Skocz do zawartości

Co myślicie o pozycji rozgrywającego w Los Angeles


Divac

Czy Atkins powinien byc podstawowym rozgrywajÂącym LAL w przyszÂłym sezonie?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Atkins powinien byc podstawowym rozgrywajÂącym LAL w przyszÂłym sezonie?

    • Tak, bĂŞdzie dobrym uzupeÂłnieniem dla KB8
    • Nie, lepiej go oddaĂŚ i pozyskaĂŚ lepszego PG
      0
    • Raczej nie, ewentualnie jako zmiennik


Rekomendowane odpowiedzi

ja akurat w poniedzialki koncze wczesniej bo tak to mam po 7/8 lekcji

 

w zaleznosci od sytuacji rozgrywac moga kobe, odom i miejmy nadzieje butler, ale i tak trzeba miec klasycznego point guarda, bo w ataku spoko, ale kto bedzie kryl niskich i szybkich zawodnikow rywali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qpa stefą pokryją. Postawią 5 o średniej wzrostu 208 i będzie najwyzsza w lidze, oczywiście o ile Atkinsa na boisku nie bedzie :). Ostatecznie 30-35 minut moze grac Atkins, choć nie wiem czy sobie da radę, kolejne kilka rozdzielić na Rusha, Vujacica i Nate Johnsona. A KB8 będzie grał po 45 w meczu i dostanie MVP :lol::lol:

 

Pietras fajnego masz nawego Szaqa na zdjęciu. Szkoda, że ja nie umiem se Włodzimierza wkleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam wakacje :D

 

Qpa stefą pokryją. Postawią 5 o średniej wzrostu 208 i będzie najwyzsza w lidze, oczywiście o ile Atkinsa na boisku nie bedzie

Rozumiem, że to był żart. Tylko na końcu czegoś takiego stawia się " :wink: " żeby wszyscy wiedzieli, bo bez tego równie dobrze można by wyśmiać Twoje poglądy :wink:

 

Ostatecznie 30-35 minut moze grac Atkins, choć nie wiem czy sobie da radę, kolejne kilka rozdzielić na Rusha, Vujacica i Nate Johnsona

Atkins może nie będzie błyszczał, ale liczę, że sobie poradzi i zagra przyzwoicie :) Na pewno Vujacic dostanie trochę, no i mam nadzieję, że Jax'owy manewr Rush-KB na pozycjah obrońców będzie stosowany, bo nie był najgorszy. Co do Johnsona, to myślę, że zwykle nie zmieści się w 12stce. Wogóle jak się w 15stce zmieści, to będzie miał fart :)

 

A KB8 będzie grał po 45 w meczu i dostanie MVP :lol::lol:

Tak Cię to śmieszy? No to gratuluję.

 

Pietras fajnego masz nawego Szaqa na zdjęciu. Szkoda, że ja nie umiem se Włodzimierza wkleić

Kwestia umiejętności posługiwania się komputerem. Na prawdę nic trudnego (oczywiście to co ja zrobiłem :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ze emblemat moze przydzielic administrator, którym jest Qpa. Tak w FAQ napisali. Wysłałem mu wiadomość, zobaczymy, co sie da zrobić.

 

Fajną tapetkę zrobiłeś, podoba mi się. Na jakim oprogramowaniu?

Tylko mały problem. Czemu na koszulce Heat ma nr 32, a jest podpisany jako #34 O'Neal? Może to tak ma być i tak specjalnie chciałeś.

 

Nie wiem wogóle co bedzie. Sezon za miesiąc i jeden rozgrywający. Nie ma jakichs plotek chociaż na nba.com? Może Tomjanović zaproponuje nowe ustaiwienie z 1 obrońcą i 3 skrzydłowymi :wink: :wink: ?

 

A swoją drogą to Kobe by nie dał rady grać tyle meczy przez 45 minut. No chyba ze przyjdą playoffy.

 

Czytałem o Johnsonie, że ma 27 lat i dopiero college skończył. Nic z niego nie będzie. Był jeszcze cos na B... Nie pamietam. Też PG chyba, może on?

