Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Czemu musi byc? Nie moge chciec podpisac wiecej niz jednego gracza skoro mam ich tylko 8 w skladzie?

Tu nie ma o czym dyskutowac bo wypisalem warunki najjasniej jak sie da

Bo regulamin mówi:

5.43 Po opublikowaniu przez komisarza oferty nie mogą być cofnięte, a priorytety i warunki wśród graczy zmienione. Jedyne co może wpłynąć na warunki i priorytety złożonych ofert to kontroferty.

Czyli priorytety muszą być jak widzisz. Mało tego, patrz na to:

5.35c W przypadku gdy jeden gracz zbierze wszystkie "jedynki", ale nie podpisze umowy z powodu priorytetów, decyduje liczba drugich miejsc oraz w przypadku remisu punkt 5.34b

Jak byś chciał rozstrzygnąć jakiegokolwiek gracza w przypadku remisu jak nie określasz priorytetów i zaraz całe beGM zacznie tak robić i będzie tylko pisane, że to numery ofert a nie prio? Coin flip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tangiers napisał:

@fluber

Miales teraz mozliwosc wpisania Davisa i Lopeza jako 1 i 2 w tych kontrofertach, tak jak zrobili wlasnie Knicksi. Z jakis wzgledow tego nie zrobiles i dla mnie jest jasne, ze priorytetem nr 1 jest Craig, niezaleznie od podpisu Davisa/Lopeza

Z takich ze to nie byly priorytety i skoro pisemnie wyjasnilem wszystkie warunki to znaczy ze to nie byly priorytety. NIGDZIE NIE NAPISALEM ZE TO PRIORYTETY. Jakim prawem ignorujecie to co napisalem i zakladacie ze napisalem co innego? To jest zart.

1 minutę temu, Eld napisał:

Bo regulamin mówi:

5.43 Po opublikowaniu przez komisarza oferty nie mogą być cofnięte, a priorytety i warunki wśród graczy zmienione. Jedyne co może wpłynąć na warunki i priorytety złożonych ofert to kontroferty.

Czyli priorytety muszą być jak widzisz. Mało tego, patrz na to:

5.35c W przypadku gdy jeden gracz zbierze wszystkie "jedynki", ale nie podpisze umowy z powodu priorytetów, decyduje liczba drugich miejsc oraz w przypadku remisu punkt 5.34b

Jak byś chciał rozstrzygnąć jakiegokolwiek gracza w przypadku remisu jak nie określasz priorytetów i zaraz całe beGM zacznie tak robić i będzie tylko pisane, że to numery ofert a nie prio? Coin flip?

PRZECIEZ JA k**** NIE ZMIENILEM ZADNYCH PRIORYTETOW W OFERTACH!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Z takich ze to nie byly priorytety i skoro pisemnie wyjasnilem wszystkie warunki to znaczy ze to nie byly priorytety. NIGDZIE NIE NAPISALEM ZE TO PRIORYTETY. Jakim prawem ignorujecie to co napisalem i zakladacie ze napisalem co innego? To jest zart.

Na spokojnie. Skoro regulamin mówi przynajmniej w dwóch punktach o określaniu priorytetów to w jaki sposób my, GMowie je określamy przy ofertach?

4 minuty temu, fluber napisał:

 

PRZECIEZ JA k**** NIE ZMIENILEM ZADNYCH PRIORYTETOW W OFERTACH!!! 

No to kto był u Ciebie nr 1 na liście priorytetów PO ofertach, a przed KONTROFERTAMI?

Później będzie kolejne pytanie ale na razie odpowiedz na te.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Na spokojnie. Skoro regulamin mówi przynajmniej w dwóch punktach o określaniu priorytetów to w jaki sposób my, GMowie je określamy przy ofertach?

No to kto był u Ciebie nr 1 na liście priorytetów PO ofertach, a przed KONTROFERTAMI?

Później będzie kolejne pytanie ale na razie odpowiedz na te.

Ja np okreslam priorytety piszac ze lopez jest priorytetem nad craigiem. 

Nikt nie byl nr 1 na liscie priorytetow bo nie mialem priorytetow po ofertach. przy wygranej podpisalbym wszystkich 5 graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Z takich ze to nie byly priorytety i skoro pisemnie wyjasnilem wszystkie warunki to znaczy ze to nie byly priorytety. NIGDZIE NIE NAPISALEM ZE TO PRIORYTETY. Jakim prawem ignorujecie to co napisalem i zakladacie ze napisalem co innego? To jest zart.

