Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tymczasem jak podaje Orlandomagicdaily.com prezydent klubu Jeff Weltman oczekuje od Dnc bardzo pracowitego lata, po świetnych łowach podczas ubiegłorocznego draftu, gdzie klub pozyskał Mitchella i Tatuma, dwóch rookie, którzy od pierwszego meczu imponują dojrzałością i grą jak stare wygi. Klub, który po działaniach poprzedników tkwił w ogromnym marazmie, teraz ma szansę zbudować ciekawy projekt. Wygłodniali sukcesu kibice przychodzili tłumnie na mecze, by podziwiać widowiskową grę i ogromny talent Donovana Mitchella. Wstępne finansowe raporty od Deloitte są bardzo korzystne dla klubu z Orlando. Zarząd klubu prawdopodobnie będzie naciskał na GMa Magic, by ten przyspieszył przebudowę.

 

Orlando Magic nie awansowali do PO. MarcusCamby sądzi jednak, że młodzi gracze zostali skrzywdzeni przez sędziów, zwłaszcza w pierwszych miesiącach gry, gdy sędziowie gwizdali zdecydowanie przeciwko Nim. Brak star power zadecydował o kilku kontrowersyjnych porażkach. Słynący z kontrowersyjnych wypowiedzi GM Pels miał zasugerować, że wpływ na sędziów mogła mieć wypowiedź Karpika. GM Mavs mówił w jednym z wywiadów, że młodzi gracze zamiast szukać gry i wykorzystywać swoje umiejętności, za często skupiają się na wymuszaniu fauli i za przykład podał właśnie dwóch młodych graczy z Orlando Magic. Jego wypowiedź odbiła się dość szerokim echem w środowisku NBA.

 

Jako, że stonowany zwykle Karpik zabrał ostatnio głośny głos w sprawie braku awansu Clippers, GM Mavs powiedział, że każdy kto przyczynił się do braku awansu LAC ma "krew na rękach". Jako winnych nie wskazał jednak prowadzącego kiepską politykę LAFa czy ich sztabu medycznego, który mocno utrudnił mu zadanie liczną ilością kontuzji czołowych graczy, ale sędziów oraz GMów, którzy mieli się rzekomo układać, by pozbawić Clippers awansu.

 

MarcusCamby wyśmiał wypowiedź Karpika i raczył mu zasugerować, że to właśnie on ma "krew na rękach", bo najbardziej pokrzywdzonym zespołem RS jest właśnie Orlando Magic. "Mitchell i Tatum zasłużyli, by w pierwszym sezonie pokazać się na wielkiej scenie jakim jest gra w postseason. Szkoda, że nie zawsze decydowały tylko względy sportowe. Karpiu to wytrawny i bezwzględny gracz, wie jak wpływać na opinię publiczną" - zakończył swoją wypowiedź GM Pels.

 

MarcusCamby, także odmówił brania udziału we wspólnych konferencjach prasowych z GM Cavs - Fluberem. Nowy zarządca w drużynie LeBrona wprawił w osłupienie opinie publiczną sugerując, że Camby stosuje naciski polityczne, wpływanie na sędziów oraz malwersacje finansowe. MC, mimo niejednego już konfliktu tym razem postanowił nie wyciągać ręki w stronę oponenta, lecz zażądał oficjalnych przeprosin. Co ciekawe, to właśnie MarcusCamby polecił do Cavs Flubera jako zaufanego człowieka, świetnego biznesmena, sprawnego managera i dobrego przyjaciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MarcusCamby, także odmówił brania udziału we wspólnych konferencjach prasowych z GM Cavs - Fluberem. Nowy zarządca w drużynie LeBrona wprawił w osłupienie opinie publiczną sugerując, że Camby stosuje naciski polityczne, wpływanie na sędziów oraz malwersacje finansowe. MC, mimo niejednego już konfliktu tym razem postanowił nie wyciągać ręki w stronę oponenta, lecz zażądał oficjalnych przeprosin. Co ciekawe, to właśnie MarcusCamby polecił do Cavs Flubera jako zaufanego człowieka, świetnego biznesmena, sprawnego managera i dobrego przyjaciela.