 

Tony Bobbit, rookie ale już 25 letni. Mogli se w draficie wziąć Europejczyka na PG, to znaczy wzięli, ale dla mnie to jest SG. Głównie ze względu na obronę, bo w ataku spoko. Powyżej 200 cm to za dużo.Ale wogóle oni są niewymiarowi w LAL , bo Atkins ma 180 cm. Będzie przez ręce rzucał. Czemu nikt mi nie odpowiedział co jest z Juanem Navarro?

On by był dobry na zmiennika, świetnie grał na IO w przeciwieństwie do Odoma :wink: :wink: , co wcale nie znaczy ze jest on niego lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ze emblemat moze przydzielic administrator, którym jest Qpa. Tak w FAQ napisali

Nie wiem co napisali w FAQ, ale ja się znam na praktyce - Qpa jest moderatorem działu Lakers. Administratorem jest Borys. Jednak oni nie mają nic do Twojego ava (emblematu). Znajdujesz sobie avatara (tworzysz sam lub robi to dla Ciebie ktoś, czy po prostu znajdujesz jakieś zdjęcie w necie) i umieszczasz je na jakimś serwerze. Później w profilu podajesz adres tego ava i po kłopocie :)

 

Fajną tapetkę zrobiłeś, podoba mi się. Na jakim oprogramowaniu?

Photoshop 7

 

Tylko mały problem. Czemu na koszulce Heat ma nr 32, a jest podpisany jako #34 O'Neal? Może to tak ma być i tak specjalnie chciałeś.

Nie chciałem, mój błąd wynikający z przyzwyczajenia :) już poprawiłem :)

 

Nie wiem wogóle co bedzie. Sezon za miesiąc i jeden rozgrywający

No nie jeden. Mamy dwóch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ze emblemat moze przydzielic administrator, którym jest Qpa. Tak w FAQ napisali. Wysłałem mu wiadomość, zobaczymy, co sie da zrobić.

Nie wiem o co Ci chodzi z tym przydzielaniem emblematu przez administratora (bynajmniej nie przeze mnie)...zrob tak jak Ci pi3tr45 wytlumaczyl.

 

Czytałem o Johnsonie, że ma 27 lat i dopiero college skończył. Nic z niego nie będzie. Był jeszcze cos na B... Nie pamietam. Też PG chyba, może on?

daje sobie glowe uciac, ze nigdy nie widziales goscia w akcji. tak wiec nie wypowiadaj sie, ze nic z niego nie bedzie, bo juz nie raz zawodnicy, ktorzy nie bylo wczesniej nikomu znani robili pozniej kariery w NBA.

 

Mogli se w draficie wziąć Europejczyka na PG, to znaczy wzięli, ale dla mnie to jest SG. Głównie ze względu na obronę, bo w ataku spoko. Powyżej 200 cm to za dużo.Ale wogóle oni są niewymiarowi w LAL , bo Atkins ma 180 cm. Będzie przez ręce rzucał. Czemu nikt mi nie odpowiedział co jest z Juanem Navarro?

Z numerem 27 w drafcie Lakers nie mogli zbytnio poszalec. Mysle, ze i tak zrobili dobrze bo wzieli mlodego, perspektywistycznego goscia, ktory w przyszlosci moze grac nawet w pierwszej piatce. A wzrost nie ma tu nic do rzeczy bo zawaez, ze co raz mniej jest PG o wzroscie 180-185 cm, a co raz wiecej tych wyzszych. Np. Livingston wybrany w tym roku w drafcie.

 

Do Navarro prawa maja Washington Wizards (wybrali go z numerem 40 w drafcie 2002 roku). I raczej z niego nie zrezygnuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale drugim Van Exelem N. Johnson chyba nie bedzie :? :?

 

no ale masz rację, nic nie wiadomo.

 

To ja proponuję Jumaina Jonesa z Devanem Georgem, Brianem Cookiem i Brianem Grantem za Kwame Browna(ew. jakiegoś gorszego, jakby nie chcieli go oddać, np. Ethana Thomasa), Gilberta Arenasa i prawa do Navarro. Na pewno taki transfer miejsca nie będzie miał. Ale jak myślicie? Czy byłby możliwy do skutku?

