Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Eld napisał:

To jest dobre na sezon. W przyszłym roku Davis bierze maksa. Trzy maksy na pokładzie to szybkie bankructwo w beGM.

A jeszcze trzeba to obudować, ściągnąć coś z rynku. Tu dopiero będzie miał zabawę.

 

Obudować? 

Jakie ma to znaczenie z tymi 3 nazwiskami

obok nich ja i mój stary moglibyśmy grać a i tak tytuł poleciałby do Knicks 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, shevcu napisał:

W związku z coraz częstszymi głosami, że Davis może nie pozostać w Kings postanowiłem go sprzedać. Gobert, Sarić, Forbes i pick to wg was mało. Super, ale wg mnie nikt więcej za niego nie dał. 

Tak z ciekawosci: ile jeszcze klubow zlozylo Ci oferty za davisa oprocz knicks i dlaczego nie dales info na trading block?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

Obudować? 

Jakie ma to znaczenie z tymi 3 nazwiskami

obok nich ja i mój stary moglibyśmy grać a i tak tytuł poleciałby do Knicks 

 

W sumie masz rację.

Jedyna nadzieja w tym, że głosujący pokierują się tym, co Kahwi Leonard dał jasno do zrozumienia w RL, że nie chce super teamów.

I ja osobiście zamierzam się tym kierować:

3. Lakers

4. Knicks

5. Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, shevcu napisał:

Ok rozumiem wasze stanowisko. Zobaczymy na jakie opcje panowie sie zdecydują u nas w grze. Naprawde ten Leo Butler i Gobert to taka zla opcja, nie sadze :)

Szkoda, że tak ważna decyzje podjąłeś podczas I rundy FA, gdzie naprawdę miałeś szanse na jakąś Gwiazdę do Davisa.  Krytykowało Ciebie kilku GMów za rynek, jednoroczne wypożyczenie, ale głosuje 29 GMów, a krytyka była tylko z ust kilku.

Marcus, Fluber, MMM2121, Eld, ja - to już 5 głosów na Leonarda w Kings, a cały czas nie znamy decyzji około 20 GMów..  Gdybys miał Leonarda pod kontraktem, to byłbys faworytem do do nowej umowy Davisa. Wielka szkoda, że po bardzo stanowczym powiedzeniu A, wycofałeś sie z B :( 

No i to wzmocnienie Knicks.. To jest największe nieszczęście tego wszystkiego.. i to jeszcze po tym, jak C_M poszedł po bandzie z Irvingiem.  Ehhh...

Dobrze, że to jeszcze nie jest czas moich Magic. Mój młody team spokojnie realizuje swoje wcześniejsze założenia. Musimy czekac na swoja kolej, az kiedys Wielcy Knicks będa syci i będzie można zdetronizować Championa. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, idę na siłownie bo mi z uszu dymi od tej rundy fa.

Kawhi do Toronto/Miami. Boże dopomóż.

Dawanie Lakers o jedną pozycję wyżej w priorytetach nad Knicks też niewiele może dać, bo jak wygrają Butlera to Leo zostaje w Knicks...

1 minutę temu, january napisał:

A tam.

Lakers jebną tych Knicks w '20, o ile w ogóle CM bez Woodena przebrnie 1 rundę ;) 

Jebną to śmiechem Knicks na widok Twoich Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Może być trudno, biorąc pod uwagę fakt, że Raptors nie zaoferowali mu kontraktu...

No to w ogóle cudownie. Oby @tangiers na tym skorzystał. Ode mnie masz głos Byku. Jako 1/26 Leonarda nie chcę grać w superteamie i mam swój ukochany big market.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Szkoda, że tak ważna decyzje podjąłeś podczas I rundy FA, gdzie naprawdę miałeś szanse na jakąś Gwiazdę do Davisa.  Krytykowało Ciebie kilku GMów za rynek, jednoroczne wypożyczenie, ale głosuje 29 GMów, a krytyka była tylko z ust kilku.

