Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno MarcusCamby ma zwołać nadzwyczajne posiedzenie rady, gdzie zarząda głowy flubera.

 

Bóg na ustach, szatan w sercu - miał powiedzieć GM Pels o będącym w kolejnym konflikcie fluberze.

Zażąda GM-ie Pels.

 

Oczywiście, że to był żart, rzeczywiście chyba nie na miejscu, ale january wie z jakiego powodu. Sorry Chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola Jokic jest bardzo niepocieszony, że wciąż klub nie zdecydował się na niepodejmowanie jego team option w przyszłym sezonie i obietnicy zaoferowania mu maksymalnego kontraktu.

 

Na decyzje czeka też Taj Gibson.

Wyluzuj. Brak decyzji to przecież niepodjęcie TO ;]

Z czego więc Jokic ma być niezadowolony? W realu Nuggets też jeszcze nie podjęli oficjalnej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 czerwca 2018 r. 

Moda Center, Portland, Oregon

 

BlazersFacility.jpg

 

W sali konferencyjnej Moda Center zebrały się wszystkie największe media z Portland i okolic, a także kilka dużych, krajowych i rozpoznawalnych marek. Wszyscy czekali na prezentację nowego GM, który miał zmienić oblicze całej organizacji. Niespodziewanie do sali wkroczył Paul Allen, właściciel Portland Trail Blazers oraz trzech dobrze ubranych mężczyzn. Nie wyglądali znajomo. Pierwszy łysy, mocno zbudowany Europejczyk w trzyczęściowym granatowym garniturze i czerwono-czarnym krawacie. Drugi był niskim Azjatą z szarymi włosami i grafitowym garniturze z białą poszetką. Trzeci był wysokim Latynosem w szarym garniturze. Wszyscy bez słów zajęli odpowiednie miejsca. Wszystkie media nagrywały ten moment i robili zdjęcia. 

 

Paul Allen - Witam wszystkich serdecznie na konferencji prasowej. Mamy dzisiaj wyjątkowy dzień, bowiem to może być moment kluczowy dla miasta i klubu. Chciałem dzisiaj wszystkim zaprezentować nowego GM'a Portland Trail Blazers, osobę nową w tym środowisku, ale znający się na sporcie, zwłaszcza na koszykówce. Przed Państwem, Michael Swanson. 

 

Michael Swanson - Witam wszystkich zebranych w Moda Center w Portland, Oregon. Jako nowy GM, chciałem wszystkim powiedzieć, że przyszedłem tu dla misji budowania czegoś wielkiego. Wydawało mi się to dziwne, że 27 stan pod względem populacji z tak pięknym krajobrazem i tak piękne miasto jak Portland, które jest 18 największym miastem, jednym z najbardziej świadomych ekologicznie, gdzie panują idealne warunki do uprawy róż, nie posiada takiej swoistej róży w NBA. Zawsze pozostaje oglądanie Portland Thorns czy Portland Timbers w piłce nożnej, ale fani są spragnieni akcji pod logiem NBA. Uważam to miejsce za idealne środowisko do rozwijania koszykówki na najwyższym poziomie. Posiadamy jedną z największych, a jednocześnie bardzo klasyczną arenę Moda Center. Posiadamy właściwe środowisko, by uczynić coś wielkiego dla miasta i klubu. Chciałbym więc powrócić do wielkich czasów Billa Waltona, by w Portland grali zawodnicy pokroju Sidney Wicks'a, Clyde'a Drexler, Arvydasa Sabonisa, Terrego Portera, Jerome Kersey'a, Drazena Petrovića czy Scottie Pippena. Pora zrobić z Rip City coś wielkiego, bo fani i miasto na to zasługuje. Jeżeli są Państwo zainteresowani moim czasem, Mr. Chang zarezerwuje dla Państwa odpowiednią ilość czasu w najbliższych dniach. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami i wsparciem medialnym, pozostawiam Wam Jose Martineza. Ja spotkam się z Państwem w innym terminie, bo obecnie pora się zabrać za ciężką pracę. 

 

Kończąc to słowo, cała czwórka wstała. Paul Allen podniósł koszulkę PTB z numerem jeden i napisem Portland, przekazał ją Michaelowi. Ten złapał koszulkę, pokazał mediom, wszyscy się uśmiechnęli i stali w takim stanie przez 2, może 3 minuty, po czym dynamicznie opuścili salę. 

 

260px-Portland_Trail_Blazers_logo.svg.pn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd Twittera:

 

@samhinkie

That's my boy! #PTB #RipCity #Process #analyticsoverfeelings #statsdontlie

 

@stephenasmith

Mam nadzieję, że nowy GM Blazers pozbędzie się Lillarda i Drummonda. To będzie najlepsze dla tej drużyny. #RipCity #PTB

 

@wojespn

Od ogłoszenia nowego GM @trailblazers, @ashigaru nie miał czasu udzielić wywiadu mediom, gdyż w tym czasie odbył ponad 17 rozmów z innymi GM i dziesiątki spotkań wewnętrznych. Szykują się poważne zmiany w Portland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMM2121 nowym GM Chicago Bulls! W najbliższych godzinach powinna pojawić się krótka konferencja na której nowy GM przedstawi się lidze i swoim wymagającym ligowym konkurentom.

