Skocz do zawartości

Co myślicie o pozycji rozgrywającego w Los Angeles


Divac

Czy Atkins powinien byc podstawowym rozgrywajÂącym LAL w przyszÂłym sezonie?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Atkins powinien byc podstawowym rozgrywajÂącym LAL w przyszÂłym sezonie?

    • Tak, bĂŞdzie dobrym uzupeÂłnieniem dla KB8
    • Nie, lepiej go oddaĂŚ i pozyskaĂŚ lepszego PG
      0
    • Raczej nie, ewentualnie jako zmiennik


Rekomendowane odpowiedzi

Odom jest zawodnikiem DOBRYM , ale nie bardzo dobrym

No to ciekawe. Ja pozwolę sobie zacytować jednego znawcę i przy jego zdaniu będę obstawał :lol: :

Bardzo dobry gracz

A co do porównanaia na linii Grant-Odom, to jeszcze przed tym sezonem Grant był o wiele wyżej notowany od Odoma

Gdzie :?: W NBA Live :?: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Ale bardzo zmyliły mnie te cholerne igrzyska. Czemu Odom grał tak słabo? Myśle, że to kwestia zaangażowania, to mi sie nie podoba u niego.

Wejdź sobie do topicu w dziale NBA o nazwie "Dream Team" i tam poczytaj, szczególnie ostatnie strony. Josephnba i Lord ciekawe rzeczy piszą. Między innymi to, że nie przegrali (grali słabo) przez brak zaangażowania. Więc nie jest to kwestia zaangażowania. Wszyscy grali słabo. Odom i tak grał nieźle.

 

Z gry NBA L!ve się można mnóstwo dowiedzieć. Można powiedzieć, ze nie ma to przełożenia na realizm, ale mozna tez stwierdzić, że ma

Nie, nie ma to przełożenia na realizm. 5cio letnie dzieci to wiedzą. Nie załamuj mnie bardziej :?

 

Butler na PG? ja bym raczej nie ryzykował złamania takiego zawodnika. Jest zbyt cenny, żeby na nim experymentować, ale pewnie LAL wiedzą co robią i miejmy nadzieję, że wyjdzie na + :)

 

PS. Odom, to raczej nie jest nigeryjczyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam. Myślę, że znakomitym kandydatem byłby Earl Watson. Należałoby sie pozbyć Jumaina Jonesa i Devana George, a w zamian dostać Earl Watsona (5.7 ppg, 2.2 rpg, 5.0 apg in 20.6 minutes- to jego statsy z poprzedniego sezonu) i może Jamesa Poseya, by wyrównać salary, [Watson ma o wiele niższy kontrakt niz George] Earl J

jest młody i obiecujący, w MEM nie ma szansy rozwoju. Zaszokowała mnie średnia asyst którą wykręcił - 5 w 20 minut. Dużo widać nauczył sie pod okiem J-Willa na treningach :)

 

Kolejną dobrą opcją dla LAL, aczkolwiek nieraealną, byłaby wymiana z Philadelphią. Do 76ers poszliby, tradycyjnie, Jones i George, a dostalibyśmy Dalamberta i Willie Greena. Ale to raczej niemożliwe.

 

Z tego, co widzę w statsach to bardzo obiecujaco zapowiada sie Chirs Mihm. Ogromny postęp zrobił medvedenko. Także po odejsciu mojego ulubieńca mam jednak spokojną głowę o pozycję C. Choć przydałoby sie wybrać w przyszłym sezonie w draficie Wysokiego Europejczyka pokroju Iglauskasa czy Gasola. Ale jak to można przewidziec? Już ze Memphis, co prawda nie z draftu, pozyskało Trybańskiego. :)

 

Dobrą wymianę można zrobić z Phoenix. Do odstawki widzę od nas wiadomo oprócz Jumaine i Devana, Rusha, Cooka i Waltona. Możnaby za nich pozyskać Barbosę, Lampe i prawa do Milosa Vujanica. Byłby to bardzo opłacalny transfer. Uważam, że Vujanic w przyszłości zostanie gwiazdą NBA. I oczywiście od razu trzebaby było zakontraktować utalentowanego rozgrywajacego.

