Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.e-nba.pl/topic/5543-begm-shevcu-redeem/

 

Tu można powiedzieć Shevcowi, jak brzydko się zachował względem Was, a potem zagłosować w ankiecie. Zapraszam. 

 

Jak napisałem w tamtym temacie, ewentualna decyzja to powinna być w 100% w gestii Ice'a. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz czekamy na LAFa to kazdy moglby do arkusza excela wpisac jakie ma do wykorzystania exceptions, bo w III turze FA bedzie to bardzo wazne, a na pewno nie wszyscy zdaja sobie sprawe, ktore z wyjatkow im przysluguja - wyeliminowaloby to bledy przy skladaniu ofert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos jeszcze nierozstrzygniete? Skoro LAF napisał, że w sobotę może głosować a w środę (rozumiem, że za tydzień) może składać oferty to z jeżeli jego głos może coś rozstrzygnąć to proponuję poczekać, ale jednocześnie dać termin do niedzieli na składanie ofert a do środy na głosowanie. Clippers i tak w drugiej turze nie uczestniczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się tak oburzyłem, jak LAF napisał, że on sobie zagłosuje wtedy i wtedy. Tak myślałem, że komuś przez to może zrobić problem.

 

Przed startem 2 tury trzeba okreśłić dokładnie dni, kiedy głosujemy, kiedy składamy ofert. I np. brak głosu = -1 slot w kolejnej turze. Żeby nie było lecenia w ch**a. 

 

Czemu 1 dzien, Cris?

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Tomek, bo chyba ty jesteś na bierząco. Został tylko glos LAFa, tak?

Co poza Haywardem może on zmienić

 

I na czym stanelo w wypadku remisu w glosach, bo ze 3 propozycje czytalem.

 

brakuje głosu LAFa i ewentualnie PTB, jeśli go policzymy.

 

Jedyne, co się może zmienić to Hayward i wtedy ewentualnie sytuacja Gallinariego. 

 

Nie wiem, to jest pytanie do januarego, czy coś wymyślił. Ale chyba nie ma w regulaminie więc imho powinien zostać w Jazz, bo jak tłumaczyłem, skoro nowy team nie był aż tak atrakcyjny, by podjąć decyzję o odejściu, to mamy status quo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będę cytował każdego z Was osobna napiszę dla wszystkich.

 

Po pierwsze : Jakbyście byli uważni to zauważylibyście ,że wyczuwałem intencję obu GM-ów (Boston i Jazz) i napisałem cytuję ,,Hayward zostaje w Utah" i nawet to argumentowałem z czym GM Bostonu się nie zgodził więc moglibyście wziąć to pod uwagę.

Po drugie pisałem ,że dopiero w Środę oddam głosy i prosiłem aby były podane daty do II tury jak widać bez skutecznie,

Po trzeci prosiłbym aby JASNO i KLAROWNIE napisać co do II tury abym mógł się dostoswać

Po czwarte to tylko zabawa i powinna być tylko przyjemnością

Po piąte o co chodzi z Redickiem ? Mam do niego prawa Birda i w real NBA dostał prawie tyle samo. Zresztą odawałem głos wg zasady 20+ co samo przez się jest głupim ograniczeniem(ale to na inny temat)

Po szóste dlaczego nie mogę głosować w II turze ? Przecież mam prawa Birda do LMAM i MLE ?

 

Gordon Hayward 1. Utah?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wsomie mi pyklo, moze nie ta droga co myslem ale pozyskalem ziomka ktorego bardzo lubie i moze spokojnie w warunkach na Brooklynie ciskac po 20 punktow zobaczymy jak w realu bedzie gral w Clipers. Jeszcze jakiegos fajnego hipka wylapac za to mle i FA uznam za spory +

 

jak sobie wstepnie looknolem na sklady wschodu jak caly zespol poczyni jakis progres + contract year dla G.Monroe i nie zabardzo skontuzjuje to walcze o 8 seed :D

 

Witam Danilo w NY 

 

zycze wszystkim udanych lowow w 2 turze mysle, ze bedzie jeszcze ciekawsza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba znaleźć GM Portland, albo wybrać ze 2-3 osoby, które przejmą chwilowo nadzór. 

 

Jeśli załatwimy to dziś to możemy tak zrobić. Tylko trzeba ten nadzór/gma znaleźć. I określić czas głosowania. Chyba nie jest to tak wymagające, jak myśleliśmy, nie?

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do czasu wyjaśnienia sprawy Blazers trzeba zaczekać.

 

Albo szukamy, chociaż tymczasowej opcji ( zapytałem się ely3 ) albo wspólne głosowanie co do jego decyzji. Czy Plumlee dostaje ofertę, czy czeka na to co przyniesie rynek. Potem ewentualne czy wyrównuje.

 

Na III turę to już na prawdę ciężko będzie bez dodatkowej, niezależnej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers w drugiej rundzie to ewentualnie tylko Plumlee? Czy coś jeszcze?

Jeżeli tylko Plumlee to proponuję jechać z drugą rundą, termin do soboty na oferty a później głosowanie. Nie rozwlekajmy tego FA tak niemiłosiernie. W miedzyczasie kogoś się znajdzie choćby do samej decyzji w sprawie Plumlee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers w drugiej rundzie to ewentualnie tylko Plumlee? Czy coś jeszcze?

Jeżeli tylko Plumlee to proponuję jechać z drugą rundą, termin do soboty na oferty a później głosowanie. Nie rozwlekajmy tego FA tak niemiłosiernie. W miedzyczasie kogoś się znajdzie choćby do samej decyzji w sprawie Plumlee.

Mamy całe wakacje na FA, nie wiem w czym problem, można trochę poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.