Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał:

Mam to rozumieć, że Ibaka po podpisaniu będzie nietykalny przez całą długość kontraktu?:)

Sądzisz, że Ibaka wziąłby po prostu największą sumę kasy i nie zastanawiał się nad małym rabatem, żeby za rok zgarnąć grubą wypłatę?:) 

Nie bawie sie w takie deklaracje.

Sadze, ze Ibaka jest zachwycony moja ofertai. Zwlaszcza, po porownaniu jej z innymi na rynku. Ten maly rabat to okolo 37 milionow dollarow ;) Sam wskazales jak swietny sezon rozegral Serge i pomimo tego rynek go zweryfikowal. Byc moze zakladasz, ze Ibaka bedzie za rok TOP 10 w MVP voting i otrzyma grubsza wyplate, ale to chyba nie jest scenariusz ktore bedzie rozpatrywal Serge w momencie zlozenia podpisu pod kontraktem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tangiers napisał:

 

Sadze, ze Ibaka jest zachwycony moja ofertai. Zwlaszcza, po porownaniu jej z innymi na rynku. Ten maly rabat to okolo 37 milionow dollarow ;) Sam wskazales jak swietny sezon rozegral Serge i pomimo tego rynek go zweryfikowal. Byc moze zakladasz, ze Ibaka bedzie za rok TOP 10 w MVP voting i otrzyma grubsza wyplate, ale to chyba nie jest scenariusz ktore bedzie rozpatrywal Serge w momencie zlozenia podpisu pod kontraktem. 

Póki co jest zachwycony, chyba że Wooden Cię przelicytuje, wtedy będzie zachwycony ofertą Warriors:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Alonzo jak coś tam dopłacisz to Winslowa za Gordona możesz mieć - tak tylko mówię na przyszłość 

Porównywalni wg mnie gracze ;) 

Dopytywałem się o niego wszystkie jego kluby z poprzedniego sezonu, az do momentu jak dotarło do mnie, że Gordon ma porównywalne do niego atuty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eld napisał:

48h to może być za mało dla Kungfu aby promile zeszły i doczołgał się do kompa :)

giphy.gif?cid=790b7611952b105227ecf77bee

Kto by pomyślał, że Len to będzie tak gorące nazwisko. No cóż, wystarczy być wysokim i rzucać za trzy i już będą Cię rozrywać.

Albo zmienię TO na PO i zostawię mu te 24, albo dostanie taką samą propozycję jak Zubac i Nance ale z TO, czyli 32,4/4. Muszę się jeszcze zastanowić. W jednym i w drugim przypadku będzie miał gwarantowane 24M ode mnie.

Len to też bardzo dobry rim protector :) 

5 godzin temu, tangiers napisał:

Ta twoja 4 opcja Gordon nigdy by nawet nie powachala PO, jakby nie all star year Vucevica. Nie wiem jak sprawdzasz meszek swoich zawodnikow, ale nie wiem jak mozesz wypominac komus dawanie dupy w PO, jak twoimi liderami sa Donovan Mitchell i KAT, ktorzy zaliczyli all time choke w ostatnich PO. Chcesz dalej w to wchodzic?

Nienawisc do Heat odbiera ci rozum. 

ale pi****lenie,Gordon dużo poświęcił w cyferkach, ale jak widać jeszcze więcej w opinii, świetny zawodnik a tak niedoceniany, bo gra w D

DFSa mogę oddać w przyjemnym SnT :) bo inaczej wszystko korzystne będę matchował :)

 

jakie są w ogóle klimaty na extension Thomasa Bryanta ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LONGER01 napisał:

Ehhh już się zaczyna licytacja kto ma lepszą S5 a na ławce same odpady za minimum...

Przypomina sie ekipa lakers ktora miala zrobic 73-9 a na lawce miala steve'a blake,a , 37-letniego jamisona, earla clarka, jodie meeksa i chrisa duhona. Bez lawki w regularze ciezko o dobry wynik. S5 gra niewiele ponad 50% minut ( kontuzje, load management, 30mpg) w sezonie regularnym w przecietnym nba teamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś odpowie @Ashigaru odnośnie jego pytania w sprawie team option Tylera? Czemu agenci milczą?

@january Sumner jest u mnie od pierwszego draftu. To nie jest jakiś UFA z ulicy tylko zawodnik który mimo kontuzji dostał ogromne zaufanie, wsparcie i pomoc medyczną kluczową przy jego historii. Uważam, że taki gracz wziąłby 3-letnie minimum

3 godziny temu, polishllama69 napisał:

Jakie są w ogóle klimaty na extension Thomasa Bryanta ?

25/2 TO dobrze pamiętam?

Dla mnie izi tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
 
 
7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ktoś odpowie @Ashigaru odnośnie jego pytania w sprawie team option Tylera? Czemu agenci milczą?

Bo najwyraźniej TO nie robi takiej różnicy ;) Poza tym 28 mln + szansa na 7 mln jest lepsze niż 18 mln + szansa na minimum (obecna wycena większości rynku). 

Ew. Za mało zapłaciłeś im by zabierali głos, bo nie chcą przynieść sobie wstydu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ashigaru ale to jest bezsensu. Chyba każdy rozumie jak działa TO

Jak Tyler będzie dobry to twoja oferta go wiąże i jest stratny, bo podejmiesz opcje, gdy on będzie mógł liczyć na więcej. A jak będzie słaby to tych pieniędzy i tak nie zobaczy.

Nic mu korzystnego nie oferujesz. Moja oferta w tej sytuacji powinna być no-brainerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

@Ashigaru ale to jest bezsensu. Chyba każdy rozumie jak działa TO

Jak Tyler będzie dobry to twoja oferta go wiąże i jest stratny, bo podejmiesz opcje, gdy on będzie mógł liczyć na więcej. A jak będzie słaby to tych pieniędzy i tak nie zobaczy.

Nic mu korzystnego nie oferujesz. Moja oferta w tej sytuacji powinna być no-brainerem

10M różnicy to rzeczywiście no brainer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.