 

Ja jestem optymistą :)

 

Aha Qpa. Głowy se nie odcinaj, bo nie ma po co :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale drugim Van Exelem N. Johnson chyba nie bedzie :? :?

'nigdy nie mów nigdy'

To ja proponuję Jumaina Jonesa z Devanem Georgem, Brianem Cookiem i Brianem Grantem za Kwame Browna(ew. jakiegoś gorszego, jakby nie chcieli go oddać, np. Ethana Thomasa), Gilberta Arenasa i prawa do Navarro.

powtórka z rozrywki: a co z tego będą mieli wizards? ach, zaopiekują się grantem i jego dużym kontraktem. no tak, a reszta zawodników też bardzo przyda się wizardsom, zwłaszcza ten rozgrywający, którego otrzymają za arenasa. jest tam jakiś, prawda? powiedz, że jest! :)

Ja jestem optymistą :)

niepoprawnym. optymistą to można nazwać gościa, który posłał 1000 kuponów w totka i liczy, że trafi przynajmniej 1 piątkę. ale jak nazwać gościa, który posłał jeden kupon i od razu zabiera się do sporządzania listy zakupów za wygrane pieniądze?

Aha Qpa. Głowy se nie odcinaj, bo nie ma po co :lol::lol:

fragment rozmowy na gg z michalem air 23:

on: co tam słychać?

ja: w sumie nic

on: a w różnicy?

Panie i Panowie! oto mamy na forum nowego michała, tylko trochę lepszą wersję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh ten loqsh1, ubiegł mnie :evil:

 

To ja proponuję Jumaina Jonesa z Devanem Georgem, Brianem Cookiem i Brianem Grantem za Kwame Browna(ew. jakiegoś gorszego, jakby nie chcieli go oddać, np. Ethana Thomasa), Gilberta Arenasa i prawa do Navarro. Na pewno taki transfer miejsca nie będzie miał. Ale jak myślicie?

Sam sobie odpowiedziałeś: "Na pewno taki transfer miejsca nie będzie miał". Powód - nie ma głupich! (a może są, pewnie loqsh1 by się kłucił :wink: )

 

Ja jestem optymistą

To przejdź na wersję Divac - realista.

 

fragment rozmowy na gg z michalem air 23:

on: co tam słychać?

ja: w sumie nic

on: a w różnicy?

A co to znaczy "a w różnicy" :?: :? :lol::lol::lol::lol::lol:

 

To o tym Miszelu air23 powinno być po tym cytacie:

Czy byłby możliwy do skutku?

Ktos podejmuje się przetłumaczyć? :lol::lol::lol:

 

Panie i Panowie! oto mamy na forum nowego michała, tylko trochę lepszą wersję :)

Tylko pamiętaj, że to ja go odkryłem. Gadałem z nim na gadu jak Ty jeszcze w pieluchy sikałeś :wink: tylko zapomniałem opatentować :roll:

A czy lepszy? Byki większe od Miszela, ale Air nie udzielał się właściwie w tematach związanych z NBA, więc nie wiadomo jak tam jego wiedza. Jeśli chodzi o zlewę, to lepszą mam tutaj :) Ale będzie ostra walka w forum awards :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dochodze do wniosku, ze jak wymieniac, to brac w zamian tylko gwiazde. Tzn. spakowac X naszych kolesi i wyslac za kogos naprawde bardzo dobrego. Ten sklad, co maja Lakers wcale nie wyglada tak zle. Jest zmiennik na kazda pozycje. Kobe i Odom beda mieli duzo kontaktu z pilka, wiec rozgrywajacy jest im potrzebny wlasciwie tylko do obrony, wyprowadzania pilki na polowe przeciwnika i okazjonalnie do trafienia rzutu z czystej pozycji. Tak, jak pisal Qpa. Do tego Kobe moze byc na pewien czas przesuwany na PG, a na SG wchodzilby Butler. Cos musi byc zrobione, bo to zawodnik z potencjalem i nie powinien grzac lawy. Tzn. pewnie bedzie zmiennikiem, ale widzialbym dla niego raczej duzo minut zamiennie na SG i SF. Rush by stracil, ale tak to bywa niestety. Nie chcialbym jednak, by wymieniono w wyzej wspomnianej potencjalnej paczce Butlera lub Rusha. Choc niestety to praktycznie jedyne lakome kaski, ktore mozna by wymienic. Brak Rusha, to bylby brak naprawde pewnego strzelca za 3, a tych moze brakowac. A Butler... Widzialem go w akcji moze tylko ze 2 razy, ale jakos tak mi sie spodobala jego dynamika. Po prostu mnie zaciekawil.