 

Miło widzieć, że Sacramento ma prawa do Bodirogi. Czy słyszeliście, żeby mieli jakieś plany co do jego osoby? Spursi interesuja sie Sarunasem Jasikieviciusem, graczem fenomenalnym jak na Europę i w dodatku młodym jeszcze jak na swoje ogranie. On mógłby być dużym wzmocnieniem dla LAL.

Z resztą podoba mi sie polityka Spursów. Coraz więcej graczy z Europy w ich składzie, tzn spoza USA i Kanady, bo maja też zawodników z Argentyny. Parker i Ginobili są gwiazdami NBA, Nesterović jest solidnym centrem, dobrze zapowiada sie Scola, Javtokas, Udrih i Karaulov. Podobnie postępuja działacze LAL, choć na mniejsza skalę. My mamy w składzie Vujacica, Stasia Medke i Divaca of course.

 

Kolejna opcja transferu to Robert Murray z Seattle, ale to chyba bardziej SG. Za George myśle ze by poszedł ;)

 

Co jest z Juanem Navarro. Gra tego zawodnika przypadła mi do gustu. Czy jakiś klub z NBA ma do niego prawa? (Odoma ogrywał jak chciał pod koszem :lol::lol::lol::lol::lol::lol: na IO)

 

A co do statystyk Pargo, to je sprawdziłem, rzeczywiście dobre. Ale czemu go proponujesz? Phil Jackson sie go pozbył, a gdyby był taki utalentowany, to by chyba nie odchodził. Jednakże poczynił ogromny postep.

 

Podsumowując moich kandydatów. Opcje

1) Earl Watson

2)Milos Vujanic

3) Sarunas Jasikievicius

4) Juan Navarro

5) Ronald Murray

 

To już chyba jest oparte realizmem, bynajmniej mam teraz taką nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należałoby sie pozbyć Jumaina Jonesa i Devana George, a w zamian dostać Earl Watsona i może Jamesa Poseya, by wyrównać salary

Eh, znow patrzysz tylko na korzysci Lakers. A co zyskaliby na tej wymianie Grizzlies? Do tego wnioskuje, ze Posey'a dorzucasz do tej wymiany na zasadzie zapchajdziury, zeby sie place zgadzaly. Sory, ale to duzo bardziej lakomy kasek niz ten Watson. Choc Watson w sumie jest niczego sobie. Memphis mialo i gralo w zeszlym sezonie praktycznie 10 ludzmi. Kazdy czlowiek mial tam jednego zmiennika. Ty chcesz zabrac im podstawowego guarda i jedynego zmiennika dla Jasona Williamsa, a w zamian dac co najwyzej przecietnych skrzydlowych. Podsumowujac, Memphis w zyciu by na to nie poszli.

 

Co do Europejczykow to nalezy byc ostroznym. Poza tym mamy juz takiego ponoc utalentowanego - Vujacica, wiec po co kolejni? A jak piszesz o wysokich Europejczykach... Z takimi tez trzeba ostroznie. Poki zobaczmy jak poradzi sobie srodek z dwoma bialymi zawodnikami.

 

A Pargo zostal zwolniony, bo nie pasowal Jacksonowi. Po co mial sie kisic na lawie? I tak bylo wiadomo, ze beda grac Payton i Fisher.

 

Jak tak czytam o tych mozliwych wymianach, to mi sie robi kwasno. Moze byc problem z opchnieciem tych nadbywajacych skrzydlowych. Kurcze. :? Zeby sie nie okazalo, ze trzeba bedzie dokladac Butlera i/lub Rusha. Choc moze Kupchak sie zrehabilituje w koncu jakas dobra wymiana za ten cyrk z GP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh Divac kurcze masz pomysły bardzo dobre tyklo jak zauważył Szak

znow patrzysz tylko na korzysci Lakers. A co zyskaliby na tej wymianie Grizzlies?

ano! Na miejscu LA zakrecił bym sie przy Best-cie ponoć jest do wzięcia.

O wydostaniu Jasona Williamsa czy Earla Watsona to trudna sprawa. Chodzi głównie o to że i Memph i LAL maja SF na pęczki. I trudno żeby się nimi wymieniali bo to i tak nic nie zmieni. A tych co chaiłbys z LAL wymienic są gorsi od tych z Memp.