Marcus, Fluber, MMM2121, Eld, ja - to już 5 głosów na Leonarda w Kings, a cały czas nie znamy decyzji około 20 GMów..  Gdybys miał Leonarda pod kontraktem, to byłbys faworytem do do nowej umowy Davisa. Wielka szkoda, że po bardzo stanowczym powiedzeniu A, wycofałeś sie z B :( 

No i to wzmocnienie Knicks.. To jest największe nieszczęście tego wszystkiego.. i to jeszcze po tym, jak C_M poszedł po bandzie z Irvingiem.  Ehhh...

Dobrze, że to jeszcze nie jest czas moich Magic. Mój młody team spokojnie realizuje swoje wcześniejsze założenia. Musimy czekac na swoja kolej, az kiedys Wielcy Knicks będa syci i będzie można zdetronizować Championa. 

 

Tak naprawde to od poczatku to bylo 5 głosów ze ruch po Davisa byl ok. Reszta byla raczej na nie... Wiem juz co Marcus czul jak kazdy pisal ze idzie po Davisa w 2020. Przykro ze was zawiodłem ale wolalem na sam koniec cos jeszcze miec niz zostac z niczym. A co do Leonarda to sami go wpychacie do super teamu. Prawde powiedziawszy nie rozumiem czemu Leo nie jest kompletnie tez rozpatrywany w Heat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a C_M siedzi teraz na na wzgórzu rozpostarty w swoim wygodnym tronie/fotelu z rękoma na skórzanych oparciach okutych w złote neobarokowe zdobienia  i z satysfakcją i spokojem przygląda się pożodze jakiej dokonał z góry, a z twarzy nie schodzi mu jego szelmowski uśmieszek .. w jego głowie już kiełkuje zupełnie nowy plan pozyskania Luki Doncicia za dwa drugorundowe wybory w drafcie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

A jak Miami wygrają Duranta 😉

Myślę, że Lakers mają największe szanse wygrać z Knicks Kawhiego, bo mają argument LA, mają argument brak superteamu, ale jednocześnie top1 z Kawhim^

 

Czy ty znasz inny argument za Lakers niz Lakers w real, Los Angeles etc.? Tak serio to chcesz zgarnąć drugiego gracza jadąc kompletnie na wszystkim co nie jest związane z toba... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

A jak Miami wygrają Duranta 😉

Myślę, że Lakers mają największe szanse wygrać z Knicks Kawhiego, bo mają argument LA, mają argument brak superteamu, ale jednocześnie top1 z Kawhim^

 

Kawhi nie chciał grać w cieniu LeBrona a nie nie chciał grać w superteamie.

W superteamie bardzo chciał i dlatego rekrutował supergraczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, shevcu napisał:

Tak naprawde to od poczatku to bylo 5 głosów ze ruch po Davisa byl ok. Reszta byla raczej na nie... Wiem juz co Marcus czul jak kazdy pisal ze idzie po Davisa w 2020. Przykro ze was zawiodłem ale wolalem na sam koniec cos jeszcze miec niz zostac z niczym. A co do Leonarda to sami go wpychacie do super teamu. Prawde powiedziawszy nie rozumiem czemu Leo nie jest kompletnie tez rozpatrywany w Heat. 

Jest część GMów, która się bardzo rzadko wypowiada na forum. Jest też kilku GMów, którzy nie biorą pod uwagę big marketów - o czym pisali tu również. Sądzę, że miałeś szanse na co najmniej jeszcze 5 głosów na Leonarda, a biorąc pod uwagę, że poza Tobą zabiegają o niego jeszcze  - Knicks, Lakers i Heat, to mamy do rozdania w sumie 26 głosów. 10 mogłoby oznaczać zwycięstwo.. :( 

Naprawdę szkoda, że nie zaczekałeś z podjęciem decyzji.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW jako człowiek który miał wykonać dokładnie taki ruch po Davisa co obecni Knicks - postuluję chwilę opamiętania.

Czy będzie teraz wszystkim trudniej (poza @człowiek...morza)

Oczywiście.

Czy Kawhi chciałby ODEJŚĆ Z (nie "dojść do") takiego teamu.

Nie ma c***a.

Każda inna decyzja jest czysto odwetowa lub nadmiernie idealistyczna (z gatunku takiego idealizmu w ramach którego Tomek rozpieprzył Warriors żeby było ciekawiej).

5 minut temu, january napisał:

Kłamstwo.

Zarzucanie mi kłamstwa lepiej udowodnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.