Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Mleko się rozlało. Jasiek robił wszystko, by przegrać to FA. Butler podejmował decyzje w RL NBA anty-Lebron i anty-Lakers, a i tak ludzie zagłosowali na Lakers. Już teraz nie ma sensu tego ciągnąć.

Butler jest w LAL i jest to kolejna skandaliczna decyzja na korzyść Jaśka. Kilka osób mnie tu solidnie rozczarowało, przed wszystkim argumentacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Oficjalnie przepraszam @MarcusCamby.

Powinien wykorzystywać usta do innych rzeczy niż propagita antyLakers, ale niekoniecznie musi robić to co mu niekulturalnie wskazałem.

W tym FA regulamin i tak już nie obowiązuje co pokazuje przykład że jesteś w ogóle w grze o SnT Duranta.

Znowu piszesz bzdury - progres w ofercie nie jest czymś co trzeba oglaszac bo rozkład umowy decydowany jest już po jej przyjęciu indywidualnie - więc oferta Bledsoe jest legalna

Plus skoro nie ma takiego zapisu w regulaminie za to głosowanie jest do 22 a możliwa jest zmiana głosów - nie ma zapisu że ta zmiana znika kiedy ktoś zgarnie większość to znaczy że głosy do 22 można zmienić.

Nie odejdziesz tego czymś innym niż "ale kiedyś robiliśmy inaczej" - to znaczy że robiliście niezgodnie z regulaminem.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Mleko się rozlało. Jasiek robił wszystko, by przegrać to FA. Butler podejmował decyzje w RL NBA anty-Lebron i anty-Lakers, a i tak ludzie zagłosowali na Lakers. Już teraz nie ma sensu tego ciągnąć.

 

Jak wspominałem rok temu Butler był antyLeBron i antyLakers, ale skoro większość GM-ów w głosowaniu uznała, że LeBron i Butler graliby razem, to chociaż jestem innego zdania, to nie podnosiłem teraz tego argumentu na niekorzyść Lakers, tylko się dostosowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Jak wspominałem rok temu Butler był antyLeBron i antyLakers, ale skoro większość GM-ów w głosowaniu uznała, że LeBron i Butler graliby razem, to chociaż jestem innego zdania, to nie podnosiłem teraz tego argumentu na niekorzyść Lakers, tylko się dostosowałem.

Durant poszedł do Warriors i wcale chemii nie było, mimo sportowych sukcesów.

Tak więc skoro rok wcześniej LeBron poszedł do Butlera nie znaczy, że tam się zawiązała dobra współpraca. LeBron ukradł mu team i Butler myślę, że dobitnie w to FA pokazał, że nie chciałby takiej dalszej współpracy, podobnie jak nie chciał jej Durex.

Ale większość zadecydowała inaczej i trzeba to uszanować. Gratulacje dla Jaśka, którymi starymi komunistycznymi metodami nazywając swoich obstrukcjonistów głupcami odniósł cel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

 

Tak więc skoro rok wcześniej LeBron poszedł do Butlera nie znaczy, że tam się zawiązała dobra współpraca. LeBron ukradł mu team i Butler myślę, że dobitnie w to FA pokazał, że nie chciałby takiej dalszej współpracy, podobnie jak nie chciał jej Durex.

 

Ja czekam na ruchy dopieszczające LeBrona, bo skład Lakers jest gorszy niż rok temu i tu są potrzebne poważne wzmocnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Eld napisał:

Nie wiem czy ludzie zdają sobie sprawę, że wysyłając Duranta do Heat, wysyłają jednocześnie Khrisa do Wolves.

A czemu mieliby głosować na Duranta inaczej niż chcą (ja głosowałem za Wizards jbc), zeby zrobic na zlosc Qcinowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MarcusCamby napisał:

Mleko się rozlało. Jasiek robił wszystko, by przegrać to FA. Butler podejmował decyzje w RL NBA anty-Lebron i anty-Lakers, a i tak ludzie zagłosowali na Lakers. Już teraz nie ma sensu tego ciągnąć.

Butler jest w LAL i jest to kolejna skandaliczna decyzja na korzyść Jaśka. Kilka osób mnie tu solidnie rozczarowało, przed wszystkim argumentacją.

Nie było mnie z Wami w BeGM, jak LeBron odchodził z Cavs do Lakers, ale mi ta narracja sie układa w całość - to był team Butlera, przyszedł LeBron, pojawiły sie kontuzje - LeBrona, problemy Ingrama, później były playoffs gdzie ostatecznie Lakers przegrali. LBJ ma już 35 lat - młodszy nie będzie. Jego problemy zdrowotne w poprzednim sezonie pokazały, że jest tu miejsce dla Jimmiego - obaj się mogą uzupełniać, nie wiadomo ile jeszcze ma tak naprawdę w baku LeBron, zatem Butler ma tu sporo swobody. Potrzebne są tylko uzupełnienia składu - oddanie części młodzieży za odpowiednie wzmocnienia. Butler i James graja na tu i teraz. Gdyby Jimmy odszedł, to kogo ten James by tu zwerbował? Davis idzie właśnie do Knicks. LeBron nie ma kolejnego roku na czekanie. Sądzę, że w takiej sytuacji by się dogadali. W realu nie grali razem, zatem nie było ku temu możliwości. Inna kwestia to iść do Jamesa, a inna od niego odejść. Butler, to nie Irving. Problemem jest tylko wymiana tej młodzieży - odszedł od młodych w Minnesocie, odszedł z 76ers, to czemu by nie miała sie zrobić drama tutaj.

Jasiu,

wg mnie James i Butler zostali, bo chcą walczyć teraz o mistrzostwo. Silni Knicks ich mobilizują. Potrzebne jest jednak obudowanie tej dwójki. Tak ja to widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Przemyślałem sprawę Butlera i skoro Jasiek ma wpaść wieczorem w furię to chyba warto zagłosować na Spurs

Byłoby to doskonale przyjęte. 

Spoldzielnia spółdzielnia ale na takim głębokim południu nie macie jeszcze wpływów. 

Wiec zapraszam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ,,zasada" wzięła się chyba stąd, że jak ktoś sobie policzył, że ma wymaganą ilość głosów to ogłaszał, że FA z nim podpisuje.

Nie ma ona większego sensu, bo niby dlaczego głos oddany we wtorek mogę zmienić np w sobotę, a w niedzielę już nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.