Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, witam w zespole Richauna Holmesa. Dobry team defender i pasuje do Vuca (i Ibaki). W realu dostal room/2, a u nas to chyba troche steal za minimum. Stanowi duze wzmocnienie lawki. 

Nie mam pojecia kogo podpisze za room, zastanawiam sie wrecz czy w ogole kogos podpisze, znowu @shevcu mnie dobil z oferta dla drugiego blizniaka. Najpierw Wielki Tadek, teraz Morris. Daj Boze, zeby warunki sie dobrze ulozyly. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Uff, witam w zespole Richauna Holmesa. Dobry team defender i pasuje do Vuca (i Ibaki). W realu dostal room/2, a u nas to chyba troche steal za minimum. Stanowi duze wzmocnienie lawki. 

Nie mam pojecia kogo podpisze za room, zastanawiam sie wrecz czy w ogole kogos podpisze, znowu @shevcu mnie dobil z oferta dla drugiego blizniaka. Najpierw Wielki Tadek, teraz Morris. Daj Boze, zeby warunki sie dobrze ulozyly. 

Marcus Morris to miał być w Pels, brutusie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Uff, witam w zespole Richauna Holmesa. Dobry team defender i pasuje do Vuca (i Ibaki). W realu dostal room/2, a u nas to chyba troche steal za minimum. Stanowi duze wzmocnienie lawki. 

Nie mam pojecia kogo podpisze za room, zastanawiam sie wrecz czy w ogole kogos podpisze, znowu @shevcu mnie dobil z oferta dla drugiego blizniaka. Najpierw Wielki Tadek, teraz Morris. Daj Boze, zeby warunki sie dobrze ulozyly. 

Tak. Jest Twój. Gratulacje.

@january i @Sylvinho. zasadzili się na Craiga, ale 3 i 6 miejsce na liście prio może sprawić, że trafi on do...OKC. No chyba że @fluber podniesie kapustę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Tak. Jest Twój. Gratulacje.

@january i @Sylvinho. zasadzili się na Craiga, ale 3 i 6 miejsce na liście prio może sprawić, że trafi on do...OKC. No chyba że @fluber podniesie kapustę.

Craig jest warunkowy wzgledem davisa i lopeza wiec jezeli ktorys z nich trafi do mnie to craig spada do 4 rundy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Nie spada a trafi do mnie Misiu.

Ja go mam niezależnie od pierwszych 4 ofert.

5.32b Jeśli zawodnik otrzyma jedynie oferty warunkowe i wszystkie nie wypalą, to traktowany jest jakby nie otrzymał w danej turze żadnej oferty (i kontry się nie liczą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa w miarę jasna:

Kanter na 100% u mnie, a pozostaje jeszcze Robin Lopez, który u mnie będzie miał z 14-16 minut parkietu a w Lakers będzie 3 wyborem na tej pozycji. Oferta, gdzie dostaje grube miliony raczej nie dojdzie do skutku. 

 

W przypadku pozostałej czwórki to Ross już u mnie odpada. Carroll na dziś raczej u mnie. Spurs nie dają mu tyle kasy na rok, ile ma u mnie, plus u mnie za rok może wejść na rynek a u ignazza będzie się kisił. Jeżeli nie dojdzie do skutku to Marcus już namawia Kieffa na wspólną grę w Sacto. Możliwy jest też powrót Burksa do Kings, który ode mnie ma chyba najlepszą opcję na dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

5.32b Jeśli zawodnik otrzyma jedynie oferty warunkowe i wszystkie nie wypalą, to traktowany jest jakby nie otrzymał w danej turze żadnej oferty (i kontry się nie liczą)

Ale to jest bezsens.

To po co w takim razie nam te kontroferty? :D 

Przecież wiadomo, że aby wygrać kogoś przez kontrofertę, to oferty i reoferty muszą nie wypalić. Kto to wymyślił? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to teraz na spokojnie:

@LONGER01

Cody Martin - Room MLE maksimum dwuletnie, oferta nieważna

Matt Thomas - nie masz z czego dać trzyletniego minimum, ani cap space, ani wyjątku.

@karpik

Złe warunki na Thomasa i Martina. Dyskusyjną sprawą jest czy można zmienić wyjątek w trakcie, raczej tak, bo pisanie go nie jest obowiązkiem, ale skoro dajesz cztery lub trzy lata to nie możesz do tego użyć Bi-Annual

@Qcin_69

Kurt Thomas nie brał udziału w III turze.

@polishllama69

Oferta na Smitha nie mogła zostać przedstawiona

@LeweBiodroSmoka

Z zapisu wynika, że WCS jest twoim priorytetem...

@Regis

Tu trzeba głosować czy oferty są ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Ale to jest bezsens.

To po co w takim razie nam te kontroferty? :D 

Przecież wiadomo, że aby wygrać kogoś przez kontrofertę, to oferty i reoferty muszą nie wypalić. Kto to wymyślił? 

Nie wiem ale przeciez ross spadl do 3 tury dokladnie z tego samego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.