Dla mnie te 5 ofert, w tej kolejnosci ktora podales, wygladaja jak priorytety bez zadnych warunkow, czyli wykazujesz chec podpisania ich wszystkich. Nie wiem dlaczego mialbym je traktowac jako 5 randomowych ofert. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie @fluber że nie rozumiesz swojego błędu. Można odnieść wrażenie, że to twoje pierwsze FA i właśnie się dowiedziałeś, że te numerki coś znaczą. Tak, one wyznaczają priorytet. Craig jako jedynka był twoim priorytetem i mogłeś teraz w kontrofertach to zmienić, ale napisałeś 6 i 7 przy Nich przez co warunek jest niemożliwy.

Popatrz na oferty innych. Chociażby takiego Ashigaru, a potem spójrz na swoje.

1 minutę temu, fluber napisał:

Nikt nie byl nr 1 na liscie priorytetow bo nie mialem priorytetow po ofertach. przy wygranej podpisalbym wszystkich 5 graczy.

Ok, czyli już wiemy, że nie znasz zasad albo udajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czaję twoje rozumowanie @fluber, ale po coś te kolejności są. Nie wystarczyło napisać 1.Davis 2.Lopez 3.Craigi obyłoby się bez wyjaśniania i kombinowania z tłumaczeniem? Bo tak naprawdę wyglądają twoje kontroferty. Dla mnie to jest zrozumiałe, ale po to mamy to numerowanie żeby było wszystko wyraźnie. Coś pechowe jest to tegoroczne FA bo jakoś w zeszłym roku nie było z tą numeracją i warunkami problemów. Wszyscy sobie utrudniacie robotę i marnujecie swój i reszty czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dziwi mnie @fluber że nie rozumiesz swojego błędu. Można odnieść wrażenie, że to twoje pierwsze FA i właśnie się dowiedziałeś, że te numerki coś znaczą. Tak, one wyznaczają priorytet. Craig jako jedynka był twoim priorytetem i mogłeś teraz w kontrofertach to zmienić, ale napisałeś 6 i 7 przy Nich przez co warunek jest niemożliwy.

Popatrz na oferty innych. Chociażby takiego Ashigaru, a potem spójrz na swoje.

Ok, czyli już wiemy, że nie znasz zasad albo udajesz.

Przy moich ofetyach jest wszystko wyjasnione pisemnie. Skoro pisze ze oferta 6 jest priorytetem nad 1 to jak mozna wpasc na pomysl ze te numerki oznaczaja dla mnie priorytety. No k**** jak? Nigdzie nie napisalem ze to sa priorytety. Nigdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Przy moich ofetyach jest wszystko wyjasnione pisemnie. Skoro pisze ze oferta 6 jest priorytetem nad 1 to jak mozna wpasc na pomysl ze te numerki oznaczaja dla mnie priorytety. No k**** jak? Nigdzie nie napisalem ze to sa priorytety. Nigdzie. 

Ale to wynika samo z siebie. Tymi numerkami wyznaczasz priorytet. Nie musisz tego pisać.

Cholera, przecież człowiek morza w II turze chciał dać Rubio jako pierwszego i nie zostało mu to pozwolone. Dlaczego? Bo w pierwszych ofertach dał go jako trzeciego.

Tak samo ja nie mogę teraz wstawić sobie kolejności, gdzie to Melli jest jedynką.

Tak, twój zapis jest bardzo logiczny i oczywisty, ale mimo to niezgodny z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

Ok, czyli już wiemy, że nie znasz zasad albo udajesz.

Lepiej hamuj.

Przepuszczacie w tym fa wszystko. Zle kwoty, nieregulaminowe snt, wszystko a czepiacie sie najlepiej i najjasniej wytlumaczonej oferty jaka tu zostala zlozona.

Moze nie zauwazyliscie ale poswiecam tej grze sporo czasu i sporo czasu poswiecilem na przygotowanie ofert. 

To jest niepowazne co robicie. Po prostu niepowazne. Nie ma zadnych watpliwosci co do tego co mialem na mysli w ofertach. Zadnych. To jest jasne jak slonce. Nie pierwszy raz jestem tu niesprawiedliwie traktowany. 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ale to wynika samo z siebie. Tymi numerkami wyznaczasz priorytet. Nie musisz tego pisać.