Przy posiłkach z Miami tez wydaje mi się że należało by jakoś ciekawie wytrejdować Georga (sorka Qpa) .. ale chętnych do oddania dobrego pg ....hm no w Portland sie zaraz pogryzą bo maja ich za dużo może opcja z nimi była by dla Lakersów najlepsza.

Ogólnie z obecnego składu LAL nie jestem do końca zadowolony choć potencjalnie pozycje od 2 do 5 sa obsadzone (podwójnie) klasowymi zawodnikami . No a rozgrywajacym może byc Kobe. :wink:

 

 

ps

czemu rozsiewasz plotki ze Odom to nigeryjczyk? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do granta i odoma , to gdyby grali po tyle samo minut, to by miał bardzo podobne statystyki (oprócz punktów).

hmm w takim razie gdyby van gundy dawał pograć grantowi tyle co odomowi, to miałby dwóch odomów w składzie :shock: - dla mnie to by była wspaniała opcja, ale zastanów się dlaczego grant nie grał tyle co odom? bo jest starszy, bo nie dał rady, bo ma problemy z kolanami i po prostu jest gorszym zawodnikiem. nie był do tego stopnia ważny dla drużyny, że grał tak dużo. ach, no i to, że gość gra dłużej to nie znaczy, że utrzyma swoje statystyki przez następne 7.5 minuty. może u siebie, tam gdzie patrzysz jak grają zawodnicy czyli w grze EA masz wyłączoną opcję, że zawodnicy się męczą, ale niestety w prawdziwej grze im jest dalej tym trudniej.

ale ok, jeszcze załóżmy, że grant gra 37.5 minuty czyli dokładamy 25% do jego każdej statystyki (w nawiasie statsy odoma)

ppg: 11 (17.1)

rpg: 8.6 (9.7)

apg: 1.2 (4.1)

spg: 0.8 (1.06)

bpg: 0.6 (0.98)

i nie mów już proszę, że grant i odom to zawodnicy tej samej klasy, bo poprzedni sezon udowodnił coś zupełnie innego. rzekłem.

 

acha, i jeszcze coś z liczb.

7.5 minut z 30 to nie jest 30% tylko 25%. nie zaokrąglajmy tego tak jak nam pasuje.

 

acha, i napiszę jeszcze co tu napisałem przedwczoraj ale post mi zniknął jakimś cudem (BTW jeśli mi go ktoś skasował to niech się przyzna, nie obrażę się ;) ) - na innym forum czytałem, że riley miał pomysł by zrobić z odoma rozgrywającego (nie chciałbym być wtedy w skórze divaca ;) ) :) to mi się wydaje bzdurą, bo ponoć riley miał taki pomysł zanim wziął wade'a w drafcie, ale przecież zanim on wziął w drafcie dwyane'a to chyba o tym nie myślał, potem myślał o brandzie a potem o odomie jak już nikt nie został ;) albo się mylę.

 

ps. kto jest nigeryjczykiem?

Lamar Odom? Born in Jamaica, New York

 

EDIT: jako fan lamara musiałem się wypowiedzieć, może zamknęliście temat, ale wczoraj nie miałem jak odpowiedzieć bo mi net wysiadł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ogromne. pomyliłem z Olowokandim. Przepraszam!!!!!!

 

OOO. Już 2 odpowiedzi na mój post bez obrazania mnie. Pewnie Pietras wyjechał tam, gdzie nie ma komputera :) :)

 

Za wszelką cenę Earl Watson

 

Odom ma 4 asysty na PF, na PG by się mógł sprawdzić, tylko, że brakuje mu szybkości i kondycji (ach ta marihuana w LAC :lol::lol::lol: )

 

I szkoda że Wade'a nie włączyli do wymiany. Żal cholerny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odom ma 4 asysty na PF, na PG by się mógł sprawdzić, tylko, że brakuje mu szybkości i kondycji (ach ta marihuana w LAC :lol::lol::lol: )

kondycji? no tak, w sumie zagrał w 80 meczach poprzedniego sezonu i w playoffach i na olimpiadzie. kondycji nie ma, z formy pewnie już dawno wyszedł.

widzisz, przypomniałeś mi o swojej niechęci do odoma spowodowanej jego przeszłością. ciekawe co sądzisz wobec tego o ronie arteście - ten to dopiero był zadymiarzem, w dodatku rasistą (albo się mylę) albo o połowie składu portland. pewnie same cieniasy, nie? :) a butler był 15 razy aresztowany.

