnie ten pick w 2020

 

ale dziwaczne te protekcje, nie wiem czy Bucks nie przekombinowali bo teraz będzie im ciężko ruszyć inne picki w razie potrzeby ulepszenia składu 

 

Z drugiej strony ten pick mogą dwa razy opchnąć np teraz:  2017 - 1-10 i 17-30 i tak dalej.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eX0MRYA.png

 

O wow.

offtopowo ale zawsze zadziwiala mnie beznadzieja ludzi zakładających po kilka kont, by w koncu ze sobą pogadać

Przynajmniej wiemy, ze raper nie pije do lustra, tylko do swego alterego

 

 

A w temacie grek i dwóch typów po urazie lub zgadze po ostatnich latach mający dużo do udowodnienia

Supernowa to mało powiedziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offtopowo ale zawsze zadziwiala mnie beznadzieja ludzi zakładających po kilka kont, by w koncu ze sobą pogadać

Przynajmniej wiemy, ze raper nie pije do lustra, tylko do swego alterego

 

 

A w temacie grek i dwóch typów po urazie lub zgadze po ostatnich latach mający dużo do udowodnienia

Supernowa to mało powiedziane

 

może jego młodsza siostra się dorwała do kompa? ;)

Nie będzie RFA, ale Prawa Birda chyba będą mieli, nie? Więc i tak nieźle w razie czego. Dlaczego miałby odchodzić, gdyby się tam odnalazł i miał spoko rolę, a oni byliby skłonni posypać? 

 

 

 

te prawa Birda dużo nie robią, bo i tak klub który go weźmie może mu dac maks chyba ok 6 mln. A Bucks nie wiem czy stać na płacenie Okaforowi z prostego powodu bycia blisko luxury tax.

 

Z drugiej strony ten pick mogą dwa razy opchnąć np teraz:  2017 - 1-10 i 17-30 i tak dalej.

 

no ten fragment 17-30 z 2018 da się pewnie opchnąć, ale tam gdzie jest w loterii i kolejne lata to już raczej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam coś na pocieszenie po tym pojebanym dla mnie dniu. Byłem fanem Bledsoe od dłuższego czasu i nie mogę się doczekać tego, jak będzie wyglądała jego współpraca z Giannisem.

Wymiana jak najbardziej na duży plus. Bledsoe powinien zapewnić lepszą pomoc Giannisowi niż Monroe. Ciekawe tylko jak Kidd ułoży tą rotację. Bledsoe wchodzący z ławki z sporą ilością minut to brzmi super ciekawie, tym bardziej że bez Monroe nasza 2unit to chyba najgorsza ławka w lidze (przynajmniej w ofensywie). Obstawiam jednak Brogdona wchodzącego z ławki, bo Kidd nie wywali Snella na ławę.

 

Po tym trejdzie ciekawa też jest kwestia centrów w Bucks. Przy Thonie reprezentującym poziom G-League, Henson staje się kluczowym wysokim graczem. Nie wiem czy się smiać czy płakać. Pewnie zobaczymy trochę Giannisa na centrze. Niemniej potrzebny jakiś center od zaraz, bo prędzej czy później Henson zacznie odpierdalać. Mówiliście o Okaforze? Może być, choć na dłuższą metę przydałby się ktoś lepszy. Inną kwestią jest jednak to, czy Bucks mogą kogoś takiego dostać za assety jakie posiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okafor jest blisko buyoutu wiec nie sadze zeby potrzebne były wielkie assety, mysle ze Delly wystarczy. Jako energizer z lawki do ofensywy bylby ciekawy i mysle ze to bedzie next move Bucks. Zreszta co by począł Kidd ze swoja powalona rotacja 3 centrów jakby mu zostało tylko dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okafor jest blisko buyoutu wiec nie sadze zeby potrzebne były wielkie assety, mysle ze Delly wystarczy. Jako energizer z lawki do ofensywy bylby ciekawy i mysle ze to bedzie next move Bucks. Zreszta co by począł Kidd ze swoja powalona rotacja 3 centrów jakby mu zostało tylko dwóch.

 

Delly to jest ujemny 3-letni  kontrakt, przecież Philly go nie weźmie bo po co?

 

Bucks raczej dalszych ruchów robić nie będą bo dzieki temu trejdowi uciekli z luxury tax, nie mają zresztą jak Okafora 5 mln salary zmieścić i nie widzę tu żadnego sensownego trejdu. A jak będzie buyout  to Okafor pewnie znajdzie lepsze miejsce na odbudowanie się niż Milwaukee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu tak gadamy o tym trejdzie Bledsoe w kontekście czasu obecnego, a tu przecież za jakiś czas wróci też Parker. Tego wszystkiego nie będzie się dało pomieścić w 1 składzie. Jabari jak nic będzie 6th manem, który będzie miał za zadanie ciągnąć ławkę. Do tego ułoży się rotację tak by zawsze miał do pomocy co najmniej jednego gracza z trio Bledsoe&Khris&Giannis. Kurde! Ten trade Bledsoe sprawił, że jeszcze bardziej nie mogę się doczekać powrotu Jabariego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu tak gadamy o tym trejdzie Bledsoe w kontekście czasu obecnego, a tu przecież za jakiś czas wróci też Parker. Tego wszystkiego nie będzie się dało pomieścić w 1 składzie. Jabari jak nic będzie 6th manem, który będzie miał za zadanie ciągnąć ławkę. Do tego ułoży się rotację tak by zawsze miał do pomocy co najmniej jednego gracza z trio Bledsoe&Khris&Giannis. Kurde! Ten trade Bledsoe sprawił, że jeszcze bardziej nie mogę się doczekać powrotu Jabariego.

 

uważaj bo Kidd na pewno  wpadnie na mądre zarządzanie rotację aha już to widzę ;)

 

no i w sumie dlaczego niby Parker ma się nie zmieścić w S5, pokazał że umie sieknąć trójkę catch&shoot, więc jak będzie zdrowy to Snell raczej won na ławkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiddowi raz w życiu udał się pomysł z przesunięciem Monroe na ławkę. Wierzę, że stać go na coś takiego drugi raz, tym bardziej że od tamtej decyzji z Gregiem minęły już prawie 2 lata. 

 

wszystko zależy od tego jak będzie wyglądał Jabari - jeśli po kontuzji wrócą jego zwłoki to nie będzie innej opcji 

 

ale jeśli wróci choćby 80% zawodnika z zeszłego sezonu, to nie możesz go sadzać na ławce bo rozwalisz szatnię, no ale zarządzanie minut czy brzydko mówiąc staggerowanie to już co innego, Jabari jak najbardziej jako niszczyciel 2nd unitów by się sprawdził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.