Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 17/18 czyli na porożach Antka


mikrofalowka

Rekomendowane odpowiedzi

No to zobaczymy, na ile problemem były ogromne ograniczenia tego rosteru.

IMO chodzi głównie o obronę.

 

Nie ma wymówki za 25 obronę przy składzie z Bledsoe, Snellem, Middletonem, Giannisem, Brogdonem itd.W zasadzie, to nie mają żadnej mega dziury w obronie, mają długie łapy itd.

 

Logicznym wyborem jest Fizdale.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment to jedynie faworyt, zobaczymy.

 

 

Niemniej zwolnienie Kidda to świetny ruch, zdecydowanie najgorszy trener w NBA w tym sezonie.

Właściwie jedynie Watson i Gentry (wciąż trwa) od zwolnienia Scotta byli podobnie jednoznacznie do wyje*ania.

Jeszcze Jeff Hornacek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jestem zadowolony, ale z drugiej strony wciąż wierzyłem, że to wreszcie Kiddowi zaklika. Miałem spore nadzieje z nim związane, ale faktycznie - taki potencjał defensywny w sposób mistrzowski zaniedbany a ofensywa też specjalnie nie była poukładana.

Z zawodnikami żył dobrze, chyba nie było zgrzytów - Giannis tuż przed zwolnieniem dostał info o tym i dzwonił do Kidda co ma zrobić by go nie zwalniali - chciał się za nim wstawiać u właścicieli.

Potrzebny ktoś może z twardszą ręką i defensywną mentalnością. Gdyby mieli choć pół dobrego defensywnego centra to mogłaby być top5 defensywa. Pewnie nawet z Hensonem mogłoby to dużo lepiej wyglądać.

Nie mam faworyta. Czy lepiej kogoś z doświadczeniem czy raczej na jakiegoś wiecznego asystenta w dobrych systemach czy byłego gracza z charyzmą? Ja bym się nie zdziwił gdyby to był Sam Cassell.

I pytanie czy ten sezon dogrywamy z Pruntym czy już teraz kogoś szukamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ważne, żeby było lepiej od tego, co jest teraz, a jest do dupy liczyłem na trzecie może drugie miejsce, a tu taki bałagan. Mamy kozaka, który trafia się raz na dekadę? A wyrywamy zwycięstwa tym, którzy tankują jakaś masakra jest w tym sezonie. Bardzo chciałbym żaby Antek był zadowolony trzeba zrobić wszystko, żeby był u nas szczęśliwy, a wybór trenera ma na to duży wpływ potem wystarczy żona, która nie wyjedzie z Milwaukee, bo kocha to miasto i jest rodzinna. Jon Horts liczę na Ciebie.

 

Tekst został poprawiony przez iKorektor – http://ikorektor.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to cud, że Kidd utrzymał się tyle na stołku.Pomijając tragiczną obronę jak na personel, to mamy jeszcze iso atak, klepanie piłki po obwodzie i brak pick and rolli.8 miejsce na wschodzie przelało czarę goryczy.

Nie zwracałbym uwagi na to, że Giannis zdołował się odejściem Kidda.Curry też kochał Jacksona.

Ciekawe, czy to nie jest ten moment w którym Bucks stają się poważną drużyną.Eksplozji jak w przypadku Golden po zmianie trenera nie będzie, bo inny poziom talentu, ale powinni stać się TOP3 drużyną na wschodzie, jeżeli wzmocnią ławkę w TD i nie zatrudnią jakiegoś patałacha.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To byla kwestia czasu, żeby Kidd poleciał, przy takim sezonie Janka Antetotamto być ledwo na 8 miejscu? Dzięki.

 

Obecna pozycja ligowa jest trochę zakłamana bo do 20 grudnia mieliśmy trudny terminarz. Jestem pewien, że na All-Star Break będziemy na 4-5 miejscu z dosyć dobrą przewagą nad 9 miejscem bo mamy słabych rywali. Tu raczej nie chodzi o aktualną pozycję ligową, a raczej o kompletny brak pomysłu na drużynę Bucks. 

O defie Milwaukee powyżej już napisano wszystko, jednak atak Bucks to też była tragedia zatuszowana przez geniusz Antka i chwilowymi przebłyskami Middletona i Bledsoe. W zasadzie wszystko co najgorsze ujął w powyższym poście Reikai.

... to mamy jeszcze iso atak, klepanie piłki po obwodzie i brak pick and rolli...

 

Gra w ataku Bucks była momentami bardziej frustrująca niż ta obrona, choć faktycznie to def został przez Kidda bardziej zniszczony. Z defensywnego potwora w sezonie 14/15, staliśmy się ekipą broniąca na poziomie Suns, Kings czy Magic. No katastrofa.

O Kiddzie nie chce mi się już wiele pisać, jednak myślę, że jest on w stanie jeszcze zaistnieć w NBA. Co prawda prędzej widziałbym go w sztabie trenerskim niż na stanowisku trenera, jednak myślę, że takie choćby Pheonix Suns mogłoby zaryzykować i podpisać go w roli coacha. Do sukcesów ich nie doprowadzi, ale z paroma młodymi talentami może coś ciekawego zdziałać. Ba! Jestem przekonany, że gdyby takie Suns go wzięło, to w dosyć szybkim tempie wyszli mi z tego dna i pojawili się bardzo blisko playoffów (w ciągu jednego-dwóch sezonów). 

Co do nowego trenera Bucks. Ciężko będzie znaleźć gorszego trenera niż Kidda na obecnym rynku, jednak jest to możliwe. Niemniej jeśli ktoś taki jak Fizdale, czy Blatt są dostępni, to ciężko to będzie spieprzyć. Nawet nie muszą się śpieszyć z podpisywaniem. Tak jak wspominałem wcześniej, do All-Star Break mamy bardzo łatwy terminarz i nawet z tym Puntrym z palcem w **pie znajdziemy się w top6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam od dwóch dni i zastanawiam się,dlaczego dopiero teraz panie Kidzie mam nadzieje,że nie znajdzie pan pracy w tej lidze w Suns czy nie w Suns.

Co do Antka co mu się przypisuje jak mówiła moja babcia raz do roku to i kij od miotły strzela,gdzie jest Thon,bo chyba w d..pie Rashad wydawało się,że coś zaczyna grać na początku sezonu,ale pewnie trener go nie polubił i nie zrobił z niego gwiazdy,a reszta naszych wyborów,gdzie oni są.

Co jest co było brak chemii wielkie ego i mimo,że brakowało na ławce miejsca jak się ego rozsiadło to,żeby zmotywować do pracy obiecywał młodemu,że nie ruszy dupy z niej do końca sezonu mam nadzieje cię ku..wa nie zobaczyć.

Jon masz jaja zwolnić kolesia tuż przed meczem szacun.

Zobaczymy jak zareaguje drużyna i czy grała przeciwko trenerowi,podobno większość miała go i ego dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.