Cholera, przecież człowiek morza w II turze chciał dać Rubio jako pierwszego i nie zostało mu to pozwolone. Dlaczego? Bo w pierwszych ofertach dał go jako trzeciego.

Tak samo ja nie mogę teraz wstawić sobie kolejności, gdzie to Melli jest jedynką.

Tak, twój zapis jest bardzo logiczny i oczywisty, ale mimo to niezgodny z regulaminem.

Nie, bo napisal slownie ze rubio jest oferta warunkowa!!!!!

Nic nie wynika samo z siebie. To sa wasze wymysly. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Lepiej hamuj.

Przepuszczacie w tym fa wszystko. Zle kwoty, nieregulaminowe snt, wszystko a czepiacie sie najlepiej i najjasniej wytlumaczonej oferty jaka tu zostala zlozona.

Moze nie zauwazyliscie ale poswiecam tej grze sporo czasu i sporo czasu poswiecilem na przygotowanie ofert. 

To jest niepowazne co robicie. Po prostu niepowazne. Nie ma zadnych watpliwosci co do tego co mialem na mysli w ofertach. Zadnych. To jest jasne jak slonce. Nie pierwszy raz jestem tu niesprawiedliwie traktowany. 

Już kilka osób napisało Ci, gdzie zrobiłeś błąd, a ty w prywatnej wiadomości nazwałeś mnie śmieciem. I chcę by każdy to na forum wiedział.

Fluber stawiam Ci sprawę jasno, albo przeprosiny, albo do widzenia.

A Tobie January zabraniam kasować posta. To już za daleko zaszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Przy moich ofetyach jest wszystko wyjasnione pisemnie. Skoro pisze ze oferta 6 jest priorytetem nad 1 to jak mozna wpasc na pomysl ze te numerki oznaczaja dla mnie priorytety. No k**** jak? Nigdzie nie napisalem ze to sa priorytety. Nigdzie. 

To po co numerowałeś? Przytoczyłem Ci dwa punkty z regulaminu które mówią o nadawaniu priorytetów.

Powiedz mi jedno. Jak Ty byś chciał rozstrzygnąć ewentualny remis gdzie decydowały by ilości priorytetów na danego gracza? Bo na to coś odpowiedzieć nie potrafisz.

5 minut temu, january napisał:

Będę się bił o flubera, lol. No ale to jutro, dobranoc wszystkim.

Nie kpij. Mógł nie dawać numerków. Domagam się głosowania jak Rada to przepchnie, bo to by był grubszy lol. W przypadku remisu na jakiegoś gracza jak byś rozstrzygnął jak nie po priorytetach i przy ich użyciu jak nawet regulamin o tym mówi?

3 minuty temu, fluber napisał:

 

Ale czy Ty wiesz, że od Twojego priorytetu może być uzależnione Craig w OKC lub Wizzards/IV runda?

Zdajesz sobie sprawę z konsekwencji zamętu i bałaganu jaki wprowadzasz choć by w tych głupich numerkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

To po co numerowałeś? Przytoczyłem Ci dwa punkty z regulaminu które mówią o nadawaniu priorytetów.

Powiedz mi jedno. Jak Ty byś chciał rozstrzygnąć ewentualny remis gdzie decydowały by ilości priorytetów na danego gracza? Bo na to coś odpowiedzieć nie potrafisz.

Nie kpij. Mógł nie dawać numerków. Domagam się głosowania jak Rada to przepchnie, bo to by był grubszy lol. W przypadku remisu na jakiegoś gracza jak byś rozstrzygnął jak nie po priorytetach i przy ich użyciu jak nawet regulamin o tym mówi?

Zeby nie musiec pisac " torrey craig jest warunkowy od robina lopeza"  tylko 1 zalezy od 6. Priorytety sa przy warunkach. Nawet jest to napisane w regulaminie

5.41 Możliwe jest składanie ofert warunkowych ("składam tylko jeśli przegram głosowanie o zawodnika, którego mam wyżej na priorytetowej liście). Taka oferta zajmuje slot jak każda inna.

2 minuty temu, BMF napisał:

Przecież fluber złożył pięć oddzielnych ofert w fazie ofert, a w kontrofertach mógł dać priorytet tym Davisom.

Oczywiscie ze tak. 

22 minuty temu, ozzy110 napisał:

Ok czaję twoje rozumowanie @fluber, ale po coś te kolejności są. Nie wystarczyło napisać 1.Davis 2.Lopez 3.Craigi obyłoby się bez wyjaśniania i kombinowania z tłumaczeniem? Bo tak naprawdę wyglądają twoje kontroferty. 

