Skocz do zawartości

Co myślicie o pozycji rozgrywającego w Los Angeles


Divac

Czy Atkins powinien byc podstawowym rozgrywajÂącym LAL w przyszÂłym sezonie?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Atkins powinien byc podstawowym rozgrywajÂącym LAL w przyszÂłym sezonie?

    • Tak, bĂŞdzie dobrym uzupeÂłnieniem dla KB8
    • Nie, lepiej go oddaĂŚ i pozyskaĂŚ lepszego PG
      0
    • Raczej nie, ewentualnie jako zmiennik


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ukrywam, że jestem bardzo, ale to bardzo zaniepokojony, że grę LAL ma prowadzić Atkins. Koleś jest tak mało popularny w NBA, no chyba że dla zagorzałych kibiców, że nie mogę przypomnieź se jego imienia. Chyba Chucky, ale mniejsza z tym. Nie chcieli go w Detroit i mistrzostwa se nie zdobył, w Boston grzał ławę. Tak więc dalczego ma być podstawowym rozgrywającym w jednym z najmocniejszych klubów w NBA? Spotkałem się z opiniami kibiców uważajacych, że sie nada, jednak ja uważam, że nie. I poszukałbym kandydata nie na jego następcę, ale na podstawowego rozgrywającego, bo Atkins mimo wszystko nie ma dublera nawet i w przypadku pozyskania kogoś mógłby być nim on sam :), bo przecież nie Butler, PF lub SF, a tym bardziej Vujacić, nikomu nie znany Jugol. Dlatego kto? Moi faworyci to kolejno

 

1) Baron Davis - Nieszczęśliwy w Nowym Orleanie, młody, efektowny, skuteczny,dobry obrońca i podający, rozgrywający już niemalże kompletny. Wadą jest to, że po prostu bardzo ciężko byłoby go pozyskać, bo Hornets go nie oddadzą za byle co, sam George nie wystarczy.

 

2) Gilbert Arenas - Jego gwiazda przygasła po kiepskim sezonie spędzonym w słabych Wizardsach. Może chcieć odejść. Ciągle sie rozwija, zawodnik 22 letni. Jest bardzo utelentowany i przyszłość przed nim.

 

3) Jason Williams - Mamphis mogłoby sie zgodzić na jego wymianę, bo skoro chcą nierewelacyjnego Eddiego Jonesa z Miami za niego i oferują jeszcze bardzo dobrego SG Poseya, to być może George i parę wyborów w draftach lub cos takiego by wystarczyło. Williams mimo że jest kiepskim obrońcą, jest najlepiej po francisie grającym w ataku PG w NBA (to jest moje zdanie) Fantastyczny podający, gra niezwykle efektownie i jest skuteczny.

 

4) Chucky (?) Atkins - Rozgrywający solidny, ale nie rewelacyjny. Jednak patrząc, że inne pozycje sa bardzo mocne i gra tam ścisła czołówka NBA,

Divac może "rozgrywać" i wtedy Atkins skupi sie na zadaniach defensywnych, bo to potrafi najlepiej

 

Dodaję też wam ankietę. Głosujcie, odpowiadając na pytanie. Ja zagłosowałem, że będzie dobrym zmiennikiem dla przyszłego PG. Bo jakby się pozbyć z klubu Atkinsa, to nowy rozgrywający nie miałby żadnego wsparcia na swojej pozycji. A Vujacić to nie jest nawet PG tylko SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcieli go w Detroit i mistrzostwa se nie zdobył, w Boston grzał ławę. Tak więc dalczego ma być podstawowym rozgrywającym w jednym z najmocniejszych klubów w NBA?

W Bostonie gral w pierwszym skladzie i zarazem byl to najlepszy okres w jego calej karierze.

 

Vujacić, nikomu nie znany Jugol.

Słoweniec.

 

Wadą jest to, że po prostu bardzo ciężko byłoby go pozyskać, bo Hornets go nie oddadzą za byle co, sam George nie wystarczy.

George nie, ale jakby Jonesa i Cooka dorzucil to by na pewno jeszcze Magloire'a oddali :lol:

 

3) Jason Williams - Mamphis mogłoby sie zgodzić na jego wymianę, bo skoro chcą nierewelacyjnego Eddiego Jonesa z Miami za niego i oferują jeszcze bardzo dobrego SG Poseya, to być może George i parę wyborów w draftach lub cos takiego by wystarczyło.

Co ty z tym Georgem tak??? Czy ty masz w ogole pojecie o rynku transferowym w NBA? Najpierw chcesz za Devena wziasc Davisa, teraz Williamsa...a co tam, od razu bierzmy Duncana.