 

Kupchak zwykle wolal przeczekac, niz pakowac sie w niepewne wymiany. Ale sadzac po tym, co wyprawia tego lata, to chyba jednak zerwal sie ze smyczy i bedzie kombinowal. Ogolnie ten sklad, jesli nie bedzie gwaltownych zawodow oczekiwan, ma szanse, jesli sie zgra, na jakies wyniki. Dlatego jak wymieniac to isc na ilosc w zamian za jakas gwiazde. Bo jesli oddamy paru gosci za tez paru gosci, to pewnie i jedna i druga grupa to beda ludzie sredniego poziomu i pewnie nie bedzie to zadna wyrazna poprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie ta wasza dyskusje i czytam. Strasznie zjechaliscie biednego Divaca, a on tylko chcial się wlaczyc w nurt kibicowskich rozwazan o NBA. Brak mu jeszcze wiedzy, ale to przyjdzie z czasem. Jedyna rada jaka mogę mu dac to niech duzo czyta – zwlaszcza posty prawdziwych fachowcow (na wszelkich forach). Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze to jest najlepszy sposób nauki.

A wracajac do tematu – koncepce zagospodarowania pozycji PG w Lakers, stale się zmieniaja. Najpierw chcieli chyba jeszcze z Paytonem sprobowac. Jednak zmieniono zdanie i Gary polecial. Gdyby nie odwalil swojego numeru, problem bylby zalatwiony, ale nie ma tak dobrze i dlatego teraz toczy się taka dyskusja.

Najpierw trzeba sprecyzowac nasze potrzeby, bo widze, ze praktycznie wszyscy rzucaja nazwiskami jakichkolwiek PG nie zastanawiajac się czego tak naprawde nam potrzeba. Panowie – my potrzebujemy dobrze broniacego zawodnika – zwlaszcza przeciwko niskim – czyli przeciwko PG rywali. Bo to wlasnie oni nas w ostatnich latach najbardziej ranili. Rok temu Minnesota wypromowala Hudsona – nawrzucal nam tyle trojek, ze hey. Bibby rok w rok przeciwko LA pokazywal się ze swietnej strony. Parker z SAS to samo. A dlaczego tak umoczylismy z Pistons? Kto zostal MVP i tak bardzo dal nam się we znaki? Niejaki Billups – także PG. Nasi poprzedni PG – zarówno Payton jak i Fisher, nie byli dosc szybcy i dobrzy w defensywie, aby zdolac ich wybronic. Popapranie tradu z Celtics było dla nas tak niekorzystne nie ze względu na to, ze przyszedl Jones, ale dlatego, ze stracilismy Banksa. Duzo mniej zalowalby Atkinsa, ale Banks to było lekarstwo na cale zlo dla nas. Mlody, szybki i znakomicie broni – czego chcieć wiecej? No w sumie moglby lepiej rozgrywac, ale na to ma jeszcze czas ;-).

Atkins na pierwzy rzut oka wydaje się być OK, ale... Niestety slabo broni, a jak wczesniej wspomnialem, tego potrzebujemy w tej chwili najbardziej.

