Skocz do zawartości

Co myślicie o pozycji rozgrywającego w Los Angeles


Divac

Czy Atkins powinien byc podstawowym rozgrywajÂącym LAL w przyszÂłym sezonie?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Atkins powinien byc podstawowym rozgrywajÂącym LAL w przyszÂłym sezonie?

    • Tak, bĂŞdzie dobrym uzupeÂłnieniem dla KB8
    • Nie, lepiej go oddaĂŚ i pozyskaĂŚ lepszego PG
      0
    • Raczej nie, ewentualnie jako zmiennik


Rekomendowane odpowiedzi

A ty jestes chamski i nie mozesz zrozumiec ze ktos ma wlasne zdanie!!!!!!!!

Własne zdanie można mieć w kwestii gustu. Jeżeli coś jest czarne, to, oczywiście, może stwierdzić, że to jest białe i powiedzieć, że to jest Twoje zdanie, ale nie zmieni to faktu, że będzie to totalny debilizm i przede wszystkim nieprawda.

 

Bronić się własnym zdaniem przy porównywaniu dwóch zawodników (czy czego kolwiek innego) można tylko wtedy gdy są na podobnym poziomie.

Oczywiście napisać możesz wszytko, ale póki będą to bzdury, to ja dalej będę się śmiał :lol:

 

A tak właściwie to odnośnie czego masz własne zdanie? Rozumiem, że chodzi Ci o Odoma i to, że wg Cibie jest "ciotą". W tym temacie zdaje się o nim nie dyskutowaliśmy, więc odnośnie czego masz własne zdanie :?: Będę wdzięczny za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie przesadzaj. Nigdy nie stwierdziłem ze biale jest czarne. Po prostu wysmiewasz sie z kazdego mojego wpisu i przy tym piszesz swoja opinie, liczac ze przejde na twoje zdanie. Nic podobnego. Dla mnie Odom rzeczywiscie jest kiepski i uszanuj to. Nie mów ze bzdury wypisuje, bo to dla mnie nie sa bzdury. Trochę szacunku się naucz. Powyzywaj se babcię przed blokiem jak ci ulzyc nie moze, ale nie przesadzaj z ta zlosliwoscia.

Wpisałes ze nie mam pojecia o NBA. Właśnie, że mam ogromne pijęcie. Problem był jeden, rzeczywiscie nie miałem pojęcia o co chodzi z salary cup, ale teraz juz mam. Idz se kupe zrób jak ci dupe sciska. Mam nadzieje ze ci zuchwa nie pękła od tego smiechu. Przestań mnie jechac, bo pisze ot cho mysle i to co uwazam za słuszne. Czekam zniecierpliwiony, az za 5 minut wpiszesz swojego posta pod moim i do kazdego zatytowanego przeze mnie słowa wpiszesz głupi komentarz.

 

Poczekaj jeszcze kilka dni i bede wiedział o co chodzi. Przyznaje, ze troche głupio sie czuje jako nowy, a ty mi wcale nie pomagasz, nic a nic.

Szkoda. I nie mów ze nie jestem kibicem LAL. Kibicuje tej druzynie i nie wiem czy nie bardziej od ciebie. Nie zycze se tego więcej. Burzysz sie ze spabloo cie obraza, a sam mnie obrazasz jak cholera. Tylko po co? Kibicujemy po prostu jednej druzynie i to sie licyz. A ze mamy podzielone zdania to inna sprawa. Zaakceptuj ze Odom nie przypadł mi do gustu, zarówno jego gra i osobowość. Pewnie chciałbys odpisać, ze moja osobowość tobie nie przypadła, ale ja twierdze dokłądnie to samo. Chyba ze zaproponujesz zgodę.

 

Qpa twoje szyderstwa też sa nie na miejscu. Stwierdziłem, ze Barona nie oddadzą za George, a ty sie podśmiewasz ze napisałem ze oddadza. I nie gadaj, ze george chce oddac do dwóch róznych klubów. Po prostu uwazam ze najlepiej sie go pozbyc i trzeba próbowac go wcisnac za kazdego przydatnego PG. A dla twojej wiadomosci to Atkins grał 18 minut na mecz i 7 razy tylko zaczynał gre w pierwszej piątce. Także siedział na ławie. I nie przywaliłem jak łysy grzywka w kant kuli. Widzisz usmiech i cudzysłów? Oznacza to dokładnie tyle, ze był to zart z mojej strony.