I szkoda że Wade'a nie włączyli do wymiany. Żal cholerny

myślisz, każdy jest idiotą? idiotą jest ten kto by myślał, że wade byłby do wymiany włączony :) jeśli to jest skierowane do Ciebie to sorry, ale.. omg

Pewnie Pietras wyjechał tam, gdzie nie ma komputera

poszedł do kościoła pomodlić się za Ciebie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do poruwnania Grant-Odom to są gracze bardzo ruźniący się od siebie i bezspośrednie porównywanie ich niejest miarodajne , Grant owiele więcej robi "tego" czego niewidać w statsach , to przedewszytkim zawodnik siłowy i taktyczny ; nieulega jednak wątpliwości że Odom jest lepszym graczem bo

A) Grant jest stary

B) ma zasobą już najlepszy okres (PTB)

C) żeby ktoś taki jak grant mógł zaistnieć jest poptrzebny ktoś taki jak odom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieulega jednak wątpliwości że Odom jest lepszym graczem bo

A) Grant jest stary

B) ma zasobą już najlepszy okres (PTB)

C) żeby ktoś taki jak grant mógł zaistnieć jest poptrzebny ktoś taki jak odom

ja bym powiedzial nawet, ze gGrant swoj najlepszy okres mial w Sacramento, jednak nie zmienia to faktu, ze juz nigdy nie bedzie gral tak jak kiedys i trzeba sie liczyc z tym ze z sezonu na sezon jego statsy beda co raz gorsze. Moim zdaniem Odom juz w tej chwili jest lepszym zawodnikiem, niz kiedykolwiek byl Brian, a w przeciwienstwie do niego czeka go jeszcze dluga kariera w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Odomem przesadziłes. Skrytykowałes mnie ze ja stwierdzam ze ma slaba kondycje. przeciez Odom to PF, tam gra wyglada zupelnie inaczej. Biegasz raz pod jeden kosz raz pod drugi i zapychasz. A PG musi caly czas biegac w ataku i w obronie za swoim. No chyba zeby jego druzyna kryla stefa. Ale po sezonie 2002/2003 Grant był uważany za lepszego. Teraz tak nie jest, ale to dzieki cudownemu objawieniu Odoma. Koleś zrobił taki postęp, jak Arenas w poprzednim sezonie.

 

NYpixo

- punkty A, B, C nie są dla mnie oczywiste. Jak Karl Malone miał tyle lat co grant to był rok ........ 1995. Co na to powiesz?

 

Sam Cassell gdy odchodził do minnesoty miał 34 lata i niby najlepszy okres za sobą.

 

Odom nie jest typem pracusia. To własnie Grant, czego nie widac w przełozeniu na statystyki, pracuje na Odoma. Pamiętasz może Inusa Norville z Polonii? Nie ma co ich porównywac bo dziela ich lata swietlne, ale statystyki mieli podobne, tzn. kiepskie, ale mnóstwo serca wkładali dla drużyny.

 

losh 1

A co do zadymiarzy, to bardzo lubie Rasheeda Wallace. Po prostu odom jest jakis dziwny, dziwnie wygląda i wogóle :)

 

I widze ze ci pietras na czas mszy pozwolił przejąć schede :)

 

Qpa moim zdaniem nie. Lepszy Odom niz Brian kiedykolwiek? Nie, jeszcze nie.

 

Czemu sie tak czepiacie moich propozycji wymian? Są bardzo realne, bo kto by pomyslał, ze Magic dadza Goodena i Varejao za Battie? Wszystko jest możliwe.Jak usłyszałem ze za Jonesa ma przyjsc J-Will i Posey to sie zdziwiłem. Ale naprawde takie wymiany sie zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po sezonie 2002/2003 Grant był uważany za lepszego. Teraz tak nie jest, ale to dzieki cudownemu objawieniu Odoma. Koleś zrobił taki postęp, jak Arenas w poprzednim sezonie.

Wcale Odom nie zrobil takiego ogromnego postepu. W stosunku do sezonu 2002/03 poprawil sie o 2,5 pkt. i 3,0 zb. na mecz. Jak sie to porowna do wyczynow Zacha Randolpha z Portland to nie jest az tak wiele... Odom przede wszystkim zrobil postep w swojej glowie, w ktorej mial nie zbyt dobrze poukladane.

