Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

@kungfubestia proszę o kontakt na PW

 

Teraz, kungfubestia napisał:

Panowie, do której można ewentualnie zmienić głos? Mam mega mocny zgrzyt w sprawie KD... za co pewnie mnie zaraz zlinczujecie 😁

 

Pozdrawiam @Eld i cichych decydujących;))) 

Jak się już bawimy w niesmaczne spekulowanie :)))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Przez takie komentarze robi się niesmacznie, bo SlaKB moze miec po prostu określone zdanie i niekoniecznie jego interes z innym graczem musi mieć na to wpływ.

Masz racje.

Tyle, że SlaKB może też dojść do wniosku że chrzani tego Otto bo on wzorem Barnesa może odrzucić za rok PO a konkurentów jak w tym roku o kasę z FA za wielu mieć nie będzie.

Mamy trochę teamów które za rok Otto rzucą +20M rok spokojnie jak on odwali PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Masz racje.

Tyle, że SlaKB może też dojść do wniosku że chrzani tego Otto bo on wzorem Barnesa może odrzucić za rok PO a konkurentów jak w tym roku o kasę z FA za wielu mieć nie będzie.

Mamy trochę teamów które za rok Otto rzucą +20M rok spokojnie jak on odwali PO.

Bądźmy powazni. SlaKB decyduje o Durancia i ja głęboko wierzę w to, że jest w tym na tyle profesjonalny, że potrafi to rozdzielić bez kwestii Khrisa. Każdy głos da się tu uargumentować.

 

Możemy grać z tajnymi głosami, ale póki są jakie są to apeluję o wzajemny szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Żeby nie  było to ironicznie, choć to mnie tu oskarżano o bycie psem januarego , głosowanie na złość, bo nie wyszedł trade po Murraya, a i głosowanie spółdzielcze pod Qcina. Pewnie o czymś zapomniałem.

Nie bądź Pan taki delikatesik już :P

Ja przez Jaśka jestem obrażany trzy razy dziennie dużo gorszymi obelgami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

A jaki jest wynik w Durancie? 11:11 czy 12:11 dla GSW/WIZ?

Moim zdaniem powinno być 11:11, bo to co wrzucił polishllama świadczy o tym, że dobrym pomysłem jest pozwolenie mu na spokojne wejście do zabawy🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kungfubestia napisał:

Panowie, do której można ewentualnie zmienić głos? Mam mega mocny zgrzyt w sprawie KD... za co pewnie mnie zaraz zlinczujecie 😁

 

Pozdrawiam @Eld i cichych decydujących;))) 

Ty Mordo już trzy posty dzisiaj!

Od daty Twojej rejestracji minęło 2678 dni. Masz 551 postów czyli 0,216 posta dziennie. 

Tylko dzisiaj nastukałeś dwutygodniową normę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Regis napisał:

Moim zdaniem powinno być 11:11, bo to co wrzucił polishllama świadczy o tym, że dobrym pomysłem jest pozwolenie mu na spokojne wejście do zabawy🙂

Na wyjeździe jest. Zagłosował zgodnie ze swoim sumieniem. Nigdy nie było sytuacji, by nowy gracz nie mógł głosować. Odebranie mu teraz tego głosu po fakcie będzie fatalnie wyglądało.

Liczę, że obejdzie się bez zmian i decyzja będzie zależna tylko od SlaKB. Jeśli nie zagłosuje to też będzie jego wina, bo na żarty o byciu murzynem miał czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.