 

Chociaz byscie sie na temat wypowiadali.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałes ze nie mam pojecia o NBA. Właśnie, że mam ogromne pijęcie.

Quote of the week :lol:

 

Qpa twoje szyderstwa też sa nie na miejscu. Stwierdziłem, ze Barona nie oddadzą za George, a ty sie podśmiewasz ze napisałem ze oddadza.

Podsmiewam sie dlatego, ze napisanie zdania: Hornets go nie oddadzą za byle co, sam George nie wystarczy. swiadczy wlasnie o twojej niewiedzy. Napisales to tak, jakbys odkryl Ameryke

 

I nie gadaj, ze george chce oddac do dwóch róznych klubów.

pisz jasniej bo nie mam pojecia o co ci chodzi.

 

A dla twojej wiadomosci to Atkins grał 18 minut na mecz i 7 razy tylko zaczynał gre w pierwszej piątce. Także siedział na ławie. I nie przywaliłem jak łysy grzywka w kant kuli. Widzisz usmiech i cudzysłów? Oznacza to dokładnie tyle, ze był to zart z mojej strony.

Chyba z bravo sport wziales te dane :lol: .

 

Statystyki Atkinsa z poprzedniego sezonu w barwach Celtics:

24 mecze, 24 w pierwszej piatce, 33 minuty na mecz, 12. pkt 5,3 as. na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie stwierdziłem ze biale jest czarne

A co powiesz o tym, że nazwałeś Odoma "ciotą" :?: Znasz go? spałeś z nim, że wiesz? No to jest jeszcze pedofilem :lol:

A tak wogóle twierdzenie, że Odom jest cienki i lepszy od niego jest Medka i Grant to co? Też 100% prawda :?:

 

liczac ze przejde na twoje zdanie

Liczę, że Twoja znajomość NBA się zwiększy. Jak na razie mi chyba nie idzie :lol:

 

Powyzywaj se babcię przed blokiem

No fajne masz sposoby na rozładowanie stresu. Ja takowych nie preferuję

 

Wpisałes ze nie mam pojecia o NBA. Właśnie, że mam ogromne pijęcie

:lol::lol::lol: Ooo, no tu mnie rozwaliłeś :lol: Już nawet nie chodzi o to, że się z Tobą w tym miejscu nie zgadzam :wink: Nie wiem jakie masz pojęcie o NBA. Wiem jedno - do tej pory nie udowodniłeś jeszcze, że masz choćby średnie. Znasz takie powiedzenie "Unguilty untill prooven" :?: Ten text śmiesz mnie przede wszystkim dlatego, że o tym czy masz pojęcie o NBA czy nie powinny za Ciebie mówić fakty, nie Ty sam. Do tej pory zaliczałeś raczej wpadki :)

 

Problem był jeden, rzeczywiscie nie miałem pojęcia o co chodzi z salary cup, ale teraz juz mam.

No widzisz, a jednak się coś uczysz :)

 

Przestań mnie jechac, bo pisze ot cho mysle i to co uwazam za słuszne.

I tu jest pies pogrzebany :lol: Aha, ja Cię nie "jadę" :)

 

Czekam zniecierpliwiony, az za 5 minut wpiszesz swojego posta pod moim

Masz z tym jakiś problem :?:

 

do kazdego zatytowanego przeze mnie słowa wpiszesz głupi komentarz.

Po pierwsze to ja nie widzę, żebyś coś cytował :lol: Po drugie komentarze nie są głupsze od samych cytowanych przeze mnie wypowiedzi.

 

Poczekaj jeszcze kilka dni i bede wiedział o co chodzi.

No mam nadzieję, jakbym jej nie miał, to bym olał każdego Twojego posta już dawno :)

 

Przyznaje, ze troche głupio sie czuje jako nowy, a ty mi wcale nie pomagasz, nic a nic.

O nie, nie. Na początku poważnie zareagowałem na Twojego pierwszego posta. Potem jak zacząłeś walić byka za bykiem ja zacząłem je wytykać. Nic więcej :) Wystarczyło by, żeyś przyznał się do błędu i sprawa była by zamkniętam. Nie mam nic do Ciebie jako człowieka. Niepodobają mi się jedynie Twoje wypowiedzi.