Oświadczenie GM-a Cleveland Cavaliers

 

"Oficjalnie przepraszam GM-a Pelicans Marcusa Camby'ego za sugestie iż stosuje on naciski polityczne, wpływanie na sędziów oraz malwersacje finansowe. Słowa te były wypowiedziane w emocjach i nie oddają moich rzeczywistych poglądów na osobę GM-a Pelicans. Wyciągam rękę w kierunku Marcusa, wierząc że mi wybaczy"

 

Podpisano: fluber, GM Cavaliers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczenie GM-a Cleveland Cavaliers

 

"Oficjalnie przepraszam GM-a Pelicans Marcusa Camby'ego za sugestie iż stosuje on naciski polityczne, wpływanie na sędziów oraz malwersacje finansowe. Słowa te były wypowiedziane w emocjach i nie oddają moich rzeczywistych poglądów na osobę GM-a Pelicans. Wyciągam rękę w kierunku Marcusa, wierząc że mi wybaczy"

 

Podpisano: fluber, GM Cavaliers.

 

Tak jest, zgoda. A Bóg wtedy rękę poda!

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WM:  Dziś moim i Państwa gościem będzie były GM Clippers LAF. Dobry Wieczór

LAF:  Dobry Wieczór , Witam Państwa.

WM: Co się stało Clippers po za TOP 8 sensacja ?

LAF: To było coś dziwnego i ta cisza na hali po ostatnim gwizdku sędziego. Kibice nie mogli uwierzyć w to co się wydarzyło. JVG siedział mając wzrok wbity w ziemie. Po meczu dowiedziałem się ,że stacja ESPN zaproponowała mu powrót i będzie raczył nas znowu swoim komentarzem.

WM: Pana twarz również posępna gdy kamera pokazała Pana po ostatnim gwizdku , co się działo w szatni ?

LAF: Tak ja nie mogłem w to uwierzyć , w szatni była cisza wszedłem jako ostatni , Griffin ze wściekłości zdemolował swoją szafkę Paul siedział zakrywając swoją twarz rękami , Melo darł się ,że gdyby wiedział to by miał w dupie te całe wchodzenie z ławki rezerwowych.

WM: Zatem gdzie widzi Pan przyczyny tego stanu ? Zdrowie , forma czynniki zewnętrzne ?

LAF: Skłamałbym gdybym powiedział ,że zdrowie nie było ważne , było ważne forma Melo też swoje zrobiła ale najistotniejsze była niechęć pewnych GMów

WM : O tym przejdziemy za moment , czy to była Pańska decyzja o opuszczeniu sterów klubu ?

LAF: Tak moja o zadecydowały o tym parę czynników o których wspomnę pod koniec tego wywiadu.

WM: A ogólnie jak Pan podsumowuje swoje prowadzenie tego zespołu ?

LAF : Skłamałbym gdybym powiedział ,że super i robiłem wszystko bezbłędnie. Taka rada dla innych GMów bądźcie cierpliwi.Transfer Melo to c_m wyczuł idealny moment kiedy byłem wkurzony na Jamala po serii z Jazz.Pierwowzór tego trade'u był Wesley+Jamal+pick za Melo ale c_m nie chciał. Myślę ,że nie wyruchał mnie jak co niektórzy tutaj piszą ale po prostu miał większe doświadczenie ,które ja nabierałem. Potem maxy dla CP3 i BG32 to też moja pomyłka ,ale skąd mogłem wiedzieć ,że GMowie nie rzucą się na tych zawodników tylko odpuszczą(oboje są warci maxa ale przez bierność GMów można by było ich mieć w promocji). Z plusów to mogę sobie dopisać sprowadzenie Macka oraz pierwsze mecze Babbitta. Nene też uważam za dobry ruch jak i Green. Co do Moore mam mieszane uczucia bo z jednej strony paliło mi się i musiałem załatać dziurę na SG a z drugiej ten pick miał być chroniony w TOP 50 ale Qcin się nie zgodził.

WM: Seria z Jazz czy brak PO , która decyzja bardziej kontrowersyjna ?

LAF: Brak PO bo o ile jestem w stanie zrozumieć ,że Jazz byli minimalnie lepsi (chociaż MJ zamienił Favorsa za Rossa i dodał Mirotica bez formy a ja zamieniłem Pierce'a za Jerebko ,który dawał więcej tej drużynie) to przełknąłem to , teraz jest to niemożliwe.

WM: Co z tą radą ?

LAF: Rada od początku traktowała mnie jak powietrze. Pucz na january'ego i tutaj przepraszam MC bo okazał się on bardzo dobrym członkiem rady.Karpik to samo rewelacja , january pomimo trash talkingu i blokady Redicka dobra robota.Tomek bardzo się stara ale czasami mógłby wyluzować ;)

WM: Było gorąco na linii rada - Clippers , zgodzi się Pan z tym ?