 

NYpixo

- punkty A, B, C nie są dla mnie oczywiste. Jak Karl Malone miał tyle lat co grant to był rok ........ 1995. Co na to powiesz?

Nie porownuj Karla do Granta, bo Malone to jest ewenement w NBA. Inni wielcy gracze z jego dekady: Hakeem Olajuwon, John Stockton, Ptrick Ewing, David Robinson, Clyde Drexler juz dawno pokonczyli kariery. Kal nie liczac poprzedniego sezonu chyba 10 spotkan lacznie nie opuscil.

 

 

Dobra, teraz ja lece do kosciola :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy, nie powiem ci ze nie wiem kto to jest. Wiem kto to. (były gracz LAC 208 wzrostu, wybrany 2. w draficie w 1999, PF lub SF)

Pomyliłeś go tym razem ze Stevem Francisem. Lamar został wtedy wybrany z czwórką.

Czemu sie tak czepiacie moich propozycji wymian? Są bardzo realne, bo kto by pomyslał, ze Magic dadza Goodena i Varejao za Battie? Wszystko jest możliwe

Nikt by nie pomyślał, ale w tej wymianie jest jakaś logika. Magic będą stawiać na Dwighta Howarda, dlatego pozbyli się Goodena. Dodatkowo dostali wysokiego gracza, dobrego obrońcę i bardzo "ułożonego" człowieka. To jest obecnie towar deficytowy w NBA, w odróżnieniu od graczy typu J.Jonesa i D.George'a (ich kontrakty będą obowiązywały jeszcze 2 sezony, więc jakimś tam kąskiem staną się dopiero po tym sezonie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz ja lece do kosciola :wink:

Ale się Qpa zmieniamy. Ja wróciłem :)

 

Twoje propozycje transferowe Divac są już realniejsze, ale ciągle nieprawdopodobne i nie trafione (Europejczycy).

 

Sorry ogromne. pomyliłem z Olowokandim. Przepraszam!!!!!!

:lol: Przecież mówiłem, że nie masz pojęcia kto to Odom :lol:

 

OOO. Już 2 odpowiedzi na mój post bez obrazania mnie

Gdzie tak strasznie Cię na obrażałem :?: Prawda boli, co :lol:

 

Pewnie Pietras wyjechał tam, gdzie nie ma komputera

Masz jakiś problem, poza tym, że nie znasz się na NBA :?: :lol::lol::lol:

Niektórzy chodzą do kościoła.

 

Za wszelką cenę Earl Watson

:lol::lol::lol: No to gratuluję :lol::lol::lol: Znowu chcesz oddać KB8 :?: :lol::lol::lol:

 

brakuje mu szybkości i kondycji (ach ta marihuana w LAC

Jest szybki na tyle na ile mu potrzeba. Kojarzysz Anthonego Masona? On był raczej wolniejszy od Odoma a doskonale radził sobie z wyprowadzeniem piłki i rozegraniem. A marichuana jest stwierdzonym lekiem, między innymi na astmę. W Kaliforni jest sprzedawana w aptekach na recepty.

 

I szkoda że Wade'a nie włączyli do wymiany. Żal cholerny

:lol::lol::lol:

 

myślisz, każdy jest idiotą? idiotą jest ten kto by myślał, że wade byłby do wymiany włączony :) jeśli to jest skierowane do Ciebie to sorry

wyrwałeś mi to z klawiatury :)

 

poszedł do kościoła pomodlić się za Ciebie

Z tym kościołem to trafiłeś, ale mam ciekawsze tematy do modlitwy :)

 

Moim zdaniem Odom juz w tej chwili jest lepszym zawodnikiem, niz kiedykolwiek byl Brian

Zgadzam się :!:

 

Ale z Odomem przesadziłes. Skrytykowałes mnie ze ja stwierdzam ze ma slaba kondycje. przeciez Odom to PF, tam gra wyglada zupelnie inaczej. Biegasz raz pod jeden kosz raz pod drugi i zapychasz. A PG musi caly czas biegac w ataku i w obronie za swoim.

Pomyśl trochę - to, że Odom by rozgrywał, nie koniecznie musi oznaczać, że grałby na pozycji PG. Kolejny raz przykład Masona.

 

Grant był uważany za lepszego.

