Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 17/18 czyli na porożach Antka


mikrofalowka

Rekomendowane odpowiedzi

Parker, Maker, Delly + jakiś pick. 

 

Wiem, że West by w życiu na to nie poszedł, ale pomarzyć zawsze warto :] 

szybciej chyba łyknęliby Parker, Brogdon,pick + jakiś wypełniacz

 

bo to też zależy jakie plany mają Cllips (oprócz wywalenie Doca) budują dalej w okół rudego czy kombinuja jakąś przebudowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Come on - samo posiadanie najlepszego, lada moment, grajka ligi juz ich stawia w top-5 rankingu perspektywy.

 

 

Lada moment? Czyli kiedy? To, że ma szansę na MVP nie znaczy, że jest rzeczywiście najlepszy, jego impact jego w c*** wątpliwy o czym mówiłem już wcześniej, w zasadzie to tylko transfer Bledsoe może uratować HCA dla Bucks, średnio jak na takiego Mesjasza, nie mówiąc już o tym, że kolejne zawalone PO są wielce prawdopodobne, bo wschód wydaje się silniejszy niż rok temu. Antek cały czas nie ma rzutu, od 10 stóp od dziury zaczyna się kutasówa, a to zawsze wychodzi gdy przychodzi walka o coś więcej niż pojedyncze winy w rs.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada moment? Czyli kiedy? To, że ma szansę na MVP nie znaczy, że jest rzeczywiście najlepszy, jego impact jego w c*** wątpliwy o czym mówiłem już wcześniej, w zasadzie to tylko transfer Bledsoe może uratować HCA dla Bucks, średnio jak na takiego Mesjasza, nie mówiąc już o tym, że kolejne zawalone PO są wielce prawdopodobne, bo wschód wydaje się silniejszy niż rok temu. Antek cały czas nie ma rzutu, od 10 stóp od dziury zaczyna się kutasówa, a to zawsze wychodzi gdy przychodzi walka o coś więcej niż pojedyncze winy w rs.

 

No właśnie imho dzielą go gdzięś 2 dobre runy w PO (+ zdziadzienie LBJa) od tego.

 

 

Rzut może być problemem (szczególnie, że nie wiem czy te jego pojebane łapska nie są tutaj sporą przeszkodą) - ale hej! LBJ pokazał, że jak robisz wszystko inne świetnie (Giannis nigdy nie będzie miał jego playmakingu, ale już jest lepszym zbierającym a w obronie to dla niego nie ma chyba limitów) to 'średni rzut' można przeboleć (no dobra u Giannisa jeszcze sporo brakuje do 'średniego')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie imho dzielą go gdzięś 2 dobre runy w PO (+ zdziadzienie LBJa) od tego.

 

 

Rzut może być problemem (szczególnie, że nie wiem czy te jego pojebane łapska nie są tutaj sporą przeszkodą) - ale hej! LBJ pokazał, że jak robisz wszystko inne świetnie (Giannis nigdy nie będzie miał jego playmakingu, ale już jest lepszym zbierającym a w obronie to dla niego nie ma chyba limitów) to 'średni rzut' można przeboleć (no dobra u Giannisa jeszcze sporo brakuje do 'średniego')

 

a tak tylko dla wyjaśnienia, co byś nazwał "dobrym runem" bo wpierdol po walce w drugiej rundzie, to imo trochę mało, a o ECF może być bardzo cieżko, nie mówiąc już o tym, że to na przestrzeni 2-3 lat jest to szalenie mało prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak tylko dla wyjaśnienia, co byś nazwał "dobrym runem" bo wpierdol po walce w drugiej rundzie, to imo trochę mało, a o ECF może być bardzo cieżko, nie mówiąc już o tym, że to na przestrzeni 2-3 lat jest to szalenie mało prawdopodobne

 

Ja bym powiedział, że ECF na przestrzeni 2-3 lat jest w przypadku Bucks mocno prawdopodobne.

Cavs/Raptors/chyba nawet Wizards się wypalają - stawiam, że za 2 lata na wschodzie będzie bitka między C's, Bucks i 76ers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że ECF na przestrzeni 2-3 lat jest w przypadku Bucks mocno prawdopodobne.

Cavs/Raptors/chyba nawet Wizards się wypalają - stawiam, że za 2 lata na wschodzie będzie bitka między C's, Bucks i 76ers :smile:

 

skąd pogląd o wypaleniu Wizz, Wall Beal i Porter to jest najlepszy na papierze tercet na wschodzie, przecież oni są jeszcze młodzi, możliwe nawet, że Wall dopiero zaczyna prime, bo ma 27 lat

 

imo w ciągu dwóch lat nie ma na to szans, no, ale to tylko moje zdanie, Bucks muszą się wzmocnić, albo chociaż mieć zdrowie, bo z tym nigdy nie było za różowo, jeśli jednak sądzisz, że za dwa lata Bucks są w stanie zrobić ecf to proponuje zakładzik za symboliczną sumkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd pogląd o wypaleniu Wizz, Wall Beal i Porter to jest najlepszy na papierze tercet na wschodzie, przecież oni są jeszcze młodzi, możliwe nawet, że Wall dopiero zaczyna prime, bo ma 27 lat

 

imo w ciągu dwóch lat nie ma na to szans, no, ale to tylko moje zdanie, Bucks muszą się wzmocnić, albo chociaż mieć zdrowie, bo z tym nigdy nie było za różowo, jeśli jednak sądzisz, że za dwa lata Bucks są w stanie zrobić ecf to proponuje zakładzik za symboliczną sumkę :smile:

 

do PO 2019 czy 2020? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy potwierdziłeś, że ten "lada moment", to raczej mocno życzeniowo stwierdzenie, Curry Durant Kawhi zaraz Embiid i być może Jok z tylnego siedzenia ;)

 

może być ciężko, ale kto fanowi zabroni marzyć

 

i tak za ten dłuższy 'lada moment' Giannis będzie miał 25 lat - imho dobry wiek, żeby zacząć 'rządzić i dzielić' 

 

Jok to raczej nie jest top-tier (czyli coś typu dzisiejsza czwórka LBJ/KD/Steph/Kawhi) materiał (chociaż widać, że pracuje nad D, więc może....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wiadomka, ale Joka trzeba promować, bo 90% ludzi nie ogląda nuggs i nie mają pojęcia czym my się tak naprawdę jaramy

 

niech będzie jednym z dwóch najlepszych centrów i będę jak to się teraz mówi na korytarzach TVP - "usytasy"

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.