Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ignazz napisał:

Wylądowałem w Irlandii właśnie. 3 godziny lotu plus transfer i zero wpisów;) właśnie pije ginesika ale tego prawdziwego bo 95% produkcji to Nigeria i w Polsce tez ten szajs tylko 

Zdrowie Jimmy abyś trafił tam gdzie będziesz miał dobrze 

A gdzie zdjęcie tego zamku?

Urlop GMa w trakcie głosowania...uuuu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

Widziałeś fotkę Brona bez koszulki jak idealnie wygląda? Naprawdę ignazz sugerujący w temacie obok, że Bron się opierdala na treningach to już jest poziom takiej abstrakcji przy kombinowaniu pod głosy, że WTF :P 

Widziałem, ale dlaczego przy okazji głodzi DMC w RL Lakers to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

Może to nie ma znaczenia, a może ma. Przy ofercie Kings dla Porzingisa dalej widnieje nielegalna ilość pieniędzy.

Dobrze, że sprawdziłeś. Omyłkowo przepisałem jak max dla Butlera. Już poprawione. Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Alonzo napisał:

2 GMów  głosowało w poniedziałek

11 GMów we wtorek

0 GMów w środę

1 GM w czwartek

3 GMów w piątek. 

 

13 ostaje się tradycyjnie na ostatnią chwilę. Coś niezdecydowani ci FA w I rundzie ;) 

A kto jeszcze nie zagłosował?

Znając Ciebie na pewno masz taką liste ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment największą niewiadomą jest sytuacja Duranta - Heat i Wizards maja tu praktycznie takie same szanse, 

Butler niby skłania się ku Lakers, ale Spurs cały czas mają tu spore szanse. 

Leonard jest na drodze ku pozostaniu w Knicks.Middleton niby woli Heat od Wolves, ale czeka na decyzję innych graczy z absolutnego topu, tym bardziej, że Vucevuc raczej zostaje w Heat. Porzingis również nie podjął jeszcze jednoznacznej decyzji.

Gallo już oficjalnie w Raptors.

Brogdon otrzymał juz sygnały od Spurs, że ci będą przebijali ofertę Raptors.

Informacje o trade Davisa do Knicks niekorzystnie wpłynęły na szanse podpisania kogoś w I rundzie FA przez Kings.

Mnie osobiście najbardziej cieszy zaufanie KATa jakim do tej pory obdarza organizację Orlando Magic. :) 

Kemba wstępnie planuje pozostać w Bucks, Klay w 76ers, a Irving pomimo zamieszania z PO przy jego kontrakcie raczej zostaje w Knicks. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Alonzo napisał:

Listy nie, ale to łatwe do sprawdzenia ;) 

Ronnie, Wooden, Tecu, SlaKB, Ozzy, Sylvinho, Karpik, Ignaś, Regis, Kungfubestia, BMF, LBS, Polishlama (jak już może)

Elegancko. Same pewne osobowości prócz jednej. Lama sześć na dziewięć pewnie, że może głosować. Ja mogłem rok temu po paru dniach od dołączenia to on też.

16 minut temu, kungfubestia napisał:

Ja to standardowo chciałbym zagłosować jako jeden z ostatnich, żeby spełnić słowa @Eld o cichych, nieudzielających się decydujących ;))

Przemówił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Durant

Nic się nie zmieniło, uważam że jedyną sensowną opcją dla KD jest Miami Heat. Knicks, nawet bez wymiany po Davisa nie byliby opcją, bo raz że KD nie chciałby drugi raz dołączyć do najlepszej ekipy w lidze, dwa że nie byłby szczęśliwy z bycia opcją rezerwową dla Kawhi. Głosy dla Wizards to kolejna z zupełnie niezrozumiałych dla mnie decyzji w historii FA beGM, było tego już tyle że przestaje mnie to dziwić 🙂 dla mnie oczywiście nie ma najmniejszej szansy na to, że KD chciałby grać, w tym momencie swojej kariery i przy swoich priorytetach, razem z Hardenem i to jeszcze w DC. Z dwójki MIA/TOR to Jest są lepszą miejscówką i, z uwagi na Donica, mają lepszy skład. 

1. MIA 2. TOR 3/4. NYK/WAS

 

Jimmy Butler 

To jedyny zawodnik, przy którym jeszcze się nie zdecydowałem. Oczywistym wyborem było MIA, ale jednak TOR i SAS wydają się być bardziej zdeterminowani do pozyskania JB, co dla niego może mieć znaczenie. To pomiędzy tą trójką Butler powinien wybierać. Miami to miejsce gdzie chciał trafić w realu, więc tutaj lekką przewagą, która jednak niwelowana jest tym, że dla TOR i SAS Butler to priorytet. 

Lakers daleko z tyłu u mnie z uwagi na LeBrona. To, że to Butler był w LAL wcześniej nie ma znaczenia, tym bardziej że bez LeBrona on nawet do PO nie wszedł. Przyjście LBJ z automatu oddaje drużynę w jego ręce. Akcja z snt też nie pomaga Lakers. 

 

Kawhi Leonard

Zostaje w Knicks. Opcją rezerwową Lakers, ale oprócz chęci przenosin do LA  nie bardzo widzę powód aby miał odejść z Knicks. 

 

Khris Middelton

Kasa, więc tylko Heat. Te głosy dla T'Wolves w sytuacji, gdy pożałował kasy to dowód na to, że wbrew temu co QCin pisze spółdzielnia jednak działa, inaczej tego wytłumaczyć sobie nie potrafię 🙂

Pozostałe wybory są chyba oczywiste. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.