Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dzieki za zrobienie "dobrego gruntu pod interesy" ;)

 

Z checia dolacze do zabawy, jak moze niektorzy mnie kojarza lubie gry fantasy na yahoo, i gram w nie od wielu lat.

 

Tu zasady sa teoche inne, ale cek jest ten sam, miec jak najlepszy zespol :)

 

Kontakt ze mna to pm i facebook jesli chcecie by bylo jeszcze szybciej.

 

Jakis konkretnhch planow na Portlandczykow na ta chwile nie mam, ale blizej weekendu siade sie i okresle.

 

Milego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzieki za zrobienie "dobrego gruntu pod interesy" ;)

 

Z checia dolacze do zabawy, jak moze niektorzy mnie kojarza lubie gry fantasy na yahoo, i gram w nie od wielu lat.

 

Tu zasady sa teoche inne, ale cek jest ten sam, miec jak najlepszy zespol :)

 

Kontakt ze mna to pm i facebook jesli chcecie by bylo jeszcze szybciej.

 

Jakis konkretnhch planow na Portlandczykow na ta chwile nie mam, ale blizej weekendu siade sie i okresle.

 

Milego dnia :)

Jeżeli to potwierdzone to witam w imieniu Bulls.

 

Spodziewam sie solidnej roboty, data rejestracji na forum robi wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczenie byłego już general menagera Portland Trail Blazers

 

W związku kłopotami zdrowotnymi zdecydowałem się na radykalny krok jakim jest opuszczenie drużyny Portland Trail Blazers, chcąc znajdować się bliżej rodzinnych stron. Z ciężkim sercem dokonałem tej decyzji, mając na uwadze dobro całej drużyny. Niemniej jestem dumny, że mogłem być częścią tej ekipy. Trafiłem do doskonałej organizacji, gdzie poznałem wielu świetnych ludzi, spotkałem ogrom zaangażowanych kibiców nie tylko podczas spotkań ale także w życiu codziennym. Będę miło wspominać spędzony tutaj czas. Jestem jednak typem człowieka, który nie potrafi usiedzieć w miejscu, żyję sportem dniem i nocą. Dlatego zaakceptowałem propozycję objęcia stanowiska general menager w drużynie Brooklyn Nets. Tutaj będę mieć czas podreperować swoje zdrowie oraz sprawy prywatne, a moja rola w najbliższym okresie nie będzie wymagała takiego zaangażowania i nerwów. Dlatego jeszcze raz dziękuje za wyrozumiałość właścicielowi i działaczom Portland Trail Blazers, życząc im sukcesów w nadchodzących play-offach, a w nowym środowisku mam nadzieję, iż uda mi się spełnić postawione przede mną cele. 

 

kolader

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources: GM Bucks ma zamiar starać się o stanowisko GMa Clippers

 

Wśród potencjalnych kandydatów wymienia się również gm'a Knicks, który dotychczas nie dogadał się z właścicielem obecnego klubu w sprawie przedłużenia kontraktu. 

 

Po tym, jak wczoraj poznano pary play-offs, GM-owie drużyn, które w 1 i 2 rundzie trafiają na Cleveland Cavaliers postanowili rozpocząć poszukiwania nowej pracy.

 

LeBron James w wywiadzie dla lokalnej rozgłośni radiowej powiązał chęć ucieczki GM-ów czołowych drużyn Wschodu do Konferencji Zachodniej z niedawnym pojawieniem się nowego GM-a w drużynie z Cleveland. LeBron powiedział parę ciepłych słów o nowym menedżerze. "W ciągu półtora miesiąca rozwiązał naszą sytuację kontraktową i stworzył z nas kontendera. To pracocholik, zaczyna pracę o 5 rano, kończy grubo po północy, czuwa nad klubem cały czas. Nic dziwnego, że inni GM-owie się go boją"

 

Przypomnijmy, że już w najbliższym tygodniu Cleveland Cavaliers rozpoczną swoją walkę o mistrzostwo NBA 2018 serią z Milwaukee Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie sezonu Utah Jazz (20-62):

 

Po wolnej agenturze solidnie przepracowanej,

mieliśmy znów poczuć smak 50. wygranej.

Miało być tak pięknie i znów play-offy,

lecz już w pierwszym meczu były kłopoty...

Hayward, lider, kontuzji doznał,

George'owi Hillowi spadła forma,

potem dalej Gobert i Terrence Ross

przeleżeli z urazem niejedną noc.

Taki stan rzeczy GM-a zaniepokoił,

pożegnał więc kilku graczy swoich,

życząc im powodzenia w nowych zespołach,

w których ważna będzie ich rola,

a ponadto będą walczyć teraz o wysokie cele,

a w Jazz osiągnęliby teraz niewiele.

W zamian za Inglesa i Goberta

Jazz dostali niejednego talenta ;p

Jordan Bell i Dejounte Murray

będą teraz o wynik organizacji dbali,

a ponadto gracze, których jeszcze nie znamy,

których w przyszłości poznamy.

Ostatecznie sezon spisany na straty,

jednak cieszą niejednego gracza staty,

bo przyszłość maluje się przed Jazz fajnie,

GM szuka wzmocnień nieustannie

i już wkrótce, w dzień draftu coś się zdarzy,

poznamy kilka nowych twarzy.

To wkrótce, a teraz offseason w Salt Lake City,

gracze sobie spokojnie pojechali na ryby,

lecz wkrótce na treningach w hali ich znajdę,

bo tam z nowymi pomysłami czeka coach Snyder.

GM natomiast wciąż się głowi,

jak sprawić, żeby znów były play-offy

i dla Jazz, żeby nastał wiek złoty,

a gracze by byli na sukcesy gotowi.

 

Zapraszam do rozmów odnośnie wymian i nie tylko ;) jeśli chodzi o trading block, to go zaraz odświeżę, a ew. wymiany weszłyby w dzień draftu ;)

 

Taki to był sezon Jazz, może i nie do końca udany, ale podoba mi się wyzwanie, które przede mną stoi jako GM-em :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3, Blake, DAJ i Moore dostępni. :]

Jak donoszą anonimowe źródła, wsród głównych zainteresowanych usługami Chrisa Paula wymienia się Denver Nuggets, Boston Celtics oraz Orlando Magic.

 

Pojawia się jednak pytanie, czy cp3 w przypadku ewentualnego transferu nie wykorzysta no-trade clause. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donoszą anonimowe źródła, wsród głównych zainteresowanych usługami Chrisa Paula wymienia się Denver Nuggets, Boston Celtics oraz Orlando Magic.

Żródła zbliżone do Boston Celtics donoszą iż wysoko postawiony przedstawiciel front office zapytany o potencjalne zainteresowanie usługami CP3 jedynie z nostalgią zapatrzył się dal i z zadumą zaczął zaplatać warkocze na klatce piersiowej sekretarki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za brak głosowania ale w pracy miałem ciezki tydzień a potem majówka dla resetu i się zapomniałom O tyle mi głupio iż tak jak team Clipps do mnie nie przemawia tak aktualna Minnesota która z tą z reala ma niewiele wspólnego to już w ogóle. Tym samym jeśli znajdzie się godny następca mojego teamu proszę o kontakt. Byle komu teamu nie dam gdyż wbrew powszechnej opinii drużyny na pewno nie spieprzyłem nie wdałem się w zrąbane kontrakty nie sprzedałem nikogo wartościowego z tych Rakiet które przejąłem. Mój jedyny błąd to sprzedaż Miroticia a raczej co innego - zachowałem się fair a powinienem zachować się inaczej. Wątpię by człowiek morza to docenił. Cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.