 

Szkoda. I nie mów ze nie jestem kibicem LAL. Kibicuje tej druzynie i nie wiem czy nie bardziej od ciebie.

Ooo, no ciekawe. Po czym to wnioskujesz, jeśli można wiedzieć :?: Bo mój nick nie jest nazwiskiem jednego z zawodników LAL :?:

 

Burzysz sie ze spabloo cie obraza, a sam mnie obrazasz jak cholera.

Człowieku :? ...pokaż mi w którym momencie Spabloo mnie obraził ii w którym ja się oburzyłem :?: No czekam, tylko jak Cię znam, to jak zwykle nie odowiesz.

 

Zaakceptuj ze Odom nie przypadł mi do gustu, zarówno jego gra i osobowość

Ale TO co napisałeś w tym cytacie ja akceptuję. Może Ci się niepodobać jego gra. Ok, rzecz gustu. Możesz nie lubić go jako człowieka (chociaż nie wiem co można mieć do niego). Nie możesz jednak zanegować jego umiejętności :!: Jest bardzo dobrym koszykarzem z ogromnym talentem. Staram się Ci to wytłumaczyć od dobrych kilkunastu postów :?

 

Pewnie chciałbys odpisać, ze moja osobowość tobie nie przypadła, ale ja twierdze dokłądnie to samo

Nie oceniam Twojej osobowości. Za krutko Cię znam. Przykro mi, że moja osoba nie przypadła do gustu Tobie, ale nie mam zamiaru zabiegać o Twoją przyjaźń. To jest forum NBA. Jestem tu przede wszystkim po to, żeby móc podyskutować z innymi na temat NBA na wysokim poziomie. Nie szukam tu przyjaciół. A to czy ich znajduję to już inna sprawa :wink:

 

Chyba ze zaproponujesz zgodę

Jak już pisałem - nigdy nic do Ciebie nie miałem.

 

Chociaz byscie sie na temat wypowiadali.......

Stwierdziłem już na początku, że temat nie jest za bardzo potrzebny. Spokojnie wystarczyłby ten o składzie LAL.

 

 

PS. Już któryś raz z rzędu nie odpowiadasz mi na pytanie. Skoro Ty mnie olewasz i traktujesz bez szacunku, to czemu wymagasz czegokolwiek odemnie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej panowie. Uspokojcie sie. Wy, stali bywalcy, gdzie podzial sie wasz mily duch i otwarte ramiona z ktorymi witaliscie nowych forumowiczow? :lol: Nie mozemy tak od razu naskakiwac. Ja rozumiem kameralna atmosfera, elita itp., ale doplyw swiezej krwii jest potrzebny. :D

 

A ty Divac tez wyluzuj. Nie traktuj wszystkiego tak doslownie. Tu bardzo rzadko dochodzi do klotni. Te roznego rodzaju sprzeczki dotycza roznych tematow, ale tylko w dyskusji i poza nimi wiekszosc ludzi tutaj nic do siebie nie ma. Widze, ze najpierw piszesz, potem myslisz, a tak w ogole to czasami moglbys bardziej sie zastanowic zamiast pisac posta juz 10 sekund po tym jak pojawi sie odpowiedz na twoj wczesniejszy. Nie chce cie urazic, ale twoja wiedza wymaga jeszcze duzego uzupelnienia. Licze, ze czytasz takze inne tematy, wiele sie mozna dowiedziec. Z czasem nabierzesz oglady, ale postaraj sie juz zawczasu koncentrowac na faktach. Poki co widze, ze jak jakiegos gracza nie lubisz, to piszesz, ze jest do bani, kiepski itp. Wejdz na nba.com, poogladaj statystyki, zobacz jak zawodnikowi szlo, co osiagala druzyna, czytaj newsy, artykuly na polskich stronach. A na razie nie oburzaj sie, jesli ktos sie czepia twoich teorii, bo wierz mi, jest sie czego czepiac. Ale na tym w koncu forum polega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietras na co ci odpowiedziec? Chodziło mi o to ze obraził cie jako kibica, bo napisałes ze ja nie kibicuje Lakers i ze jego uwagi nie dotycza twoich wypowiedzi. Ale mniejsza z tym. Mam propozycję. Qpa zaproponuj cos realnego. Podaj swoją propozycję realnej wymiany, tak aby pozyskać jakiegoś PG. I nie mart wsię, mam bardzo wyskoą znajomość NBA. Chcesz to mozesz mnie przeszmoglować przez gg, to się wykażę.

