Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

KAT nie jest dobrym obrońcą ale to chyba nigdy nie miał takiej opinii ,że będzie dobry po tej stronie parkietu

 

Tyle, że w tym meczu tragicznie wyglądała obrona na obwodzie. Zresztą w poprzednim też dopóki Golden nie odpuściło meczu

Obawiam,że Sota znów może rozczarować fanów jak rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAT nie jest dobrym obrońcą ale to chyba nigdy nie miał takiej opinii ,że będzie dobry po tej stronie parkietu

 

Tyle, że w tym meczu tragicznie wyglądała obrona na obwodzie. Zresztą w poprzednim też dopóki Golden nie odpuściło meczu

Obawiam,że Sota znów może rozczarować fanów jak rok temu

Z tego co pamiętam to jak przychodził do ligi to właśnie ponoć miał mieć braki w O, a być dobrym D. Okafor wtedy był tym lepszym w ataku, a słaby w obronie.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to jak przychodził do ligi to właśnie ponoć miał mieć braki w O, a być dobrym D. Okafor wtedy był tym lepszym w ataku, a słaby w obronie.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

prawda, było tak

podobnie miałobyc w przypadku Davisa

ale już pierwszy sezon u jednego i drugiego zmienił ten obraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves czeka sezon prawdy. Koniec pierdzielenia o młodości i braku doświadczenia. Jeśli są warci tyle ile im się przypisuje to do PlayOff wejdą. Ja fanem talentu Butlera po latach w Bulls nie jestem i nie będę i powiem, że on jak pięść do nosa pasuje do Townsa/Wigginsa. A Towns i Wiggins mieli być dobrzy w obronie a wychodzi jak wychodzi. No zobaczymy ale jak ten projekt nie wyjdzie to konsekwencje dla Wolves mogą być dalekoidące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves czeka sezon prawdy. Koniec pierdzielenia o młodości i braku doświadczenia. Jeśli są warci tyle ile im się przypisuje to do PlayOff wejdą. Ja fanem talentu Butlera po latach w Bulls nie jestem i nie będę i powiem, że on jak pięść do nosa pasuje do Townsa/Wigginsa. A Towns i Wiggins mieli być dobrzy w obronie a wychodzi jak wychodzi. No zobaczymy ale jak ten projekt nie wyjdzie to konsekwencje dla Wolves mogą być dalekoidące.

 

O, bardzo miło, że ktoś się ze mną zgadza co do Butlera. Jeśli Jimmy nie był pełnoprawnym liderem Bulls na TAKIM wschodzie, dzielił rolę z 40 letnim Wadem sklejanym na taśmę, to co miałoby się stać żeby nagle poprowadził ekipę do PO na zachodzie? Wolves według mnie w tym roku są zdani na łaskę rozwoju Townsa. Jeśli dalej będzie progresował, nauczy się przejmować spotkania i końcówki to mogą się do play-off załapać. Jeśli alej duet Wiggins-Towns będzie pokazywał szczeniackie, nierówne granie jak w tym roku, gdzie po każdej akcji wydawało się, że są jakby wygrali/przegrali właśnie mecz, no to Jimmy Butler jest chyba najmniej odpowiednim all-starem na ratunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, bardzo miło, że ktoś się ze mną zgadza co do Butlera. Jeśli Jimmy nie był pełnoprawnym liderem Bulls na TAKIM wschodzie, dzielił rolę z 40 letnim Wadem sklejanym na taśmę, to co miałoby się stać żeby nagle poprowadził ekipę do PO na zachodzie? Wolves według mnie w tym roku są zdani na łaskę rozwoju Townsa. Jeśli dalej będzie progresował, nauczy się przejmować spotkania i końcówki to mogą się do play-off załapać. Jeśli alej duet Wiggins-Towns będzie pokazywał szczeniackie, nierówne granie jak w tym roku, gdzie po każdej akcji wydawało się, że są jakby wygrali/przegrali właśnie mecz, no to Jimmy Butler jest chyba najmniej odpowiednim all-starem na ratunek.

Jak miałem JB w BeGM to mi nie wypadało krytykować. Ale teraz mogę.

Jimmy to hardworker. Mega się rozwinął ofensywnie ale moim zdaniem totalnie nie umie korzystać z tego co ma. Na ten moment to izo izo izo. A tak nigdzie nie zajedzie. Do tego jak coś jest nie po jego myśli to zjedzie w mediach bez zastanowienia. To nie do końca jest lider.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem JB w BeGM to mi nie wypadało krytykować. Ale teraz mogę.

