Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Some teams with picks ahead of the Knicks have reached out to New York gauge its interest on trading up to draft Michael Porter Jr., league sources say

 

 

Some teams with picks ahead of the Knicks have reached out to members of the organization to gauge their interest on trading up to draft Michael Porter Jr., league sources say. Of course, hundreds of conversations like these take place between teams leading up to the draft. And there is no indication that any of the teams that reached out are close to a deal with NYK, nor that Knicks decision-makers have reached any consensus on who they'd like to draft with their first-round pick. But opposing teams are aware that some members of the Knicks' organization are big fans of Porter Jr. Knicks GM Czlowiek Morza is scheduled to head to Chicago on Friday to watch Porter Jr. workout, team sources confirm. The Knicks also had representatives at Porter Jr.'s pro day in Chicago last week. ESPN reported then that they would meet with Porter Jr. before the draft. Czlowiek Morza plans to travel to Chicago were earlier reported by SNY and the New York Post.

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródła podają, że w Oklahomie telefony płoną. Niespodziewany wybór Tre Younga z #5 numerem spowodował duże zainteresowaniem posiadanym numerem OKC w tym drafcie. Thunder przygląda się potencjalnym opcjom, które pozwolą im stanąć do walki o najwyższe cele w nadchodzącym sezonie.

 

Źródła podają również, że jeśli nie dojdzie do wymiany 6 picku i kolejnego trade down, rozpatrywani są już tylko dwaj zawodnicy. Bagley oraz Porter Jr.

Kuuuuuuciooooooo, dajesz!!!

Bierz tego Johnsona, oddawaj 6ty pick człowiekowi i jedziemy z koksem :)

Albo oddaj mi jak nie wiesz co z nim robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja Kawhiego w BeGM rozni sie znacznie od tej z reala. Zdrowy sklad Ignazza ma duze szanse zdetronizowac GSW w przyszlym roku, nie musi juz sie meczyc z Kylem Andersonem czy zwlokami Parkera/Gasola tylko ma realne wsparcie. To nie sa symetryczne sytuacje. Jestem tez przekonany, ze GM Spurs ma w pamieci błąd Cleveland ze zbyt wczesnym oddaniem Irvinga i spokojnie podchodzi do plotek ze stajni ESPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Rakiem organizacji dla kl jest przywiązanie w dalszym ciągu do starej gwardii.

 

U mnie nie ma manu a przede wszystkim toksycznych kontraktów millsa i gasola.

 

Mam drogich graczy ale jednak dużo lepszych i młodszych.

 

I tu zapytanie czy ta nasza zabawa jest kalka wydarzeń czy jednak następstwem naszych własnych działań.

 

Mam wrażenie ze zbyt dużo kalki robimy na wydarzenia które u nas są już dawno niemożliwe bo to byt równoległy

 

Chyba się zgodzicie ze gdyby spurs rok temu w lato nie dali kontraktów millsowi i gasolowi to sytuacja byłaby o niebo lepsza.

 

Ba.

 

Lma dostał extension a u mnie nie.

 

Leonard raczej by powiedział daj mi liderowanie i tyle. U nas zbyt dużo jest zmiennych.

 

Nawet potwora gsw nie ma bo ekipa jest jednak słabsza.

 

Zdradzę ze zagłosowałem na cavs w finale doceniając prace gm i tu nawet lbj nigdzie się nie rusza bo nie pała taka zemsta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam wrażenie ze zbyt dużo kalki robimy na wydarzenia które u nas są już dawno niemożliwe bo to byt równoległy

 

Chyba się zgodzicie ze gdyby spurs rok temu w lato nie dali kontraktów millsowi i gasolowi to sytuacja byłaby o niebo lepsza.

 

Ba.

 

Lma dostał extension a u mnie nie.

 

Leonard raczej by powiedział daj mi liderowanie i tyle. U nas zbyt dużo jest zmiennych.

 

Ja już dzisiaj czytałem jakieś raporty że leonard domaga sie transferu bo spurs nie chca mu dać maksymalnego przedłużenia.

 

No i rzeczywiście spurs zrobili dziwny ruch zwlaszcza z gasolem w offseason.

 

Natomiast extension dla lma chyba nie powinna byc dla leonarda problemem? Czemu uwazasz ze jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.