i dobrze ze stwierdizłes ze nadzieja umiera ostatnia. Za tekst Odom jest ciotą przepraszam. Nie powinienem był tak pisać. Ale na pewno nie widzę go jako nr2 w druźynie po kb8. Nie wiem co on umie po prostu takiego. Widziałem pare meczy z jego udziałem. Nie gra zbyt efektownie, cięzko mu sie odnaleźć na boisku, skutecznością nie grzeszy, jest kiepskim obrońcą. Tyle z mojej strony, choć jeżeli w tym sezonie poczyni takie postepy jak w ubiegły, to będzie wkrótce jednym z najlepszych graczy w NBA. A ty mi teraz pietras udowodnij, w którym momencie wykazałem sie niewiedzą NBA (do "Afery Odoma" się przyznaję :lol: ) ? :mrgreen:

 

A tak wogóle to ze on jest pedofilem musi dotyczyc mnie. Bez przesady!!!!!!!!!!!! Zedytuj tego posta.

 

Coś popularny temat sie zrobił :lol::lol:

 

Odom jest lepszy od Medvedenki, ale z co do Granta to bym się kłócił. Grant na pewno wykazuje więsze zaangażowanie w grę. Ma wysokie umiejętności obronne, a w dodatku znakomicie zbiera.

 

Byki waliłem z niewiedzy o salary cup. Teraz już tego nie będzie. Moje opinie to dla ciebie są byki? Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję. Qpa zaproponuj cos realnego. Podaj swoją propozycję realnej wymiany, tak aby pozyskać jakiegoś PG.

Ja wcale nie chce zadnej wymiany bo Atkins mi odpowiada jako rozgrywajacy pierwszej piatki Lakers. Jesli juz to szukalbym dla niego zmiennika, wiec przykladowo:

 

Wymiana Lakers-Bulls:

Chicago oddaje nam Jannero Pargo i Czarka Trybanskiego (jako zapchajdziure), w przeciwnym kierunku wedruja Jumaine Jones i Brian Cook, ewentualnie jeszcze jakies picki. Pargo Bullsom nie potrzebny bo maja Kirka Hinricha, dwoch obiecujacych debiutantow: Chrisa Duhona i Bena Gordona oraz Franka Williamsa i Mike'a Wilksa na PG. Jannero gral juz u nas, ale nie poznano sie na jego talencie i zostal zwolniony. Tymczasem w Bulls pokazal sie z bardzo krozystnej strony notujac w 13 meczach srednio 13,5 pkt. i 3,6 as. na mecz grajac srednio przez niespelna 27 minut. Od strony finansowej transfer sie zgadza. Trybanskiego i tak maja zwolnic wiec pozbywaja sie zbednego balastu. Jones i Cook to moze nie sa tuzy basketu, ale powinni wystarczyc jako rekompenstata. Co zyskuja Lakers? Po pierwsze trzeciego rozgrywajacego, po drugie pozbywaja sie jednego z pieciu niskich skrzydlowych, po trzecie oddaja Cooka, ktory nie ma najlepszej opinii w Lakers. No i jeszcze Czarka dostaja :wink:

 

Moze pozniej jeszcze cos dopisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra propozycja, popieram. Jezeli to prawda ze statsami atkinsa - 13 pkt, 5 as, to ja go chce do 1 piatki :lol::lol: Coś mi sie wierzyc nie chce.

O Jannero: Ale z drugiej strony nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki. Ale Pargo miał statsy wysmienite. Rzeczywiscie. Ale czy to faktycznie PG, chyba raczej SG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej panowie. Uspokojcie sie. Wy, stali bywalcy, gdzie podzial sie wasz mily duch i otwarte ramiona z ktorymi witaliscie nowych forumowiczow? :lol: Nie mozemy tak od razu naskakiwac. Ja rozumiem kameralna atmosfera, elita itp., ale doplyw swiezej krwii jest potrzebny. :D

Nasz miły duch, jak mily duch LAL - Shaq, opóściło nas :evil: Przepraszam bardzo, ale nie naskoczyliśmy od razu. Nasza agresja jest stopniowana :wink: A co do świerzej krwi, to wiesz - czasem się nie przyjmuje, jest odrzut, gorączka, to jednak obce ciało w organiźmie, można nawet zejść :wink:

A tak wogóle Szak to jesteś ostoją spokoju, a ja czasem nie umiem, tak jak Ty :) Potrafisz wejść i załagodzić wszystko, jak zimna wódka 8)

 

Chodziło mi o to ze obraził cie jako kibica, bo napisałes ze ja nie kibicuje Lakers i ze jego uwagi nie dotycza twoich wypowiedzi

Jesteś już na tyle długo na naszym forum, że myślałem, że wiesz do czego służą emoty. Widzę, że nie - więc Ci objaśnię: " :wink: " - tą dodajesz po żarcie (na wszelki wypadek, żeby wszyscy wiedzieli, że robisz sobie jaja). Zrobił tak Spabloo jak pisał o kibicach LAL i zrobiłem tak ja odpowiadając na jego prowokacje. Stare dobre uszczypliwości na linii LOVERS - HATERS :)

 

I nie mart wsię, mam bardzo wyskoą znajomość NBA. Chcesz to mozesz mnie przeszmoglować przez gg, to się wykażę

Spoko, tylko to nie o to chodzi. Wykarz się na forum. W życiu nigdy nie ma łatwo, zawsze jest po górę. Jesteś młody, nie znasz jeszcze trudów życia. Nie wiesz jak Ci może dosrać :evil: (taka mała dygresja)

 

Ale na pewno nie widzę go jako nr2 w druźynie po kb8.

No i tu jest Twój błąd. Jedyna możliwość, żeby Odom nie był #2 to jego transfer.

 

Nie wiem co on umie po prostu takiego. Widziałem pare meczy z jego udziałem. Nie gra zbyt efektownie, cięzko mu sie odnaleźć na boisku, skutecznością nie grzeszy, jest kiepskim obrońcą.

No właśnie - nie wiesz. Jak ja nie wiem, to nie krzyczę najgłośniej.

Nieważna jest efektowność tylko efektywność.

Na boisku odnajduje się bardzo dobrze.

Skuteczność: FG%: 44,5%, 3P%: 30,8%, FT%: 68,1%

Broni przyzwoicie. Bez przesady. Za duże wnioski wyciągasz po obejrzeniu IO.

 

Tyle z mojej strony, choć jeżeli w tym sezonie poczyni takie postepy jak w ubiegły, to będzie wkrótce jednym z najlepszych graczy w NBA

I tu sobie przeczysz. Nie można, czyniąc takie postępy jak Odom w ostatnim sezonie, stać się superstarem z przeciętniaka grzejącego ławę ("cieniasa").

 

A ty mi teraz pietras udowodnij, w którym momencie wykazałem sie niewiedzą NBA

Na prawdę tego chcesz? Na prawdę mam się męczyć i szukać. Nie chce mi się :? Po napisaniu kilkunastu programów też by Ci się nie chciało. Na monitor patrzeć już nie mogę. Jak będziesz się upierał to jutro rano Ci to wypiszę. Chociaż dla mnie są to sprawy dosyć oczywiste (choćby wszystkie te transfery, Odom...).

 

A tak wogóle to ze on jest pedofilem musi dotyczyc mnie. Bez przesady!!!!!!!!!!!! Zedytuj tego posta.

Sory, ale to zdanie jest bez sensu. Jak już Ci to pisałem i pisał tez Qpa - pisz poprawnie gramatycznie, bo ludzie Cię nie rozumieją :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odom jest lepszy od Medvedenki, ale z co do Granta to bym się kłócił. Grant na pewno wykazuje więsze zaangażowanie w grę. Ma wysokie umiejętności obronne, a w dodatku znakomicie zbiera.

jedziemy. liczby nie kłamią, może i nie odzwierciedlają wszystkiego w 100% ale łatwo się za ich pomocą wszystko sprawdza. oto porównanie, ostatni sezon.

odom 17.1 ppg, grant 8.7.

odom ma dwa razy więcej punktów, ale w sumie chyba nikt po grancie nie oczekuje, żeby rzucał dużo. jedziemy dalej.

odom 9.7 rpg, grant 6.9. eee? przecież grant jest lepszy i w dodatku znakomicie zbiera. no nic, jedźmy dalej.