Jimmy to hardworker. Mega się rozwinął ofensywnie ale moim zdaniem totalnie nie umie korzystać z tego co ma. Na ten moment to izo izo izo. A tak nigdzie nie zajedzie. Do tego jak coś jest nie po jego myśli to zjedzie w mediach bez zastanowienia. To nie do końca jest lider.

widzę że BeGM ma duży wpływ na życie na forum :D

ludzie boją się mówić prawdę o swoich odczuciach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem 80-letnią babcię w fartuchu, takim do lepienia pierogów w bejsbolówce Lakers w autobusie i o czym to świadczy? Hehe, o tym, że wnuczek odwiedzając babcię zapomniał wziąć czapkę i babcia już ją przejęła hehe :playful:

 

Kompletnie nie zrozumiałeś HE HE

 

Skoro wnuczek zostawił czapkę Lakers u babci to znaczy, że wydał na nią te 150 złotych więc marka Lakers do niego dotarła. Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego, bo to jedna z bardziej znanych organizacji sportowych na świecie, pewnie tak TOP 20 się mieści. Natomiast UCLA Bruins to uniwersytet, który przeciętnemu Januszowi znany nie jest, albo coś gdzieś się obiło. Z takich zdawkowych informacji bardzo długa droga do zapłacenia 200/300 złotych za bluzę, a jeszcze trzeba ją celowo zamówić/odwiedzić odpowiedni sklep, bo nie sprzedają takich w pierwszym lepszym kwadracie ze sneakerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie zrozumiałeś HE HE

 

Skoro wnuczek zostawił czapkę Lakers u babci to znaczy, że wydał na nią te 150 złotych więc marka Lakers do niego dotarła. Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego, bo to jedna z bardziej znanych organizacji sportowych na świecie, pewnie tak TOP 20 się mieści. Natomiast UCLA Bruins to uniwersytet, który przeciętnemu Januszowi znany nie jest, albo coś gdzieś się obiło. Z takich zdawkowych informacji bardzo długa droga do zapłacenia 200/300 złotych za bluzę, a jeszcze trzeba ją celowo zamówić/odwiedzić odpowiedni sklep, bo nie sprzedają takich w pierwszym lepszym kwadracie ze sneakerami.

Nie napisałem tego, by zdyskredytować to co mówiłeś, tylko przypomniałem sobie ten zabawny widok babci w fartuchu z czapeczką Lakers, więc poluzuj portki :playful:

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek bez przesady. Jak nie kopił oryginalnej to dał max 50. Jak widzę kolesi w ciuchach mlb, nfl to też wiem że noszą to bo chcą być jak w raperskich teledyskach.

Mam kumpla któremu marka siedząca w Reichu w połowie lat 90 kupiła oryginał Rangers. Koleś ledwo co piłkę i żużel ogarniał.

p.s. ely to był bosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie zrozumiałeś HE HE

 

Skoro wnuczek zostawił czapkę Lakers u babci to znaczy, że wydał na nią te 150 złotych więc marka Lakers do niego dotarła. Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego, bo to jedna z bardziej znanych organizacji sportowych na świecie, pewnie tak TOP 20 się mieści. Natomiast UCLA Bruins to uniwersytet, który przeciętnemu Januszowi znany nie jest, albo coś gdzieś się obiło. Z takich zdawkowych informacji bardzo długa droga do zapłacenia 200/300 złotych za bluzę, a jeszcze trzeba ją celowo zamówić/odwiedzić odpowiedni sklep, bo nie sprzedają takich w pierwszym lepszym kwadracie ze sneakerami.

 

Jest jeszcze jedna kwestia, której nie wziąłeś pod uwagę, a mianowicie coś takiego jak używane ciuchy, czy też kupione na bazarze podróbki.

A i jeszcze kwestia mało prawdopodobna, ale możliwa czyli że ten ktoś miał bądź ma znajomego/rodzinę na tym uniwersytecie i dostał w prezencie. Wiem, że to mało prawdopodobne, ale też dla mnie mało prawdopodobne jest kupowanie/zamawianie bluzy UCLA Bruins.

 

Jeśli miałbym wybierać to raczej stawiałbym na podróbkę lub z kupione jako używane i kompletnie bez znaczenia co na niej było, zwykła bluza i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lumpeksach takie bluzy się zdarzają. Kiedyś większość uniwersyteckich bluz tym kanałem trafiała do Polski. Za mało danych by rozstrzygać. Ale skoro raptem 9tys luda ogląda w Canal + średnio NBA to ktoś musiałby mięc fiksacje na temat Lonzo by kupować bluzę UCLA - nota bene UCLA jest równie mocno znane z futbolowej drużyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.