Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

sezon juz dzisiaj i na reddicie wlasnie sie pojawil skarb kibica

jeden z najlepszych/najwiekszych/najwiekszy? w sieci, na pewno dla 90% fanów zbyt obszerny

 

link do tematu reddita

https://www.reddit.com/r/nba/comments/76xug8/oc_20172018_nba_almanac/

 

bezposredni link do google drive'a

https://drive.google.com/file/d/0B3UduQF5zfR9YVMydVZtUk11Vkk/view

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, gosc ktory to stworzyl po prostu wrzuca i tego nigdzie nie sprzedaje (rok temu zrobil to samo) wiec mysle ze po prostu jak ktos chce moze sobie wydrukowac chociaz w kolorze tyle stron to bedzie drozej niz porzadka ksiazka...
A kto każe to drukować w kolorze? Wiadomo, że wszystko wtedy wygląda ładniej ale znam kilka kser które mimo niskich cen kserują w naprawdę dobrej jakości w czerni i bieli.

 

Jeżeli komuś zależy by mieć to "kompendium wiedzy" na papierze to myślę, że to dobre rozwiązanie, bo druk wraz ze zbindowaniem to koszt oscylujący w okolicach kilkunastu złotych.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tworzyć oddzielnego tematu,ale po 2 kolejkach gier kontuzjowanych jest czterech graczy(Hayward,Lin,D.Green,Paul),z czego dwóch pierwszych jest out of season.Trochę to niepokojące...Ciekaw jestem czy 10-20 lat temu zawodnicy też byli tak podatni na kontuzje i jak to przebiega na przestrzeni sezonów.Czy może to po prostu pech,jakaś wartość losowa i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tworzyć oddzielnego tematu,ale po 2 kolejkach gier kontuzjowanych jest czterech graczy(Hayward,Lin,D.Green,Paul),z czego dwóch pierwszych jest out of season.Trochę to niepokojące...Ciekaw jestem czy 10-20 lat temu zawodnicy też byli tak podatni na kontuzje i jak to przebiega na przestrzeni sezonów.Czy może to po prostu pech,jakaś wartość losowa i tyle.

Green i Paul mają być maksymalnie tydzień poza grą. Faktycznie niepokojący trend.

Kto to widział nie grać 82 gier w sezonie przez całą ligę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tworzyć oddzielnego tematu,ale po 2 kolejkach gier kontuzjowanych jest czterech graczy(Hayward,Lin,D.Green,Paul),z czego dwóch pierwszych jest out of season.Trochę to niepokojące...Ciekaw jestem czy 10-20 lat temu zawodnicy też byli tak podatni na kontuzje i jak to przebiega na przestrzeni sezonów.Czy może to po prostu pech,jakaś wartość losowa i tyle.

 

Takie urazy jak Haywarda to ciężko podciągać pod jakąś większą pulę, bo to ogromny pech. Natomiast kiedyś po Internecie krążyła taka oto tabelka, według której faktycznie coraz częściej pojawiają się zerwania ACL, co zapewne ma związek ze wzrostem intensywności gry i przesuwanie ciała do granica. Natomiast z drugiej strony ACL to już niekoniecznie wyrok, którym kiedyś chyba było

 

BoRwRG7CUAA2fck.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tworzyć oddzielnego tematu,ale po 2 kolejkach gier kontuzjowanych jest czterech graczy(Hayward,Lin,D.Green,Paul),z czego dwóch pierwszych jest out of season.Trochę to niepokojące...Ciekaw jestem czy 10-20 lat temu zawodnicy też byli tak podatni na kontuzje i jak to przebiega na przestrzeni sezonów.Czy może to po prostu pech,jakaś wartość losowa i tyle.

A JaMychal Green wypada na miesiąc .... Jak na pierwsze 2 dni to całkiem sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JaMychal Green wypada na miesiąc .... Jak na pierwsze 2 dni to całkiem sporo

Jeszcze lepiej.Ale to jest pewnie to o czym wspomniał Tomek.Wyznaczanie co raz to nowych standardów jeśli chodzi o wytrzymałość.Może też trochę gorsza jakościowo żywność,z mniejszą ilością składników mineralnych,ale to takie gdybanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.