LAF: ależ oczywiście blokada Redicka przez january'ego dało się przełknąć ale odebranie mi Rondo to już była chamska zagrywka ze strony rady bo gdyby złożyli oferty takie jak Cavs w real NBA nie miałbym pretensji ale akurat padło na Rondo który był już jedna nogą w Clippers , zadziwiające prawda ?

WM: Jest Pan kontrowersyjną postacią , zgodzi się Pan z tym ?

LAF:  Kontrowersyjną bo co ? Bo mam swoje zdanie czasem inne od innych jak Lucas dawał 18-9 to nikt się ni zająknął i nie zapytał się co i jak a jak ja dałem komuś inny bilans niż inni to poleciała fala hejtu. Dodatkowo pewna osoba zarzucała mi koszykarskie szachy co było nie prawdą bo powiem Panu szczerze ,że Qcin zamiast 15-12 ode mnie powinien otrzymać 12-15 bo na tyle jego oceniałem drużynę ale chciałem być fer. Jedna uwaga do rady : pisane było ,że brak głosów może być decydujący i aby coś z tym zrobić ale niestety zostało to olane , zresztą miałem kilka pomysłów na usprawnienie tej rozgrywki ale wszystkie zostały wyśmiane bądź zignorowane.

WM: Clippers vs wszyscy

LAF: Wszyscy może ale mimo pocisków ze strony Qcina szanuje go i mam o nim dobre zdanie. MC pomimo stanowczej wymiany zdań w paru kwestiach takich jak pucz na władzę january'ego bardzo go polubiłem. Tecu też wydaje się być jednym z przesympatycznych userów. Shevcu szkoda ,że żywi do mnie głęboką urazę chociaż nie wiem czemu bo wydaje się być osobą o dużej wiedzy na tematy NBA. Strasznie zawiodłem się na kuciu i bulku.

WM: Będzie Pan śledził tą grę ?

LAF: ależ oczywiście i mam nadzieję ,że moje posty nie będą usuwane (śmiech) , już się nie mogę doczekać trash talkingu january'ego o George'u.Jestem też ciekaw kogo nowy GM Clippers obdarzy stanowiskiem trenera w LAC oraz co zrobi z CP3 i BG32. Moim zdaniem zostawiłem mu zespół na spokojną grę w PO albo spokojny rebulidng. Nauczyłem się też paru nowych zasad salary oraz już zacząłem lepiej pojmować rynek graczy. Jednak zabrakło mi cierpliwości przy podejmowaniu niektórych decyzji.

WM: Na sam koniec coś Pan chce dodać od siebie ?

LAF: Tak chciałbym przeprosić wszystkich ,których uraziłem gdyż po tym jak się dowiedziałem o 9 miejscu Clippers byłem w amoku. Jednocześnie też zaznaczam ,że decyzja też była podjęta z powodu spraw osobistych ,które nie pozwalały mi aktywnie uczestniczyć w tej zabawie chociaż jak tylko mogłem starałem się aby był aktywny. Myślę ,że gdyby część GMów potraktowało na serio moje wpisy o Griffinie i Paulu to Clippers byli by w TOP 8 konferencji. Będę dobrze wspominał tą zabawę , panowała tutaj świetna atmosfera i niechajbym odchodzić po-obrażany na wszystkich i wszystko. Myślę ,że każdy wyciągnie odpowiednie wnioski z tego co miało miejsce.

WM: Dziękuje za wywiad

LAF: Dziękuje również.

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs są gotowi do rozmów z KL2.

 

z uwagi na trwające POs rozmowy przewidziane są później w terminie który będzie komfortowym dla gracza.

 

Jednocześnie oświadczam ze bardzo chce gracza aby doszedł do pełni zdrowia i został kolejnym po Robinsonie i Duncanie spur for life.

 

Spurs jako organizacja rozumie doskonale ze Leonard potrzebuje czasu i spokoju i gotowa jest to umożliwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K.C. Johnson

 

"Chcemy być rozważnym graczem podczas najbliższej wolnej agentury, jednak jeżeli nadarzy się okazja to postaramy się ją wykorzystać. Naszym celem jest stopniowy powrót do PO a następnym krokiem będzie walka o jeszcze wyższe cele. Samym PO się nie zadowolimy. Wiemy, że potrzeba na to dużo czasu, właściciele zgodnie zaakceptowali wybraną ścieżkę." To chyba kluczowe słowa, jakie padły na pierwszej konferencji nowego gma Brooklyn Nets. Kibice licznie zgromadzeni przyjęli te słowa burzą braw. Idzie lepsze? Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF - na pewno byłeś barwną postacią i chociaż często miałeś odmienne zdanie niż wszyscy, będę Cię dobrze wspominał ;) liczę, że dalej będziesz śledził losy beGM i nie zabraknie Twoich nietuzinkowych komentarzy :)