 

Divac może "rozgrywać" i wtedy Atkins skupi sie na zadaniach defensywnych, bo to potrafi najlepiej

To zes teraz przywalil jak lysy grzywka o kant kuli :lol: Divac jest najlepszym podajacym centrem w lidze, ale bez przesady...rozgrywac to on na pewno nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy kibice LAL jak widać myślą, że ich klub może mieć wszystko czego tylko zapragnie ;). Błąd.

Mamphis mogłoby sie zgodzić na jego wymianę, bo skoro chcą nierewelacyjnego Eddiego Jonesa z Miami za niego i oferują jeszcze bardzo dobrego SG Poseya, to być może George i parę wyborów w draftach lub cos takiego by wystarczyło

To była tylko plotka i to chyba wyssana z palca. Memphis nie oddadzą Williamsa za George'a, bo mają już graczy na pozycji SF, a z rozgrywającymi byłoby wtedy krucho. To pierwsza sprawa. Druga to płace. Są nierówne i zanim podasz kolejne przykłady transferów to zerknij sobie ile zarabiają poszczególni zawodnicy (jeśli chcesz, żeby komputer zrobił to za ciebie to wejdź na stronę http://www2.realgm.com/src_tradechecker.php ).

Gilbert Arenas - Jego gwiazda przygasła po kiepskim sezonie spędzonym w słabych Wizardsach. Może chcieć odejść. Ciągle sie rozwija, zawodnik 22 letni. Jest bardzo utelentowany i przyszłość przed nim.

W Washingtonie myślą tak samo i nie będą się pozbywać Arenasa. Poza tym Wizardsi nie są już tacy słabi. Doszedł Jamison, Hayes i Brown będą się nadal rozwijać, są jeszcze Hughes i Thomas. Śmiem twierdzić, że powalczą o PO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść założonego przeze mnie tematu brzmi: "Co myślcie o pozycji rozgrywającego w LAL?" Szkoda, że nikt nie odpowaida na temet i warzy moje każde słowo. Washington rzeczywiście zmontowało dobrą drużynę i niechętnie raczej by się Arenasa pozbyli. No to kto w końcu na to PG?

 

Szkoda, że Nashowi nie złożyli oferty.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Nashowi nie złożyli oferty[quote]

No szkoda, szkoda tez ze mieli wtedy inne problemy takie jak inny chyba jednak lepszy Fa - mowa oczywiscie o Kobasku a no i sprawa Sza a i jescze małe fundusze, cos za duzo tych aaa.

Divac nie przejmuj sie ze wg Ciebie na Ciebie jest jaks nagonka lub cos tego typu, po prostu ty masz swoje zdanie ze Odom to cienias, a ktos moze miec inne ja bym proponował juz zamknąc temat pt."Lamar Odom- gwiazda czy słabeusz"

ps. Był tu juz taki user który tez miał pewne zdanie o jednym zawodniku , chodzi o Księcia, pamietacie co mówił ze to Tash jest lepszy od Melonika :?: ....[/quote]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Nashowi nie złożyli oferty.....

Znów się kłaniają przepisy - nie mogli mu dać więcej niż MLE (około 4,8 mln), ze względu na to, że byli ponad salary cap. A Phoenix dało mu przecież 2 razy więcej więc Lakers nie mieli szans.

Treść założonego przeze mnie tematu brzmi: "Co myślcie o pozycji rozgrywającego w LAL?" Szkoda, że nikt nie odpowaida na temet i warzy moje każde słowo.

Bo my tak lubimy :). Ale chyba nie masz nam tego za złe, bo dzięki temu możesz się czegoś dowiedzieć ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo :( no wiecie co chłopaki, zabraliście mi możliwość wyśmiania takiego posta :x :twisted:

 

Zgadzam się z postem Qpy. Właściwie mój nie różniłby się merytorycznie od jego :)

 

George nie, ale jakby Jonesa i Cooka dorzucil to by na pewno jeszcze Magloire'a oddali

Ściągnąłeś to odemnie :P :wink:

 

Niektórzy kibice LAL jak widać myślą, że ich klub może mieć wszystko czego tylko zapragnie :wink: Błąd.

Jakbyś Spabloo zajrzał do tematu "Skład Lakers / co zmienić / co z kim zrobić" to byś nas (kibiców LAL tak nie obrażał) :wink: bo Divac, jak sama nazwa wskazuje kibicuje przede wszystkim Divacowi, a nie da się być kibicem LAL oraz SAC i Divaca (jak w poprzednim sezonie). To się wyklucza :)

 

Treść założonego przeze mnie tematu brzmi: "Co myślcie o pozycji rozgrywającego w LAL?"

Poprostu Qpa nie lubi się powtarzać. W temacie o składzie LAL wyraźnie napisał co o tym myśli. Nie wiem po co ten oddzielny temat :?