 

Tymczasem jak podają sources, były wieloletni GM klubu TuPalnik miał powiedzieć, że nowy sternik Byków może liczyć na jego wsparcie i doświadczenie. TuPalnik wciąż cieszy się ogromnym szacunkiem w klubie oraz całej lidze, a dobro organizacji ukochanego klubu jest mu nad wyraz drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana Pacers, Milwaukee Bucks, Charlotte Hornets, Minnesota Timberwolves, Los Angeles Lakers, Phoenix Suns są najpoważniejszymi graczami podczas I tury FA. Miami Heat, którzy byli tego blisko wymianą Iana Clarka na Kennetha Farieda dali jasny sygnał lidze, że nie będą polować na największe grube ryby i poszukają oszczędniejszych opcji. Oladipo i Doncic mają być nowymi twarzami tej organizacji.

 

Indiana Pacers szykuje ponoć potężną ofertę dla Aarona Gordona, który mógłby stworzyć świetny podkoszowy duet z Mylesem Turnerem. Dnc nie kwapi się z zaoferowaniem maksa swojemu graczowi i nie ma pewności, że wyrównałby ofertę.

 

Bucks od dawna planowali te FA i jak wieść niesie uderzą w najpotężniejsze grube ryby - LeBron James, Kevin Durant i Paul George. Kolejność nie jest przypadkowa.

 

Charlotte Hornets mimo, że nie posiadają picku w przyszłym roku wcale nie szykują się na łowy czołowych wolnych agentów. Media od dawna łączą z tym klubem nazwisko Cousinsa, ale otoczenie GMa sugeruje raczej, że Szerszenie poszukają wzmocnień w drugiej turze.

 

Minnesota Timberolves nie szuka wzmocnień. Mają zaoferować jednoroczne kontrakty, a obecny cap space posłuży do zbierania śmieci w zamian za assety. Prawdopodobnie będą też uczestnikiem sign and trade.

 

Los Angeles Lakers wytoczą najpotężniejsze działa i będą starali się skusić na grę w swoich barwach LeBrona Jamesa, Paula George i/lub LaMarcus Aldridge. Większość bukmacherów jest jednak zdania, że operacja zakończy się fiaskiem i January pocieszy się mocno przepłaconym kontraktem Juliusa Randle i roczną umową JJ Redicka.

 

Phoenix Suns chcą zaatakować Paula George i DeMarcus Cousinsa. Booker domaga się mocnego wsparcia i jest znudzony szorowaniem dna ligi. W razie potencjalnej porażki na liście Boguta znajdują się takie nazwiska jak Capela, Nurkica czy Josh Richardson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks: jak dla mnie to George powinien być na liście priorytetów wyżej niż LeBron. Zarówno pod względem szans na jego pozyskanie, jak i spasowania z Giannisem.

 

Suns: jeśli Bogut nie pozmieniał nic w sztabie medycznym to Cousins to faktycznie dobry pomysł☺ Realny cel, chociaż akurat to, jak zostanie oceniona jego wartość (zarówno odnośnie długości, jak i wysokości umowy) to jedna z ciekawszych kwestii we free-agency.

 

Hornets: na top FA przy słabym składzie raczej nie ma co liczyć, więc zostaje szukanie okazji w kolejnych turach. Jest szansa na kilku UFA, czy nawet RFA z ekip z zapchanym salary (Randle?) za rozsądne pieniądze.

 

LAL: nie wiem, co zrobi january i jakie będzie podejście do LAL w naszej grze. Wobec deklaracji PG, że nie zostaje w OKC szanse na niego w LAL rosną, podobnie jak i szansa na LeBrona. Z tym, że jednak głównym powodem ku temu jest miasto, a nie siła drużyny, co u nas ponoć nie miało mieć znaczenia. Inna sprawa, że oferta od januarego dla LeBrona może lekko zalatywać hipokryzją, po tym co pisze w temacie LAL☺ Tu też powinno być ciekawie.

 

Kasę mają też Celtics, nie wiem co tam siedzi w głowie Leszczura bo sytuacja jest taka sobie (kto do tego doprowadził?☺), choć deklaracja PG o odejściu z OKC nie pomaga (czy to w kontekście przedłużenia czy sign n trade), bo argument o większej kasie raczej nie zadziała.

 

Ogólnie powinno być ciekawie na FA. Wydaje się, że dla George'a ciekawych opcji może być aż nadto, z kolei dla LeBrona niewiele (Cavs chyba nie są tak fajni, jakby tego chciał fluber). Może jeszcze coś ciekawszego się pojawi☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to chyba źle doczytałem odnośnie informacji Woja nt. George'a.

Czytałem gdzieś że on napisał, że George poinformował OKC, że nie podpisze z nimi nowej umowy, ale on chyba tylko podał, że George robi opt-out co jest oczywiste i sprawia, że połowa mojego poprzedniego posta jest g..no warta.

 

Druga polowa pewnie też, ale z innych powodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.