Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

@Tecu @ozzy110 @SlaKB @Sylvinho. @karpik @Regis @polishllama69 @Wooden @BMF

Jak dobrze policzyłem to ta dziewiątka wciąż nie zagłosowała, a deadline jest dzisiaj.

Gra już właściwie idzie chyba tylko o Duranta

Zagłosuję, cały czas tu jestem, obserwuję sytuację z KD (hiperciasno, zdecydują detale).

@Regis głosował przecież :)

Mam wszystkie głosy w głowie, nie chcę tylko tego robić z telefonu żeby nie walnąć jakiegoś babola. Będę pracował gdzieś od 14-15 i wtedy wrzucę swoje głosy.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

@Wooden Jak liczyłem to posta Regisa jeszcze nie było :)

Jak Wizards przegrają to Harden będzie kolejny raz wielkim przegranym na FA jako magnes na agentów. Rok temu okazał się mniejszym wabikiem od Butlera, teraz może przegrać z Doncicem.

On już raz wrzucił post ale bez Jima.

Już od dawna wiem że złamał Kevinowi serce :)

Z tym Hardenem to by było dziwne wg mnie - on przez styl narzucony mu przez Moreya jest dziwnie underrated, tymczasem w RL i Paul i Westbrook się do niego pchali mimo nieoczywistego dopasowania.

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wizards moim zdaniem

Też tak myślę - KD chce podpisać z Wizards a nie Warriors. Dlatego Wizards muszą tu wygrać jedynki, dwójki też już Heat wygrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Regis napisał:

 

Khris Middelton

wbrew temu co QCin pisze spółdzielnia jednak działa

 

Bardzo się ciesze, ze udało się nam zwerbować Ignazza do Spółdzielni ! Teraz już jesteśmy nie do ruszenia :) 

Kasa nie kasa, to jest raptem 2mln na sezon a po podatkach to pewnie jeszcze mniej :) Jakby to była różnica 5 mln na sezon to joooo, nie byłoby większej dyskusji , ale tak nie licząc tych paru centów na waciki to:

1)Minnesota miała Khrisa na priorytecie 

2)Minnesota daje Khrisowi lepszy zespół 

3)Minnesota daje Bux godziwa zapłatę 

4)Minnesota daje możliwość grania na Zachodzie zamiast rzezi na Wschodzie 

Jeśli uważacie ze 2 mln za sezon to wszystko rekompensują to spoczi, rozumiem takie podejście - imo Khris jako Murzynek z dziada pradziada, nie dałby się kupić kilkoma dolarami odrzucając wpojone mu w rodzinie wartości i wolałby okazać wdzięczność Bux niż ich zostawić z niczym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Khris jako Murzynek z dziada pradziada, nie dałby się kupić kilkoma dolarami odrzucając wpojone mu w rodzinie wartości i wolałby okazać wdzięczność Bux niż ich zostawić z niczym

A ja myślę, że jakby go jego BIAŁY WŁAŚCICIEL spławił nie dając mu maxa to by nie miał skrupułów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Bardzo się ciesze, ze udało się nam zwerbować Ignazza do Spółdzielni ! Teraz już jesteśmy nie do ruszenia :) 

Kasa nie kasa, to jest raptem 2mln na sezon a po podatkach to pewnie jeszcze mniej :) Jakby to była różnica 5 mln na sezon to joooo, nie byłoby większej dyskusji , ale tak nie licząc tych paru centów na waciki to:

1)Minnesota miała Khrisa na priorytecie 

2)Minnesota daje Khrisowi lepszy zespół 

3)Minnesota daje Bux godziwa zapłatę 

4)Minnesota daje możliwość grania na Zachodzie zamiast rzezi na Wschodzie 

Jeśli uważacie ze 2 mln za sezon to wszystko rekompensują to spoczi, rozumiem takie podejście - imo Khris jako Murzynek z dziada pradziada, nie dałby się kupić kilkoma dolarami odrzucając wpojone mu w rodzinie wartości i wolałby okazać wdzięczność Bux niż ich zostawić z niczym :)

Ignazz zagłosował za extension dla Ingrama, on się bawi w swoim własnym świecie NBA🙂

Middelton nie będzie chciał zrobić dobrze Bucks, bo jest zły, że nie dostał od nich maksa, na którego liczył. Summa summarum wyjdziesz na tym dobrze, bo KD powinien trafić do Heat, a wtedy Khris trafi do Ciebie, ale faktem jest że dla niego kasa była najważniejsza. 

Tak przy okazji, to czy osoby głosujące na Porzingisa w Kings mają świadomość, że ta wartość umowy w szablonie jest źle wpisana i w rzeczywistości nie może on dostać takiej kasy? Czy po prostu uważają, że KP po takiej kontuzji rezygnuje z roku maksymalnej umowy na rzecz gry w słabszej drużynie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Regis napisał:

Tak przy okazji, to czy osoby głosujące na Porzingisa w Kings mają świadomość, że ta wartość umowy w szablonie jest źle wpisana i w rzeczywistości nie może on dostać takiej kasy? Czy po prostu uważają, że KP po takiej kontuzji rezygnuje z roku maksymalnej umowy na rzecz gry w słabszej drużynie. 

Ma w szablonie już poprawionego maksa takiego jakiego by dostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.