Skocz do zawartości

Milwaukee Bucks 17/18 czyli na porożach Antka


mikrofalowka

Rekomendowane odpowiedzi

Giannis Antetokounmpo Dzień do dnia 1 lutego Komentarz: z dnia na dzień Giannis Antetokounmpo Dzień do dnia 1 lutego Komentarz: Antetokounmpo zwrócił lewą kostkę w czwartym kwartale czwartkowego meczu przeciwko Timberwolves, Matt Velazquez z raportów Milwaukee Journal Sentinel. Malcolm Brogdon Dzień do dnia 1 lutego Komentarz: Brogdon (quad) opuścił szatnię o kulach z obsadą na lewej nodze po czwartkowej stracie dla Timberwolves, donosi Matt Velazquez z The Milwaukee Journal Sentinel. Malcolm Brogdon Dzień do dnia 1 lutego Komentarz: W czwartkowym konkursie przeciwko Timberwolves Brogdon cierpiał na napięte lewe ścięgno i nie wróci, donosi Matt Velazquez z Milwaukee Journal Sentinel. Eric Bledsoe Dzień do dnia 1 lutego Komentarz: Bledsoe (kostka) została oficjalnie wykluczona w czwartek z Timberwolves, Matt Velazquez z raportów Milwaukee Journal Sentinel. Jason Terry Dzień do dnia 31 stycznia

To taki żart że niby Parker wraca że to tradycja że jesteśmy coś komuś winni że mały klubik że mało kibiców że oni przyzwyczajeni że w sumie to nic takiego że zawsze ich dupę kopią itd.

Nie sledze Baksów ale czy nie wraca ktoś ważny po kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabari ach ten Jabari. Problem z nim cały czas czy gra czy nie gra :)

Talent jest, ale zdrowia i dopasowania do zespołu nie ma i cały czas wisi to przedłużenie, które raczej nie będzie niestety małe - Jabari odrzucił przed sezonem 18 baniek za sezon :(

 

Są plotki lub były o Hassanie w Bucks. Super tylko ten jego kontrakt i też niezbyt pewne zdrowie. Chyba, że oddadzą za niego tylko Jabariego i złe kontrakty Telly, Delly lub Henson. Chociaż jak oddadzą Hensona lub Dellego to w razie kontuzji będzie pustka :(

 

Mi się bardzo podoba Brown. Trener wierzy w niego, dostaje coraz większe minuty (kontuzje) i  gra bardzo przyjemnie. Jest defensywa, jest trójka, mądra gra i jest hustling. Tego potrzeba. Na teraz lepszy pick niż Wilson :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QRg1RF6.png

 

Witamy!

Jak wszyscy Państwo wiecie dziś do gry wraca Jabari Parker, więc czas do powrotu "ulubionej" loterii fanów Bucks. W dzisiejszej edycji wylosowano kulę z napisem "Malcolm Brogdon" co oznacza, że to on zastąpi Parkera na liście kontuzjowanych. Oczywiście żeby nie zawieść waszych oczekiwań loteria wróci już za 6-8 tygodni. Z dumą informujemy, że od dnia dzisiejszego wprowadzamy również możliwość obstawiania typów na kolejne losowanie. Oczywiście faworytem do wygrania kolejnego losowania są tacy gracze jak Giannis Antetokounmpo (kurs 1.30), Khris Middleton (kurs 1.85) i Eric Bledsoe (2.00). Bukmacherzy najsłabiej oceniają szanse Thona Makera (3000.00).

PS. Kupię broń. Najlepiej naładowaną.
 

Edytowane przez mikrofalowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QRg1RF6.png

 

Witamy!

 

Jak wszyscy Państwo wiecie dziś do gry wraca Jabari Parker, więc czas do powrotu "ulubionej" loterii fanów Bucks. W dzisiejszej edycji wylosowano kulę z napisem "Malcolm Brogdon" co oznacza, że to on zastąpi Parkera na liście kontuzjowanych. Oczywiście żeby nie zawieść waszych oczekiwań loteria wróci już za 6-8 tygodni. Z dumą informujemy, że od dnia dzisiejszego wprowadzamy również możliwość obstawiania typów na kolejne losowanie. Oczywiście faworytem do wygrania kolejnego losowania są tacy gracze jak Giannis Antetokounmpo (kurs 1.30), Khris Middleton (kurs 1.85) i Eric Bledsoe (2.00). Bukmacherzy najsłabiej oceniają szanse Thona Makera (3000.00).

 

PS. Kupię broń. Najlepiej naładowaną.

 

Po tym wpisie wnioskuję, że nie masz więcej niż szesnaście lat, ale spoko, każdy kiedyś był szczeniakiem :playful:

Brogdon to zwykły roles, nic wielkiego się nie stanie, jak go nie będzie.

Kontuzje to naturalna rzecz w sporcie. Nie gra Hayward, Millsap, Beverley, Conley, Cousins, Roberson, Leonard, Wall, Vucevic. Każdy ogarnia rotację jak może, każdy ma mniejsze lub większe problemy.

Ps powodzenia z Knicksami, na razie remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QRg1RF6.png

 

Witamy!