Już się Ciebie o to pytałem. GDZIE :?: W NBA LIVE :?: :lol::lol::lol:

 

Teraz tak nie jest, ale to dzieki cudownemu objawieniu Odoma. Koleś zrobił taki postęp, jak Arenas w poprzednim sezonie

Chyba se jaja robisz :lol: Aż takieko postępu nie było. Bez jaj.

 

Jak Karl Malone miał tyle lat co grant to był rok ........ 1995. Co na to powiesz?

Czy mi się wydaje czy właśnie porównałeś Malone'a i Granta jako graczy :?: Nie no to świetnie znasz się na NBA, nie ma co :lol::lol::lol:

 

Po prostu odom jest jakis dziwny, dziwnie wygląda i wogóle

No - pamiętaj loqsh1 - kto kiepsko wygląda, ten jest słabym koszykarzem. Pewnie Divac dziwi się czemu Justin Timberlake nie gra w NBA :lol::lol::lol:

 

widze ze ci pietras na czas mszy pozwolił przejąć schede

Nie, po prostu wszystkich kolą w oczy Twoje byki :)

 

Czemu sie tak czepiacie moich propozycji wymian? Są bardzo realne

No bardzo realne :lol::lol::lol: Na prawdę myślisz, że Kupchak jest takim debilem i nie skorzystał by z takiej możliwości? Czy myślisz też, że np. West jest równie wielkim debilem :?: ehhh :?

 

kto by pomyslał, ze Magic dadza Goodena i Varejao za Battie?

To Ci już wytłumaczył Spabloo. Mówiłem Ci już, że wymiany w 100% niekorzystne nie istnieją.

 

PS. Weź, Divac, poluzuj tam gdzie Cię ciśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Earl Watson to dobra propozycja, ale zeby go pozyskac trzeba dac o wiele wiecej niz George + Jones. Moim zdaniem transfer nie realny. Wymian trzeba szukac z klubami, ktore maja za duzo rozgrywajacyh (np. Bulls), ale na trade'y z udzialem najlepszych "towarow" juz jest i tak za pozno, bo do rozpoczenia obozow przygotowawczych pozostalo ledwie kilka tygodni. Nikt nie bedzie zmienial skladu za piec dwunasta. Kto mial sie przebudowac juz dawno to zrobil. Sytuacja w Lakers jest taka, ze w skladzie znajduje sie 14 zawodnikow z gwarantowanymi kontraktami: Atkins, Bryant, Butler, Cook, Divac, George, Grant, Jones, Medvedenko, Mihm, Odom, Rush, Vujacic i Walton. Cos mi mowi, ze dopoki Malone nie oglosi swojej decyzji, to rzadne zmiany kadrowe w Lakers nie nastapia. Jesli Malone podpisze z nami kontrakt, wtedy mozna szukac jakies malej wymiany (ja bym sie postaral o Pargo tak jak juz wczesniej pisalem). Jesli to sie nie uda to wtedy nalezy zwolnic Jones'a i podpisac kontrakt z ktoryms z dwojki: Tony Bobbitt, Nate Johnson w zaleznosci od tego, ktory lepiej spisze sie na campie. Ewentualnie podpisac kontrakt, z ktoryms weteranow bedacych obecnie wolnymi agentami, bo miec na lawce dwoch debiutantow jako zmiennikow dla Atkinsa to troche ryzykowne. Do wziecia sa jeszcze: Dana Barros, Trevis Best, Mark Jackson, Avery Johnson, Kenny Anderson, Doug Overton, Derrick Martin itd... jest w czym wybierac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divac napisał:

NYpixo

- punkty A, B, C nie są dla mnie oczywiste. Jak Karl Malone miał tyle lat co grant to był rok ........ 1995. Co na to powiesz?

 

 

Nie porownuj Karla do Granta, bo Malone to jest ewenement w NBA. Inni wielcy gracze z jego dekady: Hakeem Olajuwon, John Stockton, Ptrick Ewing, David Robinson, Clyde Drexler juz dawno pokonczyli kariery. Kal nie liczac poprzedniego sezonu chyba 10 spotkan lacznie nie opuscil.

