Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

nic nie kombinować, po prostu na swoim przykladzie (analizuje z kazdej strony) widze, gdzie sa regulacje, ktore nalezaloby zmienic. 

a przytoczony przeze mnie przepis a propo II tury powinien zostac natychmiast zmieniony. jest nielogiczny i dziala na szkodę zawodnikow.

dziwi mnie, ze nikt nie chwyta tematu

W kontrofercie mozna zlozyc dowolna oferte w 2 turze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 3-4 to jedna z bardziej niezrozumiałych spraw w historii głosowań. Zresztą dla mnie to nie byłeś nawet teamem na finał :)

@człowiek...morza Przeczytałem ze trzy razy co tam napisałeś i dalej nie wiem, gdzie widzisz problem.

Gracz może dostać 20/1 i wybrać tą ofertę kosztem 10x2. Chodzi Ci o to, że czemu nie może dać 15/1 czy o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czemu Gobert jest wkurwiony?

Już nie grillujmy shevcu za wszystko. Kings i tak są w trudnej sytuacji i nie rzucajmy mu kłód pod nogi.

Czemu jest w trudnej sytuacji? Ponieważ podejmował złe decyzję. Okropne bym nawet powiedział

A Gobert nie może mieć zaufania ani trochę do GM-a jak traktuję jedną z super gwiazd ligi w ten sposób. Gracze z sobą rozmawiają, wątpię by ktokolwiek w tej chwili chciałby być w Sacramento. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

. Chodzi Ci o to, że czemu nie może dać 15/1 czy o co kaman?

dokladnie o to

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Czemu jest w trudnej sytuacji? Ponieważ podejmował złe decyzję. Okropne bym nawet powiedział

A Gobert nie może mieć zaufania ani trochę do GM-a jak traktuję jedną z super gwiazd ligi w ten sposób. Gracze z sobą rozmawiają, wątpię by ktokolwiek w tej chwili chciałby być w Sacramento. 

sciagnal davisa. myslal, ze moze go namowic do pozostania.

davis powiedzial jednak, ze nie chce tu grac. no to gm kings musial znalezc nowe rozwiazanie. tyle. 

nie ma tu zlego traktowania

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

davis powiedzial jednak, ze nie chce tu grac. no to gm kings musial znalezc nowe rozwiazanie. tyle. 

Też tak to widzę. Poszedł shevcu jak Ujiri po Leonarda. Niby nie chciał tu grać, ale myślał, że go przekona wizją budowy nowego mocnego teamu. Agent jednak mówi że to dziura. Davis nie przychodzi nawet na oficjalną prezentacje. Shevcu zrezygnowany sprzedaje go w to samo okienko za Goberta + bieda assety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

W kontrofercie mozna zlozyc dowolna oferte w 2 turze.

jezeli tak jest to chociaz to.

choc i tak niezrozumialym jest to ograniczenie zwyklej oferty do aż 19 % SC za roczna umowa.

jakie to ma uzasadnienie?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

jezeli tak jest to chociaz to.

choc i tak niezrozumialym jest to ograniczenie zwyklej oferty do aż 19 % SC za roczna umowa.

jakie to ma uzasadnienie?

Taki jest regulamin i dobrze działa.

Ty to pozostań na studiowaniu regulaminu, a nie jego zmienianiu lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Last dance oparty na sprowadzeniu DeAndre Jordana? :)

Tylko Rockets. Harden - LBJ - Capela i Knicks by klękali.

Kemba-Middleton-Lebron-Giannis

Pozdrawiam

I mialbym jeszcze kasę na podpisanie np. Lopeza

 

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Też tak to widzę. Poszedł shevcu jak Ujiri po Leonarda. Niby nie chciał tu grać, ale myślał, że go przekona wizją budowy nowego mocnego teamu. Agent jednak mówi że to dziura. Davis nie przychodzi nawet na oficjalną prezentacje. Shevcu zrezygnowany sprzedaje go w to samo okienko za Goberta + bieda assety.

Mysle ze gra bylaby o wiele spokojniejsza gdyby gm-owie nie tworzyli jakichs fantazyjnych wizji i opierali sie po prostu na wynikach glosowania.

I tym bardziej warto wprowadzic trade request

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Przecież Gobert po tym jak zobaczył co się stało z Davisem nawet nie kupi domu w SacTown, bo szkoda tracić czasu na szukanie. Prościej se wynająć pokój w hotelu i wypakować co najwyżej szczoteczkę do zębów.

Shevcu jest teraz w dupie. Nie ma picków, ma wkurwionego Goberta, który tu przedłuży tylko jak się go srogo przepłaci i wiatr w rosterze. Nie widzę też nikogo z FA przychodzącego na rozsądnej umowie do tego burdelu, więc trzeba będzie przepłacać chcąc zbudować sensowny skład. No, ale przepłacając solidnych graczy za chwilę będzie znów w dupie, a zostając z wiatrem w składzie i bez picku, Kings będą w jeszcze ciemniejszej d... 