 

Washington rzeczywiście zmontowało dobrą drużynę i niechętnie raczej by się Arenasa pozbyli.

No popatrz... mówiłem Ci to już kilka postów temu...ehh :?

 

Szkoda, że Nashowi nie złożyli oferty.....

Ciekawe z czego :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divac nie powinienies sie obrazac tylkopisac dalje, w koncu bediesz wiedział duzo wiecej niz na poczatku i fani LA bedą mieli qmpla :P

A jeśli chodzi o salary to najlepsza stronka to:

http://www.hoopshype.com/salaries.htm

Juz to pisałem, ale moim zdaniem powinienies najpierw dobrze obejrzec tę stronke, a potem udzielac przy przyzłych trade'ach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porabany ten programik. Wg niego za Rusha, Cooka i Waltona możnaby dostać Tinsleya i F. Jonesa. Jeżeli to jest możliwe, ja jestem za

 

ale zauwaz ze to programik do sprawdzanoia wartosci płacc i sa w lidze zawodnicy którzy dostają batrdzo niskie pensje, a mają wielkie umiejetnosci choćby : Yao czy Amare S z Słońc. Tinsley ma niski kontrakt bo został wybrany chyba z 27 numeem w drafcie ale nie jestem pewien ale na pewno jest to trzecia dziesiątka i dlatego dostła niski kontrakt.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zauwaz ze to programik do sprawdzanoia wartosci płacc i sa w lidze zawodnicy którzy dostają batrdzo niskie pensje, a mają wielkie umiejetnosci choćby : Yao czy Amare S z Słońc. Tinsley ma niski kontrakt bo został wybrany chyba z 27 numeem w drafcie ale nie jestem pewien ale na pewno jest to trzecia dziesiątka i dlatego dostła niski kontrakt.....

 

No Amare dostałem za George i jeszcze Lampe dorzucili i Cabarkapę. A z Yao nie próbowałem, ale pewnie by wymienili za Cooka :lol:

 

Musze sie cytowac nauczyc

 

A jakze: Yao za George. No naprawde Sppablo. Taki link zajebisty ze hoho. Brawo. I zebu cie zmartwic to z twojego orlando dostałem Francisa za Granta. No to bys sie wkurzył jakby to była rzeczywistosc... :) :) :)

 

 

I kolejny świetny

Goerge+Cook za Gasola+ Watsona. I dodatkowo to co wyszło czyli Grant za Francisa i byłby najlepszy skład w NBA. Wiem ze to takie paplanie, ale zastanów sie nad tym co mi dałes do oglądania. Będąc GM Lakers w przełozeniu na ta symulacje w pierszej kolejnosci osłabiłbym Orlando :lol::lol::lol::lol: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Divac, Divac, jeszcze musisz sie wiele dowiedziec, bo poki co widze, ze masz metlik w glowie. To, ze jakas wymiana jest technicznie wykonalna, nie znaczy, ze ktokolwiek z rozumem w glowie by sie na nia pokusil. Zaden klub nie odda swojej glownej gwiazdy w zamian za paru przecietnikow czy nawet mniej niz przecietniakow. Tak samo to, ze komus sie gdzies nie podoba, nie oznacza, ze musi zostac oddany. Przypadki prawdziwych wymuszen to rzadkosc. Fakt, ostatnio takich prob jest jakby wiecej, ale licze, ze to sie skonczy, bo to wkurzajace sie juz robi.

 

A jesli chodzi o sam temat, to LAL sa w pewnym impasie, bo im Boston zabral Banksa. Tak czy siak pozycja PG bylaby w LAL pozycja raczej przecietna, ale jednak bylaby zabezpieczona trzema graczami. Teraz jest tylko dwoch. Z czego Atkins IMO pokazal nie tak dawno, ze potrafi fajnie zagrac, ale jesli sie na niego postawi, a z tym bywalo roznie. Podobno Vujacic jest calkiem niezly, ale to rookie, a z takimi trzeba ostroznie. Tak wiec sa Atkins, ktory jest ponoc szybki, ale niski (1.80) i debiutant. To nie wyglada daremnie, ale tylko tak sobie. Tym bardziej, jesli sie wezmie pod uwage, ze jest cala masa niskich skrzydlowych do handlu (ale sie wydaje, ze SF jest w lidze ostatnio chyba najwiecej).

 

Ja bym sobie zyczyl jakas wymiane, zeby miec jakiegos lepszego rozgrywajacego. Davis bylby super, ale po pierwszy ma dlugi i wielki kontrakt, a ostatnio jakies kontuzje mu sie pojawily. Jako jego zmiennika widzialbym Atkinsa i wtedy byloby ok. Ale jesli juz bylaby wymiana, to (pomine to, ze jej nie bedzie, bo LAL nie maja nikogo ciekawego dla NOH), to pewnie NOH wzieliby wlasnie Atkinsa (bo ktos przeciez u nich tez musi rozgrywac) i znow LAL mieliby tylko 2 ludzi na PG, z czego jeden to rookie.