Jak wszyscy Państwo wiecie dziś do gry wraca Jabari Parker, więc czas do powrotu "ulubionej" loterii fanów Bucks. W dzisiejszej edycji wylosowano kulę z napisem "Malcolm Brogdon" co oznacza, że to on zastąpi Parkera na liście kontuzjowanych. Oczywiście żeby nie zawieść waszych oczekiwań loteria wróci już za 6-8 tygodni. Z dumą informujemy, że od dnia dzisiejszego wprowadzamy również możliwość obstawiania typów na kolejne losowanie. Oczywiście faworytem do wygrania kolejnego losowania są tacy gracze jak Giannis Antetokounmpo (kurs 1.30), Khris Middleton (kurs 1.85) i Eric Bledsoe (2.00). Bukmacherzy najsłabiej oceniają szanse Thona Makera (3000.00).

Dobre  :orange: To było ostatnie losowanie........Antek  wow!!!! 1.9 sek. Gramy 


Pięknie ! Święto udane  :orange: teraz tylko zasnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witamy!

 

Jak wszyscy Państwo wiecie dziś do gry wraca Jabari Parker, więc czas do powrotu "ulubionej" loterii fanów Bucks. W dzisiejszej edycji wylosowano kulę z napisem "Malcolm Brogdon" co oznacza, że to on zastąpi Parkera na liście kontuzjowanych. Oczywiście żeby nie zawieść waszych oczekiwań loteria wróci już za 6-8 tygodni. Z dumą informujemy, że od dnia dzisiejszego wprowadzamy również możliwość obstawiania typów na kolejne losowanie. Oczywiście faworytem do wygrania kolejnego losowania są tacy gracze jak Giannis Antetokounmpo (kurs 1.30), Khris Middleton (kurs 1.85) i Eric Bledsoe (2.00). Bukmacherzy najsłabiej oceniają szanse Thona Makera (3000.00).

Dobre  :orange: To było ostatnie losowanie........Antek  wow!!!! 1.9 sek. Gramy 

Pięknie ! Święto udane  :orange: teraz tylko zasnąć.

 

Widzę, że dzisiaj Bucks wylosowali 3 kule. Giannis, Henson i Delly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co spokojne wprowadzanie. W kolejnych 3 meczach Jabari grał 14,17 i 20 minut. Wkrótce powinien dobić do granicy 30 minut i na tym się chyba zatrzyma. Na razie ciężko mówić cokolwiek na temat jego gry bo to tylko 53 minuty (choć zaraz grają z Heat i ta liczba się powiększy). Poczekajmy do końca miesiąca i wtedy zacznijmy oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od odejścia łysego jesteśmy 10-3. Wygląda zajebiście, ale trzeba sobie powiedzieć, że terminarz nie był wyjątkowo trudny. W tych 13 meczach zagraliśmy z 5 zespołami, których bilans wynosi obecnie +.500 (Heat, Wolves, Nuggets, 76ers, Raptors). Z tymi trzema pierwszymi przegraliśmy, bilans więc z tymi najlepszymi wyniósł 2-3. Mnie jednak (i chyba dla większości fanów Bucks) bardzo cieszy te 8-0 przeciwko gorszym ekipom. Nie zliczone były wpadki z przeciętniakami/słabeuszami pod okiem Kidda. Wreszcie dajemy z siebie więcej w takich spotkaniach. Tu widać spory postęp.

A propos sporego postępu. Nasza obrona wreszcie jakoś wygląda. Nie jest to poziom jaki można oczekiwać, ale ważne że wyglądamy już lepiej. W tych 13 gierkach z Pruntym w 8 meczach traciliśmy mniej niż 100 punktów. W 45 spotkaniach z Kiddem takich meczów było zaledwie 12. W ataku też jest lepiej, choć nie aż tak wyraźnie. Matko jedyna do czego to doszło, że gramy zaledwie przeciętnie w ataku, a mnie w oku kręci się łezka z wzruszenia. To są niestety efekty oglądania zespołu Kidda... Obawiałem się, że Prunty zdoła poprawić jedynie defensywę względem tego co było za Jasona w tym sezonie, jednak nasz offense też jest minimalnie lepszy. Nie co więcej ruchu bez piłki, piłka nie chodzi tylko na obwodzie, nie co większa ilość pick'n'rolli, i nie co mniej ISO. Być może mój "eye-test" się mylił, ale z każdym kolejnym meczem wyglądało to lepiej i lepiej. Oby tak dalej.

 

Nie mam ochoty pisać o pojedynczych graczach, jednak jestem zmuszony po raz kolejny w tym sezonie wykonać publiczną chłostę za słowa których się dopuszczałem przez ostatnie 3 lata.

Podkreślałem to wiele razy - będący w dobrej formie Henson to jeden z lepszych centrów jakich może mieć Bucks. W tym sezonie Henson przeżywa swój drugi najlepszy sezon w karierze. Wciąż mu brakuje do tego by być graczem pierwszego składu w lidze NBA, jednak to na obecny skład Bucks wystarcza. W statach On/Off jest jedynym obok Giannisa graczem, którego współczynnik przekracza +10 (konkretnie +11,4). Nawet Bledsoe i Middleton nie mają takiego wpływu na zespół (obaj po +8,4). Boje się, że w playoffach przyjdzie sroga weryfikacja. Z drugiej jednak strony skoro przez cały sezon moje wszystkie przewidywania związane z nim były błędne, to może i tu się pomylę? Oby.

 

Teraz zbliża się bardzo trudny okres. Najbliższe mecze to: Pelicans, Wizards, Pistons, Pacers x2, 76ers i Rockets. Głupio mi będzie, jak po tych spotkaniach się okaże, że wszystko co napisałem powyżej było błędne, jednak wierzę w ten zespół. Tak jak wspomniałem zauważam pewien postęp w grze i mam nadzieję, że będzie to widać w starciach z tymi zespołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.