Dlatego jakis czas temu pojawila się opcja z Butlerem jako PG. Powodow jest kilka. Odoma nie chcemy pchac na PF – szkoda go tam. Lepiej mieć znaczaca przewage na SF niż troche slabszego PF (przynajmniej od tych najlepszych – Grant statystycznie wypada niby duzo gorzej, ale to wielki defensor). Na SG wiadomo, ze nie pogra. Musialby się kisic na lawce jako zmiennik. A ma potencjal na pierwsza piatke. Stad pomysl z przystosowaniem go na PG. Moglby sporo grac, Atkins wchodzilby na zmiany. Ale jak dla mnie ta koncepcja od poczatku była mocno naciagana. Caron ma slabe panowanie nad pilka, ze o przegladzie pola już nie wspomne. Jego jedyna zaleta jest bardzo dobra defensywa i na tyle duza szybkosc, ze pownien nadazac także za niskimi.

Ostatnio pojawila się plotka o zainteresowaniu Gregiem Bucknerem. A to oznacza, ze Kup wpadl na kolejny pomysl. Bucker to SG, ale troszke niski (6`4, czyli jakies 192, 193cm). Ma za to inna zalete – jest niesamowitym obronca. To jest czlowiek do zadan specjalnych w tej dziedzinie. IMO plan polega na tym (jeśli to prawda o zainteresowaniu nim), ze w pierwszej piatce generalnie wychodzilby Atkins – no innego już teraz nie znajdziemy. Chucky jako PG jest niezly. Nie jest graczem pierwszoplanowym, a takim cieniem, a w zespole, gdzie tak wielu zawodnikow lubi czuc pilke w reku, to wazne. Będzie wstanie odpowiednio rozdzielac podania. W bardziej newralgicznych momentach meczu na boisku będzie się pojawial Buckner. Jego zadaniem będzie uprzykrzyc zycie PG rywalowi. W tym czasie obowiazki playmakera przejmie na siebie Kobe, który i tak ma predyspozycje do tego (a przy ewentualnej koncepcji z Butlerem musialby to robic w wiekszym wymiarze czasowym). Dzieki temu zespol nie traci tak bardzo na sile i sprawnosci rozgrywania. Ja bym na taki manewr poszedl na miejscu Rudego.

Oczywiście jest jeszcze opcja tradu. Ale ta kwestia jest bardziej skomplikowana i nie do konca zalezna od samych Lakers. Możliwości jest wiele. Mniej lub bardziej realne. Zaczynając od tych bardziej realnych na pierwszy ogien ida oczywiście Bulls i opcja o której wspomniał Qpa, czyli Pargo. Ja jednak mam nieco odmienne stanowisko w kwestii kogo w pakiecie wziąć i oddac. Ja bym wziął pare Pargo-Duhon. Jeden na teraz, a drugi na przyszłość. Chris jest znakomitym obronca. Lepszego rozgrywającego niż on można znaleźć, ale lepszego defensora będzie bardzo trudno. Jannero już znamy – ma wieksze doświadczenie, troche pogral, na zmiennika się nada. W zamian bardzo możliwe, ze wystarczylby Cook+pick w II rundzie. Niestety nie znam wysokości kontraktu Pargo, ale nie sadze, aby było to cos wiecej niż minimum ligowe. Duhona za minimum ligowe także spokojnie się podpisze. W Europie wiecej na pewno mu nie dadza. Ba, od biedy można by go wysłać tam na nauke (przynajmniej by gral), acz ja bym go zatrzymal. Inna opcja, ale już mniej atrakcyjna jest Erick Strickland. Taki sobie PG, ale przyzwoity obronca z niezłym rzutem z dystansu. Rozwiązanie jak najbardziej krótkoterminowe (bo i umowe ma raptem na rok). Buck ponoc SA skłonni wziąć za niego Jumaina, o ile LAL dorzuciliby kase za drugi rok kontraktu Jones`a. Innych powaznych opcji raczej nie ma.

Oczywiście teoretycznie możliwe jest wzmocnienie się powazne – poprzez pozyskanie PG z najwyższej półki. Rozważałem ostatnio możliwość sciagniecia Barona i stwierdziłem, ze przy sprzyjających wiatrach byloby to możliwe, ale tak wiele rzeczy nie zależałoby od samego managmentu Lakers, ze nawet nie będę snuł tutaj tych rozważań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.