 

Z drugiej strony jakby juz miec wiecej rozgrywajacych (tzn. trzech), to zawsze jeden z nich sobie nie pogra i bedzie sie marnowal. Ehh, juz nie wiem, co napisac. Jakas wymiana by sie przydala, ale z glowa. Cholerny Boston i ten caly trejd z Paytonem. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chylę czoła Szak. Chociaż jeden normalnie odpowiedział. Thanks :lol::lol::lol::lol:

 

Wiem doskonale, ze nie jest wykonalny transfer kazdy technicznie mozliwy. Ja mam tylko prentensje do spabloo za tego linka. Nie martw się, kapuje ze nigdy MEMPHIS nie pusciloby gasola za george. A z tym rozgrywajacym to rzeczywiscie ciezka sprawa po tym jak wczytalem sie w salary cup. Najlepszy byłby Jaamal Tinsley, ale on ma kontrakt tylko na 1 sezon i mógłby nie przedłużyc. A w dodatku nie ma kogo oddac. Teraz uwazam ze bez sensu było zatrudniac divaca na 1 sezon za tyle kasy. Myslałem ze mniej zarabia. Wtedy spokojnie moznaby złozeyc oferte Nashowi i po sprawie :)

 

No i gdyby był Banks to nie założyłbym tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko prentensje do spabloo za tego linka

Widzę, że nie zrozumiałeś moich intencji. Nie przypuszczałem, że będziesz potrzebował wyjaśnienia jakie ci podał Szak. Następnym razem będę uważał ;). Jeśli nie chcesz używać tej strony (w celach w jakich jest stworzona), to wcale nie musisz, ale licz się z tym, że każdy transfer niemożliwy od strony technicznej zostanie ci wytknięty 8) .

 

PS. Prawdę mówiąc nigdy nie używałem tego skryptu wcześniej, ale wiedziałem, że coś takiego jest i może się przydać początkującemu w temacie kibicowi. Jak widać się myliłem. Jeszcze raz SORRY :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde sie chłopaki rozpisali :)

 

Poprostu brak mi słów jak czytam posty Divaca. Współczuję Ci Spabloo, że się z nim tak użerasz.

Divac - Spabloo od razu zaznaczył, o co chodzi w tym skrypcie i tylko totalny..... początkujący ( :lol: ) nie zczaiłby. Brak słów, brak słów :?

 

Ja ci dam poczatkujacemu

Człowieku! Nie masz pojęcia o NBA. Walisz taki byki, że żal dupę ścisa :evil: Już mi się tego czytać nie chce :?

 

Wybacz tę małą prowokację, ale jak pewnie zauważyłeś napisałem przy tym "niektórzy" :P . A do tematu zaglądam, chociaż namiętnie się w niego nie wczytuję :wink: .

Zauważyłem, ale zauważyłem też prowokację :) A szkod, że się w niego nie wczytujesz, bo to drugi "ubaw po pachy" 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze Divac daj sobie na luz, nie jedne juz tu taki był , co pisał mądrości i zanł sie na NBA wspaniale.. po tobie widac ze albo wiesz mało, albo się w tym wszystkim gubisz, nie wiem jak to jest.. nie będe cie oceniał, lecz zanim coś napiszesz przemyśl to z 2 razy, no i jeszcze jak bys pisał sensowne posty bylo by OK :)

 

 

Człowieku! Nie masz pojęcia o NBA. Walisz taki byki, że żal dupę ścisa Już mi się tego czytać nie chce

A szkod, że się w niego nie wczytujesz, bo to drugi "ubaw po pachy"

 

Uu pietras co to się stało? Takiego chamskiego to cie nie znałem.. widze ze zastępujesz Trvacke.. :wink: :wink:

 

pIss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uu pietras co to się stało? Takiego chamskiego to cie nie znałem.. widze ze zastępujesz Trvacke..

Co się stało? To cytowane przez Ciebie zdanie:

A szkod, że się w niego nie wczytujesz, bo to drugi "ubaw po pachy"

tyczy się także Ciebie. Jakbyś zajrzał do tematu o składzie LAL, to wiedziałbyś co i jak.

 

Qrcze Divac daj sobie na luz..........

Pisałem tak raz, drugi, piąty, dziesiąty, ale ile można :? Więc chciałem dotrzeć głębiej do Divaca :wink: A moje zdanie miało to samo przesłanie co Twoje, więc nie widzę problemu :)

 

A swoją drogą, to rzeczywiście coś ostatnio Travy nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.