Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego Japonia jest the best

 

Tam nikt nie unosi głosu. W telewizji nikt nie pokaże trupów na ulicach ze względu na szacunek dla zmarłego. Tak wciąż króluje rzeczowa inormacja. Nikt nie będzie pisał dramat, sensacja dla mało istotnego faktu. Przepaść między amerykańskimi , polskimi portalami a japońskimi jest ogromna

 

Tam nawet facebook nie ma racji bytu ( choć tu jeszcze co innego decyduje)


Tzn jest ale mało popularny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że dla Ciebie Japonia jest najlepsza (japońskiego auta nie kupiłeś) ake domyślam się że niespecjalnie znasz treść japońskich portali, chyba że od września opanowałeś japoński.

Wystarczy poczytać reportaże z tego kraju. Albo porozmawiać z Japończykami co ich dziwi najbardziej w Europie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Japonia jest the best

 

Tam nikt nie unosi głosu. W telewizji nikt nie pokaże trupów na ulicach ze względu na szacunek dla zmarłego. Tak wciąż króluje rzeczowa inormacja. Nikt nie będzie pisał dramat, sensacja dla mało istotnego faktu. Przepaść między amerykańskimi , polskimi portalami a japońskimi jest ogromna

 

 

 

Przepaść faktycznie jest duża, u nas ze wzgledu na szacunek do widza nie ma teleturniejów o pierdzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely dlaczego usunąłeś mój post o goleniu cipki i niedźwiedziach? Ja się np. jaram Japonią ale to serio dziwny kraj i mają masowo trochę popieprzone w główkach z różnych przyczyn, przede wszystkim uwarunkowania historyczne i gwałtowny postęp technologiczny (bo czy cywilizacyjny to nie wiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepaść faktycznie jest duża, u nas ze wzgledu na szacunek do widza nie ma teleturniejów o pierdzeniu

 

to prawda,iglo. z tym,ze jest pewna subtelna roznica miedzy rozrywka [tv,film],a swiatem realnych problemow. dla japonczykow,rozrywka jest psycho-narzedziem,katalizatorem emocji,obszarem,w ktorym daja upust swym frustracjom,blokadom etc. jak robiszy takie filmy [ktore potem wchodza do kanonu japonskiej kinematografii] jak 'tetsuo-czlowiek z zelaza',to musisz miec co nieco zryty beret... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie serio zastanawia czemu w NBA biora sie za ruchanie Kardashianek? Ani ladne to ani madre bleh

 

W wiekszym miescie w Polsce zlapiesz w klubie lepsze sztuki udajac obckorajcowca i rozpierdalajac pieniadze zarobione na zachodzie na margarite na srebrej tacy(sprawdzone info) a co dopiero taki koszykarz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie serio zastanawia czemu w NBA biora sie za ruchanie Kardashianek? Ani ladne to ani madre bleh

 

W wiekszym miescie w Polsce zlapiesz w klubie lepsze sztuki udajac obckorajcowca i rozpierdalajac pieniadze zarobione na zachodzie na margarite na srebrej tacy(sprawdzone info) a co dopiero taki koszykarz...

Dla fejmu. A co porucha to jego. Xd

 

A one chcą chyba wyruchać wszystkich koszykarzy. Są na dobrej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie serio zastanawia czemu w NBA biora sie za ruchanie Kardashianek? Ani ladne to ani madre bleh

 

W wiekszym miescie w Polsce zlapiesz w klubie lepsze sztuki udajac obckorajcowca i rozpierdalajac pieniadze zarobione na zachodzie na margarite na srebrej tacy(sprawdzone info) a co dopiero taki koszykarz...

 

bo sa znane i tyle, a jesli chca sobie "lepszą" pod wzgledem wygladu czy czegokolwiek laske zaruchac czy cos, to tez maja to na skinienie palcem

 

jesli Ty mozesz wyrwac lepsza sztuke w Polsce na drinka na srebrnej tacy, to dla nich ta zasada dziala tak samo, tylko ze 100x bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.