Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Lucas napisał:

No ale jak do tej pory tak robiliśmy to chyba nie powiniśmy tego zmieniać w trakcie FA?

Może po prostu źle robiliśmy i nie ma co brnąć w złe rozwiązania.

Ja jestem od zawsze za tajnym głosowaniem z ujawnieniem później głosów. Albo w ogóle zmianą zasad, bo to, że SlakB teraz może zdecydować defacto o swoim zespole, jest po prostu słabe i nie powinien głosować w takiej sytuacji. Większość z nas jest tak uwikłana w swoje interesiki, że głosowania nie są/nie muszą być w cale w interesie gracza a głosujemy w swoim interesie. Słabe to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać racje @Tecu że jednak jawne głosowanie robią się problematyczne w takich sytuacjach. Znaczy i tak interesy często biorą górę, bo nawet nieogłoszone jeszcze trade są często zależne od tego co się rozegra na FA, ale tutaj to już ogólnie chora akcja jest. To nawet nie chodzi o SlaKB, że ma ostatni głos i jest mocnym interesantem sprawy, ale nawet o to, że teraz każdy z Nas może zmienić głos bez podania powodu i zadecydować o wyniku.

To mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem co stoi na przeszkodzie tajnemu głosowaniu na FA(podobnie zresztą jak na bilanse w RS i Play offs) i choć, jak dobrze pamiętam, kilka razy o to pytałem, to nikt nigdy nie wyjaśnił skąd to się wzięło i dlaczego nadal nie zostało zmienione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Regis napisał:

Też nie wiem co stoi na przeszkodzie tajnemu głosowaniu na FA(podobnie zresztą jak na bilanse w RS i Play offs) i choć, jak dobrze pamiętam, kilka razy o to pytałem, to nikt nigdy nie wyjaśnił skąd to się wzięło i dlaczego nadal nie zostało zmienione. 

Było wyjaśniane wielokrotnie. By zabawa była weselsza, dzięki możliwości argumentacji i dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

W sumie to raczej wiadomo jak @SlaKB zagłosuje w sprawie Duranta.

Albo inaczej. Nie spodziewam się, aby miał zagłosować przeciwko sobie bo ma do wyboru albo puścić Khrisa za darmo, albo dostać za niego Otto.

Co byście wybrali na jego miejscu?

Ale zostało 56 minut, a jego głosu nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Regis napisał:

Też nie wiem co stoi na przeszkodzie tajnemu głosowaniu na FA(podobnie zresztą jak na bilanse w RS i Play offs) i choć, jak dobrze pamiętam, kilka razy o to pytałem, to nikt nigdy nie wyjaśnił skąd to się wzięło i dlaczego nadal nie zostało zmienione. 

stad, ze jestesmy doroslymi ludzmi i wierze, ze poza nielicznymi wyjatkami kazdy potrafi odseparować własne interesy od interesow zawodnika.

a jawnosc jest potrzebna chocby po to, zeby zobaczyc kto ma jakies absurdalne wizje i probowac ewentualnie wplynac na ich zmiane. 

dyskusja to esencja tej gry

musi sie cos dziac

inna sprawa, ze slakb niepotrzebnie postawil sie sam w niezrecznej sytuacji. dlatego warto oddawac glosy szybko, nie wiem na c*** niektorzy tyle czekaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej dyskusji zwykle i tak bierze udział i tak mniej niż połowa ligi. 

Więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby sobie argumentować, dyskutować, a głosowania zrobić tajne. Unikamy wtedy sytuacji w której nie można już zmienić raz podjętej decyzji, bo akurat ktoś już jest przegłosowany, sugerowania się głosami innych (szczególnie w przypadku głosowania na bilanse!). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

stad, ze jestesmy doroslymi ludzmi i wierze, ze poza nielicznymi wyjatkami kazdy potrafi odseparować własne interesy od interesow zawodnika.

a jawnosc jest potrzebna chocby po to, zeby zobaczyc kto ma jakies absurdalne wizje i probowac ewentualnie wplynac na ich zmiane. 

dyskusja to esencja tej gry

musi sie cos dziac

W sumie to masz rację, ale ewentualne zmiany głosu w końcówce, jak wiadomo że może on mieć decydujący wpływ na jakąś decyzje są słabe i tego zwyczajnie nie powinniśmy robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

W sumie to raczej wiadomo jak @SlaKB zagłosuje w sprawie Duranta.

Albo inaczej. Nie spodziewam się, aby miał zagłosować przeciwko sobie bo ma do wyboru albo puścić Khrisa za darmo, albo dostać za niego Otto.

Co byście wybrali na jego miejscu?

Przez takie komentarze robi się niesmacznie, bo SlaKB moze miec po prostu określone zdanie i niekoniecznie jego interes z innym graczem musi mieć na to wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.