No i najlepsze, że ugiąłeś się pod ultimatum c_m (jakby co to Ty powinieneś takie stawiać). Przecież gdyby Kawhi zwiał, to c_m byłby jeszcze bardziej pod ścianą, żeby ten deal zrobić, bo brakowałoby mu star power, a poza Gobertem on Ci nic wartościowego w tej wymianie nie zaproponował. 

Najpierw gadasz o tym ze nie chcesz mnie grillowac a potem na sile to robisz. Gobert to moze byc zly na nyk ze go oddali ale jezeli bedzie mial zespol do grania to raczej do 2021 nic mu nie przeszkadza. No chyba ze ktos tu robi podchody z maxem za dwa lata i juz zaczyna robote...

 

Jakbym mial pewnosc wygranej jednego z Leonard/Butler/Walker to bym poszedł w duet z Davisem, ale jak widzialem pojazd po Kings to wolalem handlowac mimo ze timing byl zly. A co do tego trio w nyk to bym pamietal ze Irving i Davis to nie sa tytani zdrowia, takze nie wiem po co te biale flagi juz wywieszacie. .. 

Co do drugiej tury to raczej nalezy sie spodziewac ze bede chcial dolozyc jak najlepszych graczy do Goberta i nawet juz teraz wiem ze beda glosy ze przeplacilem ze swoimi ofertami... 

 

 

1 godzinę temu, SlaKB napisał:

Kemba-Middleton-Lebron-Giannis

Pozdrawiam

I mialbym jeszcze kasę na podpisanie np. Lopeza

 

Przegrales wtedy LBJ za brak sprzedazy tamtej wizji, byc moze dzis bylbys krolem gry gdybys mial czas i poszedl na maxa w ten kwartet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Jak coś to Rubio się przyjaźni z Gobertem :) 

Sla poszedł wtedy w priorytet na PG13 nie na LeBrona.

To nie miało żadnego znaczenia, tworzycie po czasie własną historię. Wtedy były może ze 4 osoby, które na powaznie brały LBJ w Lakers, reszta pisała że Lebron nie pójdzie przecież do Milwaukee i w rl to poszedł do Lakers

Z resztą George tez powinien do mnie trafic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, shevcu napisał:

Najpierw gadasz o tym ze nie chcesz mnie grillowac a potem na sile to robisz. Gobert to moze byc zly na nyk ze go oddali ale jezeli bedzie mial zespol do grania to raczej do 2021 nic mu nie przeszkadza. No chyba ze ktos tu robi podchody z maxem za dwa lata i juz zaczyna robote...

Nic nie gadałem, że nie chcę Cię grillować... Piszę dokładnie to, co uważam, mi tam słabi Kings są na rękę jakby co.

Gobert jest zły, bo trafił z miszcza NBA do chyba najgorzej zarządzanej organizacji, która przebija nawet RL Knicks podtym względem. January już wyliczył ile oddałeś w miesiąc, żeby zostać z Gobertem i cap space. Mills i Perry wyglądają w porównaniu na goat GMów, bo choć wysłali Porzingisa za cap space, z którego złowili Randle jako najgrubszą rybę, to przynajmniej zostawili młodzież i picki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kucio napisał:

No ja jeszcze do sukcesów Perrego i Millsa dorzuciłbym to, że mają kontrakty podpisane pod lato 20/21, gdzie faktycznie znowu będzie z kogo wybierać w rl NBA :D

Większość kontraktów z tego lata jest albo niegwarantowana za rok albo z TO, więc Knicks już za rok wracają na polowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

 

davis powiedzial jednak, ze nie chce tu grac. no to gm kings musial znalezc nowe rozwiazanie. tyle. 

Skoro Ty wymyślasz sobie takie historyjki to ja mogę wymyślić, że Kawhi spotkał się z shevcu i powiedział, że chętnie u niego zagra, ale nie chce grać z Davisem a woli z kumplami z Knicks Gobert, Saric itd.

Podobny poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Davis jest zły, że trafia do Kings. Gobert jest zły, że trafia do Kings. Kogo przepraszam Kings mają ściągnąć, by zawodnik był zadowolony? Klub chciał ściągnąć czołowego gracza ligi do siebie i nie szczędził assetów.

GRACZE to zawsze doceniają, bo to łechci ich ego.

Love trafia do Kings i po miesiącu zostaje wymieniony

Davis trafia do Kings i po miesiącu zostaje wymieniony

Gobert trafia do Kings i... jest zadowolony, bo już czuje podniecenie przed zbliżającą się podróżą?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Skoro Ty wymyślasz sobie takie historyjki to ja mogę wymyślić, że Kawhi spotkał się z shevcu i powiedział, że chętnie u niego zagra, ale nie chce grać z Davisem a woli z kumplami z Knicks Gobert, Saric itd.

Podobny poziom.

jezeli uwazasz to za realne, to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.