 

Tymczasem w kuluarach mówi się o tym, że choć GM Jazz jeszcze dziś podsumował sezon, to już zaczął przygotowania pod kolejny rok... ponoć nie będą to tylko i wyłącznie kosmetyczne ruchy kadrowe, więc fani Jazz niecierpliwie czekają na draft, podczas którego wiele się może zdarzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources: Ponoć Detroit Pistons czeka lekka przebudowa zaczynając od najbliższego offseason. Mówi się o odejściu Jeffa Teague'a, Tobiasa Harrisa i Thaddeusa Younga

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem jak podaje Orlandomagicdaily.com prezydent klubu Jeff Weltman oczekuje od Dnc bardzo pracowitego lata, po świetnych łowach podczas ubiegłorocznego draftu, gdzie klub pozyskał Mitchella i Tatuma, dwóch rookie, którzy od pierwszego meczu imponują dojrzałością i grą jak stare wygi. Klub, który po działaniach poprzedników tkwił w ogromnym marazmie, teraz ma szansę zbudować ciekawy projekt. Wygłodniali sukcesu kibice przychodzili tłumnie na mecze, by podziwiać widowiskową grę i ogromny talent Donovana Mitchella. Wstępne finansowe raporty od Deloitte są bardzo korzystne dla klubu z Orlando. Zarząd klubu prawdopodobnie będzie naciskał na GMa Magic, by ten przyspieszył przebudowę.

 

Orlando Magic nie awansowali do PO. MarcusCamby sądzi jednak, że młodzi gracze zostali skrzywdzeni przez sędziów, zwłaszcza w pierwszych miesiącach gry, gdy sędziowie gwizdali zdecydowanie przeciwko Nim. Brak star power zadecydował o kilku kontrowersyjnych porażkach. Słynący z kontrowersyjnych wypowiedzi GM Pels miał zasugerować, że wpływ na sędziów mogła mieć wypowiedź Karpika. GM Mavs mówił w jednym z wywiadów, że młodzi gracze zamiast szukać gry i wykorzystywać swoje umiejętności, za często skupiają się na wymuszaniu fauli i za przykład podał właśnie dwóch młodych graczy z Orlando Magic. Jego wypowiedź odbiła się dość szerokim echem w środowisku NBA.

 

Jako, że stonowany zwykle Karpik zabrał ostatnio głośny głos w sprawie braku awansu Clippers, GM Mavs powiedział, że każdy kto przyczynił się do braku awansu LAC ma "krew na rękach". Jako winnych nie wskazał jednak prowadzącego kiepską politykę LAFa czy ich sztabu medycznego, który mocno utrudnił mu zadanie liczną ilością kontuzji czołowych graczy, ale sędziów oraz GMów, którzy mieli się rzekomo układać, by pozbawić Clippers awansu.

 

MarcusCamby wyśmiał wypowiedź Karpika i raczył mu zasugerować, że to właśnie on ma "krew na rękach", bo najbardziej pokrzywdzonym zespołem RS jest właśnie Orlando Magic. "Mitchell i Tatum zasłużyli, by w pierwszym sezonie pokazać się na wielkiej scenie jakim jest gra w postseason. Szkoda, że nie zawsze decydowały tylko względy sportowe. Karpiu to wytrawny i bezwzględny gracz, wie jak wpływać na opinię publiczną" - zakończył swoją wypowiedź GM Pels.

 

 

GM Magic oswiadcza:

"Chcaiłbym oświadczyć iż mam, pełne wsparcie włascicieli Jeff razem z Richardem wczoraj na grillu powiedzieli- tfu, przepraszam pan Weltman z panem DeVos na video konferencji powiadomili mnie o pełnym wsparciu a także ujawnili jaka bardzo są zadowoloni z wyboru w ostatnim drafcie dwóch potencjalnych franchise playerów, których w tej organizacji od czasów Howarda nie widziano".

Ponadto dodał:

"Cieszymy się że zabrakło nam tak nie wiele do Playoffów. Jednak w pierwszym sezonie gry naszych młodych gwiazd dalismy sobie za zadanie jak najwiekszy rozwój ich wielkiego potencjału. Presję na wynik odłożylismy na bok. Jestesmy zadwoleni z wyniku sportowego jak i rozwoju wszystkich zawodników. Będziemy szukać wzmocnien w to lato ale oczywiscie naszym największym wzmocnieniem będzie fakt, że nasi zawodnicy będą z roku na roku coraz lepsi."

