Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Announcement: Bulls GM is leaving due to personal reasons.

 

Cześć chłopaki.

 

Z powodów osobistych, mega ważnych, a do tego mega nagłych, jestem zmuszony opuścić (chyba tak mogę powiedzieć) Naszą grę. Decyzja jest ostateczna i nieodwołalna,niestety w najbliższym czasie nie dam rady myśleć w większym stopniu o koszu raczej,a już na pewno nie dam rady podejmować decyzji w BeGM. Prosiłbym Radę o nie ciągniecie tematu ze mna na priv, gdyż nie chce o tym mówić.

 

Życzę wam powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Announcement: Bulls GM is leaving due to personal reasons.

 

Cześć chłopaki.

 

Z powodów osobistych, mega ważnych, a do tego mega nagłych, jestem zmuszony opuścić (chyba tak mogę powiedzieć) Naszą grę. Decyzja jest ostateczna i nieodwołalna,niestety w najbliższym czasie nie dam rady myśleć w większym stopniu o koszu raczej,a już na pewno nie dam rady podejmować decyzji w BeGM. Prosiłbym Radę o nie ciągniecie tematu ze mna na priv, gdyż nie chce o tym mówić.

 

Życzę wam powodzonka!

Dzięki za wspólną (choć w naszym przypadku krótką) grę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Za dobrzy to byli GMowie, byśmy przynajmniej do sierpnia nie zostawili otwartej furtki, licząc, iż los się odmieni.

 

Też poczekałbym do sierpnia. Może chłopakom uda się wrócić :D

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też poczekałbym do sierpnia. Może chłopakom uda się wrócić :grin:

 

Wczoraj odebrałem wyniki badań i na ten moment nie mam na nic ochoty. Jest jakaś tam mala szansa, że w poniedziałek po wizycie u lekarza coś się zmieni. Jeśli nie, to nie będzie sensu czekać do sierpnia o ile ktoś się zgłosi, bo zdania na pewno nie zmienię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem wyniki badań i na ten moment nie mam na nic ochoty. Jest jakaś tam mala szansa, że w poniedziałek po wizycie u lekarza coś się zmieni. Jeśli nie, to nie będzie sensu czekać do sierpnia o ile ktoś się zgłosi, bo zdania na pewno nie zmienię

Współczuję. Trzymaj się, jesteśmy z Tobą duchem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Df2N5v_W4AAx_my.jpg

 

Davis ostro szykuje masę, by być full legit starterem na pozycji centra w przyszłym sezonie.

 

AD został poinformowany o mocarnych planach zespołu, którego pierwszym krokiem było pozyskanie Blake Griffina. Prawdopodobnie latem złoży parafkę pod nową, potężną umową z Pelicans. MarcusCamby jest zdania, że Pelikany w przyszłym sezonie będą walczyć o mistrzostwo ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.