Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ty też miałeś Tylera i go oddałeś. Ogólnie Tyler w ten sezon zwiedził trzy kluby, teraz liczy na stabilizacje. Albo ja albo Blazers jak cofną TO.

Przecież Tyler spędził u mnie cały sezon z dużą rolą.

Musiał odejść ze względu na wydatki.

Zero złych myśli między nami.

Myślę, że z chęcią by wrócił po przedstawieniu lepszej propozycji nad którą managment Knicks dogłębnie myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I doceniam, że został wygrzebany typ z takimi statami w Europie, który poszedł do RL Raptors, a reszta przegapiła. Taką pracę GM-a też warto docenić, a nie tylko przebijać ze złośliwości :)

Także ja @karpik doceniam "pracę" nad Thomasem i powodzenia jeśli odpali, bo wiadomo, Broekhoff (czy jakoś tak) też super rzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Qcin uczciwie po Woody i Miye Oni poszedł - nimi jeszcze nie handlował... :) 

Jebłem :D.

2 minuty temu, Lucas napisał:

U mnie raczej byłaby martwa, bo mam tylko dwa sloty w rosterze, więc nawet jak dałbym lepszą ofertę to prawdopodobnie i tak wylądowałby w innym zespole :P

Zwolnij Bol Bola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

Przecież Tyler spędził u mnie cały sezon z dużą rolą.

Musiał odejść ze względu na wydatki.

Zero złych myśli między nami.

Myślę, że z chęcią by wrócił po przedstawieniu lepszej propozycji nad którą managment Knicks dogłębnie myśli.

U Ciebie faktycznie grał długo dwa sezony temu i na pewno tu wielkich zgrzytów nie ma, ale w 2018/2019 u Nas grał w Wolves, Cavs i Mavs. Co okienko inny zespół. Ja mu daje rolę startera i 6mln co sezon.

Blazers niby dają 7mln, ale te TO dla 27 letniego gracza to słaba opcja. Dlatego jestem na prowadzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

I doceniam, że został wygrzebany typ z takimi statami w Europie, który poszedł do RL Raptors, a reszta przegapiła. Taką pracę GM-a też warto docenić, a nie tylko przebijać ze złośliwości :)

Także ja @karpik doceniam "pracę" nad Thomasem i powodzenia jeśli odpali, bo wiadomo, Broekhoff (czy jakoś tak) też super rzucał.

Meh tam. Komu innemu bym nie żałował, ale Karpiowi trzeba przebić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Raczej prawa rynku. Za rok miejsce na maxa mieć będą Nets, Hawks, Hornets, Mavs, Rockets, Grizzlies, Thunder, Warriors, Clippers i Suns. Hield będzie pewnie w TOP5 wolnych agentów. Na kogoś te pieniądze trzeba będzie wydać.

Dorzuć jeszcze do tej grupy Pistons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.