Nawet sie nie dalo bo oferta 5 jest nad oferta 6, oferta 6 jest nad oferta 1 ale oferta 1 i oferta 5 sa rownorzedne. Nie da sie tego zrobic przez zwykle wypisanie kolejnosci.

Jestem zdumiony ze komukolwiek musze tlumaczyc co mialem na mysli i ze dla kogokolwiek to jest niejasne.

37 minut temu, Eld napisał:

 

Czyli priorytety muszą być jak widzisz.

To brak u Ciebie numerka przy craigu oznacze wg Ciebie ze Twoja kontroferta dla craiga jest niewazna?

38 minut temu, Eld napisał:

Mało tego, patrz na to:

5.35c W przypadku gdy jeden gracz zbierze wszystkie "jedynki", ale nie podpisze umowy z powodu priorytetów, decyduje liczba drugich miejsc oraz w przypadku remisu punkt 5.34b

Jak byś chciał rozstrzygnąć jakiegokolwiek gracza w przypadku remisu jak nie określasz priorytetów 

Priorytety nie maja nic do remisow. Chodzi o warunkowanie. Przeciez to jedno i to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Przecież fluber złożył pięć oddzielnych ofert w fazie ofert, a w kontrofertach mógł dać priorytet tym Davisom.

Ale któregoś MUSI określić jako prio. 

Tworzymy kolejny precedens. Po coś ta numeracja jest inaczej burdel się robi.

A swoja droga Flubi, jak ja nie daje się ponosic emocją nawet w obliczu na dość ciekawy steal to Ty tez nie powinieneś. Ja rozumiem emocje ale za ten "śmieciu" to przepraszam powinno paść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Dobrze by bylo gdyby jednak w radzie ktos inny podejmowal decyzje dotyczace mnie bo widze ze masz cos do mnie personalnie

Ale ty masz urojenia. Piszesz to za każdym razem jak mam odmienne zdanie niż ty. Nie znosisz krytyki, nie przyjmujesz innego zdania niż swoje. Mimo to ceniłem Cię i przypomnę przelałem kwotę 100zł na wybrany przez Ciebie cel byś wrócił do gry. Ot, ja wsparłem akcje charytatywną, ty miałeś satysfakcje i dopieszczone ego. Wszyscy wygrali.

Teraz gdy normalnie omawiamy problem, ty wyjeżdżasz z takimi tekstami, że o nazwaniu mnie śmieciem nie wspomnę. Normalne omawianie zasad. Sam cytujesz regulamin z zapisem o priorytetowej liście, ale jakbyś nie rozumiał o co chodzi. Eld punktuje Cię z każdej strony, a ty nawet nie odpowiadasz.

I normalnie przyznałbyś się do błędu i nie byłoby tematu, może nawet rada poszła by Ci na rękę. Ale ty się skompromitowałeś. I ja na ten moment żądam twojego odejścia. Odszedł już przez Ciebie MMM2121, był bliski tego RonnieArtestics. Chyba jednak BeGM zyska jak opuścisz naszą zabawę. Po prostu masz problemy emocjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Ale któregoś MUSI określić jako prio. 

Tworzymy kolejny precedens. Po coś ta numeracja jest inaczej burdel się robi.

A swoja droga Flubi, jak ja nie daje się ponosic emocją nawet w obliczu na dość ciekawy steal to Ty tez nie powinieneś. Ja rozumiem emocje ale za ten "śmieciu" to przepraszam powinno paść.

Nie musze jezeli chce podpisac wiecej graczy!!!!

Trudno zachowac spokoj, szkoda ze Camby sie nie pochwali co pisal do mnie na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

 

Nawet sie nie dalo bo oferta 5 jest nad oferta 6, oferta 6 jest nad oferta 1 ale oferta 1 i oferta 5 sa rownorzedne. Nie da sie tego zrobic przez zwykle wypisanie kolejnosci.

Jestem zdumiony ze komukolwiek musze tlumaczyc co mialem na mysli i ze dla kogokolwiek to jest niejasne.

A jak byś chciał rozstrzygnąć remis jak by Ci 5 i 6 nie wypaliło a na 1 TYLKO jeden GM dał by taką samą ofertę jak Ty i w głosach było by 14:14? Kłócił byś się pewnie, że przecież był nr 1 czyli priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.