Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LAF napisał(a):

Masz prawo mieć swoją wersję, która chcesz sprzedać. 
 

Moja wersja jest taka , że był Multiway, który się rozpadł. Później negocjacje zostały wstrzymane z pewnego względu więc o żadnym wycofaniu nie ma mowy. 

lol, jak Ty jesteś w tym multiwayu cały czas :) Po prostu się jeszcze rozszerzył, a George zamiast do Ciebie idzie do kogoś innego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał(a):

Ja tam wiem o innej konfiguracji i to raczej jest Multiway połączony z innym multiwayem. 

ale jak to? Przecież 

28 minut temu, LAF napisał(a):

 

Moja wersja jest taka , że był Multiway, który się rozpadł. 

to jest multiway, czy się rozpadł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał(a):

Był jeden multiway , który się rozpadł i to jest fakt a to, że część tego multiwaya(który się rozpadł ) jest nadal ważna to nie zmienia faktu bo to już były zupełne nowe negocjacje zaczynające się od 0. 

Poza tym słyszałem „zobaczymy po PO” a Ja nie brałem udziału. Więc nikt się nie wycofał po prostu tak wyszło 

xD zostawiam tylko tyle xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten screen z 30 maja to miał być link do tezy że decyzja była odejścia szybsza? 
Dobre. 
Ja nie dostałem żadnego zapytania o młodych bo ich nie wyprzedaje co każdy stabilny GM rozumie.  Mam taki etap gry że zbieram 19-21 latków niestety bez szczęścia typu Wemby u mnie. I to jest problem. Szukam lidera od lat. I jakoś jeszcze muszę poczekać. I mi nie chodzi o twoją decyzję oddania gwiazdy ( to zrozumiałe) tylko chęć brania go na tym etapie kariery i za takie pieniądze przez innych GM. Nie znam szczegółów to i ocenić nie mogę. Wiem że mimo wszystko łatwiej by się z Tobą negocjowało przetrzymując Ciebie miesiąc. Jak puściłeś go przed w sumie terminem to gratuluję bo to twój pełny sukces niezależnie od ceny. Cena mi tylko pokaże jak głęboko mylił się spiesząc kontrahent. 

Pośpiech w tym momencie to zysk dla Ciebie. 

Nie rozumiem tylko po co kupować PG nie znając okoliczności RL NBA. 

A tam też ruchy dopiero przed clippers. To że jesteś mistrzem nacisku w negocjacjach na pospiech pół ligi wie. Dziwię się tej drugiej stronie. 

Nie odchodź z gry i nie okradaj nas z tej ciągle działającej sztuczki dostałem trzy inne oferty decydujesz się! ? 

No i klasycznie kontrahenci nawet nie wiedzą w czym uczestniczą. Classic Wucin’s  trade 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2024 o 11:35, Principe napisał(a):

Jak extension dla Meltona było nielegalne w trakcie sezonu, to automatycznie jest oferowane teraz? 

Nie, Melton ma PO na kolejny sezon, więc jeśli weźmie je, to możesz mu zaoferować extension w offseason. Jeśli nie, to zostanie FA.

@ozzy110 popraw proszę arkusz, bo tam widzę, że jest extension Meltona wpisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karpik napisał(a):

Nie, Melton ma PO na kolejny sezon, więc jeśli weźmie je, to możesz mu zaoferować extension w offseason. Jeśli nie, to zostanie FA.

@ozzy110 popraw proszę arkusz, bo tam widzę, że jest extension Meltona wpisane.

Wczoraj usunąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pozostałe 28 zespołów od dłuższego czasu są już na wakacjach. Dla nich start Finałów oznacza ostatnie odliczenie do początku prawdziwego offseason. Bo wolna agentura zbliża się wielkimi krokami. Trzeba przypomnieć, że po zmianach wprowadzonych przez nową CBA, teraz wolna agentura rusza już dzień po zakończeniu walki o mistrzostwo. Czyli najpóźniej 24 czerwca. Wtedy jeszcze nie w pełni otworzy się to okienko, ale już zacznie się ruch na rynku, ponieważ drużyny będą mogły oficjalne negocjować i uzgadniać warunki nowych umów ze swoimi zawodnikami, którym kończą się kontrakty.

czy nasz regulamin to uwzglednia?

a jezeli nie, to musi. bo CBA ma pierwszenstwo

wiec jest to niejako zbiezne z moim postulatem pewnej boinifikaty dla macierzystych klubow, ktory tu przez njektorych, w tym Reakiki, z niejasnych wzgledow jest torpedowany

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

czy nasz regulamin to uwzglednia?

a jezeli nie, to musi. bo CBA ma pierwszenstwo

wiec jest to niejako zbiezne z moim postulatem pewnej boinifikaty dla macierzystych klubow, ktory tu przez njektorych, w tym Reakiki, z niejasnych wzgledow jest torpedowany

Nasz regulamin to jest do calkowitej rewizji. Sprobuje z rada punkt po punkcie omowic do draftu.

A I nic nie torpedowalem, tylko wysmiewalem szukanie jakis luk w regulaminie po tym, jak zawaliliscie zeszly offseason Heat xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Nasz regulamin to jest do calkowitej rewizji. Sprobuje z rada punkt po punkcie omowic do draftu.

A I nic nie torpedowalem, tylko wysmiewalem szukanie jakis luk w regulaminie po tym, jak zawaliliscie zeszly offseason Heat xD

tak czy siak, ta akurat zmiane nalezy wprowadzic natychmiast w zycie.

 

i uwzglednic w off-seasonowym kalendarzu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.