odom 4.1 apg, grant 0.9 - no dobra, nikt nie mówi, że center ma podawać, a że point forward lubi sobie podać, to już tylko dla niego na plus.

odom 1.06 spg, grant 0.67 - ech, no grant wysoki jest, może ciężko wysokiemu zawodnikowi kraść? no może, ale odom jest wyższy o cały cal :)

odom 0.98 bpg, grant 0.46 - no znowu no wyższość odoma. kurczę, no co z tym grantem, będzie w czymś lepszy?

odom 43% FG, grant 47.1% - jest! więcej trafiał, przy czym rzucał połowę tego co lamar.

to samo tyczy się skuteczności z osobistych, więc nie będę przytaczał.

odom 37.5 mpg, grant 30.3 - każdy wyciągnie swoje własne wnioski.

i możesz mówić, że grant wkłada ogromne serce w grę, ale.. nie czytałem w żadnym recapie z poprzedniego sezonu, żeby odom po meczu się na coś skarżył, żeby miał do kogoś pretensje, jeśli nie do siebie? no i z liczb jasno wynika, że odom zagrał zdecydowanie lepiej. a jeśli by patrzeć na liczby dokładnie to grant miał tylko jeden sezon, w którym wykręcił takie statystyki jak odom (wtedy jak nie było mourninga :) ).

i tak na marginesie, to odom pod koniec sezonu zdobywał znacznie więcej FP w FBL niż grant :)

a te mecze z odomem.. przyznaj się: chodzi Ci o te z olimpiady? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś popularny temat sie zrobił

Najpopularniejsze tematy - tam gdzie ktoś wali największe byki (przykład? "Prince lepszy od Melo"). Jak widać moja teoria się sprawdza 8)

 

Odom jest lepszy od Medvedenki, ale z co do Granta to bym się kłócił. Grant na pewno wykazuje więsze zaangażowanie w grę. Ma wysokie umiejętności obronne, a w dodatku znakomicie zbiera.

Oooo, uczysz się. Już jest lepszy od Medki. Wow, to w ciągu kilku dni go prześcignął? Przyznaj się, że nie masz o nim pojęcia i damy Ci spokój. Grant lepszy od Odoma? Już Ci loqsh1 wytknął jakiego byka walnąłeś. Masz jeszcze jakieś mądrości dla nas? Jestes śmieszny :lol: już dawno się tak nie ubawiłem :lol:

 

Byki waliłem z niewiedzy o salary cup. Teraz już tego nie będzie. Moje opinie to dla ciebie są byki? Gratuluję.

Z niewiedzy o Salary Cup napisałeś, że Odom jest gorszy od Medki? No bardzo inteligentnie się tłumaczysz. Widzę, że nawet sobie inteligencji gratulujesz. To ja też Ci pogratuluję: gratuluję :lol::lol::lol:

 

Jezeli to prawda ze statsami atkinsa - 13 pkt, 5 as, to ja go chce do 1 piatki

Nie dość, że nie miałeś pojęcia o Atkinsie to jeszcze się na jego temat wypowiadałeś :lol: weź człowieku daj se siana z tymi pierdołami. Nie musisz pisać codziennie 15stu postów. Wystarczy że napiszesz 1, ale za to inteligentny i bez bykó, bo do tej pory jakoś Ci się poprawnego napisać nie udało.

 

No i co Divac odpowiesz na statystyki przytoczone przez loqsh1'a :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinismy sie tak czepiuac Divaca

Chłopak powiedział ze sie juz postara i p wgłebia sie dokładnie w tajniki ligi nba i nie bezie juz pisał bezsensownych postów, a my starzy userzy powinismy mu pomóc w zapoznaniu sie z nba, mysle ze Divac ma srednie pojecie o nba bo gdyby nie miał kompletnie to by sie chyba tu nie rejstrował :P

A wam fanom LA (Pietras, Qpa, Szak itd.) powinno najbardziej zalezec na tym aby był kolejny sympatyk druzyny Lakers piszacy z sensem i zrozumieniem dla innych

ps, Divac nie załamuj sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do granta i odoma , to gdyby grali po tyle samo minut, to by miał bardzo podobne statystyki (oprócz punktów). Przyznam sie do czegos. Sciagnalem z neta nowe składy i grałem LAL. Najlepiej, po Divacu oczywiscie :lol::lol: , któremu 1 blok brakło do triple double, grał Lamar Odom. Po prostu potrafi wszystko wg tej gry, a składy są nowe i sciagniete z nba.org. Umie rzucac za 3, pod koszem sie swietnie czuje i gra efektownie. Nawet w obronie zdaza :lol::lol:

Przekonałem sie do Lamara, niech bedzie nr 2

A co do statystyk, to gdyby dac Grantowi tyle samo minut gry, bo grał o 30 % mniej, to byłby gorszy tylko w punktach i rzutach za 3. Ale załózmy ze nie bede ich do siebie porównywał bo graja na innych pozycjach.

