Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 17/18 czyli na porożach Antka


mikrofalowka

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie te 2 pudła wyzwoliły w nim bestię po bronionej stronie parkietu. Za punkt honoru wziął sobie wygranie tego meczu i to zrobił. Można powiedzieć, że 2 pudła w takim momencie to brak jaj, ale właśnie podniesienie się po tym i odrobienie z nawiązką swojego błędu (i to w obronie!) to dopiero gigantyczne jaja i poziom godny rozważań o MVP na poważnie.

Nie o jaja mi chodzi ale o to, że biedak tyra za 3 i po prostu może mu zabraknąć oddechu na wolne w samej końcówce. To, że nie trafił to nie zarzut w stosunku do niego. Co do uwolnienia bestii to przez cały mecz było widać, że nie chce przegrać 2 razy dzień po dniu. I nie pozwolił na to, sam wywalczył zwycięstwo. Kwintesencja MVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądać jak rozwija się Giannis to coś pięknego. Co prawda nigdy kibicem Bucks nie byłem, ale ze względu na to że mam ich w beGM to po cichu kibicuje. Czym lepsi oni w realu tym ja będę miał lepszy bilans w tej zabawie. ;)

 

Poza tym fajnie od czasu do czasu oderwać się od gry Lakers i zobaczyć trochę porządnej koszykówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że Baksy nie ogarniają finansów.Nasrali tam tymi kontraktami po 10-13 mln m.in takim tuzon jak Henson czy Snell.Gdyby zamiast takich powiedzmy 2óch kontraktów udałoby im się wziąć z FA kogoś pokroju Dragicia albo Schroedera.Dobrać do tego jakiegoś stosunkowo niedrogiego wyjadacza pod kosz i mentora dla Makera typu Chandler czy nawet nasz Gorti i ta drużyna biję się o finał konfy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś nie uważa, że Giannis będzie najlepszy w historii? :D

:D

 

ja i wogóle dziwię się, że ktoś tak myśli

 

hype nie dziwi i sam jestem pod wrażeniem tego co on już potrafi, ale prawda jest taka, że póki co błyszczał w meczach z rozbitymi Celtics i słabo broniącymi Blazers. Z Cavs już niewiele mógł zrobić, a przecież za chwile tych Cavs powieźli Magic. Wypadałoby poczekać na silniejszych rywali.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Cavs zrobił 34-8-8 na efG 68% --- nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie to jednak sporo więcej niż niewiele

i miał wtedy najgorszy +/- w Bucks

 

przecież ja nie neguję tego, że pod względem indywidualnym Antek nie ma póki co konkurencji, ale dyskusja zaczęła się od jego szans na MVP co z tym materiałem ludzkim poddałem pod wątpliwość i w tym względzie się nic nie zmieniło

 

Bucks jako całość póki co nie wyglądają mi na materiał na top3 wschodu, tylko tyle i aż tyle, za miesiąc będziemy mądrzejsi i jak coś się w tym wzgłędzie zmieni, to pierwszy o tym napisze

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś nie uważa, że Giannis będzie najlepszy w historii? :grin: Co za potwór, dominacja cały mecz i to co zepsuł na linii osobistych, naprawił w defensywie. 23 lata w listopadzie...

Od Jordana i Lebrona? Chyba tylko ty. W jego wieku Jordan pobił rekord ppg post merger i rekord punktów w PO. Lebron miał już trip do finałów, drugie miejsce w mvp voting.

Giannis nawet nie będzie, a jest już potworem i superstarem, ale nie przesadzajmy z hypem na gościa, który wygrał 4 mecze w PO. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Stein twierdzi że Bucks są zainteresowani Erickiem, tylko ciekawe co Słońca musiały by dostać w zamian ? Monore i pick to chyba jednak było by trochę mało, choć z drugiej strony jaką wartość może mieć Bledsoe po takiej deklaracji.

Edytowane przez Carnero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kurna oddajmy wszystkich centrów i zostańmy z Hensonem. Cenię i lubię Bledsoe, ale nigdy w życiu nie zgodziłbym się na taką wymianę. Już prędzej Brogdon + Maker/Monroe ma sens.

ten uczuć, gdy mozesz mieć dobrego ziomka za porcję frytek, ale słuchasz sinatry, słyszysz niu kork, myslisz o szybkiej ofercie za hardawaya i też chcesz sobie przepłacać obrońcę

 

Len, chandler, thon, monroe, bender, chriss - makes sense

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.