Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Blazers niby dają 7mln, ale te TO dla 27 letniego gracza to słaba opcja. Dlatego jestem na prowadzeniu.

Miejsce w S5 i gra u boku CP3. Dużo minut, bo nie mam nawet nie ma dobrego backupu. 

Jeśli wciąż uważasz że jesteś na prowadzeniu to mogę jedynie... 

https://giphy.com/gifs/reaction-laughing-laugh-p0RDMJGgMXF96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ashigaru napisał:

Miejsce w S5 i gra u boku CP3. Dużo minut, bo nie mam nawet nie ma dobrego backupu. 

Jeśli wciąż uważasz że jesteś na prowadzeniu to mogę jedynie... 

https://giphy.com/gifs/reaction-laughing-laugh-p0RDMJGgMXF96

Te 7mln jako team option mu się nie opłaca na ostatnim roku. Jak dajecie TO to oferta musi być dużo lepsza.

Tyler zarabiał już po 19mln za sezon, teraz wchodzi w swój prime, jego kariera może się różnie potoczyć. Nie masz tu argumentów, by przekonać do tego TO.

1 minutę temu, kucio napisał:

Uciekło PO. Bez bicia przyznam, że miało być PO zarówno u Riversa jak i Bullocka. Chyba, że to co już opublikowane się liczy. Dla mnie nawet lepiej jak to będzie TO.

Zawsze możesz poprawić to w reofertach. Tam nie ma TO, tylko jest goła umowa.

Ale Rivers może nie chcieć być uwiązany na trzy lata bez ruchu. Knicks czy ewentualnie moja oferta może być przez to dla Niego korzystniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

No niestety muszę oscylować pod podatkiem, bo 2 przyszłe sezony to tax i repeater tax. Ale blisko tych Twoich maksymalnych 25/4, więc pogadamy po reofertach :D 

Ale u Ciebie Hutchison, czy Robinson się do 10-osobowej rotacji nie łapią, to gdzie tam minuty dla Craiga?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

eeee, a co oni mają do Craiga :D

Nie wiem, ale trochę się wkopałeś z tym ogłaszaniem, że dasz kontrofertę Craigowi, bo rozważałem wykorzystanie cap space w kontrofertach jeszcze, ale skoro zamierzasz o niego walczyć, to komu jak komu, ale Tobie to na pewno nie odpuszczę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Bo w Chinach zarobi w tym czasie więcej?:)

Do Chin zawsze gracze zdążą trafić jakby co ;) 

Michael Beasley właśnie odrzucił kolejny kontrakt za 5mln z Chin, żeby podpisać niegwarantowany jednoroczny od Pistons. 

Mówimy o graczach, którzy chcą się przebić do NBA :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

nawet jeremy lin nie chce zyc w chinach

 

Tajwańczyk nie chce żyć w Chinach? No co Ty nie powiesz:)

Teraz, Alonzo napisał:

 

Michael Beasley właśnie odrzucił kolejny kontrakt za 5mln z Chin, żeby podpisać niegwarantowany jednoroczny od Pistons. 

Za narkotyki w Chinach grozi kara śmierci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie jaj z tymi Chinami. Tak to można argumentować, że każdy gracz zamiast grać za minimum może liczyć na znacznie lepszą kwotę z Azji. Dla większości liczy się jednak też poziom sportowy i amerykański styl życia.

4 minuty temu, fluber napisał:

Tajwańczyk nie chce żyć w Chinach? No co Ty nie powiesz:)

Przecież długo odrzucał dobre oferty z chińskiej ligi licząc na utrzymanie się w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie róbcie jaj z tymi Chinami. Tak to można argumentować, że każdy gracz zamiast grać za minimum może liczyć na znacznie lepszą kwotę z Azji. Dla większości liczy się jednak też poziom sportowy i amerykański styl życia.

 

Jebany Chasson Randle miał ponoć 5 ofert z NBA a poszedł za hajsem do Chin :P także to nie są jaja , to się dzieje na naszych oczach :) 

No i osobiście wolałbym mieszkać w Chinach już w Nowym Orleanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lucas napisał:

Mało znam chiński rynek, ale oni sensowna kasę dają chyba takim graczom z nazwiskiem. Beasley, Jimmer etc. Summer to noname i nie musiałby się przez 3 lata ruszać ze stanów. 

Jakoś 5 lat temu jak patrzyłem i szukałem info na ten temat, to było kilkunastu CHIŃCZYKÓW którzy brali ponad pół miliona dolców rocznie ( czyli więcej niż minimum w NBA), więc  Amerykanie z pewnością dostają sporo więcej. Norris Cole dwa lata temu podpisywał za 5 milionów dolarów rocznie z tego co pamiętam.

Cytat

 

Miami Heat

1.S. Ibaka 46/3+1 PO,

 

To jest 45,6/3+PO dokładnie?

10,606 - 11,136 - 11,666 - 12,196 ( i tak samo Ross)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Ibaka miał drugi wynik pod względem ppg w karierze, drugi wynik pod względem rpg w karierze, miał plusowe on/off w najlepszej drużynie ligi i był +4,5 w play-offs w mistrzowskiej drużynie. Zagrał jeden z najlepszych sezonów w karierze właśnie:)

Sam sobie przeczysz. Ibaka dostal przez cale FA u nas raptem 3 oferty i to po tak udanym sezonie. W tym jedna oferte od Ciebie na minimum(sic!). Miami Heat zapewniaja mu zdecydowanie najlepsze warunki finansowe oraz mozliwosc grania o najwyzsze cele przez cala dlugosc kontraktu. W zadnym wypadku Ibaka nie bedzie ryzykowal wziecia rocznego MLE, skoro teraz po tak dobrym sezonie otrzymal tylko jedna porzadna oferte od Miami. Ponadto skoro tak cenisz Ibake i wysuwasz tezy, ze za rok otrzyma jakis kontrakt zycia to czemu teraz zaproponowales mu minimum?

Wyobrazcie sobie teraz reakcje Ibaki,  ktory po dlugim sezonie w contenderze ma przed soba GMa flubera, ktory proponuje mu roczne minimum od Charlotte. Afrykanska krew wrze i nastepnym daniem Chefa Ibaki jest potrawka z flubera. W sosie wlasnym. 

Ibaka w Miami. Done deal. Zestawem Oladipo/Middleton/Doncic/Ibaka/Vucevic walczymy minimum o ECF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.