 

Mysle ze kontlikt na linii Odom-ja moze byc zazegnany.

 

W Odomie nie spodobało mi się to ze jest zadymiarzem i ybł wieszany za marihuane. Czułem do niego uraze po sezonie 2002/2003. Ale teraz sie zdecydowanie poprawił, zarówno mentalnie jak i jako zawodnik. A statsy ma wyśmienite :lol:

 

17 pkt 10 zb 5 as 1 bl 1 prz 40% za 2, 30 % za 3, 70% za 1

Bardzo dobry gracz. Co prawda w kiepskim klubie ale zawsze to dobre osiągnięcie. Wieczorem powiem wam co wymysliłem z PG.

 

P.S. Atkinsem sie w NBA grało całkiem nieźle :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Mysle ze kontlikt na linii Odom-ja moze byc zazegnany.

 

 

P.S. Atkinsem sie w NBA grało całkiem nieźle :lol::lol::lol:

Nio ja tez mam nadzieje ze ten konflikt zostanie zażegnany :P

A z tą pozycją rozgrywającego to jestem bardzo ciekawy :wink:

Ale ja napisze cos co ktoś już tu pisał(na forum) ze w lecie bardzo usilnie pracuje sie zeby z Carona Butlera zrobić rozgrywajka ...

To troche dziwne ale biorąc pod uwage ze w LA jest nadmiar słabych slrzydłowych, jest to z wielu względów decyzja słuszna, ale jest kilka "ale" czy zawodnik nie straci na ty, drugie "ale" czy klub nie straci na tym :?: no i trzecie czy to prawda czy tylko plotka :?: ...

Narzie pytanie bez odpowiedzi, ale sezon zaczyna sie juz niedługo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to swietny z ciebie "ekspert" Divac skoro na podstawie gry komputerowej oceniasz zawodnika, jego umiejetnosci i gre. Mnie sie wydawalo ze to tylko symulacja komputerowa i z rzeczywistoscia ma niewiele wspolnego, no ale...

Ja ostatnio jak gralem w NBA live to mialem Trybanskim 21pkt 12zb i 3blk. Czy uwazasz ze z takimi statystykami moze on zostac gwiazda Lakers i najlepszym centrem zachodu?

 

Mysle ze kontlikt na linii Odom-ja moze byc zazegnany.

To dobrze bo od kilku dni najwieksze agencje prasowe i telewizyjne nie rozwazaly innych tematow tylko to jak zakonczy sie ta straszliwa burza wokol Divaca i niejakiego Odoma. Ciekawe kiedy teraz Odom wystapi z publicznym wystapieniem i cie przeprosi za to ze jest druga opcja w ataku Lakers.

 

Moglbys nauczyc sie uzywac emotow albo nie robic tego wcale bo nie wiadomo czy w danym momencie mowisz powaznie czy kpisz sobie z jakiegos zawodnika. Jak chcesz wyrazic swoja radosc to najlepiej uzywaj tego bajerku - :D . Bo to: :lol: sluzy raczej zeby kogos wysmiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do granta i odoma , to gdyby grali po tyle samo minut, to by miał bardzo podobne statystyki (oprócz punktów).

:lol: Chciałeś wyjść z Twarzą z tego sporu, ale Ci się nie uda. Póki nie przyznasz, że nie masz pojęcia kto to Odom i że rzeczywiście jest bardzo dobrym zawodnikiem, to ja będę Cię piłował :D

Aha - Grant nigdy nie będzie tej klasy zawodnikiem co Odom!