 

myślałem że to co napisał ci Qpa było dlaciebie jasne :? więc pytając się co ja na to , odpowiem ci weźś się zastanów zanim coś napiszesz

nieprzyjmuj tego jak groźbe czy coś , ale jak pieprzniesz jakąś głupote to zaczynasz się ratować ; a przypominam że jedno upomnienie już masz

 

Divac poważnie lepiej przyznać się do błędy , niż pieprzyć głupoty

 

co do Watsona to to całkiem ciekawy PG , nawet na miejscu Westa zaryzykował bym puszczenie go , choć to zależy czy T.Bell byłby wstanie grać/rozgrywać (dotego drógiego mam spore wątpliwości)

 

coś mi się też obiło ouszy że Butler miałby startować jako PG :shock: jestem tego naprawde ciekaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Grant może jeszcze pograć 3 sezony na wysokim poziomie- patrz przykład Cassela. Ponadto wszyscy zawodnicy których wymieniłes konczyli kariery w wieku około 36-38 lat. Grant ma jeszcze przed sobą około 3 sezonów bardzo dobrej gry

 

Swoją drogą nie moge sie odczekac nowego PG. Nie wiem co to bedzie. Jak nie zostana dokonane transfery to sie zdenerwuje. Gdyby nie przegapił Banksa to byloby spoko. A tak trzeba sie matrwic, bo jest jeden solidny rozgrywajacy, a w dodatku nie najwyzszej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divac poważnie lepiej przyznać się do błędy , niż pieprzyć głupoty

Jak dwie osoby mówią to samo, to coś w tym jest :)

 

Ale Grant może jeszcze pograć 3 sezony na wysokim poziomie

Oby! Ale on ostatniego sezonu nie miał bardzo dobrego, więc raczej wątpię, żeby ten był jakiś genialny w jego wykonaniu :?

 

Swoją drogą nie moge sie odczekac nowego PG. Nie wiem co to bedzie.

Może nie być nic. Na moje oko, jak sprowadzą kogoś na rezerwę to będzie świetnie, ale i tak wątpię czy teraz - tuż przed sezonem. Chociaż Kupchak dosyć rzedko zmienia coś w trakcie RS :?

 

Jak nie zostana dokonane transfery to sie zdenerwuje.

:shock: o nieee, tylko nie to :lol:

 

Gdyby nie przegapił Banksa to byloby spoko

To fakt.

 

Ale chyba jest jescze ten rokas_Vujanić, wybrany z numerem 27 w tegorocznym drafcie, Słoweniec, tak tyko pisze, moze o nim zapomniałes, a moze nie jest o rozgrywajkiem :?:

Wg mnie to Divac po prostu wymieniał solidnych rozgrywających, a ten rooki, to za bardzo na razie solidny nie jest :P Gra na pozycji PG/SG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest jeden solidny rozgrywajacy

Ale chyba jest jescze ten rokas_Vujanić, wybrany z numerem 27 w tegorocznym drafcie, Słoweniec, tak tyko pisze, moze o nim zapomniałes, a moze nie jest o rozgrywajkiem :?:

Vujacic moze grac na dwoch pozycjach: rozgrywajacego i rzucajacego obroncy. W lidze letniej gral jako PG wiec mozna wnioskowac ze podobna role bedzie pelnil w sezonie. Ale fakt jest taki, ze z para Atkins-Vujacic mamy w tym momencie chyba najslabiej osadzana pozycje playmeakera w Pacific Division. Atkins, owszem uwazam ze nadaje sie do pierwszej piatki ale nie zmienia to faktu, ze nie mozna go wymieniac w jednym rzedzie obok takich graczy jak: Bibby, Nash, Cassell, B. Davis czy A.Miller. Vujacic to zas jedna wielka niewiadoma. Rownie dobrze moze sie okazac objawieniem (jak np. Mobley w pierwszym sezonie w NBA pod skrzydlami R. Tomjanovicha), a rownie dobrze moze sie okazac, ze mina 2-3 sezona zanim zacznie grac na jako-takim poziomie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale czy wy wogóle do szkoły nie chodzicie? 3 posty pod moim w 1h :)

 

No ja akurat ot ze szkoły pisze bo mam infe. Na Vujacica bym nie stawiał. Wogóle nieograny. Musi ktoś przyjść. Za byle jakiego jumaine Jonesa byle jaki rozgrywajacy, ale zeby był dubler. To jest teraza najwazniejsze. A moze Odom z Butlerem i Divacem porozgrywaja? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.