Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, tangiers napisał:

To juz inna sprawa. Wydaje mi sie, ze chodzi o to zeby nie stealowac w ten sposob, zwlaszcza w 1-2 rundzie FA. Mozna wtedy zmyslnie policzyc priorytety i wyrwac all stara za bezcen, co by popsulo gre

Yiup. Tylko u mnie nie ma co się burzyć bo i tak jednym rokiem mocno przebijam dwa lata Flubera a Jasiowi zacznę życzyć Looneya :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Po coś te numerki są nadawane, tak? Nie dla ozdoby a właśnie dla prio. Jak ktoś takie prio wypisał to takie powinno być brane pod uwagę, a nie że wygra co tam chce, np z 4 czy 6 pozycji i będzie tłumaczyj "Ale hej to było moje prio" !

Zeby bylo widac ile ofert zlozylem. 

W 1 turze zlozylem 5 ofert i zadna nie byla zalezna od innej. Zadna nie byla priorytetem wzgledem zadnej. Jakbym wygral tych 5 graczy to wszystkich bym podpisal. Oferty 6 i 7 wprowadzily warunki ktore wypisalem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

 

Sprawa flubera i LBSa jest dużo poważniejsza.

Dla mnie akurat prosta. Piszemy po coś kolejność, tak? Regulamin mówi o priorytetach ale nie pisze jak je określać więc chyba logicznym jest, że określamy je liczbami a nie że gracz 4 jest dla mnie prio przed 1. W ten sposób będzie precedens bo po opublikowaniu ofert/kontrofert/reofert każdy sobie zobaczy czy ma szanse czy nie i będzie argumentował "że jemu to chodziło o oferty nie o prio i tak naprawdę ma 4 jako prio a nie 1".

Bez jaj. Liczyć chyba umiemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Zeby bylo widac ile ofert zlozylem. 

W 1 turze zlozylem 5 ofert i zadna nie byla zalezna od innej. Zadna nie byla priorytetem wzgledem zadnej. Jakbym wygral tych 5 graczy to wszystkich bym podpisal. Oferty 6 i 7 wprowadzily warunki ktore wypisalem.

 

To równie dobrze mogłeś postawić kropki. O takie:

  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

Też widać, że jest pięć. Ale skoro nadałeś numerację to chyba logiczne że taką masz kolejność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Tam nie ma zadnej kolejnosci do jasnej cholery. To sa numery ofert.

Idź na papierosa. Złość niczemu nie służy. Zrobiłeś błąd i tyle.

Numery ofert wyznaczają kolejność. To tak jakbym ja teraz napisał po upublicznienie ofert, że teraz to Melli jest moją jedynką na liście, bo już wiem, że dałem ze wszystkich najlepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Tam nie ma zadnej kolejnosci do jasnej cholery. To sa numery ofert.

Żartujesz.

Ja tego nie odpuszczę bo w przypadku pewnego zbiegu okoliczności stracę przez to Craiga i spadnie on do IV rundy.

Sam przytaczasz punkt 5.32b i słowo "priorytet". To kto jest u Ciebie priorytetem w takim razie? Jakiś musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Idź na papierosa. Złość niczemu nie służy. Zrobiłeś błąd i tyle.

Numery ofert wyznaczają kolejność. To tak jakbym ja teraz napisał po upublicznienie ofert, że teraz to Melli jest moją jedynką na liście, bo już wiem, że dałem ze wszystkich najlepszą ofertę.

Nie zrobilem zadnego bledu. Napisalem najjasniej jak sie da ktora oferta jest warunkowana ktora. Wiec przestan szukac dziury w calym i pokazywac jaki jestes wazny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Żartujesz.

Ja tego nie odpuszczę bo w przypadku pewnego zbiegu okoliczności stracę przez to Craiga i spadnie on do IV rundy.

Sam przytaczasz punkt 5.32b i słowo "priorytet". To kto jest u Ciebie priorytetem w takim razie? Jakiś musi być.

Czemu musi byc? Nie moge chciec podpisac wiecej niz jednego gracza skoro mam ich tylko 8 w skladzie?

Tu nie ma o czym dyskutowac bo wypisalem warunki najjasniej jak sie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Problemem to jest brak wpisywania warunków przez niektórych cwaniaków na zasadzie, a tam skończy mi się MLE jak coś i gitara po reofertach. Fluber jak najbardziej ma logiczne oferty bez żadnego błędu. 

Czytasz w ogóle co pisze?

Zapraszam na forum rady. Nie rób znów syfu, bo sam cytowałeś na forum moją wypowiedź, że pisanie o wyjątkach nie jest w ogóle obowiązkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Problemem to jest brak wpisywania warunków przez niektórych cwaniaków na zasadzie, a tam skończy mi się MLE jak coś i gitara po reofertach. Fluber jak najbardziej ma logiczne oferty bez żadnego błędu. 

Tu nie chodzi o ich logiczność bo idzie to zrozumieć a o priorytety. Skoro Craiga wypisał z jedynką to logicznym jest, że to prio. Tym bardziej, że w przypadku jak Ty ominiesz Craiga bo dostaniesz Looneya a Sylw dostanie kogoś tam to od tego będzie zależało czy Craig trafi do mnie czy spadnie do IV rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.