 

Przyznam sie do czegos. Sciagnalem z neta nowe składy i grałem LAL. Najlepiej, po Divacu oczywiscie , któremu 1 blok brakło do triple double, grał Lamar Odom. Po prostu potrafi wszystko wg tej gry, a składy są nowe i sciagniete z nba.org. Umie rzucac za 3, pod koszem sie swietnie czuje i gra efektownie. Nawet w obronie zdaza

:lol::lol::lol: Oooo, no rewelacja. nie ma to jak znanie się na NBA poprzez NBA Live :lol: Ja mając 5 lat mialem większe pojęcie o życiu i NBA :lol:

 

Przekonałem sie do Lamara, niech bedzie nr 2

Czyli uznajesz, że ja z Qpą mieliśmy rację? Przyznajesz się do tych byków, tych bzdur co je wypisywałeś na forum. Przyznajesz się do nie znania Odoma wogóle? Jeśli tak to ok.

 

Ale załózmy ze nie bede ich do siebie porównywał bo graja na innych pozycjach

Już nie chcesz porównywać? Cóż za zmiana :lol: grają na podbnych pozycjach - Grant jest typowym PFem (warunki fizyczne) ale z konieczności grał jako C. Odom, jeśli chodzi o warunki fizyczne jest PFem jednak grywa raczej na SF.

 

W Odomie nie spodobało mi się to ze jest zadymiarzem i ybł wieszany za marihuane

No dobra, ale to nie umniejsza jego umiejętności :lol: tłumaczysz się, tłumaczysz, ale ciąle tłumaczysz to, czemu go nie lubisz. To że go nie lubisz nie znaczy, że jestkiepskim graczem. A to, że lubi sobie zapalić, to co? Jego sprawa.

 

Bardzo dobry gracz. Co prawda w kiepskim klubie ale zawsze to dobre osiągnięcie

:lol::lol: Nie no, twoja ewolucja jest dla mnie zdumiewająca :lol::lol: Zacząłeś od Odoma - cieniasa, a teraz jesteśmy przy Odomie - bardzo dobrym graczu. Ty nie bronisz swoich poglądów, Ty je zmieniasz w zależności jakie w danej chwili potrzebujesz. I jak mam mieć do Ciebie szacunek? Wiesz jak postępujesz?

 

P.S. Atkinsem sie w NBA grało całkiem nieźle :lol::lol::lol:

No właśnie pośmiejmy się z Ciebie :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Ale ja napisze cos co ktoś już tu pisał(na forum) ze w lecie bardzo usilnie pracuje sie zeby z Carona Butlera zrobić rozgrywajka ...

Ja nawet pamiętam kto ostatnio o tym pisał - TY :!: :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pietras, przyznaję. Odom jest zawodnikiem DOBRYM , ale nie bardzo dobrym. A co do porównanaia na linii Grant-Odom, to jeszcze przed tym sezonem Grant był o wiele wyżej notowany od Odoma. Ale bardzo zmyliły mnie te cholerne igrzyska. Czemu Odom grał tak słabo? Myśle, że to kwestia zaangażowania, to mi sie nie podoba u niego.

 

Nie ma mowy, nie powiem ci ze nie wiem kto to jest. Wiem kto to. (były gracz LAC 208 wzrostu, wybrany 2. w draficie w 1999, PF lub SF) Wiadomo, że Grant nie bedzie grał juz jak Odom. U Nigeryjczyka teraz jest tendencja zwyżkowa umiejętności, u Granta znizkowy progres. Chociaż nic nie wiadomo, bo Sam Cassell ma 35 lat i najlepszy sezon w karierze za sobą.

 

Z gry NBA L!ve się można mnóstwo dowiedzieć. Można powiedzieć, ze nie ma to przełożenia na realizm, ale mozna tez stwierdzić, że ma. Bo skoro w grze koleś mi trafia za 3 pkt 3/4 próby, to znaczy, że w rzeczywistości umie rzucać. Overalle graczy są poracowane na podstawie statystyk z poprzedniego sezonu przed wyjsciem gry.

 

Pomysł z Butlerem wydaje mi sie niezbyt dobry. Za wysoki chyba, poza tym on jest bardziej zawodnikiem stawiającym na grę fizyczna niz techniczną, co go nie predysponuje do bycia rozgrywającym. Nie ma tez dobrego rzutu za 3 pkt.

 

Dobra, a teraz uwzględniając salary cup szukam kandydata na PG, być może rezerwowego, być może do starting five. To sie zobaczy.....

 

Pietras będziesz miał po moim następnym poscie, jezeli nie po tym, "ubaw po pachy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.