 

-------------------

ps nie wiem czy Jeff Weltman byłby w moim Orlando Magic gdyż został zatrudniony już w tym sezonie ale niech będzie tym prezydentem klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i hajs na plusie u mnie jest  więc tym bardziej własciciel zadowolony :)

 

Przepraszam za brak głosowania ale w pracy miałem ciezki tydzień a potem majówka dla resetu i się zapomniałom O tyle mi głupio iż tak jak team Clipps do mnie nie przemawia tak aktualna Minnesota która z tą z reala ma niewiele wspólnego to już w ogóle. Tym samym jeśli znajdzie się godny następca mojego teamu proszę o kontakt. Byle komu teamu nie dam gdyż wbrew powszechnej opinii drużyny na pewno nie spieprzyłem nie wdałem się w zrąbane kontrakty nie sprzedałem nikogo wartościowego z tych Rakiet które przejąłem. Mój jedyny błąd to sprzedaż Miroticia a raczej co innego - zachowałem się fair a powinienem zachować się inaczej. Wątpię by człowiek morza to docenił. Cóż.

 

nie wiem jak inni ale ja doceniam

cm pewnie też

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle mamy ogrom graczy, którzy są ewidentnie przepłaceni i ni chu chu nie pomyślą nawet o opt-out.

 

Melo 27kk, Kanter 18, Lin 12, Patty Mills 13, Autsin Rivers 13, Wes Mathews 18, ale i masa średniaków po 5-8 mln jak Joseph, Temple, Kufous Shump, czy Ian Clark. Sporo gotówki będzie zamrożonej

Zaczynamy

 

Adrian Wojnarowski

Konto zweryfikowane

 

@wojespn

1 min.1 minutę temu

Więcej Adrian Wojnarowski podał/a dalej Adrian Wojnarowski

Joseph will make $7.95M next season with Indiana -- the final of a four-year, $30M deal. In a tight summer free agent market, Joseph won't be the last player to opt-in on his 2018-19 contract.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donoszą źródła zbliżone do managmentu, NY Knicks planują tuż po zakończeniu PO rozpoczęcie rozmów na temat przedłużeń kontraktów z K.Porzingisem oraz K.Irvingiem i co ciekawe, Justisem Winslow. 

W planach transferowych mowa jest o wzmocnieniu obwodu.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy

 

Adrian Wojnarowski

Konto zweryfikowane

 

@wojespn

1 min.1 minutę temu

Więcej Adrian Wojnarowski podał/a dalej Adrian Wojnarowski

Joseph will make $7.95M next season with Indiana -- the final of a four-year, $30M deal. In a tight summer free agent market, Joseph won't be the last player to opt-in on his 2018-19 contract.

GM Pacers jest ucieszony, taki grajek jako sparing partner Fultza, za jakies 7,5% salary to bajka ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny managment Knicks bada, jak się mają obecnie relacje między Irvingiem, a LBJ. 

WoW. Ktoś tu mocno coś bada, albo i nie, tylko po co? :)

Relacje są świetne, Irving po dwóch miesiącach zmienił zdanie i wszystko czego teraz chce to być giermkiem Lebrona.

A managment Knicks bada i bada a może nie bada, nie bada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW. Ktoś tu mocno coś bada, albo i nie, tylko po co? :smile:

Relacje są świetne, Irving po dwóch miesiącach zmienił zdanie i wszystko czego teraz chce to być giermkiem Lebrona.

A managment Knicks bada i bada a może nie bada, nie bada :smile:

To tylko plotka Marca Bermana. Mało wiarygodne źródło. 

 

A tak na marginesie to życzyłbym sobie, żeby Rockets i Nuggets zwolnili sobie jakoś miejsce w salary i po lebrona podbili, skoro January nie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

It’s commonly heard on the front office grapevine that Leonard is eyeing the Lakers as a free agent in 2019. One of the Western Conference executives noted it’s no accident that the Lakers reportedly have shifted their free-agent plans to focus on the ’19 class (which Leonard may headline), according to Shelburne and ESPN.com’s Adrian Wojnarowski, as opposed to a quick fix this summer.
 
“That’s why [the Lakers] are spinning it into ‘wait till next year,'” the executive said. “They know they can get Kawhi.”

 

 

Knicks-Kawhi-Leonard.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.